Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Yermín Mercedes első meccse kezdőként: 5-for-5, double, 4 RBI.

😎
Mikey
Második meccs: 3-for-4, double, HR, 2 RBI. 😀

A kilencedik, (elsőként) outtal végződött at bat után konkrétan még az Angels szurkolók is megtapsolták. Most hogy az 8-for-8 kezdést, vagy azt hogy végre kiesett, nem tudom, de vastaps kíséretében kocogott a dugoutba.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Sony's smash-hit baseball game is headed to Xbox after years of PlayStation exclusivity
 www.businessinsider.com/sony-mlb-the-show-game-xbox-game-pass-playstation-exclusivity-2021-4

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
...valamint,ha van vkinek Ultimate Pass,akkor abban benne lesz a jatek a megjenes napjan !!!
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Valaki tud olyan hazai forgalmazot aki kiadja az MLB The Show 21-et itthon? ( Xbox One )

Picit Off, de ezt a topicot ereztem leginkabb megfelelonek.
KeyG
Az MLB The Show egy kizárólag PS-re gyártott játék, a Sony és a San Diego Studio csinálja.
Heisman
Iden,eloszor jelenik meg Xbox-ra is.
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Valaki tud olyan hazai forgalmazot aki kiadja az MLB The Show 21-et itthon? ( Xbox One )

Picit Off, de ezt a topicot ereztem leginkabb megfelelonek.
KeyG
Eddig nem nagyon volt es ha visszagondolok,hogy a Madden-t sem igazan lehetett kapni a “kezdeti” idokben,haaaat...
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174
Valaki tud olyan hazai forgalmazot aki kiadja az MLB The Show 21-et itthon? ( Xbox One )

Picit Off, de ezt a topicot ereztem leginkabb megfelelonek.
KeyG
Az MLB The Show egy kizárólag PS-re gyártott játék, a Sony és a San Diego Studio csinálja.
Heisman
Ez lehet igy volt, de az Xbox hivatalos oldalja ajanlja pre-orderbe. A jatek PS4 PS5 , Xbox One es Xbox Series S/X-re jon ki.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Valaki tud olyan hazai forgalmazot aki kiadja az MLB The Show 21-et itthon? ( Xbox One )

Picit Off, de ezt a topicot ereztem leginkabb megfelelonek.
KeyG
Az MLB The Show egy kizárólag PS-re gyártott játék, a Sony és a San Diego Studio csinálja.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 174
Valaki tud olyan hazai forgalmazot aki kiadja az MLB The Show 21-et itthon? ( Xbox One )

Picit Off, de ezt a topicot ereztem leginkabb megfelelonek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Az egész Astros, de különösen Altuve nagyon kedves fogadtatást kap a korlátozott számú oaklandi közönségtől.

Van abban valami különleges, amikor a 9. inning tetején, 8-1-es houstoni vezetésnél felhangzik a "let's go cheaters" kórus.
Kampman
Gondoljunk bele mit kaptak volna tavaly teljes nézőközönség előtt?
csebi
Reméljük idén egy része azért meglesz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Na 3 év aktív nézés után először fogadtam Baseballra, Twins, Padres, Dodgers jött, csak a CWS kapott ki az angyaloktól. Mivel 3/4-es fogadást raktam biztos ami biztos, így nyertem 10 (!!!) forintot rajta 😊
Heisman
Baseballra fogadni... az a mazochizmusnak egy elég egyedi formája.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Na 3 év aktív nézés után először fogadtam Baseballra, Twins, Padres, Dodgers jött, csak a CWS kapott ki az angyaloktól. Mivel 3/4-es fogadást raktam biztos ami biztos, így nyertem 10 (!!!) forintot rajta 😊
Heisman
Bátraké a szerencse! 😊

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Az egész Astros, de különösen Altuve nagyon kedves fogadtatást kap a korlátozott számú oaklandi közönségtől.

Van abban valami különleges, amikor a 9. inning tetején, 8-1-es houstoni vezetésnél felhangzik a "let's go cheaters" kórus.
Kampman
Gondoljunk bele mit kaptak volna tavaly teljes nézőközönség előtt?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na 3 év aktív nézés után először fogadtam Baseballra, Twins, Padres, Dodgers jött, csak a CWS kapott ki az angyaloktól. Mivel 3/4-es fogadást raktam biztos ami biztos, így nyertem 10 (!!!) forintot rajta 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Darvish-Snell-Musgrove trióból, Musgrove kezdett a legjobban szinte hibátlan játékkal. Élvezi hogy hazatért.
Tatison egyértelműen látszik az iszonyatos nyomás... Viszont a társak kisegítik eddig Hosmer, Myers, Machado. Nagy évük lehet sok-sok homárral.
Éhes a csapat menni kell tovább.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 484
Az egész Astros, de különösen Altuve nagyon kedves fogadtatást kap a korlátozott számú oaklandi közönségtől.

Van abban valami különleges, amikor a 9. inning tetején, 8-1-es houstoni vezetésnél felhangzik a "let's go cheaters" kórus.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az, hogy kikaptunk most nem annyira izgat, viszont Hayes sérülése igen. Nagyon remélem, hogy nem olyan súlyos.

" class="embed">
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Kraken úgy tűnik nem a levegőbe beszélt és tényleg ráfeküdt az ütésre. Örülünk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Yermín Mercedes első meccse kezdőként: 5-for-5, double, 4 RBI.

😎
több mint 3 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Elviszik valami koronabro államba tizenhat néző elé.
Cubehor
Nyugi, július közepére mindenhol teltházas lesz a buli 😀
Arlingtonban már most is az.
 www.nytimes.com/2021/03/31/sports/baseball/mlb-stadium-capacity-2021.html

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
Elviszik valami koronabro államba tizenhat néző elé.
több mint 3 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Elvették Atlantától az idei All-Star gálát és a draftot.
Mi történt?
Mikey
Georgiában olyan szavazási törvény lépett életbe, ami jócskán megnehezíti a színesbőrűek részvételét, és ez értelemszerűen nem passzol a játékosszakszervezet "politikájába", mivel nem csak hófehérkék dobnak és ütnek.

Elfújta a szél 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 695
Elvették Atlantától az idei All-Star gálát és a draftot.

Mi történt?
több mint 3 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
 www.sport1tv.hu/podcasts/100079/extra-inning-1-nyitany/



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Állítólag az univerzális DH és e kettő volt együtt a kalapban de a játékosok nem mentek bele a dealbe így. Bár h mi köze van a kettőnek egymáshoz foggalmam sincs
csebi
 www.cbssports.com/mlb/news/what-mlb-mlbpa-negotiations-mean-for-2021-season-and-beyond-and-why-players-rejected-leagues-offer/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.