Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Massa már 2x kint volt a boxban, de még a 2. helyen áll. Ilyenkor már rég vissza szokott csúszni a középmezőnybe most összejöhet a dobogó, ahogy Alonsonak a győzelem.

Vettelke meg úgy látszik szenved a gumikkal, végre lemaradhat a dobogóról.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy a Lotus szerelők milyen lassúak, az hihetetlen...

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
The Pit Crew #9 (NASCAR podcast)

A kilencedik. A levegőbe csaptunk Talladega láttán, megénekeltük a kis csapatok balladáját, körbejártuk a büntetések földi maradványait. Nekiálltunk garázst látogatni, illetve megtettünk tippjeinket az idei sötét lovakra is. Az év legkirályabb nevű versenyét már nagyon várjuk a Fekete ruhás hölgy vendégségében, tartsatok velünk ezen a héten is!

Hallgassátok meg online:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-9/

Avagy töltsétek le:  stream21.mixcloud.com/cloudcasts/originals/2/b/4/d/a54f-d809-420e-8b54-9936ca7991b2.mp3

Jó szórakozást!
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az ebben a legérdekesebb hogy a mai forma 1 unalmasabbá válásának egyik fő okozója pont hogy ez a fene nagy - ezek szerint mégsem annyira költségcsökkentő - költségcsökkentés.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Grat FIA
 www.f1-live.hu/f1-hirek/egyre-kozelebb-a-kaszas-legalabb-a-mezony-fele-nem-tudja-kifizetni-a-2014-es-motorokat/JayB
Költségcsökkentés mi? Köszi Mr. E.!laccoo74
HA E=Bernie akkor nem jogos. Ő a dolog legnagyobb ellenzője. Jean Todt és a brigádja a felelős, kíváncsi vagyok mennyiben járulnak majd hozzá a kiscsapatok költségvetéséhez mert a szabálymódosítás már nagyon megy...
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Grat FIA
 www.f1-live.hu/f1-hirek/egyre-kozelebb-a-kaszas-legalabb-a-mezony-fele-nem-tudja-kifizetni-a-2014-es-motorokat/JayB
Költségcsökkentés mi? Köszi Mr. E.!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Massa holnap a hatodik helyett csak a kilencedik helyről rajtol.😕
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a legnagyobb akkor is capirex volt és nélküle szar az egész! 😛peach
Ő meg sajna a 2007es Ducati áldozata lett,a Suzuki meg egyszerűen nem volt ütőképes masina.Tény hogy Rossival iszonyat milyen versenyeket tudtak nyomni kicsiknél nagyoknál egyaránt. A 2006os egyenletből ha kivesszük a sérülését és a többi tényezőt tisztán úgy hagyjuk szerintem nem kérdés hogy abban az évben ő lett volna a világbajnok nem Hayden. És "reálisabb" eredmény lett volna az biztos.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Grat FIA
 www.f1-live.hu/f1-hirek/egyre-kozelebb-a-kaszas-legalabb-a-mezony-fele-nem-tudja-kifizetni-a-2014-es-motorokat/
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom hol voltál eddig de végre van valaki más motorverseny rajongó rajtam kívül is akivel az aktuális eredményeken kívül is le lehet diskurálni 😊 . Mert eddig kb ugy nézett ki a dolog hogy én beírtam valamit,jobb napon reagált valaki(Asbee volt még akivel volt ilyen hosszabb diskurzusom is még anno azt hiszem Pedrosáról,ő nem tudom hova lett)de az estek 80 százalékában magamban beszélek 😀Cowboykarcsi
itt vagyok 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
a legnagyobb akkor is capirex volt és nélküle szar az egész! 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Bár a Rossi és Lorenzo féle szakasz,ha szigorúan azt nézzük hogy egymás ellen mentek a vbért akkor csak egy évig tartott,mégis 2009ben olyan párharcaik voltak(Barcelona,Sachsenring,Brno,Indianapolis,)hogy szerintem simán felért a Biaggi féle korszak 3 vagy a Gibernau féle 2 évével.Cowboykarcsi
Jogos!
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Szerintem a Rossi-Lorenzo és a Rossi-Stoner ütközetek nagyon jók voltak,vagy legalább ugyan olyan jók.A Biaggi féle párharc igazából ugye 3 évig tartott,2000től 2002ig,(2000ben mondjuk még nem a vbért,csak simán ütötték egymást a pályán 😀 )bár 2003ban és '04ben is nyert még futamokat de a vb címért akkor már egyértelműen Gibernau ment Rossi ellen.Ez a párharc még annyit sem élt meg,cirka két év,rögtön a Biaggi korszak után,de 2005től nagyon lefelé indult el Sete karrierje,innentől már dobogója is alig volt,nem hogy futamgyőzelem meg vb harc. Az igazi Rossi-Stoner história is két évet élt meg,2007-2008,az első évet mondjuk abszolút uralta Stoner,ráadásul ha jól emlékszem technikai értelemben nem is Rossi volt harcban Stonerrel mert az utolsó futamon Pedrosa megelőzte a vbn valami 1 vagy két ponttal szóval abban az évben igzábol harmadik lett az összetettben nem második.. Bár a Rossi és Lorenzo féle szakasz,ha szigorúan azt nézzük hogy egymás ellen mentek a vbért akkor csak egy évig tartott,mégis 2009ben olyan párharcaik voltak(Barcelona,Sachsenring,Brno,Indianapolis,)hogy szerintem simán felért a Biaggi féle korszak 3 vagy a Gibernau féle 2 évével.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Anno a Biaggi-Rossi párharccal kezdtem a MotoGP-s korszakomat.  www.youtube.com/watch?v=bZIi4PN_z9Q . Sajnos Madmax egy időben többet dobálta el a motort a kelleténél, de ennek ellenére nagyon jó versenyeket csináltak. Aztán a Rossi vs. Gibernau korszak... 😀. Azóta nem is volt talán "nagy párharc" a sorozatban.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.formula.hu/hirek/153/383/79169/hamilton-az-f1-ma-tul-biztonsagos teljesen egyetértek vele

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
Az is a sors fintora hogy ezen a versenyen('96 Jerez) a saját szurkolói vették el tőle a győzelmet lényegében,mert nagyon látványosan leolvadt 3 kanyar alatt a majdnem 1 másodperces előnye,a stadion rész 2 kanyarja alatt,ahol benn álltak a szurkolók gyakorlatilag az aszfalton.Cowboykarcsi
ha megnézed, a hajtű után amikor eltűnnek a domb előtt, ott szvsz annyira közel volt Doohan, hogy szurkolók nélkül is egy rövidebb féktávba telt volna neki utolérnie Criville-t.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az is a sors fintora hogy ezen a versenyen('96 Jerez) a saját szurkolói vették el tőle a győzelmet lényegében,mert nagyon látványosan leolvadt 3 kanyar alatt a majdnem 1 másodperces előnye,a stadion rész 2 kanyarja alatt,ahol benn álltak a szurkolók gyakorlatilag az aszfalton.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
 www.youtube.com/watch?v=UkAKN1I-784 ha már annyi szó volt Jerezről,itt egy régi klasszikus '96ból. Aki nem látta,nem tudja a végeredményt annak érdemes végig nézni 😊Cowboykarcsi
én nemcsak hogy láttam, hanem ez után kezdtem el motorversenyt nézni (és Criville-nek szurkolni). amikor Alex visszavonult, akkor az érdeklődés is jelentősen alábbhagyott.
a sors furcsa fintora, hogy azon a vasárnapon, amikor világbajnok lett, éppen vonattal utaztam vissza Budapestre, és felvetettem a futamot - csak azt nem kalkuláltam bele, hogy mivel a futam Rióban volt, a célközönség meg európai, ezért nem a 125-250-500 sorrendben mentek a futamok, hanem asszem 250-500-125-ben - és amikor leültem a video elé, akkor a nagymotorok helyett a pöcsköszörűk futamát kezdte el a lejátszó...
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
https://i.ytimg.com/vi/UkAKN1I-784/hqdefault.jpg
1996 Spanish GP - Jerez Panic: Doohan amongst the Spaniards
A dramatic race in Jerez saw Crivillé lead from Doohan in the late stages of the race, but on a track invaded by the crowd one lap before the chequered flag,...
ha már annyi szó volt Jerezről,itt egy régi klasszikus '96ból. Aki nem látta,nem tudja a végeredményt annak érdemes végig nézni 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 789 — Cowboys fan
És akkor aki nem jutott be a "play off-ba" azok az utolsó tíz versenyen nem vehetnek részt?Mert vagy 30an biztosan vannak a mezőnyben nem?Akkor a 26ik verseny után ez lecsökken tizenkettőre ?Vagy a többiek folytatják a harcot a tizenharmadiktól a harmincikszedik helyért az év hátralévő részében?.Cowboykarcsi
kicsit olyan ez, mint mondjuk egy rali-eb futam, ami egyben magyar bajnoki is. a versenyt bárki megnyerheti, de a magyar pilóták versenyen belüli versenyt futnak.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
És akkor aki nem jutott be a "play off-ba" azok az utolsó tíz versenyen nem vehetnek részt?Mert vagy 30an biztosan vannak a mezőnyben nem?Akkor a 26ik verseny után ez lecsökken tizenkettőre ?Vagy a többiek folytatják a harcot a tizenharmadiktól a harmincikszedik helyért az év hátralévő részében?.Cowboykarcsi
a 43 autó rajthoz áll a maradék 10 futamon is. megnyerhetik ők is a versenyeket, csupán a bajnokságba nincsen már beleszólásuk. azért forog annyi pénz egy-egy futamon, hogy még így is megéri nekik 😊
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
És akkor aki nem jutott be a "play off-ba" azok az utolsó tíz versenyen nem vehetnek részt?Mert vagy 30an biztosan vannak a mezőnyben nem?Akkor a 26ik verseny után ez lecsökken tizenkettőre ?Vagy a többiek folytatják a harcot a tizenharmadiktól a harmincikszedik helyért az év hátralévő részében?.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
lassan meglesztek egy MotoGP podcastre is 😀shawnka
Amúgy pont tegnap eszembe jutottál mert a youtube-on fenn van ez a the 10 NASCAR-os sorozat(10 legjobb "bad boy",10 legfontosabb esemény 2000 óta,biztos ismered)és az egyikben szóba jött hogy 2004 óta ez az ugynevezett chase rendszer van,ami hasonló a play off rendszerhez.Én meg wtf??egy autóvresenyben?Én értettem valmit nagyon félre vagy hogy működik ez a rendszer mert egyébként kezdek komolyabban kacérkodni ezzel a sporttal 😊Cowboykarcsi
Annyi a lényeg , hogy van 36 verseny amiben 26 után kiemelik a top 10-et + top11-20 közül a legtöbbet nyerő duót ( ők wild cardosok foci szavakkal élve). Ők 2000 pontot kapnak + győzelmenként asszem 3-at. ( WC-sek nem ) és innentől közülük kerül ki a győztes az év végén.
Az okosak meg kijavítanak ha elírtam valamit 😊
Szép sport egyelőre küzdök viszont hogy 3 órás versenyt hogy bírjak végig , ezért csak háttérből figyelek. Majd talán nyáron 😊
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
lassan meglesztek egy MotoGP podcastre is 😀shawnka
Amúgy pont tegnap eszembe jutottál mert a youtube-on fenn van ez a the 10 NASCAR-os sorozat(10 legjobb "bad boy",10 legfontosabb esemény 2000 óta,biztos ismered)és az egyikben szóba jött hogy 2004 óta ez az ugynevezett chase rendszer van,ami hasonló a play off rendszerhez.Én meg wtf??egy autóvresenyben?Én értettem valmit nagyon félre vagy hogy működik ez a rendszer mert egyébként kezdek komolyabban kacérkodni ezzel a sporttal 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
lassan meglesztek egy MotoGP podcastre is 😀