Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 702 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na király (most fejeztem be a meccset), bízhatok az ALCS bajnokban… Braves idén se fog döntőbe jutni sajnos 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát akkor hajrá Braves, ha már más szimpi csapat nem maradt 😀
Löfli

Matthew99
ez nagyon menő lett, grat


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
hát akkor hajrá Braves, ha már más szimpi csapat nem maradt 😀
Löfli


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Ilyen strike-kal lezárni egy meccset. Ettől függetlenül is nyert volna a Dodgers.
Matthew99
Ez nem volt az, elképesztő bírói hiba
csebi
Az a baj, hogy nagyon sok ilyen hiba van. Tudom hogy nehéz megítélni a checked swingeket, de akkor is. Ez így gáz.
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
hát akkor hajrá Braves, ha már más szimpi csapat nem maradt 😀
Löfli
mondjuk ha valakire ráférne a gyűrű, az a Braves - utoljára talán Maddux idején lettek bajnokok, annak is van vagy huszonöt éve... különben is náluk játszik Joctober
slowmotion
Szerintem a Braves jelenleg egy jó erős középcsapat, szinte kizártnak tartom hogy átmenjenek a Dodgersen és még utána a döntőben is nyerjenek, de nekem is szimpi játékosokkal teli csapat. Nagy kár hogy Acuna nélkül nyomják a fél szezon óta.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
hát akkor hajrá Braves, ha már más szimpi csapat nem maradt 😀
Löfli
Nekem a Dodgers a szimpi, egyrészt Graterol az egyik kedvenc dobóm, Urias meg a másik, másrészt őket láttam tavaly egy csomó meccsen, bár a WS-ben a Raysnek drukkoltam, de idénre a Dodgerst választom.
Egyébként az Astros hatékony játéka is tetszik, de tudom, őket rühellni illik a jelolvasási balhéjuk miatt. Bár ha jól tudom, az akkori csapatból többen játszanak máshol, mint még mindig Houstonban.
Szóval én Dodgers-Astros WS-t szeretnék. 😛

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
hát akkor hajrá Braves, ha már más szimpi csapat nem maradt 😀
Löfli
mondjuk ha valakire ráférne a gyűrű, az a Braves - utoljára talán Maddux idején lettek bajnokok, annak is van vagy huszonöt éve... különben is náluk játszik Joctober
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
hát akkor hajrá Braves, ha már más szimpi csapat nem maradt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Kár ezért a kiesésért, nagyon össze volt rakva a Giants idén, meglepődtem mennyire túlteljesítettünk. Akkor innentől jöhet az Astros-Dodgers WS szerintem.

Szerkesztette: zavi27
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Ilyen strike-kal lezárni egy meccset. Ettől függetlenül is nyert volna a Dodgers.
Matthew99
Turnernek nem kellett volna elbasznia, és akkor Flores sorra sem kerül... de ez így tényleg szarul néz ki.
on the other hand, ezt Ruf nyilatkozta:
 twitter.com/billplunkettocr/status/1448877644884234243

erről:
 twitter.com/ChadMoriyama/status/1418436113132253184
ami azért érdekes, mert az alapszakaszban ezzel jöttek vissza az egyik meccsbe az utolsó inningben, 2 outnál, amit meg is nyertek, és tulajdonképpen ezzel (is) előztek meg a táblázaton.

ettől függetlenül szarul jön ki, mert az egyik szar hívás nem a szezon végét jelenti, a másik meg igen.

24 meccset játszottunk a Giants-szel, 12:12 lett a mérleg. és mindenki a Padres miatt fosott szezon elején... látszik Zaidi munkája, a Dogers után őket is összerakta.
slowmotion
Idegenben jó az iksz is
Willie Parker
ott nem játszik az idegenben lőtt gól? 😮
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Ilyen strike-kal lezárni egy meccset. Ettől függetlenül is nyert volna a Dodgers.
Matthew99
Turnernek nem kellett volna elbasznia, és akkor Flores sorra sem kerül... de ez így tényleg szarul néz ki.
on the other hand, ezt Ruf nyilatkozta:
 twitter.com/billplunkettocr/status/1448877644884234243

erről:
 twitter.com/ChadMoriyama/status/1418436113132253184
ami azért érdekes, mert az alapszakaszban ezzel jöttek vissza az egyik meccsbe az utolsó inningben, 2 outnál, amit meg is nyertek, és tulajdonképpen ezzel (is) előztek meg a táblázaton.

ettől függetlenül szarul jön ki, mert az egyik szar hívás nem a szezon végét jelenti, a másik meg igen.

24 meccset játszottunk a Giants-szel, 12:12 lett a mérleg. és mindenki a Padres miatt fosott szezon elején... látszik Zaidi munkája, a Dogers után őket is összerakta.
slowmotion
Idegenben jó az iksz is
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Ilyen strike-kal lezárni egy meccset. Ettől függetlenül is nyert volna a Dodgers.
Matthew99
Turnernek nem kellett volna elbasznia, és akkor Flores sorra sem kerül... de ez így tényleg szarul néz ki.
on the other hand, ezt Ruf nyilatkozta:
 twitter.com/billplunkettocr/status/1448877644884234243

erről:
 twitter.com/ChadMoriyama/status/1418436113132253184
ami azért érdekes, mert az alapszakaszban ezzel jöttek vissza az egyik meccsbe az utolsó inningben, 2 outnál, amit meg is nyertek, és tulajdonképpen ezzel (is) előztek meg a táblázaton.

ettől függetlenül szarul jön ki, mert az egyik szar hívás nem a szezon végét jelenti, a másik meg igen.

24 meccset játszottunk a Giants-szel, 12:12 lett a mérleg. és mindenki a Padres miatt fosott szezon elején... látszik Zaidi munkája, a Dogers után őket is összerakta.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Ilyen strike-kal lezárni egy meccset. Ettől függetlenül is nyert volna a Dodgers.
Matthew99
Ez nem volt az, elképesztő bírói hiba

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ilyen strike-kal lezárni egy meccset. Ettől függetlenül is nyert volna a Dodgers.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Max Scherzer, Closer.
több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hm, Uriasnak öt ball is kevés a walkhoz
Jakehomer
A bíró szerint strike.
Én neki hiszek. 😛

Amúgy miért nincs baseballban videóbíró?
Minden dobást egzaktul lehetne tudni, hogy ball vagy strike, nem is kéne semmi szubjektivitás a dobások megítélésénél.
Hagyomány?
Sobri Jóska
Próbálkoznak roboump fejlesztésével, de egyrészt vannak más feladatok is, mint a ball/strike megállapítása, amikre nem alkalmas, másrészt és ez természetesen sokkal fontosabb, alsóbb ligákban tesztelgetik, de állítólag baromi megbízhatatlan. De ha tökéletesen működne, valszeg akkor is lenne elég erős ellenállás az alkalmazása ellen, nem feltétlenül hagyománytiszteletből, hanem például a catcherek szerepe csökkenne.

Perception is reality.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Hm, Uriasnak öt ball is kevés a walkhoz
Jakehomer
A bíró szerint strike.
Én neki hiszek. 😛

Amúgy miért nincs baseballban videóbíró?
Minden dobást egzaktul lehetne tudni, hogy ball vagy strike, nem is kéne semmi szubjektivitás a dobások megítélésénél.
Hagyomány?

több mint 2 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hm, Uriasnak öt ball is kevés a walkhoz

Perception is reality.
több mint 2 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
 bunteto.com/egyeb-sportok/amerikai-sportok/mlb-amerikai-sportok/playoffball-at-bat-podcast-16/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Shildtet kirakta a Cardinals. Filozófiai különbségek. 😂😂🤦
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Napi filozofikus kérdés: az ALCS az idén amúgy American League Cheater Series néven fog futni?
Mikey
Ennyit számítottak a buntik. Amúgy vicces volt h Dusty meg az Astros anno h kisirta ha le dobnak bkit regben akkor egyből dobják ki a dobokat meg eltiltás. Aztán láttuk h ok mit műveltek most a 8.ban egy eldőlt meccsen …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Napi filozofikus kérdés: az ALCS az idén amúgy American League Cheater Series néven fog futni?
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
na ez megvan, most valahogy fogást kell találni Webben
slowmotion
Kemény lesz , bár mindenki tudja azt , hogy igazából ez egy előre hozott döntő.
KeyG
Szerintem nem, én nem tartom annyira hű de erős csapatnak a Giantset. Ha véletlenül továbblépnek, meglepne ha WSt játszanának.
kapitnono
szerintem a Giants legnagyobb fegyvere az, hogy az elmúlt két-három év alapján senki sem várta őket rájátszásba sem, erre a liga legjobb mérlegével jutottak tovább. nem kell őket lebecsülni, nem a szél fújta össze a 107 győzelmet.
ettől függetlenül ideje lenne, hogy Webb elfáradjon, az augusztusa nagyon kemény volt (1.41 ERA, anyám borogass), de azóta két jó meccset nem tudott egymás mögé tenni, ebben lehet reménykedni.
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
na ez megvan, most valahogy fogást kell találni Webben
slowmotion
Kemény lesz , bár mindenki tudja azt , hogy igazából ez egy előre hozott döntő.
KeyG
Szerintem nem, én nem tartom annyira hű de erős csapatnak a Giantset. Ha véletlenül továbblépnek, meglepne ha WSt játszanának.


több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
na ez megvan, most valahogy fogást kell találni Webben
slowmotion
Kemény lesz , bár mindenki tudja azt , hogy igazából ez egy előre hozott döntő.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers