Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
na,rendelkezésre állok
hamachin beléptem a ligába,de azt nem tudom,hogy a játék miképp indul el?valaki felvilágosítana? 😊

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nyomtam egy fantasy draftot tegnap a 11be 😊 nem lett rossz:
QB Tebow,Vick
HB AP,McCoy,Dwyer
FB J.Johnson
WR Rice,Golden Tate,Royal,Lloyd
TE Gronkowski,Patrick
LT Oher
LG Sears
C Kalil
RG Yanda
RT Justice
LE Pierre-Paul
RE Everette Brown
DT Sedrick Ellis
LOLB Cushing
MLB Mayo,McClain
ROLB Matthews
CB Finnegan,Vontae Davis,Patrick Robinson
FS Byrd
SS Meriweather
K Suisham
P DodgeJoeyPorter
xbox-on? olyat hol lehet?Laki
PS3mon,amúgy amikor kezded a franchiset nekem bead egy beállítások képernyőt(sim injuries,acc clock ilyesmi) ott ONra állítod a fantasy draftod 😊JoeyPorter
Jah azóta már megvan köszi 😊 nah most indul csak a nagy Maddenezés 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nyomtam egy fantasy draftot tegnap a 11be 😊 nem lett rossz:
QB Tebow,Vick
HB AP,McCoy,Dwyer
FB J.Johnson
WR Rice,Golden Tate,Royal,Lloyd
TE Gronkowski,Patrick
LT Oher
LG Sears
C Kalil
RG Yanda
RT Justice
LE Pierre-Paul
RE Everette Brown
DT Sedrick Ellis
LOLB Cushing
MLB Mayo,McClain
ROLB Matthews
CB Finnegan,Vontae Davis,Patrick Robinson
FS Byrd
SS Meriweather
K Suisham
P DodgeJoeyPorter
xbox-on? olyat hol lehet?Laki
PS3mon,amúgy amikor kezded a franchiset nekem bead egy beállítások képernyőt(sim injuries,acc clock ilyesmi) ott ONra állítod a fantasy draftod 😊

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Nyomtam egy fantasy draftot tegnap a 11be 😊 nem lett rossz:
QB Tebow,Vick
HB AP,McCoy,Dwyer
FB J.Johnson
WR Rice,Golden Tate,Royal,Lloyd
TE Gronkowski,Patrick
LT Oher
LG Sears
C Kalil
RG Yanda
RT Justice
LE Pierre-Paul
RE Everette Brown
DT Sedrick Ellis
LOLB Cushing
MLB Mayo,McClain
ROLB Matthews
CB Finnegan,Vontae Davis,Patrick Robinson
FS Byrd
SS Meriweather
K Suisham
P DodgeJoeyPorter
xbox-on? olyat hol lehet?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Nyomtam egy fantasy draftot tegnap a 11be 😊 nem lett rossz:
QB Tebow,Vick
HB AP,McCoy,Dwyer
FB J.Johnson
WR Rice,Golden Tate,Royal,Lloyd
TE Gronkowski,Patrick
LT Oher
LG Sears
C Kalil
RG Yanda
RT Justice
LE Pierre-Paul
RE Everette Brown
DT Sedrick Ellis
LOLB Cushing
MLB Mayo,McClain
ROLB Matthews
CB Finnegan,Vontae Davis,Patrick Robinson
FS Byrd
SS Meriweather
K Suisham
P Dodge

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Holnaptól belevetem magam a pótlásokba mindenképp,ma a bebaszás napja van.
.brk:ha lehetséges,akkor lejátszhatjuk,de lehet hogy visszanézve hízelgő lesz nekem ez a -68 😀Newman
jó de ha kikapok azon a meccsen, akkor egy fair play díjat kérek kárpótlásul 😀.brk
ígyis-úgyis megkapod 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Holnaptól belevetem magam a pótlásokba mindenképp,ma a bebaszás napja van.
.brk:ha lehetséges,akkor lejátszhatjuk,de lehet hogy visszanézve hízelgő lesz nekem ez a -68 😀Newman
jó de ha kikapok azon a meccsen, akkor egy fair play díjat kérek kárpótlásul 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
valaki barimeccs? 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Holnaptól belevetem magam a pótlásokba mindenképp,ma a bebaszás napja van.
.brk:ha lehetséges,akkor lejátszhatjuk,de lehet hogy visszanézve hízelgő lesz nekem ez a -68 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na majd leszek ám én is, meg pótolok, csak 4-én vizsgázom római jogból és addig jegelem a dolgot, meg itthon vmiért nem is tudok hostolni, de utána pesten leszek és akkor lehet tolni az elmaradt meccseket ellenem. Newman, ha akarod majd lejátszhatjuk a meccsünket újra, hogy ne kelljen -68ról indulnod.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
"eaglesmcnabbvickkolbkafka" 😂 😂 😂
Üdvé Nyúmen, faszé jössz, kezdtem örülni hogy elmarad a Pats elleni meccsem.... Nem hiányzik hogy szétpasszoljon Brady 😡 😂 😀 Nemám, sok szerencsét. 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
RaiderNationnel mondjuk nem lesz könnyű dolgod, Hamachin kis túlzással hetek óta nem reagál, de a fórumon se nagyon aktív az utóbbi 1-2 hétben... Jahh, és egyébként welcome! 😊 Az official bowlhumaddenleague site-ot itt találod...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Oh de rendesek vagytok. Ja és Newman üdvözlünk a ligában. 😉 Most mégegy ember, akitől kikapok. 😀
Jó játékot, és sok siker 😀Vadkender
A Cleveland-et csak egy csapat verheti meg. Mégpedig az saját maga 😛
Newman-nek meg lesz elég dolga, van még meccs amit pótoljon bőven 😀 Sok sikert.
ha nem lenne világos, csoporton belül midnenkivel kétszer játszol, többi csapattal 1-szer, ha 2-ben vagy csoporton belül automatikus PO, plusz a 2. legjobb 3. is PO-s.eaglesmcnabb
elmaradt meccseim vannak miilann-nal,Deletetel, RaiderNation-nel,veled és akkor a mostani forduló Raiders89-cel játszok
akkor jöhetnek a PM-ek,hogy mikor küldjükNewman
Szerintem gyorsabban kapsz választ ha te küldesz nekik 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Oh de rendesek vagytok. Ja és Newman üdvözlünk a ligában. 😉 Most mégegy ember, akitől kikapok. 😀
Jó játékot, és sok siker 😀Vadkender
A Cleveland-et csak egy csapat verheti meg. Mégpedig az saját maga 😛
Newman-nek meg lesz elég dolga, van még meccs amit pótoljon bőven 😀 Sok sikert.
ha nem lenne világos, csoporton belül midnenkivel kétszer játszol, többi csapattal 1-szer, ha 2-ben vagy csoporton belül automatikus PO, plusz a 2. legjobb 3. is PO-s.eaglesmcnabb
elmaradt meccseim vannak miilann-nal,Deletetel, RaiderNation-nel,veled és akkor a mostani forduló Raiders89-cel játszok
akkor jöhetnek a PM-ek,hogy mikor küldjükNewman
még csak az 5. forduló van, szóval eaglesmcnabbvickkolbkafka ellen van a pont aktuális összecsapásod. amúgy van hamachis hálózatunk, ha kilép kendi haverja, akkor tudsz joinolni. bowlhu a név/jelszó oda.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Newman! ha akarsz lehetsz más csapattal is a fennmaradók közül.
Én sem lennék Dallassal pl 😀 tehát válassz bátran, csak meglévőhöz ne nyúlj értelem szerűen.eaglesmcnabb
Oh de rendesek vagytok. Ja és Newman üdvözlünk a ligában. 😉 Most mégegy ember, akitől kikapok. 😀
Jó játékot, és sok siker 😀Vadkender
A Cleveland-et csak egy csapat verheti meg. Mégpedig az saját maga 😛
Newman-nek meg lesz elég dolga, van még meccs amit pótoljon bőven 😀 Sok sikert.
ha nem lenne világos, csoporton belül midnenkivel kétszer játszol, többi csapattal 1-szer, ha 2-ben vagy csoporton belül automatikus PO, plusz a 2. legjobb 3. is PO-s.eaglesmcnabb
elmaradt meccseim vannak miilann-nal,Deletetel, RaiderNation-nel,veled és akkor a mostani forduló Raiders89-cel játszok
akkor jöhetnek a PM-ek,hogy mikor küldjük

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Newman! ha akarsz lehetsz más csapattal is a fennmaradók közül.
Én sem lennék Dallassal pl 😀 tehát válassz bátran, csak meglévőhöz ne nyúlj értelem szerűen.eaglesmcnabb
Oh de rendesek vagytok. Ja és Newman üdvözlünk a ligában. 😉 Most mégegy ember, akitől kikapok. 😀
Jó játékot, és sok siker 😀Vadkender
A Cleveland-et csak egy csapat verheti meg. Mégpedig az saját maga 😛
Newman-nek meg lesz elég dolga, van még meccs amit pótoljon bőven 😀 Sok sikert.
ha nem lenne világos, csoporton belül midnenkivel kétszer játszol, többi csapattal 1-szer, ha 2-ben vagy csoporton belül automatikus PO, plusz a 2. legjobb 3. is PO-s.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Newman! ha akarsz lehetsz más csapattal is a fennmaradók közül.
Én sem lennék Dallassal pl 😀 tehát válassz bátran, csak meglévőhöz ne nyúlj értelem szerűen.eaglesmcnabb
szerintem maradok,már minden normális ratinges csapatot vittetek (amiket szeretek legalábbis)
ha Fitzpatricknek normális ratje lenne,biztos a Bills-szel lennék,de így inkább maradok Brady landen 😀Newman
+ ebben a rosterben még nálad lesz Randy "gyűrűtakaroknyerni" Moss is. 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Newman! ha akarsz lehetsz más csapattal is a fennmaradók közül.
Én sem lennék Dallassal pl 😀 tehát válassz bátran, csak meglévőhöz ne nyúlj értelem szerűen.eaglesmcnabb
szerintem maradok,már minden normális ratinges csapatot vittetek (amiket szeretek legalábbis)
ha Fitzpatricknek normális ratje lenne,biztos a Bills-szel lennék,de így inkább maradok Brady landen 😀

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Newman! ha akarsz lehetsz más csapattal is a fennmaradók közül.
Én sem lennék Dallassal pl 😀 tehát válassz bátran, csak meglévőhöz ne nyúlj értelem szerűen.eaglesmcnabb
Oh de rendesek vagytok. Ja és Newman üdvözlünk a ligában. 😉 Most mégegy ember, akitől kikapok. 😀
Jó játékot, és sok siker 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Newman! ha akarsz lehetsz más csapattal is a fennmaradók közül.
Én sem lennék Dallassal pl 😀 tehát válassz bátran, csak meglévőhöz ne nyúlj értelem szerűen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
faszom,hogy kimaradtam a ligából,pedig most megint nagyon ráfüggtem erre a szarra 😀Newman
Kendi haverja forfeitelt, úgyhogy átveheted az egy vereséggel és -68-as pontkülönbséggel rendelkező Pats-t, ha gondolod 😊shawnka
korrekt,mindegy,átveszem,mondjuk pont a Pats,pfej 😛 😀
remélem nem lesznek kapcsolódási problémák
na,ki akar kikapni először? 😂Newman
akkor konfirmálom, és átirom a 4. oldalon lévő főtáblát
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
faszom,hogy kimaradtam a ligából,pedig most megint nagyon ráfüggtem erre a szarra 😀Newman
Kendi haverja forfeitelt, úgyhogy átveheted az egy vereséggel és -68-as pontkülönbséggel rendelkező Pats-t, ha gondolod 😊shawnka
korrekt,mindegy,átveszem,mondjuk pont a Pats,pfej 😛 😀
remélem nem lesznek kapcsolódási problémák
na,ki akar kikapni először? 😂

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
faszom,hogy kimaradtam a ligából,pedig most megint nagyon ráfüggtem erre a szarra 😀Newman
Kendi haverja forfeitelt, úgyhogy átveheted az egy vereséggel és -68-as pontkülönbséggel rendelkező Pats-t, ha gondolod 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 359
Szerintem off-seasonben is lehetne egy liga. Akkor úgy sincs meccs, mindenki ráér játszani.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
faszom,hogy kimaradtam a ligából,pedig most megint nagyon ráfüggtem erre a szarra 😀Newman
na majd holnap akkor megmérkőzhetünk 😛 egyébként nem tudom kendi haverjával mi van, de nem sok életjelet adott eddig magáról 😀 ha esetleg megüresedne a pozíciója. De persze nem akarok senkit sem kitúrni, főleg hogy nem tudom hogy miért nem hallani róla.
szerk.. jövőre egyébként új liga, ha szerencsénk van 32 csapattal, tehát addig is gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni, lesz hely bőven.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!