Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
kép
Matthew99
Nem tudom ki ez a játékos, meg tudom, hogy nem te csináltad, de ez kurva jól eltalált kép ezzel a kaktuszos háttérrel, annak ellenére, hogy olyan a csávó arckifejezése elütésnél mintha félig bebambulva pecázna. Nulla dinamika. 😊
Sobri Jóska
Nem én csináltam, csak találtam de nekem is nagyon bejött. Szerintem a háttérben csak melegítő ütést csinál. Viszont az alsó képben megvan a lendület. Szóval ott a kontraszt a képben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
kép
Matthew99
Nem tudom ki ez a játékos, meg tudom, hogy nem te csináltad, de ez kurva jól eltalált kép ezzel a kaktuszos háttérrel, annak ellenére, hogy olyan a csávó arckifejezése elütésnél mintha félig bebambulva pecázna. Nulla dinamika. 😊

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378

Matthew99
Ez kibaszott jó kép!
Smith nem tud rossz képeket csinálni 😀
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kár, hogy csak spring training meccs volt. Pirates fanként minden egyes győzelem megbecsülendő 😀😀
Gergőke
PR 30. hely és nézd meg, hányszor vagyunk egy válogatásban a dolgok rosszabbik végén:

 youtu.be/IK_GhQ1IxWM
Willie Parker
Konkrétan minden rangsorban 😀. Viszont Ke'bryan Hayest nagyon várom már első teljes szezonjában. Meg próbálok bízni egy tavalyinál jobban játszó Newman - Reynolds - Polanco trióban. Persze ez nem azt jelenti, hogy a 30. helytől jelenleg jobbak lennénk. Én most egy 60-102 környékére tippelem az egész szezon mérlegét.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Kár, hogy csak spring training meccs volt. Pirates fanként minden egyes győzelem megbecsülendő 😀😀
Gergőke
PR 30. hely és nézd meg, hányszor vagyunk egy válogatásban a dolgok rosszabbik végén:

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man

Matthew99
Bárcsak én is tudnék már ilyen képeket csinálni. 😀
adamfaragoo
Bárcsak én is...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378

Matthew99
Bárcsak én is tudnék már ilyen képeket csinálni. 😀
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Jó hír:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 054 — Lucas Scott
Aaron Boome kap egy pacemakert mielőtt tényleg indul a szezon
Heisman
látva a tavalyi dobó teljesítményünket teljesen érthető. viccet félretéve már volt egy nyílt szívműtétje korábban, nem árt odafigyelni erre neki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Aaron Boome kap egy pacemakert mielőtt tényleg indul a szezon

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Ügyes kezű művész:

Matthew99
Az ütőjátékos egy korábbi mozdulatát örökítette meg. Még nincs úgy kifordulva.😊

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ügyes kezű művész:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
egész barátságos lett Tatis Jr szerződése. 11, 5, 7, 11, 20, 20, 25, 25 milliót keres a következő nyolc évben, full NTC mellett, addigra meg kiderül, hogy megéri-e hat évre évi 36 millióért megtartani.
slowmotion
Ütött is ma egy grand slamet ennek örömére.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 625

Matthew99
Hhhhhhhhhhhh.