Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
 scontent.ftsr1-2.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/s720x720/18671778_1556095057747902_4067115929177199733_o.jpg?oh=51c4791f6c1b9dec4a32982d372d7b48&oe=59EA839D

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/motogp-valentino-rossi-korhazban-toltotte-az-ejszakat-2571319
NB2
az àg is hűzza
gaben
Elvileg megussza komolyabb baj nélkül, már egy napon belül haza engedhetik a legfrissebb hírek szerint.
Most felrakott már egy selfie-t is az öreg a nővérkékkel xD
Szerintem nem lesz gond és tud indulni Mugelloban egy hét múlva.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
 www.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/motogp-valentino-rossi-korhazban-toltotte-az-ejszakat-2571319
NB2
az àg is hűzza

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/egyeb_auto_motor/motogp-valentino-rossi-korhazban-toltotte-az-ejszakat-2571319
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
 www.barrett-jackson.com/staging/carlist/items/Fullsize/Cars/139323/139323_Interior_Web.jpg

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
F1 vs. Indy 😀

 pbs.twimg.com/media/DAmZNRaXsAAALgW.jpg

Részletek
 www.mclaren.com/formula1/2017/indy-500/steering-wheel-indy-f1-3188887/
xrace77
Nelson Piquet vs Nigel Mansell ?
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
F1 vs. Indy 😀



Részletek
 www.mclaren.com/formula1/2017/indy-500/steering-wheel-indy-f1-3188887/
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Moto3: az egész versenyre rányomta a bélyegét a hatalmas tömeges baleset, valahogy nekem most uncsi volt
Moto2: a szokásos motorozás... Morbidelli piszok jó
MotoGP: yamaha dominancia, Honda meglepi a futam közepéig, aztán hülye Marquez hiba, Zarco gumija elfogy és Rossi orbitális butasága és hibája. Sokat bukott ezzel Rossi, de gondolom azért mert átvette a vezetést egy picit köd borult az agyára. Józan ésszel hagyta volna és örült volna a 2. helynek.
NB2
.... borzasztó tulok hiba.... nem is tudom láttam e ilyet az öregtől azelőtt. Az is ritka hogy ilyen szoros versenyben belehibázik az utolsó körben, de az hogy utána meg el is dobja a vasat a második helyről...
Amatőr hiba. Nem fér bele.
Mondjuk tényleg Marquez is....
Cowboykarcsi90
Csak hogy alátámasszam magam, nem ma volt. 2001ben, Mugelloban, tehát 16(!) éve volt utoljára ilyen blama, hogy az utolsó körben eldobja a vasat.
Nem tudom mit nézett be ennyire. Az első hibája még nem is volt komoly, és én úgy láttam hogy megvolt a tempója hogy az utolsó két trükkös jobb kanyarban bevetődjön Vinales mellé. Megvolt a tempó meg a távolság is. Csak hát ugye odáig már nem jutott el.
Azért is fura még az esése, és ezt ő is kiemelte, mert a motor hátulja ment el, holott ugye az ilyen kanyarokban, ilyen helyzetekben a első kerék elvesztése a tipikus borulási ok. Ha úgymond a hátsó kerék miatt bukik egy motorversenyző, az inkább a highside szokott lenni. Túl sok gáz, aztán a 240+ lóerő kikatapultálja a picsába a versenyzőt.
Egyértelműen nem ez volt, egy nagyon furcsa, lassú esés, ahol valamiért egyszer csak megszűnt a hátsó abroncs tapadása.
Akárhogy is, geci szar volt visszanézni a versenyt.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Bourdaisnak jól sikerült a műtétje. 😊
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 860 — Deion Sanders for president!
Nyugodjon békében!
Bourdais-nak meg kibaszott nagy szerencséje volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 674 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
RIP

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Gordon Smiley balesete minden idők legrondább balesete.Vrij6
hát szerintem erős versenyben van Russell Phillips borulásával, de valóban esélyes a címre
slowmotion
😕

Nála ez az első, örökre beleégett az agyamba... Aztán ott van Greg Moore, vagy Jeff Krosnoff balesete...
Vrij6
mondanám, hogy keress rá, de inkább ne keress rá.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Meghalt Hayden.
Még most se tudom elhinni...
Cowboykarcsi90
RIP
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Gordon Smiley balesete minden idők legrondább balesete.Vrij6
hát szerintem erős versenyben van Russell Phillips borulásával, de valóban esélyes a címre
slowmotion
😕

Nála ez az első, örökre beleégett az agyamba... Aztán ott van Greg Moore, vagy Jeff Krosnoff balesete...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Gordon Smiley balesete minden idők legrondább balesete.Vrij6
hát szerintem erős versenyben van Russell Phillips borulásával, de valóban esélyes a címre
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 763 — Слава Україні! Героям слава!
Bourdais azért (nem) kicsit örülhet annak, hogy mennyit fejlődtek a pályák meg az autók biztonsági berendezései - Smiley 35 éve nagyjából ugyanígy állt bele a falba, csak őt már nem nagyon (nagyon nem?) kellett kivágni az autóból
slowmotion
Gordon Smiley balesete minden idők legrondább balesete. Mondjuk ő teljesen merőlegesen érkezett a falhoz, Bourdais meg nem, de ettől még 1982-ben Bourdais nagy eséllyel belehalt volna...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szar ügy ez nagyon, de inkább így, mint a Shumi. 😕
ozibozi
Csatlakozom...
Szörnyű, hogy elment, de ha életben marad, annak az életnek nem sok értelme lett volna...
NB2
Nyilván elég betegül hangzik, de lehet jobb lenne Schuminak is ez? :/

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Szar ügy ez nagyon, de inkább így, mint a Shumi. 😕
ozibozi
Csatlakozom...
Szörnyű, hogy elment, de ha életben marad, annak az életnek nem sok értelme lett volna...
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Szar ügy ez nagyon, de inkább így, mint a Shumi. 😕
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Meghalt Hayden.
Még most se tudom elhinni...
Cowboykarcsi90
Hát nem erre a hírre akartam ébredni így a délutáni szunyából..Isten Nyugasztalja!

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Meghalt Hayden.
Még most se tudom elhinni...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Bourdais azért (nem) kicsit örülhet annak, hogy mennyit fejlődtek a pályák meg az autók biztonsági berendezései - Smiley 35 éve nagyjából ugyanígy állt bele a falba, csak őt már nem nagyon (nagyon nem?) kellett kivágni az autóból
slowmotion
 twitter.com/IndyCar/status/866089492548943873
huh vazze!
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Ez most el lett halasztva? Bocs a hülye kérdésért, nem voltam netközelben mostanáig.
Lecsó
Közben már képbe kerültem, még egyszer bocs. Fársaztó hétvége volt, és összekevertem a napokat 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Már Takuma Sato beárazta szépen az indyt, hiszen itt képes néha eredményt is elérni az edzéseken... 😊 mégha a kocsikat a versenyeken azóta is töri...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Bourdais azért (nem) kicsit örülhet annak, hogy mennyit fejlődtek a pályák meg az autók biztonsági berendezései - Smiley 35 éve nagyjából ugyanígy állt bele a falba, csak őt már nem nagyon (nagyon nem?) kellett kivágni az autóból