Atlétika

12 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kegyetlenül izgalmas a férfi hármasugrás döntője. 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
baaazmeeeeg
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/aranyeremtol-es-60000-dollartol-fosztotta-meg-copfja-a-tavolugronot-2093423Bébé
Ez kegyetlenül durva.Vrijbloed
Ez konkrétan jó nagy szívás.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
baaazmeeeeg
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/aranyeremtol-es-60000-dollartol-fosztotta-meg-copfja-a-tavolugronot-2093423Bébé
Ez kegyetlenül durva.Vrijbloed
Előfordul. A marokkói ugró is ezért borotválta le a fejét szezon közben, mert egyszer megszívta.

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
baaazmeeeeg
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/aranyeremtol-es-60000-dollartol-fosztotta-meg-copfja-a-tavolugronot-2093423Bébé
Ez kegyetlenül durva.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
baaazmeeeeg
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/aranyeremtol-es-60000-dollartol-fosztotta-meg-copfja-a-tavolugronot-2093423
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nem nagyon követtem figyelemmel, de gondolom a jártasabbaknak nem volt akkora meglepetés a női 100 gát eredménye. Számomra ez volt eddig a legjobb eredmény. Ilyen közel futni a 12:21-es világcsúcshoz. Nem gondoltam volna. Hihetetlen sebessége van Pearsonnak, elképesztő dominancia.

Mégegyszer mondom nem kell leoltani, nem voltam vele kapcsolatban képben, de mostantól követem, és várom, hogy mikor kerül 12,2 alá. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azé Dix is igen jól versenyzett ezen a vébén.szaba
Hát szerintem nem teljesen elégedett ő ezzel. Nem hiszem, hogy sokszor lesz még lehetősége 100-as világbajnoknak lenni és most megvolt. Ez a 200-as viszont teljesen korrekt volt. Sőt az egész 200-as döntőtől sokkal kevesebbet vártam a 100 és az előfutamok alapján.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Azé Dix is igen jól versenyzett ezen a vébén.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Wááááá, Lemaitre 19,8 :cool:

Én 19,35-öt tippeltem Boltnak, majdnem, Lemaitre-nek, meg 19,9-et. 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
LEMAITRE!!!!!!! gyönyörű! Bolt is odabaszott rendesen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Centrowitz bronzérmes. Nem gyenge! Go Ducks! 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény Orbán Évi. 😕

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
A versenyt közvetítő Kovács Dusán a magyar csúcsával harmadik lett volna ezen a 400 gáton, egy századdal lemaradva a másodiktól.Schleck
Jó, Varga Judit meg 4 mp-el nyert volna női 1500-on. Atlétika eléggé másról szól, mint pl. az úszás.szaba
Azért az 1500-at a 400 gáttal összehasonlítani nem enyhén irreális.Schleck
Degut bármivel összehasonlítani irreális sztem. Na mind1.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A versenyt közvetítő Kovács Dusán a magyar csúcsával harmadik lett volna ezen a 400 gáton, egy századdal lemaradva a másodiktól.Schleck
Jó, Varga Judit meg 4 mp-el nyert volna női 1500-on. Atlétika eléggé másról szól, mint pl. az úszás.szaba
Azért az 1500-at a 400 gáttal összehasonlítani nem enyhén irreális.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
A versenyt közvetítő Kovács Dusán a magyar csúcsával harmadik lett volna ezen a 400 gáton, egy századdal lemaradva a másodiktól.Schleck
Jó, Varga Judit meg 4 mp-el nyert volna női 1500-on. Atlétika eléggé másról szól, mint pl. az úszás.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A versenyt közvetítő Kovács Dusán a magyar csúcsával harmadik lett volna ezen a 400 gáton, egy századdal lemaradva a másodiktól.

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért ez kemény, hogy 1500-on van egy 3:46-os, meg egy 3:36-os elődöntő...Vrijbloed
Alapvetően furcsa dolgok kicsit ezek a középtávfutó selejtezők. Sokszor szerintem nem a legjobbak jutnak be, de hát ezen nem tudom, hogy hogyan lehetne javítani.Schleck
Sehogy, a középtávfutás erősen taktikai táv, és ezt nagyon el lehet cseszni. Ugyanezért nemcsak a selejtezők, de a döntők is gyakran hoznak furcsa, meglepő eredményeket. Az 1500-ra pedig ez az egész hatványozottan igaz. Emlékszem egy Walker nevű új-zélandi(?) futóra, aki úgy lett olimpiai bajnok 1976-ban, hogy valami eszméletlen lassú három körre futott egy erős 300-at. Ja, 800-on sehol sem volt.
szerk. Akkor most a nők demonstrálták, 4:05-tel VB-t nyersz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért ez kemény, hogy 1500-on van egy 3:46-os, meg egy 3:36-os elődöntő...Vrijbloed
Alapvetően furcsa dolgok kicsit ezek a középtávfutó selejtezők. Sokszor szerintem nem a legjobbak jutnak be, de hát ezen nem tudom, hogy hogyan lehetne javítani.

Nah, és megvan az akadályfutás Boltja is. Ez mekkora arc volt már. 😂

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Azért ez kemény, hogy 1500-on van egy 3:46-os, meg egy 3:36-os elődöntő...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oregoni döntős 1500-on. 😊 Gratula Matt Centrowitz Jr.-nak!

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jézusom, nem emberi ez a Kirani James. 😀
Még akkor is, ha Merritt elbaszta kicsit. Kevin Borlee is szuper versenyző.Schleck
Jah, mondjuk az előfutambeli idejével Merritt agyonverte volna, de örülök 😊 jó ez a vébé, sok bunkó sztár megszívja.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jézusom, nem emberi ez a Kirani James. 😀
Még akkor is, ha Merritt elbaszta kicsit. Kevin Borlee is szuper versenyző.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 251 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iszinbajeva vesszőfutása tovább folytatódik. 😕 Régen a 475t/480at megette reggelire, most meg nem jut át rajta sokadjára. Lehet Peking után abba kellett volna hagynia....
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kurva jó volt ez a mai verseny! Pars fantasztikus volt, a 110 gát döntője nagyon jó volt (bár a kizárással nem értek egyet), a rúdugrásban is óriási versenyek voltak és Valerie Vili is nagyon nagy király.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem amúgy teljesen vétlen volt. Xiang így is megszopta, kap egy ezüstöt, az aranyat akkor sem kapja meg, ami enélkül az incidens nélkül meglett volna.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!