Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Rea kezdi kicsit unalmassá tenni ezt a "superbikeosdit".... 8 versenyből 7 győzelem egy második hely... Emellett hol Davis hibázik bele a dolgokba hol a Ducati adja meg magát.
Cowboykarcsi90
Kicsit? Nagyon..

több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Nem tudom, ki emlékszik a korábbi évek gyári versenyzői mennyi esetben úszták meg vagy éppen ellenfelüket büntették a verseny bírák a pályán vívott csaták során. Norbinak is rengetegszer volt áldozata Yvan Müllernek stb.

Ezek után egy 5 helyes rajtbüntetést, amit a marokkói kapott pontosan el lehet képzelni mennyire volt ő egy személyben a ludas.
dawyd728
Késő este van már, biztos emiatt, de én nem igazán tudom összerakni ez hogyan igazolja hogy Michelisz volt a hibás. Vagy hogy egyáltalán, mi a konkuzió abban amit irsz.
Cowboykarcsi90
Annyi, h 5 rajthelyes büntetés egy gyári pilótával szemben elkövetett akció után pont azt árulja el, egyáltalán nem volt egyértelműen Bennani a hunyó. Hogy miért? Korábbi évek tapasztalata. A gyári Citröen, Chevy és a Honda pilótái a korábbi években szinte bármit megtehettek a privátokkal (Norbi nem egyszer szenvedett emiatt), de fordítva keményen büntetett a versenybíróság. Ez az 5 helyes büntetés mértéke pontosan mutatja a Honda lobbi nélkül versenybaleset címszóval zárták volna az ügyet.
dawyd728
Nekem ebből az jön ki, hogy ha valaki hibás volt inkább Bennani mint Norbi. Amúgy teljesen mindegy, ha Norbi a bajnokságért akar menni akkor ilyeneket nem csinálhat, Bennaniban ezek bőven benne vannak.
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Nem tudom, ki emlékszik a korábbi évek gyári versenyzői mennyi esetben úszták meg vagy éppen ellenfelüket büntették a verseny bírák a pályán vívott csaták során. Norbinak is rengetegszer volt áldozata Yvan Müllernek stb.

Ezek után egy 5 helyes rajtbüntetést, amit a marokkói kapott pontosan el lehet képzelni mennyire volt ő egy személyben a ludas.
dawyd728
Késő este van már, biztos emiatt, de én nem igazán tudom összerakni ez hogyan igazolja hogy Michelisz volt a hibás. Vagy hogy egyáltalán, mi a konkuzió abban amit irsz.
Cowboykarcsi90
Annyi, h 5 rajthelyes büntetés egy gyári pilótával szemben elkövetett akció után pont azt árulja el, egyáltalán nem volt egyértelműen Bennani a hunyó. Hogy miért? Korábbi évek tapasztalata. A gyári Citroen, Chevy és a Honda pilótái a korábbi években szinte bármit megtehettek a privátokkal (Norbi nem egyszer szenvedett emiatt), de fordítva keményen büntetett a versenybíróság. Ez az 5 helyes büntetés mértéke pontosan mutatja a Honda lobbi nélkül versenybaleset címszóval zárták volna az ügyet.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem tudom, ki emlékszik a korábbi évek gyári versenyzői mennyi esetben úszták meg vagy éppen ellenfelüket büntették a verseny bírák a pályán vívott csaták során. Norbinak is rengetegszer volt áldozata Yvan Müllernek stb.

Ezek után egy 5 helyes rajtbüntetést, amit a marokkói kapott pontosan el lehet képzelni mennyire volt ő egy személyben a ludas.
dawyd728
Késő este van már, biztos emiatt, de én nem igazán tudom összerakni ez hogyan igazolja hogy Michelisz volt a hibás. Vagy hogy egyáltalán, mi a konkuzió abban amit irsz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Nem tudom, ki emlékszik a korábbi évek gyári versenyzői mennyi esetben úszták meg vagy éppen ellenfelüket büntették a verseny bírák a pályán vívott csaták során. Norbinak is rengetegszer volt áldozata Yvan Müllernek stb.

Ezek után egy 5 helyes rajtbüntetést, amit a marokkói kapott pontosan el lehet képzelni mennyire volt ő egy személyben a ludas.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Rea kezdi kicsit unalmassá tenni ezt a "superbikeosdit".... 8 versenyből 7 győzelem egy második hely... Emellett hol Davis hibázik bele a dolgokba hol a Ducati adja meg magát.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
A Speedway tegnapi futamán meg csillaghullás volt, megint jó kis szezon lesz.
Ja a Spílernek sikerült leadni a az utolsó 7 futamot. Grat.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Tisztázzuk, a féktáv előtt még mellette sem volt Norbi. Ha itt vkire mindenképpen rá kéne varrni, az inkább Norbi. Örüljünk annak, ha nem kap ezért büntetést és kihozzák fele-felére. Bennani ellen pedig ordas nagy felelőtlenség volt. Ellene 2x is meg kellene gondolni mibe megy bele.
dawyd728
😀 Ez most komoly? Kit érdekel a féktáv ELŐTT mi volt? Féktávon lehet előzni/kifékezni/stb. valakit...nem előtte. Jó a kép, meg lehet nézni. Norbi már fél/egy méterrel előrébb volt, ráadásul belső íven, amikor ez a gyökér ráhúzta azt a hulladék Citroent... Még azt feltételezni is baromság, hogy nem látta, hogy mellette van. Egy forgalmi civil sofőr is látja, ha van mellette autó, pláne, ha előrébb van 😀 Ne vicceljünk már 😊
Chargers LT
Kezdjük azzal, ez egy féktávon bevetődés volt. Csak a tények kedvéért. Michelisz kB saját maga sem tudott volna befordulni, h maga mellett közben helyett hagyjon. Bennani belefordulása valóban megtörtént. Nem is állítottam, h ő maga ne tudta volna az ütközést elkerülni, vagy kevésbé betartani.

Én annyit mondtam, az ilyen esetekben (féktávon bevetődés), ha koccanás van, sosem szokták az elöl lévőt büntetni.
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Tisztázzuk, a féktáv előtt még mellette sem volt Norbi. Ha itt vkire mindenképpen rá kéne varrni, az inkább Norbi. Örüljünk annak, ha nem kap ezért büntetést és kihozzák fele-felére. Bennani ellen pedig ordas nagy felelőtlenség volt. Ellene 2x is meg kellene gondolni mibe megy bele.
dawyd728
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/56/64/27/cikk_2566427/629micheliszbennani.jpg
NB2
Ebből mégis mit szeretnél kihozni? Egy előzés egy folyamat része. A folyamat teljes egészéből kiemeltél egy pillanatot.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Bottasnak gratula
Sainz és Massa azért legközelebb ügyesebben engedje el a vezetőket!
(Szujó valami extra hülye volt ma)
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Tisztázzuk, a féktáv előtt még mellette sem volt Norbi. Ha itt vkire mindenképpen rá kéne varrni, az inkább Norbi. Örüljünk annak, ha nem kap ezért büntetést és kihozzák fele-felére. Bennani ellen pedig ordas nagy felelőtlenség volt. Ellene 2x is meg kellene gondolni mibe megy bele.
dawyd728
😀 Ez most komoly? Kit érdekel a féktáv ELŐTT mi volt? Féktávon lehet előzni/kifékezni/stb. valakit...nem előtte. Jó a kép, meg lehet nézni. Norbi már fél/egy méterrel előrébb volt, ráadásul belső íven, amikor ez a gyökér ráhúzta azt a hulladék Citroent... Még azt feltételezni is baromság, hogy nem látta, hogy mellette van. Egy forgalmi civil sofőr is látja, ha van mellette autó, pláne, ha előrébb van 😀 Ne vicceljünk már 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Tisztázzuk, a féktáv előtt még mellette sem volt Norbi. Ha itt vkire mindenképpen rá kéne varrni, az inkább Norbi. Örüljünk annak, ha nem kap ezért büntetést és kihozzák fele-felére. Bennani ellen pedig ordas nagy felelőtlenség volt. Ellene 2x is meg kellene gondolni mibe megy bele.
dawyd728
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/56/64/27/cikk_2566427/629micheliszbennani.jpg
több mint 7 éve
dawyd728 3 698
Tisztázzuk, a féktáv előtt még mellette sem volt Norbi. Ha itt vkire mindenképpen rá kéne varrni, az inkább Norbi. Örüljünk annak, ha nem kap ezért büntetést és kihozzák fele-felére. Bennani ellen pedig ordas nagy felelőtlenség volt. Ellene 2x is meg kellene gondolni mibe megy bele.
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Menj a picsába Bennani...kiüti Micheliszt, az első helyről, hogy rohadna meg!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 www.behance.net/gallery/52063955/Retro-Liveries-2017-Volume-2
Ezek de királyok...Tyrrell, Ligier, Jaguar, Benetton, stb mai köntösben...szívesen látnám ezeket a festéseket újra 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Holnap este Speedway GP!
Spíler 20:35

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
 usaracing.blog.hu/2017/04/26/junior_befejezi?utm_source=cimlap&utm_medium=link&utm_content=2017_04_28&utm_campaign=totalcar
Itt a vége! Annyira azért nem.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Az ész megáll!
 www.haon.hu/gollobert-imadkoznak-a-salakos-hivek/3457186

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
Na és még a Nascar végét is elcsíptem így hétfőn. Kár, hogy ez a pálya egy vicc Johnson meg egy pöcs. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
aki nézi a rallycross ismétlését, az milyen hogy kristofersson nem ment be a joker körre 😀
Heisman Trophy
a élről az állatja
amúgy is szarul kezelik a jokert, szinte alig van taktikázás
gaben
Én most szaladtam rá először de baromira bejön a cucc, képzelem mi lehet olyan pályán ahol még előzni is lehet. Eléggé nézőbarát, pörgős, jól közvetíthető sorozat. Igyekszem innentől figyelni mikor vannak a versenyek 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Hát igen, ez nem volt valami acélos hétvége😕
M3. unalmasan kezdődött, aztán a japcsi gyerek átírta az egészet (mondjuk az dühített, hogy simán felállt és elsétált...) aztán Canet gondoskodott az unalomról...
M2: szokásos? pedig az eleje többet ígért...
GP: itt se volt valami sok "műsor", de legalább MM nyert és Vinalesnek "hála" már nem olyan vészes a lemaradás. Pedrosa azért csúnyán elgumizta magát. Zarco nagyon penge, szerintem fog még borsot törni a többiek orra alá.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 862 — Deion Sanders for president!
aki nézi a rallycross ismétlését, az milyen hogy kristofersson nem ment be a joker körre 😀
Heisman Trophy
a élről az állatja
amúgy is szarul kezelik a jokert, szinte alig van taktikázás

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
aki nézi a rallycross ismétlését, az milyen hogy kristofersson nem ment be a joker körre 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Morbidelli megállíthatatlan
Heisman Trophy
Én nagyon birom Frankie-t, örülök hogy úgy tűnik ki tudott nőni ebből az "Iannone-féle" olasz prototípusból, egy legit VB kontender lett belőle. Kellenek az olasz fiatalok mert nem valami veretes eddig az utánpotlás.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Izgalom tekintetében egy kicsit többet reméltem de az eredménnyel összeségében elégedett vagyok 😀
Nem rossz ez, most jönnek a tradicionális európai pályák, a Qatari versenyt leszámitva azért az eddigiek nem a "Rossi pályák" voltak. Főleg Texas nem. Persze a két spanyol se fog a babérjain űlni(MVK gondolom méginkább meg akarja majd mutatni), de Jerez, Le Mans, Mugello, Barcelona és Assen kimondottan fekszik az öregnek. Ha csak mondjuk kettőt nyerne (ami szerintem most reális lehetőség)a másik kettőt meg behozná dobogón az pazar lenne és már majdnem az idény felénél járnánk.
Meglássuk.
Zarco nagyon bejövős idén(is) 😊 ja és fű alatt Miller is. Egy ratyi géppel szépen hozza a top10-et, nézzük meg hozzáképest hol van Rabat. Ugy tűnik (kopp-kopp) legyőzte a belső démonait és nem a csak minden harmadik versenyét fejezi be. A tempo eddig is meg volt, ezzel a megbizhatósággal hátha kiérdemel valami komolyabb csomagot jövőre.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!