Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
rontani??? futamok vannak emberek! csak én emlékszem már rá amikor a pirosak körözték az egész mezőnyt? kontroll nélkül ma is, ha nem is hasonló, de izgalommentes lenne...elég lesz jövőre nézni egy nagyot álmodó csapat egyeduralmát...clbass
jogos, akkor az a cél hogy 100%-on bírjanak 3 kört? remek 😊
Aztán majd az a csapat/pilóta nyer aki a legjobban tud spórolni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Kopjanak el a gumik 10 kör alatt, semmi baj nincs vele. Csak tegye ezt 100%-on. Most 100%-on két kört se bír. Ezek a 10 körök iszonyatosan elspórolt 10 körök. Ezek a pirellik nem ütik meg egy f1-es autó fizikai szintjét.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 734 — Vikings fan
Egy körön a Merci , hosszútávon szerintem RB es a Ferrari is ott van körülöttük és szerintem nekik a kicsit keményebb gumikkal is lesz még gondjuk. Mint tavaly.Toca
Igaz, de a kiindulási alapom az volt, hogy mindenki arról beszél, mi lenne, ha nem lenne gumi faktor. Ergo keményebb, lassabban kopó keverék. Ezt a múlt tanulságai alapján a merci ugraná meg leginkább. Most eszik a gumit, de az elképzelt esetben optimális időben melegítenék fel, és használnák az abroncsokat. a többi csapat meg úgy járna mint nem olyan rég pont a merci...képtelenek lennének üzemi hőfokon járatni a papucsokat 😉clbass
Ez nem optimális hanem mercire optimalizalt eset 😊
Legjobb esetben is a tavalyi gumik szintje alá nem megy, az meg a merciknek nem volt a legjobb. De ki tudja , jók lehetek ők még. Viszont a Lotus visszaeshet
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ha te komolyan azt hiszed a Pirelli pont ugyanolyan gumikat akar csinalni mint anno voltak es csak azert kopnak a gumik mert balfaszok akkor szerintem kicsit tévúton jársz.
Meg lett nekik mondva FIA részről hogy jobban kopjanak a gumik, kicsit átestek a ló túloldalára lehet , de ők csak a kéréseket teljesítették és igazaból múltkor kiderult hogy 4 csapatnak van csak gondja a gumikkal...Toca
Na he ez tényleg így van, bár nem tudom honnan veszed, akkor megkövetem magam, teljesen jó helyre ment a megbízás 😊
bár valami olyasmit hallottam az első pár futam után hogy próbálnak javítani rajtuk, valljuk be eddig csak rontani sikerült.eaglesmcnabb
rontani??? futamok vannak emberek! csak én emlékszem már rá amikor a pirosak körözték az egész mezőnyt? kontroll nélkül ma is, ha nem is hasonló, de izgalommentes lenne...elég lesz jövőre nézni egy nagyot álmodó csapat egyeduralmát...
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Egy körön a Merci , hosszútávon szerintem RB es a Ferrari is ott van körülöttük és szerintem nekik a kicsit keményebb gumikkal is lesz még gondjuk. Mint tavaly.Toca
Igaz, de a kiindulási alapom az volt, hogy mindenki arról beszél, mi lenne, ha nem lenne gumi faktor. Ergo keményebb, lassabban kopó keverék. Ezt a múlt tanulságai alapján a merci ugraná meg leginkább. Most eszik a gumit, de az elképzelt esetben optimális időben melegítenék fel, és használnák az abroncsokat. a többi csapat meg úgy járna mint nem olyan rég pont a merci...képtelenek lennének üzemi hőfokon járatni a papucsokat 😉
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ha te komolyan azt hiszed a Pirelli pont ugyanolyan gumikat akar csinalni mint anno voltak es csak azert kopnak a gumik mert balfaszok akkor szerintem kicsit tévúton jársz.
Meg lett nekik mondva FIA részről hogy jobban kopjanak a gumik, kicsit átestek a ló túloldalára lehet , de ők csak a kéréseket teljesítették és igazaból múltkor kiderult hogy 4 csapatnak van csak gondja a gumikkal...Toca
Na he ez tényleg így van, bár nem tudom honnan veszed, akkor megkövetem magam, teljesen jó helyre ment a megbízás 😊
bár valami olyasmit hallottam az első pár futam után hogy próbálnak javítani rajtuk, valljuk be eddig csak rontani sikerült.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 734 — Vikings fan
az egészben az a vicc, hogy egyedül az olaszok nem tudnak normális autót építeni, ennek ellenére a ferrari évek óta szinte teljesen olasz mérnöki brigáddal akar ütőképes kocsit építeni. És csodálkozunk hogy rendre nem sikerül.
Az is kiderül hogy gumigyártásra is totál alkalmatlan az olasz brigád, ennek ellenére évek óta a Pirelli az egyetlen gumiszállító. mi meg csodálkozunk hogy szar. Érthetetlen okokból a Michelin meg a Bridgestone teljesen normális gumikat csinált 😀eaglesmcnabb
Azért a Pirelli gumik nem szarak, és szegények nem tehetnek róluk hogy kértek valamit megcsinálták most meg megy a rinya...Toca
érdekes mód amikor michelin gumik voltak meg bridgestone-ok akkor semmi gond nem volt a gumikkal, most meg az 5. körben tele van törmelékkel a pálya, és jó ha 10 kör van a keményebb keverékben. Érdekes, nem értek hozzá te érdekes. Még ha most teletankkal indulnak is.eaglesmcnabb
Tocanak teljesen igaza van! Elvi kérdés, hogy szar e a gumi...versenyzésre igen, versenynek nem. Ezt kérték tőlük, hozták az elvárást. Más kérdés, hogy az erőviszonyok változásával a redbull lobbija mára veri a ferrariét, és mindent megtesznek, hogy a technikájuk alá tereljék a körülményeket. ez van... senki ne fanyalogjon, mert lehet még rá emlékezni, hogy évekig a német-olasz kombó vezényelte a cirkuszt. Zárójelben teszem hozzá, hogy a leggyorsabb autó jelenleg nem az RB, hanem a merci.clbass
Egy körön a Merci , hosszútávon szerintem RB es a Ferrari is ott van körülöttük és szerintem nekik a kicsit keményebb gumikkal is lesz még gondjuk. Mint tavaly.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
az egészben az a vicc, hogy egyedül az olaszok nem tudnak normális autót építeni, ennek ellenére a ferrari évek óta szinte teljesen olasz mérnöki brigáddal akar ütőképes kocsit építeni. És csodálkozunk hogy rendre nem sikerül.
Az is kiderül hogy gumigyártásra is totál alkalmatlan az olasz brigád, ennek ellenére évek óta a Pirelli az egyetlen gumiszállító. mi meg csodálkozunk hogy szar. Érthetetlen okokból a Michelin meg a Bridgestone teljesen normális gumikat csinált 😀eaglesmcnabb
Azért a Pirelli gumik nem szarak, és szegények nem tehetnek róluk hogy kértek valamit megcsinálták most meg megy a rinya...Toca
érdekes mód amikor michelin gumik voltak meg bridgestone-ok akkor semmi gond nem volt a gumikkal, most meg az 5. körben tele van törmelékkel a pálya, és jó ha 10 kör van a keményebb keverékben. Érdekes, nem értek hozzá te érdekes. Még ha most teletankkal indulnak is.eaglesmcnabb
Tocanak teljesen igaza van! Elvi kérdés, hogy szar e a gumi...versenyzésre igen, versenynek nem. Ezt kérték tőlük, hozták az elvárást. Más kérdés, hogy az erőviszonyok változásával a redbull lobbija mára veri a ferrariét, és mindent megtesznek, hogy a technikájuk alá tereljék a körülményeket. ez van... senki ne fanyalogjon, mert lehet még rá emlékezni, hogy évekig a német-olasz kombó vezényelte a cirkuszt. Zárójelben teszem hozzá, hogy a leggyorsabb autó jelenleg nem az RB, hanem a merci.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 734 — Vikings fan
az egészben az a vicc, hogy egyedül az olaszok nem tudnak normális autót építeni, ennek ellenére a ferrari évek óta szinte teljesen olasz mérnöki brigáddal akar ütőképes kocsit építeni. És csodálkozunk hogy rendre nem sikerül.
Az is kiderül hogy gumigyártásra is totál alkalmatlan az olasz brigád, ennek ellenére évek óta a Pirelli az egyetlen gumiszállító. mi meg csodálkozunk hogy szar. Érthetetlen okokból a Michelin meg a Bridgestone teljesen normális gumikat csinált 😀eaglesmcnabb
Azért a Pirelli gumik nem szarak, és szegények nem tehetnek róluk hogy kértek valamit megcsinálták most meg megy a rinya...Toca
érdekes mód amikor michelin gumik voltak meg bridgestone-ok akkor semmi gond nem volt a gumikkal, most meg az 5. körben tele van törmelékkel a pálya, és jó ha 10 kör van a keményebb keverékben. Érdekes, nem értek hozzá te érdekes. Még ha most teletankkal indulnak is.eaglesmcnabb
Ha te komolyan azt hiszed a Pirelli pont ugyanolyan gumikat akar csinalni mint anno voltak es csak azert kopnak a gumik mert balfaszok akkor szerintem kicsit tévúton jársz.
Meg lett nekik mondva FIA részről hogy jobban kopjanak a gumik, kicsit átestek a ló túloldalára lehet , de ők csak a kéréseket teljesítették és igazaból múltkor kiderult hogy 4 csapatnak van csak gondja a gumikkal...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
az egészben az a vicc, hogy egyedül az olaszok nem tudnak normális autót építeni, ennek ellenére a ferrari évek óta szinte teljesen olasz mérnöki brigáddal akar ütőképes kocsit építeni. És csodálkozunk hogy rendre nem sikerül.
Az is kiderül hogy gumigyártásra is totál alkalmatlan az olasz brigád, ennek ellenére évek óta a Pirelli az egyetlen gumiszállító. mi meg csodálkozunk hogy szar. Érthetetlen okokból a Michelin meg a Bridgestone teljesen normális gumikat csinált 😀eaglesmcnabb
Azért a Pirelli gumik nem szarak, és szegények nem tehetnek róluk hogy kértek valamit megcsinálták most meg megy a rinya...Toca
érdekes mód amikor michelin gumik voltak meg bridgestone-ok akkor semmi gond nem volt a gumikkal, most meg az 5. körben tele van törmelékkel a pálya, és jó ha 10 kör van a keményebb keverékben. Érdekes, nem értek hozzá te érdekes. Még ha most teletankkal indulnak is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 734 — Vikings fan
az egészben az a vicc, hogy egyedül az olaszok nem tudnak normális autót építeni, ennek ellenére a ferrari évek óta szinte teljesen olasz mérnöki brigáddal akar ütőképes kocsit építeni. És csodálkozunk hogy rendre nem sikerül.
Az is kiderül hogy gumigyártásra is totál alkalmatlan az olasz brigád, ennek ellenére évek óta a Pirelli az egyetlen gumiszállító. mi meg csodálkozunk hogy szar. Érthetetlen okokból a Michelin meg a Bridgestone teljesen normális gumikat csinált 😀eaglesmcnabb
Azért a Pirelli gumik nem szarak, és szegények nem tehetnek róluk hogy kértek valamit megcsinálták most meg megy a rinya...
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
az egészben az a vicc, hogy egyedül az olaszok nem tudnak normális autót építeni, ennek ellenére a ferrari évek óta szinte teljesen olasz mérnöki brigáddal akar ütőképes kocsit építeni. És csodálkozunk hogy rendre nem sikerül.
Az is kiderül hogy gumigyártásra is totál alkalmatlan az olasz brigád, ennek ellenére évek óta a Pirelli az egyetlen gumiszállító. mi meg csodálkozunk hogy szar. Érthetetlen okokból a Michelin meg a Bridgestone teljesen normális gumikat csinált 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Hát remélem az új gumikon is beszopkodja a RB.
Sebaj, a Ferrarit fejleszteni kell, és nem lehet nagy gond, ha a taktikát nem cseszik el.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én megmondom őszintén MV Agusta sikerekre nem nagyon emlékszem,de ez lehet az én hiányosságom. Azt vágom hogy a Ducati majd minden mutatóban a legsikeresebb még mindig,van miből leadni.Attól mondjuk egyelőre én nem tartok hogy kiszállnának,gondolom ha ez egyáltalán tervbe lenne nem kezdtek volna bele a 1198as projektbe. Csak szokatlan ez a kezdés mert anno a 999es meg az 1098as is rögtön nyert az első évében.
A BMWel kapcsolatban,nem tudom,lehet meg tudnál győzni 😊 Most így visszagondolva eddig minden versenyen volt dobogójuk valamelyik motorosukkal, csak ugye ez szinte mindig más volt és egyszerre sosem voltak(bár talán valamelyik aragoni futamon Melandri is pódiumra állt)itt is a megbízhatóságot az egyenletes teljesítményt hiányolom Davistől is Melandriról meg nem is beszélve. Persze ezen is lehet javítani,nincs ez kőbe vésve.Viszont az az igazság hogy választani nem nagyon tudnék hogy kinek szurkoljak.Talán Sykes,mert mindig elgondolkozom hogy mit csinál ez a faszi?Tavaly azon a Kawasakin vb címért harcolt,meg idén is simán esélyes bár ez a Ninja most egész fasza kis gép,2009ben meg emlékszem az az évi bajnok R1en,a közelébe nem tudott menni se Spiesnek se Hagának 😊Cowboykarcsi
Az MV nekem is csak sport-történelmi lecke 😀 . Nem ma volt már a virágkoruk és az össz-pályamotoros kategóriára értve voltak a legsikeresebbek. A sbk széria legkiemelkedőbb gyártója - egyértelműen - a Duki (remélem, hogy nem szakadnak ki végleg az élmezőnyből). A tabellát elnézve már nem sokáig keresgélhetik a gázkart a motoron, ha Checa-ból aspiráns-t akarnak faragni... már így is komoly a lemaradása.
A 2013as 10es Ninja valóban ígéretes és két ilyen pilótával (Baz sem tehetségtelen) minden esélye megvan arra, hogy egyéni világbajnokot ültessen a sbk-világ trónjára (akár a Bömösnek). Sykes alatt az a Yamakka egyszerűen nem szuperált 2009-ben (talán nem illet a stílusához). Emlékeim szerint; akkoriban Hagán kívül nem sok mindenkinek volt köze AMA-Ben tempójához 😊 . Idén talán a csapatvb cím "jósolható" valamennyire. Úgy gondolom, hogy a zászló a gyári Apriliának áll; mivel - egyelőre - az Ő motorjai tűnnek a legmegbízhatóbbnak. Bár... ha Laverty nagyon dobálgatós kedvében lesz, akkor bármi előfordulhat 😊 .toxique
Buz nekem is tettszik,titkon reménykedem is benne egy kicsit hogy a Ducati valahogy majd elhappolja a zöldektől 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Legalább izgalmasak a futamok, nem úgy, mint a 2000-es évek elején-közepén.....csi77
A roncsderbi is izgalmas, csak nem ugyanaz a sportág.somoskovig
Tényleg értjük egymást........ 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 www.f1-live.hu/f1-hirek/hivatalos-a-pirelli-visszahozza-a-2012-es-konstrukcioju-keverekeket/JayB
Sportszerűtlen. Ha a két kedvezményezett csapatból kihúzzuk a Mercit (ami ugye ezeket is zabálni fogja) melyiknek is kedveztek? Ha ez se jön be, akkor mi lesz? Futamonként öt másodperc büntit kap minden csapat amelyik a RB előtt végez? Áhhh...
több mint 11 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Én megmondom őszintén MV Agusta sikerekre nem nagyon emlékszem,de ez lehet az én hiányosságom. Azt vágom hogy a Ducati majd minden mutatóban a legsikeresebb még mindig,van miből leadni.Attól mondjuk egyelőre én nem tartok hogy kiszállnának,gondolom ha ez egyáltalán tervbe lenne nem kezdtek volna bele a 1198as projektbe. Csak szokatlan ez a kezdés mert anno a 999es meg az 1098as is rögtön nyert az első évében.
A BMWel kapcsolatban,nem tudom,lehet meg tudnál győzni 😊 Most így visszagondolva eddig minden versenyen volt dobogójuk valamelyik motorosukkal, csak ugye ez szinte mindig más volt és egyszerre sosem voltak(bár talán valamelyik aragoni futamon Melandri is pódiumra állt)itt is a megbízhatóságot az egyenletes teljesítményt hiányolom Davistől is Melandriról meg nem is beszélve. Persze ezen is lehet javítani,nincs ez kőbe vésve.Viszont az az igazság hogy választani nem nagyon tudnék hogy kinek szurkoljak.Talán Sykes,mert mindig elgondolkozom hogy mit csinál ez a faszi?Tavaly azon a Kawasakin vb címért harcolt,meg idén is simán esélyes bár ez a Ninja most egész fasza kis gép,2009ben meg emlékszem az az évi bajnok R1en,a közelébe nem tudott menni se Spiesnek se Hagának 😊Cowboykarcsi
Az MV nekem is csak sport-történelmi lecke 😀 . Nem ma volt már a virágkoruk és az össz-pályamotoros kategóriára értve voltak a legsikeresebbek. A sbk széria legkiemelkedőbb gyártója - egyértelműen - a Duki (remélem, hogy nem szakadnak ki végleg az élmezőnyből). A tabellát elnézve már nem sokáig keresgélhetik a gázkart a motoron, ha Checa-ból aspiráns-t akarnak faragni... már így is komoly a lemaradása.
A 2013as 10es Ninja valóban ígéretes és két ilyen pilótával (Baz sem tehetségtelen) minden esélye megvan arra, hogy egyéni világbajnokot ültessen a sbk-világ trónjára (akár a Bömösnek). Sykes alatt az a Yamakka egyszerűen nem szuperált 2009-ben (talán nem illet a stílusához). Emlékeim szerint; akkoriban Hagán kívül nem sok mindenkinek volt köze AMA-Ben tempójához 😊 . Idén talán a csapatvb cím "jósolható" valamennyire. Úgy gondolom, hogy a zászló a gyári Apriliának áll; mivel - egyelőre - az Ő motorjai tűnnek a legmegbízhatóbbnak. Bár... ha Laverty nagyon dobálgatós kedvében lesz, akkor bármi előfordulhat 😊 .
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
A Ferrarin és a Lotuson is ugyanolyan gumik vannak, mint a többiek autóján. Ilyenkor jut eszembe Horner beszólása, mikor nekik feküdtek a gumik: Kérem szépen teccettek volna autót építeni. A Merci? Újítottak, nem jött be. Ugyanazok a feltételek, tessék megfelelni neki. Az úgy nem igazán fair, ha az egyik csapat szar(abb) autót épít és sírni kezd, akkor változtassunk. Idény közben. Természetesen a többi kárára.apeszos
Csak kisírták...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
 www.f1-live.hu/f1-hirek/hivatalos-a-pirelli-visszahozza-a-2012-es-konstrukcioju-keverekeket/
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Ferrarin és a Lotuson is ugyanolyan gumik vannak, mint a többiek autóján. Ilyenkor jut eszembe Horner beszólása, mikor nekik feküdtek a gumik: Kérem szépen teccettek volna autót építeni. A Merci? Újítottak, nem jött be. Ugyanazok a feltételek, tessék megfelelni neki. Az úgy nem igazán fair, ha az egyik csapat szar(abb) autót épít és sírni kezd, akkor változtassunk. Idény közben. Természetesen a többi kárára.apeszos
De a Red Bull igenis autót épített. Feleljenek meg a feltételeknek de az akkor is nonszensz hogy az autósport csúcsán a gumiszállító miatt esélye sincs a leggyorsabb autóknak. 2008-ban Raikonen leggyorsabb köre gyorsabb volt mint az időmérős köre, és kényelmesen nyert itt, most Gutierezé volt a leggyorsabb kör ami potom 6 másodpercre van a pole körtől, az élmezőny 7-8-9 másodperceket hagyott benne üresen is. Ez elvesz az élményből de ami a legfájóbb elvesz a pilóták képességeiből is. 70-80%-on kocsikázni messze nem olyan mint pár éve 2 órán keresztül időmérős köröket futni...JayB
Én ezt értem, ám én azért nézem a versenyt, hogy autó-autó elleni meccset lássak, a köridők mellékesek számomra, csak az időmérőn számítanak. A versenytempó más. Pár éve az autók is mások voltak, a szabályok is, nem nagyon lehet összehasonlítani őket. Amikor Vettel utcahosszal nyerte a futamokat akkor az volt a baj. És miért? Mert az az autó kímélte a legjobban a gumikat. Most nem. Emlékszem olyan időre, asszem mikor Raikonen volt a Mekinél, az volt a leggyorsabb autó. De alig tudott futamot befejezni. Ha jelentősen változtatnak, a kutya sem mossa le róluk, hogy az RBR-nek kedveznek, mert a többiek nem sírnak annyit. A Merci itt nem releváns, mert mióta önálló csapatuk van, azóta gumizabálók, más gumikat is hamarabb megesznek mint a többiek. Miért nem a felfüggesztésnél néz körül a RedBull? Vagy könnyebb és jelentősen olcsóbb kisírni a változást? Autót építettek, ezt aláírom. De jelenleg nem a legjobb KONSTRUKCIÓ. Mások meg tudták csinálni, csinálják meg ők is.
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 483 — No one likes us, cause no one like us
Ez a gumi mizéria teljesen lerombolja a sportág lényegét. Ne egy gumival lehessen végigmenni persze, de azért valóban hagy autózzanak már rendesen a pilóták, mert jelenleg valóban apróbb kivételekkel nem előzések vannak, hanem elengedések.
Ettől még mondjuk egyik győztes érdemeiből sem von ez le semmit, mert a feltételek mindenkinek ugyanazok, csak maga a versenyzés élvezhető része veszett el.
Nekem pl sokkal inkább tetszett, amikor Alonso Schumi ellen harcolt, és kőkemény védekezés volt hosszú körökön át, mint az, hogy most DRS-el elhúz mindenki azt csókolom. Ezért értékelem azt, amikor Alo pl nem vár a DRS zónára, hanem izomból küld le ellenfeleket.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Legalább izgalmasak a futamok, nem úgy, mint a 2000-es évek elején-közepén.....csi77
A roncsderbi is izgalmas, csak nem ugyanaz a sportág.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Legalább izgalmasak a futamok, nem úgy, mint a 2000-es évek elején-közepén.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
A Ferrarin és a Lotuson is ugyanolyan gumik vannak, mint a többiek autóján. Ilyenkor jut eszembe Horner beszólása, mikor nekik feküdtek a gumik: Kérem szépen teccettek volna autót építeni. A Merci? Újítottak, nem jött be. Ugyanazok a feltételek, tessék megfelelni neki. Az úgy nem igazán fair, ha az egyik csapat szar(abb) autót épít és sírni kezd, akkor változtassunk. Idény közben. Természetesen a többi kárára.apeszos
De a Red Bull igenis autót épített. Feleljenek meg a feltételeknek de az akkor is nonszensz hogy az autósport csúcsán a gumiszállító miatt esélye sincs a leggyorsabb autóknak. 2008-ban Raikonen leggyorsabb köre gyorsabb volt mint az időmérős köre, és kényelmesen nyert itt, most Gutierezé volt a leggyorsabb kör ami potom 6 másodpercre van a pole körtől, az élmezőny 7-8-9 másodperceket hagyott benne üresen is. Ez elvesz az élményből de ami a legfájóbb elvesz a pilóták képességeiből is. 70-80%-on kocsikázni messze nem olyan mint pár éve 2 órán keresztül időmérős köröket futni...JayB
Ezzel teljesen egyet tudok érteni, ez nem tartóssági meg távolsági verseny. Vicc, hogy Hamilton kört kap, mert egyszerűen megtippelhetetlen, hogy mit bír a gumi. Ez meg nagyon durva. Én azt hittem, az F1 gyorsasági szakág.