Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Ottavino Bostonban, miaf...
Mikey
Érdekes, hogy pont oda.
Mondjuk teljesítménye alapján nem meglepő a csere


több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Ottavino Bostonban, miaf...
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Számomra amúgy az kezd izgalmassá válni nálunk, hogy én most vagyok igazán tanúja egy elég brutális rebuild-nek.

Cherington gyakorlatilag mindent és mindenkit kipucol/kipucolt a régi garnitúrából. Az edzői stábot, a farm systemet is teljesen új alapokra helyezte, illetőleg helyezi. Ott is egy gyakorlatilag teljesen új edzői kar van és nagyon sok prospect begyűjtve a tradekből.

A régi csapatból elboltolta Martet, Bellt, Taillont,Musgrovet.Elment Archer, Williams. Szerintem Fraziert is rövidesen elboltolja valahova. Gyakorlatilag mindenkit prospectekért.

Persze van trade ami fájó ( Bell), de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem kezdte el izgatni a fantáziám az, amit csinál és az, hogyha ezek a megmozdulásai bejönnek, akkor ez pár év múlva nagyot szólhat.

Szóval kezdem látni a rációt ezekben a lépésekben.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Állítólag Taillont is el akarjuk tradelni és a Yankees mutat is érdeklődést.
Gergőke
Konkrétan tárgyalnak, és a Yanks a frontrunner Taillon megszerzésére.
Mikey
Igen, már Alex Stumpf is ezt hozta le a dkpittsburghön. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Azt mondjuk nem tudom, hogy a Yankeesnek miért éri meg egy gyakorlatilag 2 éve sérült játékos megszerzése.
Gergőke
Akkor a legjobb helyre jön, lényegében csak sérülékeny játékosok játszanak ott
csebi
4 prospect, köztük Yaure ment ellenértékként.

Matthew99
Azon túl, hogy sérült volt, mit lehet tudni róla. Kezdő rotációba jött, vagy csak relief-nek?
kapitnono
Hajdanán ő volt a No. 1. pitcher nálunk, de mondom gyakorlatilag 2 éve folyamatosan sérült volt. Most kezdett el dolgozni a visszatérésén. Nagyon nehéz megmondani, hogy mire lehet képes. Szerintem most kizárt, hogy a kezdő rotáció tagja legyen.

" class="embed">
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Állítólag Taillont is el akarjuk tradelni és a Yankees mutat is érdeklődést.
Gergőke
Konkrétan tárgyalnak, és a Yanks a frontrunner Taillon megszerzésére.
Mikey
Igen, már Alex Stumpf is ezt hozta le a dkpittsburghön. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Azt mondjuk nem tudom, hogy a Yankeesnek miért éri meg egy gyakorlatilag 2 éve sérült játékos megszerzése.
Gergőke
Akkor a legjobb helyre jön, lényegében csak sérülékeny játékosok játszanak ott
csebi
4 prospect, köztük Yaure ment ellenértékként.

Matthew99
Azon túl, hogy sérült volt, mit lehet tudni róla. Kezdő rotációba jött, vagy csak relief-nek?


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Állítólag Taillont is el akarjuk tradelni és a Yankees mutat is érdeklődést.
Gergőke
Konkrétan tárgyalnak, és a Yanks a frontrunner Taillon megszerzésére.
Mikey
Igen, már Alex Stumpf is ezt hozta le a dkpittsburghön. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Azt mondjuk nem tudom, hogy a Yankeesnek miért éri meg egy gyakorlatilag 2 éve sérült játékos megszerzése.
Gergőke
Akkor a legjobb helyre jön, lényegében csak sérülékeny játékosok játszanak ott
csebi
4 prospect, köztük Yaure ment ellenértékként.


Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Állítólag Taillont is el akarjuk tradelni és a Yankees mutat is érdeklődést.
Gergőke
Konkrétan tárgyalnak, és a Yanks a frontrunner Taillon megszerzésére.
Mikey
Igen, már Alex Stumpf is ezt hozta le a dkpittsburghön. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Azt mondjuk nem tudom, hogy a Yankeesnek miért éri meg egy gyakorlatilag 2 éve sérült játékos megszerzése.
Gergőke
Akkor a legjobb helyre jön, lényegében csak sérülékeny játékosok játszanak ott

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Állítólag Taillont is el akarjuk tradelni és a Yankees mutat is érdeklődést.
Gergőke
Konkrétan tárgyalnak, és a Yanks a frontrunner Taillon megszerzésére.
Mikey
Igen, már Alex Stumpf is ezt hozta le a dkpittsburghön. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle. Azt mondjuk nem tudom, hogy a Yankeesnek miért éri meg egy gyakorlatilag 2 éve sérült játékos megszerzése.

" class="embed">
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Állítólag Taillont is el akarjuk tradelni és a Yankees mutat is érdeklődést.
Gergőke
Konkrétan tárgyalnak, és a Yanks a frontrunner Taillon megszerzésére.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Állítólag Taillont is el akarjuk tradelni és a Yankees mutat is érdeklődést.

" class="embed">
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160

Matthew99
Ez a (20)21 sem eppen “szerencses” eddig... 🙏
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Az MLB Pipeline Mason Martint top10-es 1st baseman prospectnek rangsorolta. 2019-ben az AA-ben Altoonaban 35 HR-t és 129 RBI-t szerzett. 2017-ben a 17.körben draftoltuk.

Remélem ő is ezen az úton fog tovább haladni!

" class="embed">
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
hűha, nagyon hullanak a Dodgers legendái, Sandy jobban teszi, ha vigyáz magára
több mint 3 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Springer -> BlueJays 6 év, 150 millió. Hurrá.
Matthew99
Na de mi lesz Grichukkal?
Elengedjük az ótvar szerződésével (és teljesítményével) együtt vagy meghagyjuk depth-ben 4th OF-nek?

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 739 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kim kisasszonynak annyira hihetetlen volt, hogy ő lett az első női GM, hogy szerintem el is felejtette....
adamfaragoo
Jó hát közbe mos főz takarít.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Springer -> BlueJays 6 év, 150 millió. Hurrá.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Jared Porter máris repült a Mets GM helyéről, egy hónapig alig volt.

Elvileg még a Cubsnál 2016 ban több dickpicket küldött egy nőnek 😁


több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 378
Kim kisasszonynak annyira hihetetlen volt, hogy ő lett az első női GM, hogy szerintem el is felejtette....
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Egészen elképesztő amit a Padres csinál. Nekem szokni kell még az ilyen MLBs giga cseréket.

Padres kapja: RHP Joe Musgrove
Mets kapja: LHP Joey Lucchesi
Pirates kapja: OF Hudson Head, RHP David Bednar, LHP Omar Cruz, RHP Drake Fellows - Padrestől és C/OF Endy Rodriguez - Metstől

Lucchesit még megértem valahol mert tavaly kikerült a rotációból annyira gyenge volt. Bednar nem nagyon kapott lehetőséget. A procpectek meg mindig lutrik. - Pirates jól járt szerintem.

Padres Rotáció: Snell, Darvish, Lamet, Paddock, Musgrove (Clevinger)
Ha nem nyer 1-2 éven belül a padres akkor letolja a gatyát évekre.
P@trik
Amennyit ekéztem Cheringtont, úgy most azt kell mondjam, hogy ez nem tűnik rossz megmozdulásnak. Musgrove siralmas volt tavaly, ahogy az egész gárda, szóval nem bánom, hogy elment.

" class="embed">
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Egészen elképesztő amit a Padres csinál. Nekem szokni kell még az ilyen MLBs giga cseréket.

Padres kapja: RHP Joe Musgrove
Mets kapja: LHP Joey Lucchesi
Pirates kapja: OF Hudson Head, RHP David Bednar, LHP Omar Cruz, RHP Drake Fellows - Padrestől és C/OF Endy Rodriguez - Metstől

Lucchesit még megértem valahol mert tavaly kikerült a rotációból annyira gyenge volt. Bednar nem nagyon kapott lehetőséget. A procpectek meg mindig lutrik. - Pirates jól járt szerintem.

Padres Rotáció: Snell, Darvish, Lamet, Paddock, Musgrove (Clevinger)
Ha nem nyer 1-2 éven belül a padres akkor letolja a gatyát évekre.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ez már tényleg all-in:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 942
Kerestem de a csapatok hivatalos oldalan nem volt ott h 1b 2b ss.
YoungZeeZee
Ott lesz az tételesen:
 www.mlb.com/orioles/roster/depth-chart

aztán cseréld ki a B'more-t tetszőleges csapatra az url-ben.
robiroboter
Balfaszkodtam. Arra az opciora nem kattintottam.