Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
vettel már kb ott tart, hogy szinte kikékrte magának, hogy hülkenberg megelőzte és ezért nem tudott felállni a dobogóra... 😀

„Nem választottunk rossz stratégiát, működött is volna, ha az elején tiszta köröket tudok futni. Csakhogy a rajt után Nico mögé kerültem, és túl sokat kivett a gumikból, hogy egy másik autó mögött kellett haladnom – mondta Vettel. – Nem hiszem, hogy a győzelem összejöhetett volna, Fernando túl gyors volt a Ferrarival. Tiszta volt előtte az út az elején és a végén is, ezért nem kellett a gumikkal gyötrődnie, mint nekem. Ez van akkor, ha a középmezőnyből kell indulni. Persze ha az elején nem ragadok be Nico mögé, talán őt is sikerült volna utolérni, hiszen a szabadedzéseken nem volt sokkal gyorsabb nálunk a Ferrari."peach
Kérlek szépen áruld már el nekem, hogy ebben a nyilatkozatban mi volt annyira gáz? Mert akárhányszor olvasom újra nem tudok rájönni.FViktor93
nekem ebből az jött le, hogy bárki más csakis szerencsével nyerhet, mert "egyenlő" feltételek mellett ő bizony verhetetlen. ezt abból gondolom, hogy kb 3szor nyomatékosítva is elmondta, hogy alonso csak a nem egyenlő gumikopás miatt nyerhetett.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
vettel már kb ott tart, hogy szinte kikékrte magának, hogy hülkenberg megelőzte és ezért nem tudott felállni a dobogóra... 😀

„Nem választottunk rossz stratégiát, működött is volna, ha az elején tiszta köröket tudok futni. Csakhogy a rajt után Nico mögé kerültem, és túl sokat kivett a gumikból, hogy egy másik autó mögött kellett haladnom – mondta Vettel. – Nem hiszem, hogy a győzelem összejöhetett volna, Fernando túl gyors volt a Ferrarival. Tiszta volt előtte az út az elején és a végén is, ezért nem kellett a gumikkal gyötrődnie, mint nekem. Ez van akkor, ha a középmezőnyből kell indulni. Persze ha az elején nem ragadok be Nico mögé, talán őt is sikerült volna utolérni, hiszen a szabadedzéseken nem volt sokkal gyorsabb nálunk a Ferrari."peach
Nem bírom Vettelt, de kajak most már az is baj, ha elmondja, hogy beragadt és ha nem ragadt volna, akkor előrébb végezhetett volna ?
Minden mondatára így vadászni...Toca
Igen, itt már azt is kiforgatnák egyesek, ha azt mondaná, hogy Alonso a legjobb pilóta a világon.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
vettel már kb ott tart, hogy szinte kikékrte magának, hogy hülkenberg megelőzte és ezért nem tudott felállni a dobogóra... 😀

„Nem választottunk rossz stratégiát, működött is volna, ha az elején tiszta köröket tudok futni. Csakhogy a rajt után Nico mögé kerültem, és túl sokat kivett a gumikból, hogy egy másik autó mögött kellett haladnom – mondta Vettel. – Nem hiszem, hogy a győzelem összejöhetett volna, Fernando túl gyors volt a Ferrarival. Tiszta volt előtte az út az elején és a végén is, ezért nem kellett a gumikkal gyötrődnie, mint nekem. Ez van akkor, ha a középmezőnyből kell indulni. Persze ha az elején nem ragadok be Nico mögé, talán őt is sikerült volna utolérni, hiszen a szabadedzéseken nem volt sokkal gyorsabb nálunk a Ferrari."peach
Nem bírom Vettelt, de kajak most már az is baj, ha elmondja, hogy beragadt és ha nem ragadt volna, akkor előrébb végezhetett volna ?
Minden mondatára így vadászni...
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
vettel már kb ott tart, hogy szinte kikékrte magának, hogy hülkenberg megelőzte és ezért nem tudott felállni a dobogóra... 😀

„Nem választottunk rossz stratégiát, működött is volna, ha az elején tiszta köröket tudok futni. Csakhogy a rajt után Nico mögé kerültem, és túl sokat kivett a gumikból, hogy egy másik autó mögött kellett haladnom – mondta Vettel. – Nem hiszem, hogy a győzelem összejöhetett volna, Fernando túl gyors volt a Ferrarival. Tiszta volt előtte az út az elején és a végén is, ezért nem kellett a gumikkal gyötrődnie, mint nekem. Ez van akkor, ha a középmezőnyből kell indulni. Persze ha az elején nem ragadok be Nico mögé, talán őt is sikerült volna utolérni, hiszen a szabadedzéseken nem volt sokkal gyorsabb nálunk a Ferrari."peach
Kérlek szépen áruld már el nekem, hogy ebben a nyilatkozatban mi volt annyira gáz? Mert akárhányszor olvasom újra nem tudok rájönni.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Jó úton halad a kis Sebastian, hogy azokkal is megutáltassa magát akiknek eddig közömbös volt...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
vettel már kb ott tart, hogy szinte kikékrte magának, hogy hülkenberg megelőzte és ezért nem tudott felállni a dobogóra... 😀

„Nem választottunk rossz stratégiát, működött is volna, ha az elején tiszta köröket tudok futni. Csakhogy a rajt után Nico mögé kerültem, és túl sokat kivett a gumikból, hogy egy másik autó mögött kellett haladnom – mondta Vettel. – Nem hiszem, hogy a győzelem összejöhetett volna, Fernando túl gyors volt a Ferrarival. Tiszta volt előtte az út az elején és a végén is, ezért nem kellett a gumikkal gyötrődnie, mint nekem. Ez van akkor, ha a középmezőnyből kell indulni. Persze ha az elején nem ragadok be Nico mögé, talán őt is sikerült volna utolérni, hiszen a szabadedzéseken nem volt sokkal gyorsabb nálunk a Ferrari."



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha a vége nincs elég unalmas verseny lett volna, végre három boldog ember a dobogón 😀gamerkr
Hát nem tudom én rég nem élveztem versenyt ennyire. Lehet rinyálni hogy szarok a gumik meg stb. de én örülök neki hogy kell taktika is, meg hogy végre beleszólhatna a kicsik is a dolgokban még ha elég beszariak néha akkor is. Kíváncsi vagyok egy olyan pályára, ahol ugyanígy lehalnak a gumik és kevesebb az előzési lehetőség akkor mi lesz ? Összeségében nekem tetszik ez a sok box kiállás. És vicces látni, hogy a McLaren meg a RedBull veri a mellét a világrekord dolgokra, a Ferrari meg hoz csak egy jó átlagot míg a másik kettő elbasz valamit mindig 😀Toca
arra gondoltam, hogy az első három hely leosztott volt kb. a verseny felénél, Alonso érinthetetlen volt végig, Rai-Ham párharc is a boxban dőlt el, végig 1,5-2 másodperc volt köztük. A "gumi-háború" nekem is tetszik egyébként, ha ez kell hogy izgalmasabb versenyek legyenek...Számomra a másodhegedűs pilóták gyengélkedése furcsa: Grosjean, Perez (tudom első éve a mekinél, de azért ideje lesz villantania), Webber esete speciális 😊, a kicsik meg tényleg csak pontszerzésekben bízhatnak, aztán kitudja.. Még a Force Indiát látom dobogóesélyesnek, de ahhoz is több dolog kell.

Spanyol pályán nincs sok előzési lehetőség (de van egy rohadt hosszú célegyenes), és még előtte Bahrain, igazi autógyilkos helyszín 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
ha a vége nincs elég unalmas verseny lett volna, végre három boldog ember a dobogón 😀gamerkr
Hát nem tudom én rég nem élveztem versenyt ennyire. Lehet rinyálni hogy szarok a gumik meg stb. de én örülök neki hogy kell taktika is, meg hogy végre beleszólhatna a kicsik is a dolgokban még ha elég beszariak néha akkor is. Kíváncsi vagyok egy olyan pályára, ahol ugyanígy lehalnak a gumik és kevesebb az előzési lehetőség akkor mi lesz ? Összeségében nekem tetszik ez a sok box kiállás. És vicces látni, hogy a McLaren meg a RedBull veri a mellét a világrekord dolgokra, a Ferrari meg hoz csak egy jó átlagot míg a másik kettő elbasz valamit mindig 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
 www.metropol.hu/sport/cikk/1024147


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
Ez annyira szép volt a Ferraritól hogy ennyire simán verseny kb 5-6 éve nem nyertek(mármint saját részről). Viszont sajnos éreztem hogy Massa befog bukni, viszont lehet Domenicaliit szidni,de ez az egész azon múlt,hogy nem volt képes értelmes versenytempót menni. Értem én ,hogy bukot 2-3 helyet az első cserénél,de ha Alonson közeli tempót megy akkor a 2.-3.cserénél visszahozza a hátrányt és nyer. Egyszerűen Massa és (Grosjean) akármennyire jó 1 körösök versenyben lassúak eddig. Ahogy Rosberg is súlytalan. Úgy tűnik megint 4 versenyzőn fog múlni a VB cím,mert a többi súlytalan. Pl. Hülkenberget eddig bírtam,de ahogy elengedte a Ferrarit az egy vicc...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Nagyon nagyon jó látni hogy egy tiszta versenyen, száraz körülmények közt ilyen előnnyel nyert, nem is emlékszem utoljára mikor volt ilyen. Talán idén nem kell 110% egy címhez?JayB
Messze van még a vége. De tényleg nagyon jó idén Alonso alatt a Ferrari. Elég érdekes, hogy lement 3 futam és 3 különböző csapat 3 pilótája nyert dominálva, érdekes évnek nézek előre. Remélem a megbízhatóság lesz a nyerési esély 😊FViktor93
Ferrari konstans jó volt mindenhol és ez egy olyan dolog amit még nem tudom hogy kell feldolgozni 😀 Ha nincs az a szárnydolog első helyért csatázhatott volna Malajziában is. Egyelőre úgy néz ki Alonso 3 év után végre megkapta az esélyes technikát! Nyilván még csak most indul a fejlesztési verseny de ettől nem féltem a Maranelloiakat, nagyon csak nem basszák el.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért elég "vicces", hogy egy McLaren-nek csak akkor van esélye a top5be krülésre ha valami extraszuper taktikát talál ki és Button száz kört megy a 20körre kitalált gumival... Perez meg nagy csalódás, sehol sincs sajnos.

több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
én speciel sokkal jobban szerettem nézni a moto vb-t a pepis korszakban, mint most a digin... (tudom h ez sperbike, csak az összehasonlítás miatt mondtam )peach
Nos; kinek a pap, kinek a papné. Engem picit zavart, hogy általában csak azt mondogatták amit te is láttál a pályán (semmi extra: háttérinfók, érdekességek, kis hangulatcsinálás vagy bármi) magadtól... bár az semmi nem volt ahhoz képest, amikor a néző jobban látta mint ők ketten 😊. Gyakran néztük hang nélkül (közben zenét hallgattunk, vagy vmi) - pedig a motorhang a verseny szerves része...
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagyon nagyon jó látni hogy egy tiszta versenyen, száraz körülmények közt ilyen előnnyel nyert, nem is emlékszem utoljára mikor volt ilyen. Talán idén nem kell 110% egy címhez?JayB
Messze van még a vége. De tényleg nagyon jó idén Alonso alatt a Ferrari. Elég érdekes, hogy lement 3 futam és 3 különböző csapat 3 pilótája nyert dominálva, érdekes évnek nézek előre. Remélem a megbízhatóság lesz a nyerési esély 😊
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
én speciel sokkal jobban szerettem nézni a moto vb-t a pepis korszakban, mint most a digin... (tudom h ez sperbike, csak az összehasonlítás miatt mondtam )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagy volt az első sbk futam! Technikai/emberi hibák, itt-ott komoly csata. Ami továbbra is zavaró; az a Eurosport nyomi reklámpolitikája (legalább egy kis kockában mehetne a verseny a képernyő sarkában). Arra meg kíváncsi vagyok, hogy a Várhegyi milyen cuccot nyomat a versenyek előtt, mert ma a szokásosnál is jobban belassult... :-P és a komment most a Böröczki Pepi-s korszaknál is haloványabbra sikeredett :-P
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Nagyon nagyon jó látni hogy egy tiszta versenyen, száraz körülmények közt ilyen előnnyel nyert, nem is emlékszem utoljára mikor volt ilyen. Talán idén nem kell 110% egy címhez?
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ha a vége nincs elég unalmas verseny lett volna, végre három boldog ember a dobogón 😀

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 481 — Bears & Illinois fan
Szép verseny volt, Alonso megérdemelten győzött, a kis gyökér lecsúszott a dobogóról, remélem ez a tendencia folytatódik. Massa-t sajnálom egy kicsit, Kimi majdnem elbaszta, de szépet ment, Hamilton is kihozott mindent a taligából, Button se volt rossz. Ilyen versenyeket szeretnék még látni, nem olyan fost, mint három hete.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Huh ezt nagyon megérdemelte Alonso. Zseniális volt.

Do your job
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Innen már csak abban reménykedek, hogy Kimi megfogja Hamiltont.FViktor93
Eddig jól áll...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alonso viszont nagyon jó versenyt fut ma, egyszerűen foghatatlan. Innen már csak abban reménykedek, hogy Kimi megfogja Hamiltont.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Azt mondja meg nekem valaki, hogy ha a Mercédesz megtudta így oldani az első kerékcserét, akkor a Ferrari miért nem?FViktor93
Az egyik olasz csapat, a másik meg német. 😀iktriad
És az egyik csapatfőnöke Domenicali. Komolyan elgondolkozom rajta, hogy jelentkezzek csapatfőnöknek.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt mondja meg nekem valaki, hogy ha a Mercédesz megtudta így oldani az első kerékcserét, akkor a Ferrari miért nem?FViktor93
Az egyik olasz csapat, a másik meg német. 😀
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azt mondja meg nekem valaki, hogy ha a Mercédesz megtudta így oldani az első kerékcserét, akkor a Ferrari miért nem?