Atlétika

12 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Roblest miért csapták ki?szaba
Visszarántotta a kínait.
Beérkezés után egyből bocsánatot is kért.Bazzani
Azt hogy? Verseny közben átnyúlt a másik pályára?

-szerk: megnéztem, hát ez hülye...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Roblest miért csapták ki?szaba
Visszarántotta a kínait.
Beérkezés után egyből bocsánatot is kért.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Roblest miért csapták ki?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Grat Krisztiánnak, és Roblesnek is. Liu azon kevés kínai sportolók közé tartozik akiket bírok.eaglesmcnabb
Ezzel teljesen egyetértek. Sőt még annál is jobban, az előbb írni is akartam. 😀
Annyi kár, hogy szegény egy kicsit choker.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Grat Krisztiánnak, és Roblesnek is. Liu azon kevés kínai sportolók közé tartozik akiket bírok.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Na, ez már tényleg jó volt. Én nem mondanám balszerencsének ezt, sztem abszolút jó dolog ez az ezüst.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Szép volt Krisztián! Hatalmas gratuláció ehhez a szép ezüsthöz! 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
2. lett Pars Krisztián. Utolsó dobása mindössze 6 centivel maradt el a japánétól. Szegénynek már megint nem volt szerencséje. Ettől persze óriási gratula neki a fantasztikus teljesítményéhez!

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Áh, de kár Kővágó Zoli kiesése. De ez az egész diszkosz selejtező nagyon furi volt. :/Schleck
62.16... jézusom...

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
79,97 Naaaa, ez már szinte tuti érem, nagyon reméljük. És meglesz ez 80 fölött. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Áh, de kár Kővágó Zoli kiesése. De ez az egész diszkosz selejtező nagyon furi volt. :/

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Fazekas három érvénytelent produkált, gyors vébé számára... Kővágó meg érvényesen zúgott ki. 62.39 kellett volna, nem olyan bonyolult. Régen volt a Gyulai gála.Rajna
Ezt egyszerűen nem is értem. Hogyan sikerülhetett vajon? 😐Gabesz92
Fazekas nem akart egy negyedik érvénytelent is produkálni a vizeldében.Dzsokijuing
Most már minden világos. 😂

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 775 — Saturday Night Lights
Fazekas három érvénytelent produkált, gyors vébé számára... Kővágó meg érvényesen zúgott ki. 62.39 kellett volna, nem olyan bonyolult. Régen volt a Gyulai gála.Rajna
Ezt egyszerűen nem is értem. Hogyan sikerülhetett vajon? 😐Gabesz92
Fazekas nem akart egy negyedik érvénytelent is produkálni a vizeldében.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Fazekas három érvénytelent produkált, gyors vébé számára... Kővágó meg érvényesen zúgott ki. 62.39 kellett volna, nem olyan bonyolult. Régen volt a Gyulai gála.Rajna
Ezt egyszerűen nem is értem. Hogyan sikerülhetett vajon? 😐

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fazekas három érvénytelent produkált, gyors vébé számára... Kővágó meg érvényesen zúgott ki. 62.39 kellett volna, nem olyan bonyolult. Régen volt a Gyulai gála.

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Nagyon jó videó:
http://www.youtube.com/watch?v=yykOcDfPC48&feature=player_embedded#!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Nah, csak most tudtam megnézni a döntőket és ez pff, nagyon durva volt.
A 10.000-es mindent vert és lehet mondani lényegében, hogy a 100-as szinte mindent alulmúlt. Bár Blake jó futó, de ezek az idők azért elég közepesek voltak, be kell vallani.
Egyébként akik itt mondják, hogy Bolt túl nagy képű volt, stb. azok ezt miért nem mondogatták Berlin után? Ott sem viselkedett másként. 😉Schleck
Nem az a baj, hogy csak most nagyképűzik, hanem az, hogy most visszanyalt a jégkrém.szaba
Nála jobban senki sem tudta, hogy 1x vissza fog nyalni. (Tyson-tól is kapott már ki 1 éve)
Sztem éppen, hogy akkor lenne nagyképű. ha ezek után nem csinálná többet, mert akkor az jönne le, hogy tényleg komolyan gondolta ezeket. Így sztem poén az egész.
Mint az NFL. Megy a trashtalk meccs közben, persze vki úgyis a rövidebbet fogja húzni, de meccs végén pacsi és kész.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Nah, csak most tudtam megnézni a döntőket és ez pff, nagyon durva volt.
A 10.000-es mindent vert és lehet mondani lényegében, hogy a 100-as szinte mindent alulmúlt. Bár Blake jó futó, de ezek az idők azért elég közepesek voltak, be kell vallani.
Egyébként akik itt mondják, hogy Bolt túl nagy képű volt, stb. azok ezt miért nem mondogatták Berlin után? Ott sem viselkedett másként. 😉Schleck
Nem az a baj, hogy csak most nagyképűzik, hanem az, hogy most visszanyalt a jégkrém.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, csak most tudtam megnézni a döntőket és ez pff, nagyon durva volt.
A 10.000-es mindent vert és lehet mondani lényegében, hogy a 100-as szinte mindent alulmúlt. Bár Blake jó futó, de ezek az idők azért elég közepesek voltak, be kell vallani.
Egyébként akik itt mondják, hogy Bolt túl nagy képű volt, stb. azok ezt miért nem mondogatták Berlin után? Ott sem viselkedett másként. 😉

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Én is remélem. 😊

Valaki okos: http://www.youtube.com/watch?v=3nbjhpcZ9_g&feature=related

0:11-nél már beért a célba, és 9,4-nél van az óra. Gondolom mondjuk 9,48-nál volt, és még ugrott egy kicsit, de nem lehet, hogy ez egy 9,5-ön belüli idő? 😊Vrijbloed
sikerült pont úgy megállítanom, amikor rálép a vonalra, akkor 9.3, beszarás 😊JSanyo
Persze, mert a képernyős óra az késve mutat.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szabó Gábornak tökéletesen igaza van. Vicc amit "az illetékesek" TV közvetítés címén csinálnak.iktriad
Én bírom őket, de azért amit ők is művelnek ezen a vb-n... kevernek embereket akik tök máshogy néznek ki, a gyaloglásnál még a vilgbajnokot és egy nem világbajnokot sem sikerütl megkülönböztetni sokáig. Plusz hihetetlenül sokat bénáznak el országokat (Niger-Nigéria, Brunei-Burundi, Líbia-Libanon, Kongói DK-Kongó, és volt még jó pár, de ezekre emlékszem a ma ajnali termésből), és akkor mi háborodunk fel a Honduras-Magyarországon. Ha bevállalsz egy ilyen nagyszabású világversenyt (atlétikai vagy úszó vb, olimpia), akkor illik tisztában lenni a világ országainak olimpiai rövidítéseivel vagy zászlóival, és nagyjából az elhelyezkedésükkel, mert pl. a Brunei-Burundi az ránézésre megállapítható, az egyik ilyen indiaiszerű, a másik ébenfekete.

Mellesleg én esküszöm ott tartok, hogy a délelőttöket legalább annyira élvezem, mint a délutánokat. Van egy fílingje vanuatui csúcsokat nézni 😊

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Én is remélem. 😊

Valaki okos: http://www.youtube.com/watch?v=3nbjhpcZ9_g&feature=related

0:11-nél már beért a célba, és 9,4-nél van az óra. Gondolom mondjuk 9,48-nál volt, és még ugrott egy kicsit, de nem lehet, hogy ez egy 9,5-ön belüli idő? 😊Vrijbloed
sikerült pont úgy megállítanom, amikor rálép a vonalra, akkor 9.3, beszarás 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Igen, még 1-2 éve vicces, meg jópofa volt ez a színjáték a futások előtt, de a mostani is már olyan unalmas volt. Hanyagolni kéne ezt neki. Lemaitre borzasztóan jól hajrázott, csak "lassan" indult.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 327 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bazdmeg Bolt, faszért kell ilyen nagyképűen odaállni, meg is érdemelted...

CL 4. nem rossz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért az a sport megcsúfolása lenne, ha Collins kétszeres bajnok lenne... Blake nagyot futott, max respect, ez 9.8 körüli szél nélkül.. és 0.15-öt vert mindenkire.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)