Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Egy verseny után azért ne temessük a szezont. Ennyi erővel Bottasnak is oda lehetne adni a vb-címet, úgy elverte még Hamiltont is. Ez egy összetákolt pálya, ami nem mindig tükrözi pontosan az erőviszonyokat (lásd tavaly). Ha Bahreinben és Kínában is tarol a Merci, akkor már tényleg baj lesz, de addig legalább bizakodjunk egy jó szezonban.

Music City Miracle
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát elég hamar eldőlt az idei VB is 😊

Ha nem nyomiznak a gumikkal és ütik ki egymást, a merci most is jobb 0,5 másodperccel mindenkinél. És akkor még Hamiltont el sem kapta a gépszíj, mert akkor kb verhetetlen.

több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
kiváló érzékkel raktam rá Ricciardóra a duplázást fantasyben 😀
shawnka
Me2, eléggé mínuszos lett a buli így 😀

több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Érdekes egy versenyhétvége volt ez a Ferrari szempontjából. Ennyire félreállítani az autót eléggé nagy amatőrség, mert azért azt senki se gondolhatja komolyan, hogy csak 0.6 tized van a Ferrari és a Haas között nyers tempóban.Időmérős tempó, verseny tempó, gumikezelés kuka volt egész hétvégén a Ferraritól. Valamint azt sem értem, ha Leclercnek a végén nem engedték, hogy támadja Vettel-t akkor legalább miért nem mentek rá vele a +1pontra egy újabb kiállással, mert előny az lett volna Magnussen előtt bőven, akár egy 10mp-s kerékcsere is belefért volna.De ezt a fejetlenséget már megszokhattuk volna a Ferraritól. 😀

Ami viszont aggasztó és nagyban befolyásolhatja az egész szezont, hogy elvileg a Ferrarinak komoly motor megbízhatósági gondjaik vannak.Nem terhelhetik 100%on még időmérőn se és ez az összes Ferrari motoros csapatra igaz.
De nyilván nem tartom biliben a kezem,még ha meg is oldja többnyire a problémáit a Ferrari, valószínűleg akkor is idő előtt fog eldőlni az idei VB a Mercik javára, főleg a téli teszteken mutatott altatás és az ezt követő magabiztos teljesítmény után.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Itt ez a földrésznyi kontinens és mégis ezen az ótvar pályán vannak a versenyek, kb 0 előzéssel. Ez miért jó az f1-nek nem értem...
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Kicsit idegesít, hogy a Bottas-Verstappen duó helyett a Hami-Gaslyt válaszottam, de azért így is erős 2. hely 😀 Viszont instant felhasználtam az egyetlen wild cardot, hogy kicseréljek mindent. 😀
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Azért én pár szakértő helyében már fogalmaznám a mea culpa cikkeket. Mercedes a 3. erő. Aha.
Egyébként valahol mi nézők hibája is, akik információra éhezünk és minden információt elemzést, akár ködszúrkálást is készpénznek veszünk. Pedig csak igényt elégítenek ki. Tudják jól, h a 21. századi ember emlékezete 1 évre visszafelé már nem működik.
dawyd728
Teszt elején azok voltak. A végére meg kihoztak egy másik autót akko már nem.
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Én Grosjeanra.
😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
kiváló érzékkel raktam rá Ricciardóra a duplázást fantasyben 😀
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hát. A WSBK se lesz idén valami tömegharcos sport. 😀

több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Azért én pár szakértő helyében már fogalmaznám a mea culpa cikkeket. Mercedes a 3. erő. Aha.
Egyébként valahol mi nézők hibája is, akik információra éhezünk és minden információt elemzést, akár ködszúrkálást is készpénznek veszünk. Pedig csak igényt elégítenek ki. Tudják jól, h a 21. századi ember emlékezete 1 évre visszafelé már nem működik.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
F1 fantasyzni jöttök tityitetyák?

 fantasy.formula1.com/
shawnka
Ahogy nézem ez olyasmi, mint anno a Nascaros volt úgy, hogy i'm in! 😀
Raven17
MÁR 4-EN VAGYUNK ÓBÉBI
shawnka
már 7 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Én benne vagyok.
dawyd728
csináltam egy ligát ide, jerünk

f6b4e1c94c
shawnka
I'm in!

több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Az megvan, hogy a MotoE idei - és egyben első - bajnoksága lehet teljesen elmarad? A jerezi teszten történt tűzben ugyanis, a 18 versenygép java elvileg odaveszett. Elég durva.
Cowboykarcsi90
Valaki “véletlen” felgyújtotta gondolom.
Coolearie
Biztosítóznak ott is.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
F1 fantasyzni jöttök tityitetyák?

 fantasy.formula1.com/
shawnka
Ahogy nézem ez olyasmi, mint anno a Nascaros volt úgy, hogy i'm in! 😀
Raven17
MÁR 4-EN VAGYUNK ÓBÉBI
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
F1 fantasyzni jöttök tityitetyák?

 fantasy.formula1.com/
shawnka
Ahogy nézem ez olyasmi, mint anno a Nascaros volt úgy, hogy i'm in! 😀

Szerkesztette: Raven17
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Az megvan, hogy a MotoE idei - és egyben első - bajnoksága lehet teljesen elmarad? A jerezi teszten történt tűzben ugyanis, a 18 versenygép java elvileg odaveszett. Elég durva.
Cowboykarcsi90
Valaki “véletlen” felgyújtotta gondolom.

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az megvan, hogy a MotoE idei - és egyben első - bajnoksága lehet teljesen elmarad? A jerezi teszten történt tűzben ugyanis, a 18 versenygép java elvileg odaveszett. Elég durva.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Én benne vagyok.
dawyd728
csináltam egy ligát ide, jerünk

f6b4e1c94c
több mint 5 éve
dawyd728 3 695
Én benne vagyok.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
F1 fantasyzni jöttök tityitetyák?

 fantasy.formula1.com/
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ezek mnennyire tolják fullba a kretént?
Gumispórolás ellen van ez a szabály. Aha. Mert ha az első 3 helyen pl. kurvára ráfog menni bárki is az 1 pontra amikor verseny van, úgyhogy bulhat rajta 15-25 pontot...
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Na újabb hülye szabályt sikerült kitalálniuk az okosaknak az F1-ben. Maga az ötlettel nincs is semmi probléma.Nagyjából 2009-ig ez egy remek szabály lett volna, de a mai F1-ben,ahol az dönt a leggyorsabb körről, hogy kinek frissebb a gumija, ez egy újabb értelmetlen szabálymódosítás. Majd nézhetjük a semmi közepén autózó pilótákat, hogy 2-3 körrel a vége előtt kimennek friss gumikért és kocogva megfutják a leggyorsabb köröket 1-1 plusz pontért. Nyilván kicsi az esélye, de akár VB cím is dőlhet el ilyen módon, ami megint csak nem erősítené az F1 népszerűségét véleményem szerint. 😒
Oké, hogy próbálják kizárni a trükközést azzal, hogy csak a TOP10 idejét nézik, de ez még így is egy hülye szabály szerintem. Erősen vetekszik az évadzárós dupla pontos, valamint az időmérős percenkénti kieséssel.

Ha annyira szerettek volna plusz pontokat adni, akkor inkább a pole pozíciót díjazták volna.Ott tényleg annak járna a pont aki a legjobban megérdemelte/leggyorsabb volt a pályán.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
Ez is megvolt.
Jó lesz ez az idén is, viszont ne legyen igazam de szerintem a mai látottak alapján a mostani szezon nagyon kétemberes lesz.
Coolearie
Nekem ez inkább tűnt gumispórolásnak... de remélem nem lesz igazam.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
az F1TV kihozott egy Schumacher dokut, elég baszó lett

a Netflixen meg 8-án kijött a Drive to survive, ami a tavalyi szezont mutatja be, mindig 2 pilótát fókuszba helyezve. az első két rész lecsúszott, nagyon nézhető a dolog, szerintem maradok a maradék 8 epizódra is.