Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
zsutu Cleveland Browns 782
SS Francisco Lindor and RHP Carlos Carrasco are reportedly headed to New York, per MLB Network's Jon Heyman.

Ha igaz a Dolen család minden tagjától kezdve, Chris Antonetti át Mike Chernoffig mindenki elmehet a jó büdős...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
BUEK mindenkinek es minel elobb : “Play Ball ! “
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Boldog, egészségben gazdag új évet kívánok mindenkinek!

Legalább annyi jó hír volt az év végére, hogy a farm systemünket a 3. legjobbnak találták.

" class="embed">
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Még egy ilyen elcseszett évben is volt örömünk, nem mi lettünk a divízióutolsók 😀 Háháháhá.


Boldogot mindenkinek, induljon a szezon bolondok napján, légyszi.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most olvastam. Tudom, hogy Szent Este van, de Cheringtonnak az összes létező felmenőjét megemlítettem most. Iszonyat minuszos eddig, amit művel.
Gergőke
Pirates GM hints at firesale after Josh Bell trade
 larrybrownsports.com/baseball/pirates-firesale-trade/570523
robiroboter
Amúgy - aludva egyet az egészre- nagyon kíváncsi vagyok Cherington koncepciójára. Martet és Bellt is ugye jövőbeni reménységekre cseréltük. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik azok, akiket esetleg elboltolunk még.

Akinek realitása lehet még az Polanco, Frazier, Musgrove szerintem. Ugye Musgrovet már többször is szóba hozták.

Gondolom Bell távozásával Moran lesz így a 1st baseman.
Gergőke
21-ben sem kell sok meccset néznem! Elátkozott egy french vagyunk!
Willie Parker
Az biztos, hogy nagyon messze járunk a PO-tól. Akik egy színt hozhatnak a sötétségbe az Reynolds, ha visszatalál a '19-es formájához, Newman, akire szintén igaz az előző állítás.

Viszont akiben nagyon reménykedem, az Hayes. Nagyon komoly tehetség a srác és nagyon remélem, hogy nem baltázzák el Sheltonék. Illetve az is érdekes lehet, hogyha Taillon végre visszatért, akkor mire lesz képes. Polancot meg azt hiszem ki lehet húzni a lehetséges trade-ek közül, miután megint összetörte magát. Hihetetlen az is, ami vele történik. Megsérül, majd felépült, 2019-ben újra megsérül, majd felépül, Covidos lesz, majd meggyógyult, majd most összetöri magát. Mikor baseballozik??

A Bell trade-t viszont akárhogy próbálom még nem bírom megemészteni.

A Darvish trade legalább egy kis öröm volt.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Most olvastam. Tudom, hogy Szent Este van, de Cheringtonnak az összes létező felmenőjét megemlítettem most. Iszonyat minuszos eddig, amit művel.
Gergőke
Pirates GM hints at firesale after Josh Bell trade
 larrybrownsports.com/baseball/pirates-firesale-trade/570523
robiroboter
Amúgy - aludva egyet az egészre- nagyon kíváncsi vagyok Cherington koncepciójára. Martet és Bellt is ugye jövőbeni reménységekre cseréltük. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik azok, akiket esetleg elboltolunk még.

Akinek realitása lehet még az Polanco, Frazier, Musgrove szerintem. Ugye Musgrovet már többször is szóba hozták.

Gondolom Bell távozásával Moran lesz így a 1st baseman.
Gergőke
21-ben sem kell sok meccset néznem! Elátkozott egy french vagyunk!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
 www.sandiegouniontribune.com/sports/padres/story/2020-12-28/padres-farm-system-blake-snell-trade-luis-patino
robiroboter
Ne szóljon belőlem a telhetetlenség, de ha sikerülne ezt a 3 embert még egy Bauerrel megfejelni nah akkor igen durva lenne 😀😀😀
P@trik
Ez már a telhetetlenségen is bőven túlmutat.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 www.sandiegouniontribune.com/sports/padres/story/2020-12-28/padres-farm-system-blake-snell-trade-luis-patino
robiroboter
Ne szóljon belőlem a telhetetlenség, de ha sikerülne ezt a 3 embert még egy Bauerrel megfejelni nah akkor igen durva lenne 😀😀😀
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
 www.sandiegouniontribune.com/sports/padres/story/2020-12-28/padres-farm-system-blake-snell-trade-luis-patino

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mintha nem lenne holnap úgy csinál a Padres. Egy rakat elit prospectet feláldozott.
P@trik
Mondjuk olvastam egy tweetet, miszerint a top 7 legjobb prospectjükből hatot megtartottak, szóval azért ez így nem igaz.
Mikey
Mondjuk erről lenne vmi cikk azt elolvasnám.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Mintha nem lenne holnap úgy csinál a Padres. Egy rakat elit prospectet feláldozott.
P@trik
Mondjuk olvastam egy tweetet, miszerint a top 7 legjobb prospectjükből hatot megtartottak, szóval azért ez így nem igaz.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Darvish is a Padresba tradelve, nem rossz dobósor lesz ott.
kapitnono
Csak nem nyerni akarnak valamit? Érdekes lesz jövőre ez a Padres.
Matthew99
Brutális amit műveltek ebbe a 3 napba. Snell, Darvish, + a koreai sztár.
Mintha nem lenne holnap úgy csinál a Padres. Egy rakat elit prospectet feláldozott.

Rövid távon látszik mi a cél, de hosszú távon lehetnek bajok.
P@trik
Igen. Ha most rövid távon nem nyernek semmit, akkor félő hogy utána süllyesztő egy ideig.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Darvish is a Padresba tradelve, nem rossz dobósor lesz ott.
kapitnono
Csak nem nyerni akarnak valamit? Érdekes lesz jövőre ez a Padres.
Matthew99
Brutális amit műveltek ebbe a 3 napba. Snell, Darvish, + a koreai sztár.
Mintha nem lenne holnap úgy csinál a Padres. Egy rakat elit prospectet feláldozott.

Rövid távon látszik mi a cél, de hosszú távon lehetnek bajok.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Darvish is a Padresba tradelve, nem rossz dobósor lesz ott.
kapitnono
Csak nem nyerni akarnak valamit? Érdekes lesz jövőre ez a Padres.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Darvish is a Padresba tradelve, nem rossz dobósor lesz ott.
kapitnono
Legalább lesz egy kis lóvé Baezra és Bryantre.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Darvish is a Padresba tradelve, nem rossz dobósor lesz ott.


több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Koreai ligával nem vagyok képbe, de elvileg a Padres megállapodott Ha-Seong Kimmel is.
Odahaza elvileg nem volt ügyetlen.
P@trik
 www.baseball-reference.com/register/player.fcgi?id=kim---001ha-

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Koreai ligával nem vagyok képbe, de elvileg a Padres megállapodott Ha-Seong Kimmel is.
Odahaza elvileg nem volt ügyetlen.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 630
Azért Rays szurkolóként nehéz lehet ezt megélni évről évre. Mondjuk én örülök hogy átkerült a másik ligába Snell, boldogítsa csak az ottani csapatokat.
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
A Rays kábé minden évben elad egy nagynevű ászt (Price, Shields, Archer), és három top-15 prospect + egy kecsör egész jó ár, no, nem mintha így is máris az egyik legjobb farmjuk lenne az egész ligában.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Habár tegnap nem voltam túl boldog a Browns miatt, de ennek azért örültem.
TRADE:
Rays adja: P Blake Snell
Padres adja: P Luis Patiño,C Francisco Mejía és két prospect: C Blake Hunt és P Cole Wilcox

Padres rotáció 2021: Lamet, Snell, Paddack, Zach Davis, +(Lucchesi vagy Gore?!)
Clevinger ugye nem játszik 2021be.
P@trik
Én pedig kifejezetten szomorú vagyok emiatt 😕

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 620 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Habár tegnap nem voltam túl boldog a Browns miatt, de ennek azért örültem.
TRADE:
Rays adja: P Blake Snell
Padres adja: P Luis Patiño,C Francisco Mejía és két prospect: C Blake Hunt és P Cole Wilcox

Padres rotáció 2021: Lamet, Snell, Paddack, Zach Davis, +(Lucchesi vagy Gore?!)
Clevinger ugye nem játszik 2021be.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 664 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most olvastam. Tudom, hogy Szent Este van, de Cheringtonnak az összes létező felmenőjét megemlítettem most. Iszonyat minuszos eddig, amit művel.
Gergőke
Pirates GM hints at firesale after Josh Bell trade
 larrybrownsports.com/baseball/pirates-firesale-trade/570523
robiroboter
Amúgy - aludva egyet az egészre- nagyon kíváncsi vagyok Cherington koncepciójára. Martet és Bellt is ugye jövőbeni reménységekre cseréltük. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik azok, akiket esetleg elboltolunk még.

Akinek realitása lehet még az Polanco, Frazier, Musgrove szerintem. Ugye Musgrovet már többször is szóba hozták.

Gondolom Bell távozásával Moran lesz így a 1st baseman.

" class="embed">
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Most olvastam. Tudom, hogy Szent Este van, de Cheringtonnak az összes létező felmenőjét megemlítettem most. Iszonyat minuszos eddig, amit művel.
Gergőke
Pirates GM hints at firesale after Josh Bell trade
 larrybrownsports.com/baseball/pirates-firesale-trade/570523

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.