Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Koreai ligával nem vagyok képbe, de elvileg a Padres megállapodott Ha-Seong Kimmel is.
Odahaza elvileg nem volt ügyetlen.
P@trik
 www.baseball-reference.com/register/player.fcgi?id=kim---001ha-

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Koreai ligával nem vagyok képbe, de elvileg a Padres megállapodott Ha-Seong Kimmel is.
Odahaza elvileg nem volt ügyetlen.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Azért Rays szurkolóként nehéz lehet ezt megélni évről évre. Mondjuk én örülök hogy átkerült a másik ligába Snell, boldogítsa csak az ottani csapatokat.
több mint 3 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
A Rays kábé minden évben elad egy nagynevű ászt (Price, Shields, Archer), és három top-15 prospect + egy kecsör egész jó ár, no, nem mintha így is máris az egyik legjobb farmjuk lenne az egész ligában.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Habár tegnap nem voltam túl boldog a Browns miatt, de ennek azért örültem.
TRADE:
Rays adja: P Blake Snell
Padres adja: P Luis Patiño,C Francisco Mejía és két prospect: C Blake Hunt és P Cole Wilcox

Padres rotáció 2021: Lamet, Snell, Paddack, Zach Davis, +(Lucchesi vagy Gore?!)
Clevinger ugye nem játszik 2021be.
P@trik
Én pedig kifejezetten szomorú vagyok emiatt 😕

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 622 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Habár tegnap nem voltam túl boldog a Browns miatt, de ennek azért örültem.
TRADE:
Rays adja: P Blake Snell
Padres adja: P Luis Patiño,C Francisco Mejía és két prospect: C Blake Hunt és P Cole Wilcox

Padres rotáció 2021: Lamet, Snell, Paddack, Zach Davis, +(Lucchesi vagy Gore?!)
Clevinger ugye nem játszik 2021be.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Most olvastam. Tudom, hogy Szent Este van, de Cheringtonnak az összes létező felmenőjét megemlítettem most. Iszonyat minuszos eddig, amit művel.
Gergőke
Pirates GM hints at firesale after Josh Bell trade
 larrybrownsports.com/baseball/pirates-firesale-trade/570523
robiroboter
Amúgy - aludva egyet az egészre- nagyon kíváncsi vagyok Cherington koncepciójára. Martet és Bellt is ugye jövőbeni reménységekre cseréltük. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy kik azok, akiket esetleg elboltolunk még.

Akinek realitása lehet még az Polanco, Frazier, Musgrove szerintem. Ugye Musgrovet már többször is szóba hozták.

Gondolom Bell távozásával Moran lesz így a 1st baseman.

" class="embed">
több mint 3 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Most olvastam. Tudom, hogy Szent Este van, de Cheringtonnak az összes létező felmenőjét megemlítettem most. Iszonyat minuszos eddig, amit művel.
Gergőke
Pirates GM hints at firesale after Josh Bell trade
 larrybrownsports.com/baseball/pirates-firesale-trade/570523

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!

Matthew99
Most olvastam. Tudom, hogy Szent Este van, de Cheringtonnak az összes létező felmenőjét megemlítettem most. Iszonyat minuszos eddig, amit művel. Legalábbis nálam. 2 tradet csinált eddig, amiben mindkét kedvencemet eltradelte 2-2 állítólagos jövőben tehetségért, hogy rohadna meg. Kezdem nagyon utálni a faszit,ahelyett,hogy eltradelné azt a kretén Musgrovet, nem ő elnyomja Marte után Bellt.

Josh Bell akkor is örök kedvenc marad!

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
 www.sfchronicle.com/giants/amp/Giants-mourn-passing-of-former-scouting-director-15824976.php
😔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Musgrovet meg állítólag a Red Sox, az Angels és a Blue Jays is vinné. A Toronto már korábban is majdnem elvitte, de akkor bedőlt az üzlet. Kíváncsi vagyok most lesz - e valami ebből.

" class="embed">
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Mets érdeklődik LeMahieu iránt
Heisman
Az nem jó 😕
csebi
Főleg úgy nem, hogy Steinbrenner nadrágszíj meghúzásról beszél. Meg az se épp biztató hogy szemmel látható a különbség a Yankees ajánlata és DJ igénye között.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Mets érdeklődik LeMahieu iránt
Heisman
Az nem jó 😕

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 824 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mets érdeklődik LeMahieu iránt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Adam Warren is back again! 😂
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man

Matthew99
Ez nagyon tetszik!
YoungZeeZee
Szerintem is rohadt jó. Be is követtem a készítőt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 980

Matthew99
Ez nagyon tetszik!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
@Mikey örülhet


r.baggio
Best. Picture. Ever.

John W. Henry fejét azért megnézném. 😂
Mikey
Mondjuk pár éve az amerikai túrán Yankees sapi volt rajta, úgyhogy szerintem már hozzászoktak, elengedték 😊
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
@Mikey örülhet


r.baggio
Best. Picture. Ever.

John W. Henry fejét azért megnézném. 😂
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
@Mikey örülhet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 980
Kész szerencse, hogy Pittsburghben Kohászok, Kalózok és Pingvinek vannak. 🤣 Bár lehet, hogy majd valami állatvédő aktivisták felszólalnak, hogy ez hátrányos a pingvinekre nézve. 😀
Gergőke
Azért a kalózos témát nem feszegetném. Abban is van non PC faktor.
Matthew99
Mondjuk ez is jogos. 🙂
Gergőke
De a cowboys is necces nev...indianok vs cowboys
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 824 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Várom az állatvédőket hogy mikor lépnek fel a Lions név ellen hogy ilyen fosan reprezentálják szegény állatokat. Minden héten oroszlánokat vernek 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Kész szerencse, hogy Pittsburghben Kohászok, Kalózok és Pingvinek vannak. 🤣 Bár lehet, hogy majd valami állatvédő aktivisták felszólalnak, hogy ez hátrányos a pingvinekre nézve. 😀
Gergőke
Azért a kalózos témát nem feszegetném. Abban is van non PC faktor.
Matthew99
Mondjuk ez is jogos. 🙂

" class="embed">