Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
egész barátságos lett Tatis Jr szerződése. 11, 5, 7, 11, 20, 20, 25, 25 milliót keres a következő nyolc évben, full NTC mellett, addigra meg kiderül, hogy megéri-e hat évre évi 36 millióért megtartani.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
amúgy a Blue Jaysnek hogy lett hirtelen ennyi pénze? nem mintha zavarna, bírom őket eléggé, de azért durván bevásároltak idén, eddig nem ez volt a jellemző rájuk 😀
Löfli
A Rogers meg Shapiro a zsebébe nyúlt. Egész pofásan kezd kinézni a csapat!

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Kár, hogy csak spring training meccs volt. Pirates fanként minden egyes győzelem megbecsülendő 😀😀
Gergőke
Mi vagyunk az MLB Jaguars-a, nagyon menők vagyunk tét nélkül!
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kár, hogy csak spring training meccs volt. Pirates fanként minden egyes győzelem megbecsülendő 😀😀

" class="embed">
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 565 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Phillies (or Red Sox 😊)
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Akkor idén is Go Twins 😊 csak meglesz az első PO win
Ja és ha lehet kérni ne a Yankees nyerjen a végén, akkor se leszek szomorú
Heisman
Oké, nyerjen a White Sox.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 739 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Akkor idén is Go Twins 😊 csak meglesz az első PO win
Ja és ha lehet kérni ne a Yankees nyerjen a végén, akkor se leszek szomorú

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ma pályára lépnek a rettenthetetlenül rettenetes Kalózok is végre. 😀

" class="embed">
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
VEGRE !!!!!
Ma elindul az “ideny”,igaz meg csak Spring Training meccsek,de akkor is !!!! 😉😉👍👍⚾️⚾️
Ray_bp_Lewis
És legalább nézők is lehetnek majd, igaz nem sokan, de legalább nem az üres stadiont kell csak nézni


több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amúgy a Blue Jaysnek hogy lett hirtelen ennyi pénze? nem mintha zavarna, bírom őket eléggé, de azért durván bevásároltak idén, eddig nem ez volt a jellemző rájuk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
VEGRE !!!!!
Ma elindul az “ideny”,igaz meg csak Spring Training meccsek,de akkor is !!!! 😉😉👍👍⚾️⚾️
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
 www.theringer.com/mlb/2021/2/18/22289262/fernando-tatis-jr-padres-contract-extension-340-million

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Majd 5 év múlva kiderül hogy kinek volt igaza.
P@trik
lássuk előbb azért azt a szerződést.
öt év múlva amúgy - szigorúan saját vélemény - vagy nem ér fel ehhez a szerződéshez, vagy pedig annyira jól játszik, hogy még többet fog kérni, annyit, amennyit már nem fog neki kifizetni a tulajdonos. (nem vagyok tisztában azzal, mennyire képes és hajlandó a csapatra áldozni a tulajdonos, de nem hiszem, hogy egy Mookie Betts-féle szerződést bevállalna, márpedig nemsokára olyan lesz Tatisnak, ha így folytatja.)

edit: én úgy látom, hogy ez Stanton-szerződés Padres-féle verziója, most fizetik, hátha egy-két éven belül (az offseason alapján inkább egy, mint kettő) összejön a gyűrű, aztán meg könyörögni fognak valakinek, hogy elcserélhessék.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Majd 5 év múlva kiderül hogy kinek volt igaza.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Szerintem ez így elég jó deal, meg jókor is adták neki. Még 1-2 hasonló szezon és nem úszták volna meg ennyivel. Ez az évi majd 25 milliós átlag nem annyira vészes szerintem.
kapitnono
A 14 év az igazán nevetséges. Lejátszott 143 meccset az ember...
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Kicsit azert korai sztem, 1 1/2 szezon utan .
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szerintem ez így elég jó deal, meg jókor is adták neki. Még 1-2 hasonló szezon és nem úszták volna meg ennyivel. Ez az évi majd 25 milliós átlag nem annyira vészes szerintem.
kapitnono
Így van kvázi megkapta Machado pénzét csak több évre.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Szerintem ez így elég jó deal, meg jókor is adták neki. Még 1-2 hasonló szezon és nem úszták volna meg ennyivel. Ez az évi majd 25 milliós átlag nem annyira vészes szerintem.


több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pár héttel ezelőtt pletykálták már de akkor még csak 10 éves szerződést írtak ehhez a 340-hez.
Így igazából még jobb a csapatnak.
Ha elkerülik a sérülések akkor valami igazán különlegeset láthatunk a következő évtizedben 😊
El NiiiNoo
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 162 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
3. legnagyobb szerződés az MLB történetében.


All time Top 5
Mike Trout, 12 év, $426.5M
Mookie Betts, 12 év, $365M
Fernando Tatis Jr., 14 év, $340M
Bryce Harper, 13 év, $330M
Giancarlo Stanton, 13 év, $325M


Hatalmas veszteség a baseballnak. Oh wait. ("Alig várom", hogy őt is bejelentésék, hogy ő is csatlakozott Meyer stábjához...)


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Keone Kela is a Padresben.
Gergőke
Róla nem sokat tudok. Bullpenbe érhet valamit?
P@trik
Closer lett volna nálunk tavaly, ha nem sérült volna meg. Azt nem tudom, hogy a Padresben mi a szándék vele kapcsolatban.
Gergőke
Kirby Yates elment torontoba, Rosenthallal nem sikerült megegyezni.
Szal lehet hogy hozzánk is closernak jön.
P@trik
Ennek tükrében szinte biztos vagyok benne.

" class="embed">
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Keone Kela is a Padresben.
Gergőke
Róla nem sokat tudok. Bullpenbe érhet valamit?
P@trik
Closer lett volna nálunk tavaly, ha nem sérült volna meg. Azt nem tudom, hogy a Padresben mi a szándék vele kapcsolatban.
Gergőke
Kirby Yates elment torontoba, Rosenthallal nem sikerült megegyezni.
Szal lehet hogy hozzánk is closernak jön.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Keone Kela is a Padresben.
Gergőke
Róla nem sokat tudok. Bullpenbe érhet valamit?
P@trik
Closer lett volna nálunk tavaly, ha nem sérült volna meg. Azt nem tudom, hogy a Padresben mi a szándék vele kapcsolatban.

" class="embed">