Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Csoportgyőzelem megvan és az Indians ellen se kell játszani. Viszont így a 2 kedvencem egymás ellen jatszik 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi 😛
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Na mehetünk Oaklandbe. Igazából az Indians kivételével mindenki ellen van esélyünk, szóval örülök ennek a szériának. Szerencsére tegnap Robert is felébredt késő nyári, kora őszi álmából, és nagyon kelleni fog ő is, mert Jiménez jó eséllyel nem lesz, vagy messze nem egészségesen.

Nehéz lesz szerdán elkerülni minden spoilerveszélyes oldalt délutánig, míg hazaérek melóból...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Szép ez a Rockies elleni szezonzáró széria.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Azt viszont jó volt nézni ahogy Rogers dobott.
adamfaragoo
Nekem Tarpley tetszett. 😀
Darksun3
Nem hittem, hogy valaha el fog hangozni tőled ez a mondat.
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
Azt viszont jó volt nézni ahogy Rogers dobott.
adamfaragoo
Nekem Tarpley tetszett. 😀
Darksun3
Hát azt mindjárt gondoltam 😀
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azt viszont jó volt nézni ahogy Rogers dobott.
adamfaragoo
Nekem Tarpley tetszett. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azt csak halkan szeretném megemlíteni, hogy olyan meccset, amilyet Hayes lehozott tegnap utoljára 1955-ben egy bizonyos Roberto Clemente produkált.

" class="embed">
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Abreu 60 RBI. 😊

Sikerült nyerni is, így megvan még az esély a divíziógyőzelemre, igaz ehhez a Twins veresége is kellene. Ugyanakkor vereséggel és Indians győzelemmel még 3. helyen is végezhet a csapat, izgi az AL Central így az utolsó napra érve.
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Az Orioles meg amióta elszállt a PO esélye is, rámegy a minél jobb draftpozira 😀 😀 😀 (4-13 azóta)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nos Musgrove sem győzelem nélkül fejezi be az idényt. 10 K-t gyűjtött, 3 hit 0 run mellett. Moran, Reynolds és Osuna is homert szerzett. Moran első Pirates játékosként elérte a 10 homert a szezonban 😊.

Viszont Ke'bryan Hayes 5 hit-es meccset tolt tegnap. 5/5, 3 2B, 3 run. 😉😊

Aki még mindenképpen kiemelkedő az utóbbi meccseken, amikor játszott, az Mitch Keller. 11 inningnel tart zsinórban, amikor nem engedett ütést.

" class="embed">
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
Azt viszont jó volt nézni ahogy Rogers dobott.
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Most valahogy még azt is boldogan néztem végig, hogy 3-0-ról hülyére vertek minket 😀
adamfaragoo
Végre beindult az ütősorunk, öt homer-talan meccs után ma 3-at is vágtak a srácok. (Tyler Wade of all people... 😀 )

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
Most valahogy még azt is boldogan néztem végig, hogy 3-0-ról hülyére vertek minket 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
El nem tudom nektek mondani milyen boldog vagyok.
Lehet kössünk az első körbe, de leszarom!!

És ez pont Fernandez halálának 4 évforduloján. Ő is segített ma este.
adamfaragoo
2020 World Series Champions : Miami Marlins. Persze csak ha nem a Twins ellen játszanak a döntőben 😛

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Remélem a hétvégi Cubs elleni széria alkalmából újra elkezd játszani a csapat, ...
Mikey
Első meccsen 0-10. 😀

S még Cease-nek sem lett meg a 4.00 alatti ERA, mert 4.01-gyel végzett köszönhetően a tegnapi tré meccsének. 😕
Amúgy tegnap kimaradt, hogy Keuchelnek viszont meglett a 2.00 alatti, mert ő 1.99-cel fejezte be az alapszakaszt. 😊
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Lehet kössünk az első körbe, de leszarom!!
adamfaragoo
Mücsodaaaaa? Milyen első kör? Ha egyszer a Marlins playofba jut... 😀 😀 😀
 www.mlb.com/news/every-mlb-team-postseason-series-win-percentage

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A magunk részéről pedig egy újabb fájdalmas baromságot sikerült összehozni. 9.inningben 3:1-ről kikapni. Köszi Straton ☹️.

" class="embed">
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
El nem tudom nektek mondani milyen boldog vagyok.
Lehet kössünk az első körbe, de leszarom!!

És ez pont Fernandez halálának 4 évforduloján. Ő is segített ma este.
adamfaragoo
GRATULÁLOK! Marte miatt lesz még egy csapat, akinek fogok szurkolni a PO-ban 😊

" class="embed">
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 377
El nem tudom nektek mondani milyen boldog vagyok.
Lehet kössünk az első körbe, de leszarom!!

És ez pont Fernandez halálának 4 évforduloján. Ő is segített ma este.

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk meg off, megint kibickedhetek 😛 matek még meglehet, de nem nagyon hiszek benne...
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 523
szép volt ez a double play a végén a Marlinstól 😊
17 év után újra a play-offban

choose life
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én meg remélem a. Tampának már mindegy és esetleg a 3ból legalább 2t behúzva meglehet a PO ott meg aztán bármi lehet 😊
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Négy meccsen söpörve Clevelandben, az utolsó 9 meccsen 2-7 a mutató, nagyon csodás. Remélem a hétvégi Cubs elleni széria alkalmából újra elkezd játszani a csapat, mert amit ezen a kilenc meccsen mutattak, az alapján kár volt bejutni. Mert oké hogy számomra első alkalommal, de akkor már legyenek bajnokok basszameg. 😀

Rodón és Bummer visszatért IL-ről, és meglepő módon nem két rookie lett leküldve, hanem két veterán, Detwiler és Cishek. Ami persze nem baj, de nem számítottam erre. Pacsi Renteriáéknak.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nyert a Dolphins, nyert a Marlins. Az ilyen hajnalokért megéri nem aludni 😀
adamfaragoo
Direkt NFL related topicokat nem látogatom a fórumon amikor vissza akarom nézni a hajnali meccset, nem hittem hogy pont a baseball topikban fogják elspoilerezni a meccset 😀
Heisman Trophy
Akkor ha már így elbasztam, te hol szoktad vissza nézni a meccseket? 😂
Amúgy szerintem még így is érdemes visszanézni.
adamfaragoo
Nem basztad el, csak nem gondoltam bele 😅
Van NFL Game Passom, azon szoktam

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz