Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Mi történik akkor, ha a hazafutó játékost találja el a védő home platere visszadobott labdája?
A Houston meccsen majdnem ez történt amikor Brantley szerzett pontot és lett 7-2.
Automatikus pont? Plusz valami bünti? Vagy a futó a hibás?
Sobri Jóska
Ha a futósávban fut hazafelé, akkor semmi. De ha a futósávon kívül és ezzel akadályozza a dobást/kiejtést, akkor out.
Matthew99
de home-nál is ez van? épp most vmeik meccsen olt, hogy vki a sávon kívül futott egyesre (konkrétan a füvön) eltalálták, és ettől még safe volt, mert nem tett semmi szándékos mozdulatot, csak egy vonalban futott.
csebi
A futósáv nem csak a salak hanem a füvön is valamennyi. És igen azt is nézni szokták a bírók, hogy tesz-e olyan mozdulatot ami akadályozza az outot.
Matthew99
Vagyis a futó szándékosságától függ.
Ha vétlen és hátbadobják, akkor pont, ha direkt belekalimpál a labda útjaba, vagy rossz helyen furkározik, akkor out?

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Mi történik akkor, ha a hazafutó játékost találja el a védő home platere visszadobott labdája?
A Houston meccsen majdnem ez történt amikor Brantley szerzett pontot és lett 7-2.
Automatikus pont? Plusz valami bünti? Vagy a futó a hibás?
Sobri Jóska
Ha a futósávban fut hazafelé, akkor semmi. De ha a futósávon kívül és ezzel akadályozza a dobást/kiejtést, akkor out.
Matthew99
de home-nál is ez van? épp most vmeik meccsen olt, hogy vki a sávon kívül futott egyesre (konkrétan a füvön) eltalálták, és ettől még safe volt, mert nem tett semmi szándékos mozdulatot, csak egy vonalban futott.
csebi
A futósáv nem csak a salak hanem a füvön is valamennyi. És igen azt is nézni szokták a bírók, hogy tesz-e olyan mozdulatot ami akadályozza az outot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 035 — Lucas Scott
Mi történik akkor, ha a hazafutó játékost találja el a védő home platere visszadobott labdája?
A Houston meccsen majdnem ez történt amikor Brantley szerzett pontot és lett 7-2.
Automatikus pont? Plusz valami bünti? Vagy a futó a hibás?
Sobri Jóska
Ha a futósávban fut hazafelé, akkor semmi. De ha a futósávon kívül és ezzel akadályozza a dobást/kiejtést, akkor out.
Matthew99
de home-nál is ez van? épp most vmeik meccsen olt, hogy vki a sávon kívül futott egyesre (konkrétan a füvön) eltalálták, és ettől még safe volt, mert nem tett semmi szándékos mozdulatot, csak egy vonalban futott.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Mi történik akkor, ha a hazafutó játékost találja el a védő home platere visszadobott labdája?
A Houston meccsen majdnem ez történt amikor Brantley szerzett pontot és lett 7-2.
Automatikus pont? Plusz valami bünti? Vagy a futó a hibás?
Sobri Jóska
Ha a futósávban fut hazafelé, akkor semmi. De ha a futósávon kívül és ezzel akadályozza a dobást/kiejtést, akkor out.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Mi történik akkor, ha a hazafutó játékost találja el a védő home platere visszadobott labdája?
A Houston meccsen majdnem ez történt amikor Brantley szerzett pontot és lett 7-2.
Automatikus pont? Plusz valami bünti? Vagy a futó a hibás?

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Laz Diaz. Mindig is vak volt az ember, és nem is értem hogy lehet umpire egy Championship Seriesben. Alapból bármilyen MLB meccsen, de különösen rájátszásban. Védelmére szóljon, hogy legalább pártatlanul balfasz, és mindkét oldalra tévedett rendesen most is, mint mindig. De ez így most nagyon látványosra sikerült.

Mikey
Azt a strike outot nem is értettem miért nem mondta be. Simán a plate felett ment és a catcher nem is húzta semerre annyira biztos volt benne.
Matthew99
amúgy ilyen ábrát kb minden umpire-ről lehet hozni. már nem tudom melyik yankees po meccs ment el vmi hasonlón, amikor a strikeout helyett jött a ball, és utána a büntetés. sajnos amíg ezt egyöntetűen személyekre bízzák addig lesz ilyen. asszem vhol már próbálkoztak a gépi megmondással?
csebi
Alsóbb ligában már tesztelik, mint ahogy a nagyobb bázist és több olyan dolgot amit esetlegesen be akarnak vezetni az MLB-ben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 035 — Lucas Scott
Laz Diaz. Mindig is vak volt az ember, és nem is értem hogy lehet umpire egy Championship Seriesben. Alapból bármilyen MLB meccsen, de különösen rájátszásban. Védelmére szóljon, hogy legalább pártatlanul balfasz, és mindkét oldalra tévedett rendesen most is, mint mindig. De ez így most nagyon látványosra sikerült.

Mikey
Azt a strike outot nem is értettem miért nem mondta be. Simán a plate felett ment és a catcher nem is húzta semerre annyira biztos volt benne.
Matthew99
amúgy ilyen ábrát kb minden umpire-ről lehet hozni. már nem tudom melyik yankees po meccs ment el vmi hasonlón, amikor a strikeout helyett jött a ball, és utána a büntetés. sajnos amíg ezt egyöntetűen személyekre bízzák addig lesz ilyen. asszem vhol már próbálkoztak a gépi megmondással?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó ,hogy nem voltam ébren mert lehet, hogy a pót (ideiglenes) telefon is repült volna 😛
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Hát baszki két ilyen végjátékot...🥴
nagir
az igazán menő edzők már a nyolcadik kör, két pont hátrányra próbálják pozicionálni a csapatokat
slowmotion
Gondlom, most a Dodgers is a walk offokra gyúr, hogy jobban fájjon.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Laz Diaz. Mindig is vak volt az ember, és nem is értem hogy lehet umpire egy Championship Seriesben. Alapból bármilyen MLB meccsen, de különösen rájátszásban. Védelmére szóljon, hogy legalább pártatlanul balfasz, és mindkét oldalra tévedett rendesen most is, mint mindig. De ez így most nagyon látványosra sikerült.

Mikey
Azt a strike outot nem is értettem miért nem mondta be. Simán a plate felett ment és a catcher nem is húzta semerre annyira biztos volt benne.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Laz Diaz. Mindig is vak volt az ember, és nem is értem hogy lehet umpire egy Championship Seriesben. Alapból bármilyen MLB meccsen, de különösen rájátszásban. Védelmére szóljon, hogy legalább pártatlanul balfasz, és mindkét oldalra tévedett rendesen most is, mint mindig. De ez így most nagyon látványosra sikerült.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Jól eltaktikázta a Braves, sok nyomorult Dodgers szurkoló meg az 5. Inning után elindult haza 😁
kapitnono
ha már szarul állt a csapat, legalább a nagy tömeget el akarták kerülni hazafelé 😛
slowmotion
Mondjuk én tuti idegbajt kaptam volna ha hazaérek és látom mi a vége, én meg eljöttem 😀


több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Jól eltaktikázta a Braves, sok nyomorult Dodgers szurkoló meg az 5. Inning után elindult haza 😁
kapitnono
ha már szarul állt a csapat, legalább a nagy tömeget el akarták kerülni hazafelé 😛
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Akkor most mindkét párharcban megfordult a momentum?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Jól éreztem, hogy most is a 3. meccsen indul az elatlantázás.

Egyébként a 4 megmaradt csapat közül messze a legszimpatikusabbak, de meglepne, ha nyernének még egy meccset.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Jól eltaktikázta a Braves, sok nyomorult Dodgers szurkoló meg az 5. Inning után elindult haza 😁


több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Hát baszki két ilyen végjátékot...🥴
nagir
az igazán menő edzők már a nyolcadik kör, két pont hátrányra próbálják pozicionálni a csapatokat
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Hát baszki két ilyen végjátékot...🥴



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
baszki, ezek arra vártak, hogy elmenjek aludni.
a nyolcadik kör legelején lőtték fel a pizsit, ha szólnak, hogy ez a terv, akkor már korábban elaludtam volna 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Utolsó inninges cumi a Fenwayben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Rendesen elkalkulálta magát a Braves is Jacksonnal, meg hogy Bellingernek csak odadobálják a fastballokat szép sorban, hogy üsd meg, ha tudod, hát megütötte. 3 run előnynél érdekes stratégia.

Perception is reality.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Három ütéssel nem nyersz az NLCS-ben. Sem.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kicsit hosszú volt a póráz Buehlernek, a Bravesnek belefért az is, hogy Morton szándékosan kiejtette magát ütés nélkül.

Perception is reality.
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 703 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
hiába vezetett megint 2-0-ra az első inning után a LAD, kiegyenlít a Braves 😊
Buehlert most szétszedik

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz