Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
A Ferrarin és a Lotuson is ugyanolyan gumik vannak, mint a többiek autóján. Ilyenkor jut eszembe Horner beszólása, mikor nekik feküdtek a gumik: Kérem szépen teccettek volna autót építeni. A Merci? Újítottak, nem jött be. Ugyanazok a feltételek, tessék megfelelni neki. Az úgy nem igazán fair, ha az egyik csapat szar(abb) autót épít és sírni kezd, akkor változtassunk. Idény közben. Természetesen a többi kárára.apeszos
De a Red Bull igenis autót épített. Feleljenek meg a feltételeknek de az akkor is nonszensz hogy az autósport csúcsán a gumiszállító miatt esélye sincs a leggyorsabb autóknak. 2008-ban Raikonen leggyorsabb köre gyorsabb volt mint az időmérős köre, és kényelmesen nyert itt, most Gutierezé volt a leggyorsabb kör ami potom 6 másodpercre van a pole körtől, az élmezőny 7-8-9 másodperceket hagyott benne üresen is. Ez elvesz az élményből de ami a legfájóbb elvesz a pilóták képességeiből is. 70-80%-on kocsikázni messze nem olyan mint pár éve 2 órán keresztül időmérős köröket futni...JayB
Ezzel teljesen egyet tudok érteni, ez nem tartóssági meg távolsági verseny. Vicc, hogy Hamilton kört kap, mert egyszerűen megtippelhetetlen, hogy mit bír a gumi. Ez meg nagyon durva. Én azt hittem, az F1 gyorsasági szakág.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
A Ferrarin és a Lotuson is ugyanolyan gumik vannak, mint a többiek autóján. Ilyenkor jut eszembe Horner beszólása, mikor nekik feküdtek a gumik: Kérem szépen teccettek volna autót építeni. A Merci? Újítottak, nem jött be. Ugyanazok a feltételek, tessék megfelelni neki. Az úgy nem igazán fair, ha az egyik csapat szar(abb) autót épít és sírni kezd, akkor változtassunk. Idény közben. Természetesen a többi kárára.apeszos
De a Red Bull igenis autót épített. Feleljenek meg a feltételeknek de az akkor is nonszensz hogy az autósport csúcsán a gumiszállító miatt esélye sincs a leggyorsabb autóknak. 2008-ban Raikonen leggyorsabb köre gyorsabb volt mint az időmérős köre, és kényelmesen nyert itt, most Gutierezé volt a leggyorsabb kör ami potom 6 másodpercre van a pole körtől, az élmezőny 7-8-9 másodperceket hagyott benne üresen is. Ez elvesz az élményből de ami a legfájóbb elvesz a pilóták képességeiből is. 70-80%-on kocsikázni messze nem olyan mint pár éve 2 órán keresztül időmérős köröket futni...
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Ferrarin és a Lotuson is ugyanolyan gumik vannak, mint a többiek autóján. Ilyenkor jut eszembe Horner beszólása, mikor nekik feküdtek a gumik: Kérem szépen teccettek volna autót építeni. A Merci? Újítottak, nem jött be. Ugyanazok a feltételek, tessék megfelelni neki. Az úgy nem igazán fair, ha az egyik csapat szar(abb) autót épít és sírni kezd, akkor változtassunk. Idény közben. Természetesen a többi kárára.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
nem nyer a RB futamot és egyből sír a szájuk 😊Habi
Mert ilyen gumikon nem lehet kihozni az autóban lévő potenciált . Nem az a baj hogy sírnak hanem hogy befognak hódolni nekik előbb vagy utóbb.Toca
Nálam kevés nagyobb anti-Red Bull szurkoló van de rohadtul igazuk van ebben a dologban. Kopjon el a gumi hamar, de az autó 100%-os teljesítménye mellett. Mostt ott tartunk hogy időmérőn ha megnyomják az első két szektort a harmadikban már visszavesz a gumi a teljesítményből... Versenyen 80%-on mennek és így bír ki 10 kört, nem jó nem jó.JayB
én ott kapcsoltam el tegnap (és végképp befejeztem idénre az f1-et), mikor Hamiltonnak el kellett engednie a mögötte levő versenyzőt, mert muszáj volt spórolnia a gumikkal... ez tényleg nem autóversenyzés, mindenki külön a saját futamát futja tulajdonképpen időre, csak néha keresztezik a pilóták egymás útjait


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
nem nyer a RB futamot és egyből sír a szájuk 😊Habi
Mert ilyen gumikon nem lehet kihozni az autóban lévő potenciált . Nem az a baj hogy sírnak hanem hogy befognak hódolni nekik előbb vagy utóbb.Toca
Nálam kevés nagyobb anti-Red Bull szurkoló van de rohadtul igazuk van ebben a dologban. Kopjon el a gumi hamar, de az autó 100%-os teljesítménye mellett. Mostt ott tartunk hogy időmérőn ha megnyomják az első két szektort a harmadikban már visszavesz a gumi a teljesítményből... Versenyen 80%-on mennek és így bír ki 10 kört, nem jó nem jó.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
nem nyer a RB futamot és egyből sír a szájuk 😊Habi
Mert ilyen gumikon nem lehet kihozni az autóban lévő potenciált . Nem az a baj hogy sírnak hanem hogy befognak hódolni nekik előbb vagy utóbb.
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem nyer a RB futamot és egyből sír a szájuk 😊


JT Daniels fan
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én megmondom őszintén MV Agusta sikerekre nem nagyon emlékszem,de ez lehet az én hiányosságom. Azt vágom hogy a Ducati majd minden mutatóban a legsikeresebb még mindig,van miből leadni.Attól mondjuk egyelőre én nem tartok hogy kiszállnának,gondolom ha ez egyáltalán tervbe lenne nem kezdtek volna bele a 1198as projektbe. Csak szokatlan ez a kezdés mert anno a 999es meg az 1098as is rögtön nyert az első évében.
A BMWel kapcsolatban,nem tudom,lehet meg tudnál győzni 😊 Most így visszagondolva eddig minden versenyen volt dobogójuk valamelyik motorosukkal, csak ugye ez szinte mindig más volt és egyszerre sosem voltak(bár talán valamelyik aragoni futamon Melandri is pódiumra állt)itt is a megbízhatóságot az egyenletes teljesítményt hiányolom Davistől is Melandriról meg nem is beszélve. Persze ezen is lehet javítani,nincs ez kőbe vésve.Viszont az az igazság hogy választani nem nagyon tudnék hogy kinek szurkoljak.Talán Sykes,mert mindig elgondolkozom hogy mit csinál ez a faszi?Tavaly azon a Kawasakin vb címért harcolt,meg idén is simán esélyes bár ez a Ninja most egész fasza kis gép,2009ben meg emlékszem az az évi bajnok R1en,a közelébe nem tudott menni se Spiesnek se Hagának 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Mivel Bayliss visszavonulása óta az SBKban egy adott versenyző helyett mindig az adott év legjobbjának tűnő Ducatisnak szurkolok,Checa sérülése miatt egy kicsit visszafogottabb figyelemmel követtem csak a hétvégét. Mindenesetre Melandri nagyon tettszett az első futamon,kellett már neki.Én egyébként Guintoli-t tartom a vb fő esélyesnek. Laverty fog futamokat nyerni még az is lehet hogy többet mint a francia,de hogy több nullázása/hibája is lesz abban szinte biztos vagyok.A BMW nekem egyelőre még nem a biztos kontender csapat hosszútávon legalábbis nem,Rea ugyan az mint Laverty (ne lepődjünk meg mindketten írek),marad Sykes,aki hosszútávon szerintem a legnagyobb riválisa lesz Guintolinak,gyors,megbízható,és idén a Kawasaki is nyerőgépnek néz ki.

A Ducati meg hogy mit csinál idén az talány,a motor se jó,Checán kívül nincs is értelmes versenyzőjük(ráadásul a spanyol se 25 éves). Vissza az 1098at!Cowboykarcsi
Igen. Laverty számára sincsen túlságosan szűk rés, csak túl alacsony kezdő sebesség. 😊

A Ducati kissé lemaradt a fejlesztésekkel az idén (is), ez igaz. Mintha már nem koncentrálnának úgy a versenysport "erőltetésére"... remélem, hogy nem szállnak ki az iparból ahogyan pl. az MV is tette anno (ha jól tudom, még mindig a legsikeresebb gyártó annak ellenére, hogy kb. 30 éve nem igazán versenyzik + e közben kb. 15 évig nem is létezett a cég). Nem lenne ugyanaz a Duki nélkül a sorozat. 2015-re úgy gondolom, hogy a visszatérő Yamakkával már lesz 5 "húzó" márka (Aprilia,BMW,Honda,Kawa,Yamakka), plusz talpon lesz a Suzuki csapat is (nekem úgy tűnik, hogy nagyon igyekeznek). Várom egy picit az MV Agusta 1000szer beharangozott visszatérését is... lehet, hogy mindezek elhoznak egy újabb "aranykort" (a Dukival együtt persze).
Ellentétben veled, nekem a Bömös idén már reális kihívónak tűnik. Úgy gondolom, hogy az idény második felében le fog korlátozódni a valódi aspiránsok száma 4-re (Guintoli, Melandri, Davis, Sykes), bár... ki tudja ezt megmondani 😀 ? A hírek alapján az élvonalban még mindig az Apriliák a legjobban "összerakott" motorok, míg a többieknek többször és jobban kell keresgélni a pluszokat a jó eredményekhez...
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mivel Bayliss visszavonulása óta az SBKban egy adott versenyző helyett mindig az adott év legjobbjának tűnő Ducatisnak szurkolok,Checa sérülése miatt egy kicsit visszafogottabb figyelemmel követtem csak a hétvégét. Mindenesetre Melandri nagyon tettszett az első futamon,kellett már neki.Én egyébként Guintoli-t tartom a vb fő esélyesnek. Laverty fog futamokat nyerni még az is lehet hogy többet mint a francia,de hogy több nullázása/hibája is lesz abban szinte biztos vagyok.A BMW nekem egyelőre még nem a biztos kontender csapat hosszútávon legalábbis nem,Rea ugyan az mint Laverty (ne lepődjünk meg mindketten írek),marad Sykes,aki hosszútávon szerintem a legnagyobb riválisa lesz Guintolinak,gyors,megbízható,és idén a Kawasaki is nyerőgépnek néz ki.

A Ducati meg hogy mit csinál idén az talány,a motor se jó,Checán kívül nincs is értelmes versenyzőjük(ráadásul a spanyol se 25 éves). Vissza az 1098at!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A 7végén nagy meccsek voltak a superbike vb. mindkét futamán. Bat-Melandri megtalálta a Bat-motor Bat-nitrójának indítógombját Monzára, mert ez a Bömös most nagyon ment. Vagy simán csak motort cseréltek Davis-el 😊. Nem tudhatom, de annak örülök, hogy az idő előrehaladtával inkább bővül az aspiránsok köre és - egyelőre - még nincs igazi alfahím (az idény közepére már tuti lesz). A 7vége "vesztese" Guintoli volt (bár vezeti a tabellát). A motorja valahogyan "elfogyott" mindkét futam legvégére, bár a második verseny fináléjában inkább Kawa-sykes "pálya-mellé-motorkálós" hibája billenthette ki a ritmusból és tette ütéstávon kívülre a vezető duónak mintsem pl. a leheletnyivel jobban fogyó guma. Határozottan jobban ment mint az első versenyen, de ez a két negyedik hely (könnyen lehetett volna jobb is) most nem jött jól.
A supersport kategória a 2 piros zászlójával és a schedule végére halasztott 10 körös futam miatt kissé flúgosra sikeredett. Lowes nyert a Yamakkával, mögötte Marino a Kawával... a magyarok monza-i teljesítménye visszafogottra sikeredett.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jó ez a 2. hely, de valami kis apró plusz mindig hiányzik amivel meg lehetne nyerni a futamokat. Arról nem is beszélve, hogy Kimi az utóbbi időben rendkívül rosszul rajtol. Ma is simán elment mellette a két Ferraris. Na mind1 remélem legközelebb jobb lesz.FViktor93
Ha a Pirelli valóban elmozdul a tartósabb gumiabroncsok felé, akkor az csökkentheti a Lotus versenyképességét.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Jó ez a 2. hely, de valami kis apró plusz mindig hiányzik amivel meg lehetne nyerni a futamokat. Arról nem is beszélve, hogy Kimi az utóbbi időben rendkívül rosszul rajtol. Ma is simán elment mellette a két Ferraris. Na mind1 remélem legközelebb jobb lesz.FViktor93
Mondjuk, alatta nem nagyon megy tönkre az autó, azért Grozsan kerék-felfüggesztés problémája nála is kijöhetett volna, ami nagy sebességnél elég veszélyes.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Haha Massa mit ment, rajtbünti ide vagy oda. 😛eaglesmcnabb
Ferka 1-2. lett volna anélkül..........

Nagyon jó volt látni, hogy Alonso erőből újra nyerni tudott!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Jó ez a 2. hely, de valami kis apró plusz mindig hiányzik amivel meg lehetne nyerni a futamokat. Arról nem is beszélve, hogy Kimi az utóbbi időben rendkívül rosszul rajtol. Ma is simán elment mellette a két Ferraris. Na mind1 remélem legközelebb jobb lesz.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Haha Massa mit ment, rajtbünti ide vagy oda. 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Fuh
 www.f1-live.hu/f1-hirek/meg-egy-kor-az-elso-kiallas-elott-es-alonso-versenyenek-annyi/
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Amugy most így belegondolva valami egészen jó a Ferrari,mert azokon a versenyeken ahol nem volt semmi gebasz ott vagy nyertek vagy másodikak lettek.Nem tudom mikor volt utoljára ilyen kiemelkedően jó versenytempójú autója a vörös cápának.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gyönyörű!Az ilyen Sepangi meg Bahreini féle balfaszkodás nélkül idén végre tényleg meg lehet a VB cím.

Amugy ja,szerintem Monacoban benne lehet egy Hamilton győzelem.Ezt a internetes utóműsort hol lehet nézni ami most fog következni?Cowboykarcsi
 www.hirado.hu/formula1/elo.aspxJayB
Még nem indult el a közvetítés vagy az én készülékemben van a hiba?Cowboykarcsi
nálam megy, Chrome-ban, de adblock-ot tiltsd le az oldalon és el kell indulnia.

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gyönyörű!Az ilyen Sepangi meg Bahreini féle balfaszkodás nélkül idén végre tényleg meg lehet a VB cím.

Amugy ja,szerintem Monacoban benne lehet egy Hamilton győzelem.Ezt a internetes utóműsort hol lehet nézni ami most fog következni?Cowboykarcsi
 www.hirado.hu/formula1/elo.aspxJayB
Még nem indult el a közvetítés vagy az én készülékemben van a hiba?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Gyönyörű!Az ilyen Sepangi meg Bahreini féle balfaszkodás nélkül idén végre tényleg meg lehet a VB cím.

Amugy ja,szerintem Monacoban benne lehet egy Hamilton győzelem.Ezt a internetes utóműsort hol lehet nézni ami most fog következni?Cowboykarcsi
 www.hirado.hu/formula1/elo.aspx
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Fenomenale. Ha a szerencse is úgy hozza idén meg kell lenni annak a címnek!
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Gyönyörű!Az ilyen Sepangi meg Bahreini féle balfaszkodás nélkül idén végre tényleg meg lehet a VB cím.

Amugy ja,szerintem Monacoban benne lehet egy Hamilton győzelem.Ezt a internetes utóműsort hol lehet nézni ami most fog következni?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ma Alonsot nem tudom ki verhette volna meg. RAI legalább Vettelen tudott hozni egy kicsit.

Lassan kezdem sajnálni a Merciket, katasztrófa amit a versenyeken produkálnak, bár pont Monaco jön 😀