Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
És akkor aki nem jutott be a "play off-ba" azok az utolsó tíz versenyen nem vehetnek részt?Mert vagy 30an biztosan vannak a mezőnyben nem?Akkor a 26ik verseny után ez lecsökken tizenkettőre ?Vagy a többiek folytatják a harcot a tizenharmadiktól a harmincikszedik helyért az év hátralévő részében?.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 689 — Vikings fan
lassan meglesztek egy MotoGP podcastre is 😀shawnka
Amúgy pont tegnap eszembe jutottál mert a youtube-on fenn van ez a the 10 NASCAR-os sorozat(10 legjobb "bad boy",10 legfontosabb esemény 2000 óta,biztos ismered)és az egyikben szóba jött hogy 2004 óta ez az ugynevezett chase rendszer van,ami hasonló a play off rendszerhez.Én meg wtf??egy autóvresenyben?Én értettem valmit nagyon félre vagy hogy működik ez a rendszer mert egyébként kezdek komolyabban kacérkodni ezzel a sporttal 😊Cowboykarcsi
Annyi a lényeg , hogy van 36 verseny amiben 26 után kiemelik a top 10-et + top11-20 közül a legtöbbet nyerő duót ( ők wild cardosok foci szavakkal élve). Ők 2000 pontot kapnak + győzelmenként asszem 3-at. ( WC-sek nem ) és innentől közülük kerül ki a győztes az év végén.
Az okosak meg kijavítanak ha elírtam valamit 😊
Szép sport egyelőre küzdök viszont hogy 3 órás versenyt hogy bírjak végig , ezért csak háttérből figyelek. Majd talán nyáron 😊
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
lassan meglesztek egy MotoGP podcastre is 😀shawnka
Amúgy pont tegnap eszembe jutottál mert a youtube-on fenn van ez a the 10 NASCAR-os sorozat(10 legjobb "bad boy",10 legfontosabb esemény 2000 óta,biztos ismered)és az egyikben szóba jött hogy 2004 óta ez az ugynevezett chase rendszer van,ami hasonló a play off rendszerhez.Én meg wtf??egy autóvresenyben?Én értettem valmit nagyon félre vagy hogy működik ez a rendszer mert egyébként kezdek komolyabban kacérkodni ezzel a sporttal 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
lassan meglesztek egy MotoGP podcastre is 😀
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Vicces, eddig én azért nem írtam, mert senki nem írt 😀 Na akkor csak gyűlünk végre motorosok is.

Pedrosa nekem is a kedvenc, bár mindenki szapulja folyamatosan, hogy nagyon puhány. Nagyon peches volt sokszor a bukásaival, csak remélni tudom, hogy idén végre lesz egy kis szerencséje is, valamint hogy jól felbőszítette, hogy már leírták Marquezel szemben.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nem tudom hol voltál eddig de végre van valaki más motorverseny rajongó rajtam kívül is akivel az aktuális eredményeken kívül is le lehet diskurálni 😊 . Mert eddig kb ugy nézett ki a dolog hogy én beírtam valamit,jobb napon reagált valaki(Asbee volt még akivel volt ilyen hosszabb diskurzusom is még anno azt hiszem Pedrosáról,ő nem tudom hova lett)de az estek 80 százalékában magamban beszélek 😀Cowboykarcsi
Pedrosa nagy kedvencem, mivel a zárkózottsága ellenére nagyon "emberi" (de nem úgy, mint pl. Rossi). A háttér-interjúiban teljesen olyan, mintha Ő lenne a szomszéd srác a telepről. A versenyzése pedig a szemünk előtt fejlődik. Főleg önmagával küzd (pl. a tavalyi szezon 2. felében nagyon látványosan), ami néha siker, néha kudarc... 😀. De a lényeg, hogy mindezt teljes erőből teszi (Pedrózásan 😀 ).
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom hol voltál eddig de végre van valaki más motorverseny rajongó rajtam kívül is akivel az aktuális eredményeken kívül is le lehet diskurálni 😊 . Mert eddig kb ugy nézett ki a dolog hogy én beírtam valamit,jobb napon reagált valaki(Asbee volt még akivel volt ilyen hosszabb diskurzusom is még anno azt hiszem Pedrosáról,ő nem tudom hova lett)de az estek 80 százalékában magamban beszélek 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az SBK részedet nem értem,én sem mondtam hogy ott gyakori,és ezen kívül leírod ugyan azt amit én is irtam az esetről mintha én az ellenkezőjét írtam volna.Világosíts fel 😊Cowboykarcsi
Történt egy kis stilisztikai malőr 😊 de ebben legalább egyetértünk 😊 !

Rossi a 2014-es szezon után a sbk-ban folytatja a Yamahával (legalábbis ezt hallani) - erősítve a jelenlegi "verekedős" hadosztályt (nagyon várom már).

A GP-vel kapcsolatban igazad van; a "fejlődés" iránya az idővel való versenyzés felé mutat, de úgy gondolom, hogy ez nem csak a pilóták sara. A valós pozícióharchoz - nagyjából - azonos képességű motorok kellenek; amihez manapság lassan már a csillagok együttállása kell. Idén, ha a Yamakka nem kapja össze magát a fejlesztésekkel, akkor H házibajnoksággá avanzsál a bajnokság (a 3.-4.-5. poziért való harcot pedig nem olyan szájízzel nézi az ember). A jelen mezőnyben sok olyan pilóta van, aki belemenne bármikor test-test elleni szituba és jó is lenne benne (akár Edwards is a végéről), de amikor széthúzódik a mezőny akkor a pilóták többsége vagy bekerül egy off-battle szituba (se előtte se mögötte senki) vagy nincs annyi a motorban, hogy bármilyen manőverbe kezdjen az előtte "utazóval" szemben. Ebből akkor lehetne test-test elleni csata, ha még jobban lekorlátoznák a fejlesztéseket (aminek egy prototipus kateg.-ben nincs értelme), vagy köteleznék a gyárakat legalább 4-4 prototípus gép/versenyző indítására (azt meg az anyagiak miatt megint nem lehet). Úgy gondolom, hogy elsősorban ez a felelős az unalmas versenyekért és a kialakult helyzetért. Marquez habitusa ezen nem sokat fog segíteni, legfeljebb ha éppen az Ő gépén lesz a legjobb aktuális beállítás, akkor Ő csinálja a rajt-cél győzelmeket és nyeri meg a vb-t. De megértem az álláspontodat.
Engem a Simoncelli történetben az döbbentett meg igazán, hogy a figyelmeztetések ellenére (versenyzők, csapat... stb.) nem történt változás a felfogásában és végül a tragédia bekövetkezett. A motorsport veszélyes üzem.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerintem a Rossi éra már nyugdíjban van...eddig nem úgy néz ki, mint akinek sok köze lesz idén a végkimenetelhez.Eazzy
Azért várjunk még ezzel is szerintem egy olyan 3-4 versenyt.Cowboykarcsi
Egyelőre a H technikai előnyben van a Y-hoz képest. Bár... Lorenzo tavaly - nagyrészt - technikai hátrányban hajtotta ki a vb címet (egyébként; Pedrosa a kedvenc pilótám és Rossi-t tartom a mezőny legjobbjának). Amint egálban lesznek a vasak, akkor új szezon kezdődik (azonos technikán a Rossi - Lorenzo duó erősebb a Pedrosa-Marquez duónál... szerintem).

Ha Marquez annyira tehetséges és "oktatta" Lorenzot (egy körönként legalább 0.5sec-el gyorsabb motoron), akkor miért nem előzött tisztán, mint ahogyan azt Pedrosa tette? Miért kellett belemennie egy kétes szituációba egy szemlátomást jobban muzsikáló technikán a verseny legvégén? Hogy-hogy nem tudott kialakítani egy helyzeti-előnyös szituációt, ahol erőből elmehet? Mindenesetre; hype az van körülötte.
Nekem nincs bajom a test-test elleni küzdelemmel, amint azt már mondtam, sőt! De az, hogy mennyire veszélyezteti közben közvetlenül mások testi épségét, az egy másik kérdés. Az sbk-ban sem gyakoriak az ilyen szituk (azért egy "normál" kifékezésen ez túlmutat). Rea az egy elmebeteg (így a kedvenc pilótáim egyike), de egy ilyen szituáció után nem is várt gratulációt a BMW duótól. Gondolom; senki nem látta a verseny után, hogy Melandri lekezelt volna Rea-vel, vagy elmondta volna, hogy kiütni a gépet két versenyzőtársa alól (indirekt módon Haslam alól is) az a verseny része. Nem azt mondom, hogy nem fér bele a versenybe (az a szabályos amit a versenybíróság annak ítél), de ne legyen már Marquez zsenialitása, hogy egy láthatóan erősebb motoron csak egy ilyen szituációval tudott elmenni Lorenzonak 😀. Ez vicc. Tehetséges, nagy prospect, de ez pont nem azt bizonyítja. Lorenzo - gondolom én - sokat tanult a tavalyelőtti sajtópárbajból Sic-el, ezért tett egy polkorrekt nyilatkozatot.

Az sbk-t jobban szeretem a gp-nél. Idén a Marquez-Rossi párostól várom azt, hogy felrázza végre a MotoGP vb-t.toxique
Ugy látszik alapjában látjuk másképpen a dolgokat de ez nem is baj feltétlen 😊 Tepsiépség(hogy Sanyi kedvenc szófordulatával éljek) veszélyeztetésről szerintem szó nem volt. Ez bele kell hogy férjen egy motorversenybe,főleg az utolsó körben, főleg amikor a dobogóért megy a harc és főleg hazai közönség előtt. Eleve a motorversenyzés az egyik legveszélyesebb a motorsportok közül,ezt tudja is mind a huszoniksz versenyző,vállalja ezt így áll oda. Az egy tökéletes világ utópisztikus víziója hogy a versenyzők csak akkor fognak előzni ha TÖKÉLETES pozícióban és körülmények között vannak(ilyen volt Pedrosa előzése Lorenzo ellen). A Marqueznél jóval mérsékeltebb habitusú versenyzők is,ha közelít a verseny vége,jó eredményért harcolnak,nyílván egy ésszerű határon belül többet fognak kockáztatni és szerintem ez így természetes és szép. Arról nem is beszélve hogy a sport történetének a legnagyobb és legemlékezetesebb megmozdulásainak kb a 80%-a ilyen manőver.Szerintem ezek nélkül sokkal szegényebb lenne a sport.Nekem pont hogy ez jelenti az igazi motorversenyt. Sajnos a mai gp már nagyon nem erről szól,sokkal inkább az a fontos hogy a tiszta sebességed jó legyen.A mostani uralkodó fiatal generáció ennek a prototípusa(Pedrosa,Stoner,Lorenzo). Gép módjára képesek összerakni 30 tökéletes kört ilyen körönkénti háromtizedes szórással,ez valami embertelen teljesítmény főleg hosszútávon de nekem nem ez a motorverseny,régen nem is ilyen volt,vagy nem ennyire,ha vissza gondol az ember a 90'es évekre a Doohan-Criville vagy a Rainey-Schwantz párharcok jutnak az eszébe,nem pedig azok amikor valamelyikük 4-5 másodperces előnnyel behúzott egy rajt-cél győzelmet. Szerintem Marquez ezért lehet nagy bajnok és akár korszakját is mehatározó figura,mert hosszú évek óta megint lehet egy igazi "verekedős" versenyző,aki viszont nem a Simoncelli féle dobogó/győzelem vagy bukás megbízhatósági rátával versenyez,ergo hosszútávon vb címre is jó esélye van. Én örülnék neki a legjobban ha rámcáfolna de szerintem Rossi max nyer még egy bajnoki címet aztán visszavonul,és nem nagyon fugunk majd motorversenyt látni,csak gyors versenyzőket.Az SBK részedet nem értem,én sem mondtam hogy ott gyakori,és ezen kívül leírod ugyan azt amit én is irtam az esetről mintha én az ellenkezőjét írtam volna.Világosíts fel 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Szerintem a Rossi éra már nyugdíjban van...eddig nem úgy néz ki, mint akinek sok köze lesz idén a végkimenetelhez.Eazzy
Azért várjunk még ezzel is szerintem egy olyan 3-4 versenyt.Cowboykarcsi
Egyelőre a H technikai előnyben van a Y-hoz képest. Bár... Lorenzo tavaly - nagyrészt - technikai hátrányban hajtotta ki a vb címet (egyébként; Pedrosa a kedvenc pilótám és Rossi-t tartom a mezőny legjobbjának). Amint egálban lesznek a vasak, akkor új szezon kezdődik (azonos technikán a Rossi - Lorenzo duó erősebb a Pedrosa-Marquez duónál... szerintem).

Ha Marquez annyira tehetséges és "oktatta" Lorenzot (egy körönként legalább 0.5sec-el gyorsabb motoron), akkor miért nem előzött tisztán, mint ahogyan azt Pedrosa tette? Miért kellett belemennie egy kétes szituációba egy szemlátomást jobban muzsikáló technikán a verseny legvégén? Hogy-hogy nem tudott kialakítani egy helyzeti-előnyös szituációt, ahol erőből elmehet? Mindenesetre; hype az van körülötte.
Nekem nincs bajom a test-test elleni küzdelemmel, amint azt már mondtam, sőt! De az, hogy mennyire veszélyezteti közben közvetlenül mások testi épségét, az egy másik kérdés. Az sbk-ban sem gyakoriak az ilyen szituk (azért egy "normál" kifékezésen ez túlmutat). Rea az egy elmebeteg (így a kedvenc pilótáim egyike), de egy ilyen szituáció után nem is várt gratulációt a BMW duótól. Gondolom; senki nem látta a verseny után, hogy Melandri lekezelt volna Rea-vel, vagy elmondta volna, hogy kiütni a gépet két versenyzőtársa alól (indirekt módon Haslam alól is) az a verseny része. Nem azt mondom, hogy nem fér bele a versenybe (az a szabályos amit a versenybíróság annak ítél), de ne legyen már Marquez zsenialitása, hogy egy láthatóan erősebb motoron csak egy ilyen szituációval tudott elmenni Lorenzonak 😀. Ez vicc. Tehetséges, nagy prospect, de ez pont nem azt bizonyítja. Lorenzo - gondolom én - sokat tanult a tavalyelőtti sajtópárbajból Sic-el, ezért tett egy polkorrekt nyilatkozatot.

Az sbk-t jobban szeretem a gp-nél. Idén a Marquez-Rossi párostól várom azt, hogy felrázza végre a MotoGP vb-t.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerintem a Rossi éra már nyugdíjban van...eddig nem úgy néz ki, mint akinek sok köze lesz idén a végkimenetelhez.Eazzy
Azért várjunk még ezzel is szerintem egy olyan 3-4 versenyt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Marc Marquez meging oktatott, ezúttal Lorenzonak mutatta meg hogy kell test-test ellen előzni...beteg ez a gyerek nem kicsit. Újoncként túlzásnak érzem ezt az önbizalmat, de erősen hajaz a korábbi keményebb korszakra a stílusa, mint szegény Sic tavaly. Szurkolok ennek a gyereknek, remélem érvényesülni fog.
Persze örülök Pedro győzelmének is, hajrá Repsolosok!Eazzy
Azért ne essünk túlzásba 😊! Pedro óta minden aktuális érkezőre elmondták, hogy Ő lesz az új "nabazzeg gyerek" aki nyugdíjba küldi a Rossi-érát. Rizi elmondta a szitut; láttuk is és nincs hová ragozni. Ellenben - ha jól emlékszem - csak ketten tudták elpüfölni a Dottorét élesben, amikor nem ipari hulladékot vezetett (Lorenzo és Stoner). Nekem tetszik Marquez stílusa, de nem oktatott Ő senkit 😀, csak bevállalt valamit, ami éppen bejött és ami miatt - szerencséjére - nem buktak. Azért - ha jól emlékszem - Sic stílusa miatt is sok vita volt (pl. Lorenzo-val). Belerepülni egy kanyarba / bemenni egy szituációba azzal, hogy "vigyázzon a másik" végül nem lett egy kifizetődő hozzáállás. Rossi is mit kapott Gibernau-ért anno (teljesen jogosan)!toxique
Szerintem sem a Marquez féle előzés sem pedig a Rossi féle 2005ös megmozdulás nem tartozott az általad említett kategóriába(bevetődök oszt' majd lesz valahogy). Nem tudom mennyire nézed a SBK-t - csak mert motogp-ből most egyszerűen nem jut eszembe jó példa - de keress rá a 2012es donningtoni futam,második versenyének utolsó körének az utolsó két kanyarjára,Haslam vs Melandri. Na az az általad leírt habitus meg is lett az "eredménye". 2005ben Rossi baszott agresszív volt,de gondoskodott róla hogy elég közel maradjon Gibernauhoz hogy egy szűk érintős de vállalható előzést bepróbáljon. Azzal hogy fair volt e nyilván lehet vitatkozni illetve ez valamelyest szubjektív dolog is,de szvsz abszolút vállalható józan megoldás volt,ennyi bele fér egy motorversenyen. A Marquez-Lorenzo affér még lájtosabb is volt,Lorenzo maga mondta el hogy nem is számított rá,azt hitte Marquez nincs lőtávolba,így teljesen nyitva hagyta mindenét,a hondás meg nem az a típusú aki ilyeneket kihagy. Szerintem Gibernaunak és Lorenzonak kellett volna gondoskodni arról hogy a versenytársuk olyan messze legyen hogy ne tudjon próbálkozni. Arról nem is beszélve hogy a versenynaptár legnehezebb kanyarja ez,védekezés szempontjából,mert ha véded a belső ívet,a kijáratnál könnyen melléd gyorsítanak,ha nem akkor meg így bevetődnek melléd,egyszerűen iszonyat nehéz kiszámolni a megfelelő taktikát.

Marquez meg szerintem simán nagyobb tehetség mint anno Pedrosa volt,pedig valóban körülötte is nagy volt a hype. Minimum egy Lorenzo-Stoner vonulat ami belőle potenciálisan lehet,sikerességet figyelembe véve,mert a stílusuk teljesen más.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Szerintem a Rossi éra már nyugdíjban van...eddig nem úgy néz ki, mint akinek sok köze lesz idén a végkimenetelhez.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Marc Marquez meging oktatott, ezúttal Lorenzonak mutatta meg hogy kell test-test ellen előzni...beteg ez a gyerek nem kicsit. Újoncként túlzásnak érzem ezt az önbizalmat, de erősen hajaz a korábbi keményebb korszakra a stílusa, mint szegény Sic tavaly. Szurkolok ennek a gyereknek, remélem érvényesülni fog.
Persze örülök Pedro győzelmének is, hajrá Repsolosok!Eazzy
Azért ne essünk túlzásba 😊! Pedro óta minden aktuális érkezőre elmondták, hogy Ő lesz az új "nabazzeg gyerek" aki nyugdíjba küldi a Rossi-érát. Rizi elmondta a szitut; láttuk is és nincs hová ragozni. Ellenben - ha jól emlékszem - csak ketten tudták elpüfölni a Dottorét élesben, amikor nem ipari hulladékot vezetett (Lorenzo és Stoner). Nekem tetszik Marquez stílusa, de nem oktatott Ő senkit 😀, csak bevállalt valamit, ami éppen bejött és ami miatt - szerencséjére - nem buktak. Azért - ha jól emlékszem - Sic stílusa miatt is sok vita volt (pl. Lorenzo-val). Belerepülni egy kanyarba / bemenni egy szituációba azzal, hogy "vigyázzon a másik" végül nem lett egy kifizetődő hozzáállás. Rossi is mit kapott Gibernau-ért anno (teljesen jogosan)!
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Marc Marquez meging oktatott, ezúttal Lorenzonak mutatta meg hogy kell test-test ellen előzni...beteg ez a gyerek nem kicsit. Újoncként túlzásnak érzem ezt az önbizalmat, de erősen hajaz a korábbi keményebb korszakra a stílusa, mint szegény Sic tavaly. Szurkolok ennek a gyereknek, remélem érvényesülni fog.
Persze örülök Pedro győzelmének is, hajrá Repsolosok!Eazzy
Egyelőre megfelelő Rossi utódnak tűnik 😊 Nem véletlen hogy itt is a mester 2005ös manőverét koppintotta. 😛 Egyébként szerintem már most sokkal jobb mint Simoncelli volt. Marco valamikor a verseny közepe táján - amikor Marquez is majdnem ráfutott párszor Lorenzora - kitorpedózta volna a spanyolt ebben biztos vagyok 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Marc Marquez meging oktatott, ezúttal Lorenzonak mutatta meg hogy kell test-test ellen előzni...beteg ez a gyerek nem kicsit. Újoncként túlzásnak érzem ezt az önbizalmat, de erősen hajaz a korábbi keményebb korszakra a stílusa, mint szegény Sic tavaly. Szurkolok ennek a gyereknek, remélem érvényesülni fog.
Persze örülök Pedro győzelmének is, hajrá Repsolosok!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Egyébként ez a wtcc hangulat elgondolkodtatott milyen lehet Barcelonában vagy Monzában 200 ezer fanatikus Alonso/Ferrari szurkolóval egy futam. Egyszer meg kell néznem...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
catattack
Ugyanaz a fodrászotok?
több mint 11 éve
catattack 3 520
több mint 11 éve
catattack 3 520
Hajnal 3-ra értem haza, mert elaludtam a vonaton és Kiskunfélegyházán ébredtem fel. Szerencsére stoppal elhoztak Kecskemétig... 😀
Az először mi is a célegyenes végén voltunk, de utána átcsaltak a többiek a Zengő boxszal szembe!
A verseny végén bementünk a boxokba, dumáltunk Coronellel és Huffal is! Kurva jó volt! Huff a legnagyobb arc!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Félelmetes volt. Szó szerint. A magyar autósport kedvelők betegek, nincs rá jobb szó, Fantasztikus élmény volt.
 www.zengomotorsport.hu/hu/egy_unneplos_nyolcadik_hely_ebben_minden_benne_volt

Kocsi-san megint betegeskedett mint itt kiderül.JayB
Lesz még Párizs magyar falu? 😀

Merre voltatok? Amint beléptem a kapun belefutottam (szó szerint 😀 ) catattack kollégába 😀shawnka
Először célegyenes végén Gold4-be (Király L Norbi mellet 😀) aztán később átmentünk a super goldba szembe a Zengő boxxal. Bár akció inkább a gold4-ben volt a hangulat miatt nekem a super gold jobban bejött.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Félelmetes volt. Szó szerint. A magyar autósport kedvelők betegek, nincs rá jobb szó, Fantasztikus élmény volt.
 www.zengomotorsport.hu/hu/egy_unneplos_nyolcadik_hely_ebben_minden_benne_volt

Kocsi-san megint betegeskedett mint itt kiderül.JayB
Lesz még Párizs magyar falu? 😀

Merre voltatok? Amint beléptem a kapun belefutottam (szó szerint 😀 ) catattack kollégába 😀shawnka
Hát hova siettél, hogy futottál? 😊 Egyébként TV-n keresztül is lehetett érezni, hogy nagyon jó a hangulat, persze ehhez kellett az is, hogy az Eurosport a helyszínről közvetítsen. Jövőre kijutok valahogy, ha törik, ha szakad 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Félelmetes volt. Szó szerint. A magyar autósport kedvelők betegek, nincs rá jobb szó, Fantasztikus élmény volt.
 www.zengomotorsport.hu/hu/egy_unneplos_nyolcadik_hely_ebben_minden_benne_volt

Kocsi-san megint betegeskedett mint itt kiderül.JayB
Lesz még Párizs magyar falu? 😀

Merre voltatok? Amint beléptem a kapun belefutottam (szó szerint 😀 ) catattack kollégába 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Félelmetes volt. Szó szerint. A magyar autósport kedvelők betegek, nincs rá jobb szó, Fantasztikus élmény volt.
 www.zengomotorsport.hu/hu/egy_unneplos_nyolcadik_hely_ebben_minden_benne_volt

Kocsi-san megint betegeskedett mint itt kiderül.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Muller nem fogja zsebre tenni, amit a tribününktől kapott. Hihetetlen, hogy hagyják versenyezni tovább, amikor ennyire tahó módon kirakja a bajnokságban jelenleg rá legveszélyesebb pilótát, majd egy piszlicsáré ütközés miatt, amiben EGY visszapillantó törött mindössze le, meg kiküldik áthajtásosra Barthot?

jó, nem volt Ivánnak sok helye, de Norbi is meg tudta oldani 20 centivel mögötte, hogy ne nyírjon ki senkit.

A másik meg Norbi. Eszméletlen mit művelt az első futamon, szinte felrobbant a célegyenes minden áthaladásakor. A második futamon minden előzésénél háromszor annyira zengett a Ring, mint korábban. Ez a fiú annyira szépen és tisztességesen akar versenyezni. Elhiszem, hogy elbaszódott megint a technika, és nem volt százas Kocsi-san. De 4-5 körön keresztül Coronel seggében ment, és annyira vigyázott a Civic elejére, hogy azt rossz volt nézni. Egy pici lökdösődést ő is megengedhetne magának, ehelyett folyton ő tűri inkább, hogy baszogassák hátulról. Előbb-utóbb erre csak rájön.

A lényeg az, hogy fantasztikus napon van túl mind a Zengő csapat, mind a Ringre kilátogató állítólagos 60 ezer ember.