Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Rosberg most biztos nem anyázik.

Do your job
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
És próbálkozik tovább is a mexikói, nem gyönge.Gogo
Button ellen szé vpét ,de Fernandot ne törje szét 😀
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
És próbálkozik tovább is a mexikói, nem gyönge.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Perez az mi előzés !! 😀Toca
Ez lesz az év előzése sztem. Zseniális volt.
Szerk.: majdnem elkiabáltam 😛

Do your job
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
A mehikói formádat, ez kurvanagy volt 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Perez az mi előzés !! 😀
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
MEgjegyezném, hogy ez akkor faszság, Kimit-Alonsot feltartja a biztonsági autó RBR meg simán elmegy (őket sem értem minek tartották fel eddig ennyire kel la Merci győzelem ? Csak mert mindkét merci kb Alonso mögé vagy még hátrébb kellett volna érkezzen...)Toca
Egyre jobban elgondolkozom azon, hogy akarok én még F1-et nézni?
Ami most megy az nem verseny. Ez csak sima körözgetés.
Az állandó kivételezés is unalmas, mostanában a RB nagyon jártatja a száját ha valami nem jön össze nekik.

Ez már nem a régi F1. Sajnos.cartman023
este tessék bepróbálni az Indy500-at, utána pedig a charlotte-i 600 mérföldes Nascar futamot 😊
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
MEgjegyezném, hogy ez akkor faszság, Kimit-Alonsot feltartja a biztonsági autó RBR meg simán elmegy (őket sem értem minek tartották fel eddig ennyire kel la Merci győzelem ? Csak mert mindkét merci kb Alonso mögé vagy még hátrébb kellett volna érkezzen...)Toca
Egyre jobban elgondolkozom azon, hogy akarok én még F1-et nézni?
Ami most megy az nem verseny. Ez csak sima körözgetés.
Az állandó kivételezés is unalmas, mostanában a RB nagyon jártatja a száját ha valami nem jön össze nekik.

Ez már nem a régi F1. Sajnos.cartman023
Ez meg olyan hogy akármilyen szar egy Vikings meccs akkor is megnézem, így vagyok az F1-el is 😊Toca
Ebben igazad van. 😊
De egyre undorítóbb ez a folyamatos sz@rdobálás.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
MEgjegyezném, hogy ez akkor faszság, Kimit-Alonsot feltartja a biztonsági autó RBR meg simán elmegy (őket sem értem minek tartották fel eddig ennyire kel la Merci győzelem ? Csak mert mindkét merci kb Alonso mögé vagy még hátrébb kellett volna érkezzen...)Toca
Egyre jobban elgondolkozom azon, hogy akarok én még F1-et nézni?
Ami most megy az nem verseny. Ez csak sima körözgetés.
Az állandó kivételezés is unalmas, mostanában a RB nagyon jártatja a száját ha valami nem jön össze nekik.

Ez már nem a régi F1. Sajnos.cartman023
Ez meg olyan hogy akármilyen szar egy Vikings meccs akkor is megnézem, így vagyok az F1-el is 😊
több mint 10 éve
cartman023 Indianapolis Colts 738
MEgjegyezném, hogy ez akkor faszság, Kimit-Alonsot feltartja a biztonsági autó RBR meg simán elmegy (őket sem értem minek tartották fel eddig ennyire kel la Merci győzelem ? Csak mert mindkét merci kb Alonso mögé vagy még hátrébb kellett volna érkezzen...)Toca
Egyre jobban elgondolkozom azon, hogy akarok én még F1-et nézni?
Ami most megy az nem verseny. Ez csak sima körözgetés.
Az állandó kivételezés is unalmas, mostanában a RB nagyon jártatja a száját ha valami nem jön össze nekik.

Ez már nem a régi F1. Sajnos.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Maldonado és VanGarde a leggyorsabb az kemény 😀Toca
Köszi Pirelli, minden idők egyik legszarabb monte-carloi futama.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
MEgjegyezném, hogy ez akkor faszság, Kimit-Alonsot feltartja a biztonsági autó RBR meg simán elmegy (őket sem értem minek tartották fel eddig ennyire kel la Merci győzelem ? Csak mert mindkét merci kb Alonso mögé vagy még hátrébb kellett volna érkezzen...)

Jah hogy az SC vonalig nem lehet előzni akkor viszont Vettelnek khm... ? 😀Toca
ez nekem is feltűnt, de valami olyasmit tudok elképzelni, hogy addig mindenkit elengedett, amíg Rosberg oda nem ért mögé. a kiállás miatt ez tovább tartott, ezt használták ki Vettelék.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
MEgjegyezném, hogy ez akkor faszság, Kimit-Alonsot feltartja a biztonsági autó RBR meg simán elmegy (őket sem értem minek tartották fel eddig ennyire kel la Merci győzelem ? Csak mert mindkét merci kb Alonso mögé vagy még hátrébb kellett volna érkezzen...)

Jah hogy az SC vonalig nem lehet előzni akkor viszont Vettelnek khm... ? 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
Maldonado és VanGarde a leggyorsabb az kemény 😀
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nem lehetne minden időmérő ennyire izgalmas ? 😀 Félek holnap szokásos vonatozás, ha csak nem bezavar egy eső és a nagyobb káosz. Mókás lesz ha innen sem nyeri meg a merci valamelyik autójával.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
The Pit Crew #11

A tizenegyedik. Visszatértünk a klasszikus TPC felállásba, ismét hárman beszéltünk egy órát a NASCAR történéseiről. Az All-Star futamot végigszenvedtük, cserébe bizakodóak vagyunk a látottak alapján a 600 kapcsán. Néhány rövidhírt is kitárgyaltunk és folytattuk a csapatbemutató minisorozatot is. Ez és még sok más a 11. podcastünkben!

Jó szórakozást!

Hallgasd meg online:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-11/

Avagy töltsd le:  stream19.mixcloud.com/cloudcasts/originals/c/1/6/c/fbea-6965-4beb-bf27-f8b7655cb432.mp3
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Ilyet se láttam még, 4-wide befutó az Indy Lights-ban (IndyCar nevelőszéria), a végén 0,0026 mp volt az első és a második között:
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
 www.racingfanatic.net/2013/05/nico-rosberg-leads-mercedes-1-2-in.html

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
De a Yamaha mgé a tavalyi motorral megy nem ? Lassan befut az új is.Toca
Én ilyenről nem tudok.A honda féle "gyorsváltót" elvileg barcelonától fogják használni de egyébként tudtommal amit most a pályán látsz abszolút a 2013as Yamaha.
Igen valóban,bár én amikor irtam amit írtam Pedrosával kapcsolatban nem számoltam azzal hogy ekkora fölényben van a Honda,és ezt most nem is Rossi miatt mondom,mert jelenleg Lorenzo sem tud menni a repsolokkal,4 verseny után már azért nagyjából lehet látni az erőviszonyokat. egyelőre nekem úgy néz ki hogy Lorenzo egy két pályán előrébb lesz nyerhet is,de hosszú távon most nagyon nem ugy néz ki hogy a Yamaha ütni tudna,a többiekről nem is beszélve.Pedrosa jelen pillanatban jól áll ezt nekem is be kell látnom 😊 (és jól is motorozik nem vitatom el tőle)Cowboykarcsi
Azért a Yamakka bármikor összekaphatja magát és jöhet egy Lorenzo comeback 😊 . Az majd letesztelheti újra Pedro idegeit és azt, hogy mennyit fejlődött a stílusa tavaly óta. Titkon egy picit még szurkolok a 4 esélyes vb-nek, de - kétség kívül - a gyári Honda kezdi lelépni a mezőnyt. Ezt - egyelőre - Pedrosa tökéletesen ki is tudja használni. Bár a szatellit csapatoknál épp a Yamakka tűnik erősebbnek (feltéve, ha Crutchlow éppen a pályán közlekedik). Úgy tudom, hogy a Yamakkánál szorosabb a fejlesztési együttműködés a szatellittel, míg a H "csak" odaadja a kötelezőt Bradl-éknek "aztán jól van". Hátrébb is összejöhet egy komolyabb, bár (kisebb) tétre utazó 5-ös (Bradl, Dovizioso, Bautista, Crutchlow, Hayden). Csak ne fulladnának unalomba a versenyek... mert a Moto2 és a Moto3 is lehetnek izgalmasak meg minden... de azok mégsem a MotoGP...toxique
Legyen igazad.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 010
14-től a Toro Rosso Renault motorral megy tovább.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Igen valóban,bár én amikor irtam amit írtam Pedrosával kapcsolatban nem számoltam azzal hogy ekkora fölényben van a Honda,és ezt most nem is Rossi miatt mondom,mert jelenleg Lorenzo sem tud menni a repsolokkal,4 verseny után már azért nagyjából lehet látni az erőviszonyokat. egyelőre nekem úgy néz ki hogy Lorenzo egy két pályán előrébb lesz nyerhet is,de hosszú távon most nagyon nem ugy néz ki hogy a Yamaha ütni tudna,a többiekről nem is beszélve.Pedrosa jelen pillanatban jól áll ezt nekem is be kell látnom 😊 (és jól is motorozik nem vitatom el tőle)Cowboykarcsi
Azért a Yamakka bármikor összekaphatja magát és jöhet egy Lorenzo comeback 😊 . Az majd letesztelheti újra Pedro idegeit és azt, hogy mennyit fejlődött a stílusa tavaly óta. Titkon egy picit még szurkolok a 4 esélyes vb-nek, de - kétség kívül - a gyári Honda kezdi lelépni a mezőnyt. Ezt - egyelőre - Pedrosa tökéletesen ki is tudja használni. Bár a szatellit csapatoknál épp a Yamakka tűnik erősebbnek (feltéve, ha Crutchlow éppen a pályán közlekedik). Úgy tudom, hogy a Yamakkánál szorosabb a fejlesztési együttműködés a szatellittel, míg a H "csak" odaadja a kötelezőt Bradl-éknek "aztán jól van". Hátrébb is összejöhet egy komolyabb, bár (kisebb) tétre utazó 5-ös (Bradl, Dovizioso, Bautista, Crutchlow, Hayden). Csak ne fulladnának unalomba a versenyek... mert a Moto2 és a Moto3 is lehetnek izgalmasak meg minden... de azok mégsem a MotoGP...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
 m.sportgeza.hu/forma1/2013/05/21/a_fia_elkaszalta_a_pirelli-atalakitast/?rnd=287
Ebből látszik mennyire van a FIA keze benne a kopasba es mennyire tehet rola a Pirelli.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
De a Yamaha mgé a tavalyi motorral megy nem ? Lassan befut az új is.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Igen valóban,bár én amikor irtam amit írtam Pedrosával kapcsolatban nem számoltam azzal hogy ekkora fölényben van a Honda,és ezt most nem is Rossi miatt mondom,mert jelenleg Lorenzo sem tud menni a repsolokkal,4 verseny után már azért nagyjából lehet látni az erőviszonyokat. egyelőre nekem úgy néz ki hogy Lorenzo egy két pályán előrébb lesz nyerhet is,de hosszú távon most nagyon nem ugy néz ki hogy a Yamaha ütni tudna,a többiekről nem is beszélve.Pedrosa jelen pillanatban jól áll ezt nekem is be kell látnom 😊 (és jól is motorozik nem vitatom el tőle)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Végre megint összejöhetett volna egy dobogós eredmény erre elkúrja Rossi...Marquez viszont szépen jött vissza a verseny elején nagyon szét volt esve.Pedrosa előtt viszont le a kalappal!Cowboykarcsi
Ebből lehet egy komoly meglepetés a végkifejletet illetően! Pedro akkor villantana, amikor a tavalyi szezon után már végképp leírták? Érdekes helyzetet teremthet... 😀