Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
😊 a 8-2 Yankees, 2 HR tippem így az 5. inningben elég optimistán néz ki
labo7
Túl is teljesítettünk. 😀
Darksun3
Még jó, hogy Sanyiék este mondták a POban már nem leszenek sok-kevés eredmények...,😁



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
😊 a 8-2 Yankees, 2 HR tippem így az 5. inningben elég optimistán néz ki
labo7
Túl is teljesítettünk. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 400
Sok sikert mindenkinek a rájátszásban! Kivéve a Yankeesnek.
labo7
Köszi 😀
kapitnono
Jó hát adni kell a keményfiút a csörténk előtt 😀. Mondjuk szerintem jóval esélyesebbek vagytok.
labo7
Én azért félek tőle, hogy a dobóitok szét fogják szedni az ütősorunkat, legalábbis az elmúlt időben ez jóval gyengébb dobóknak is sikerült, nemhogy Bieber-nek és társainak
kapitnono
Bieber talán, de ő is azért engedte fel a hazafutásokat néha-néha, abban meg ahogy figyeltem jók vagytok. Mi meg nem tudunk ütni, Tanaka gondolom a breaking ballokat dobálja még mindig, szóval az elég rossz matchup. Őszintén szerintem az ütősorral nem fogjuk tartani a lépést, de lehet én nézek ki keveset a csapatból.
labo7
😊 a 8-2 Yankees, 2 HR tippem így az 5. inningben elég optimistán néz ki
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Dusty Baker nem véletlenül az ötödik csapatával van playoffban, itt most csak két meccset kell nyerniük, a bullpen pihent 😀 (Csak néztem a meccset, nem drukkolok én oda sehova. Nincs narancs-fekete a PO-ban. De az öreg szépen megetette a Twinst a két starterrel.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
öcsém, milyen error a Twinstől 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Nem vágom, miért kellett fent hagyni Giolitót Lambbel szemben, amikor baromi jó bullpenünk van.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
7.inningben vége a perfect game-nek Oaklandben, de ígyis szépen áll a White Sox.
Az Astros-Twins 1-1
Most kezdődik a Blue Jays-Rays

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Én be nyomtam a Twins Astros meccset. Ha hosszabbítás akkor ugyanúgy kettesen kezd egy futó?
csebi
nem, végre rendes szabályok. ha az időjárás miatt duplafejűzni kell, azok is teljes 9 inninges meccsek lesznek.
 www.nytimes.com/article/mlb-playoff-rules-seeding-location-wild-card.html

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Nem nagyon ismetlik a meccseket ha jol latom. sajna😕
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Én be nyomtam a Twins Astros meccset. Ha hosszabbítás akkor ugyanúgy kettesen kezd egy futó?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
goddangit megint kiesik egyből az A's? 😕
Löfli
te már a második meccs eredményét is tudod? 😊
r.baggio
hát ha így teljesít az ütősor, akkor nem lesz sok kérdés ott se 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
goddangit megint kiesik egyből az A's? 😕
Löfli
te már a második meccs eredményét is tudod? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Giolito perfect through four.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
Engel HR után double, nah.

Jön is az egykori Sox prospect Wendelken.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
goddangit megint kiesik egyből az A's? 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Ray_bp_Lewis Baltimore Ravens Miami Hurricanes 160
Bakker az MLB TVs kozbetitesben(Astros-Twins) is mutatjak a Oakland meccs eredmenyet,pedig ugy akartam megnezni,hogy nem tudok semmit !!! 🙈🖕😡
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Rohadt poénos a kommentátor hogy a jobb felső sarokban látszik a másik meccs eredménye. Én kurvára a Sport tv logót látom...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 728 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na playoff time 😊
MLB tv megvéve, Twins - Sanó mez megérkezett, ready vagyok 😊
Go Twins, azért kár hogy a 2 kedvencem játszik egymás ellen, szóval továbbiakban Go aki továbbjut ebből a párharcból

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Itt mindig is a hazai csapat volt előbb, legyen az foci, kosár, jégkorong, kézi bármi!
NB2
De hát a baseballban pont az a lényeg, hogy mivel az ucsó inning alján a hazai csapat támadhat utolsóként, még logikus is, hogy vendég @ hazai legyen a hivatalos. Nem divat, vaslogika. Ránézel egy eredményjelzőre vagy boxscore-ra, és azonnal vágod, hogy hol, ki, mennyit, miért. Az európai sportoknál ugye mást jelent a hazai pálya előnye, de baseballban pont úgy van ennek értelme, ha fordítva van.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 999 — nabege2@yahoo.com
Magyarországon vagyunk. Én meg pont a "fordított" gondolkodástól kapok agyfaszt. Azért mert az amik így írják, nekünk rohadtul nem így kéne.
NB2
Te most trollkodsz csak, ugye? Ez nem fordított gondolkodás, hanem hagyomány. 160 éve így használják, tök mindegy melyik kis harmadik világbeli kis országban közvetítik éppen. (Onnan nézve, ne hidd, hogy ennél többek vagyunk.) Aztán moroghatsz miatta, de mondjuk pl. az inningek miatt is van értelme, ha ez a része megvan. Ezek után az, hogy melyik stadionban játszák, már huszadrangú kérdés.
robiroboter
Nem trollkodok, csak Európában élek! Itt mindig is a hazai csapat volt előbb, legyen az foci, kosár, jégkorong, kézi bármi! Az, hogy a tengerentúl ez jött divatba (x csapat megy y-hoz) emiatt így írják, legyen az ő heppjük, de én nem szeretem. De tudomásul veszem, hogy ez egy amisport fórum, itt hozzáértők vannak, tudják mi a szitu.
(válaszolni akartam a posztra, de kérek mindenkit, hogy erre már ne írjon semmit, nem szeretnék flame-t, maradjon ez a baseball topic, köszi! )
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 437
Mivel a D-backs elképesztő módon idén lemaradt a playoffról (de idén legalább nem kellett izgulni), így megint külsősként nézem.

Az AL-ben szurkolok a csóró moneyball csapatoknak (A's, Rays, Baseball Team), a rövidebb (Blue Jays) és hosszabb idő után visszatérőknek (Sox) és a Twinsnek, hogy elkerüljék a Yankeest valahogy. Ezért is lesz majd egy Asteriks-Yankees ALCS.

Az NL-ben nagyon szimpatikus a Reds és a Padres (annak ellenére, hogy utóbbi csoportrivális, de olyan régóta szoptak és most olyan látványosak, hogy nem lehet ellenük szurkolni). A Marlins is szimpatikus lehetne, de ott pontosan tudom, hogy a klubvezetésnek mire megy ki a játék, szóval inkább nem. A Cubs és a Cardinals megszokott playoff csapatok, a 108 éves átok elmúlásával már a Cubs sem annyira érdekes. A Milwaukee visszaesése nagy csalódás a 2018-as majdnem World Series részvétel után, most kb. semmi esélyük, de legalább azt elmondhatják magukról, hogy először negatív mérleggel is bejutott valaki. A Braves előbb-utóbb úgyis el fogja atlantázni valamelyik párharcát, idén sem menekülünk meg egy Dodgers World Seriestől.

Szerkesztette: Kampman
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 614
A mai tévémeccshez: (@Mikey)
 blogs.fangraphs.com/the-white-soxs-advantage/
robiroboter
Jaja, egészen zseniális volt idén a csapat leftyk ellen. Pont emiatt tökéletes alkalom a mai meccs arra, hogy megszakadjon az idei veretlen sorozat. 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor AL-ből az O'A, NL-ből a CRed hajrá! Miért? Csak 😛 😉
több mint 3 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
A mai tévémeccshez: (@Mikey)
 blogs.fangraphs.com/the-white-soxs-advantage/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
Sport2 tv
Ma este 21:00
Athletics - White Sox
Rutin
Oaklandben lesz a meccs, szóval ChiSox@A's 😉 a Sport Tv-nél is megtanulhatnák 😀
 www.espn.com/mlb/game?gameId=401246336
robiroboter
Szerintem a magyarok 80%-a azt se tudja, mi az a @
Mikey
A fele kb. lenéz a lába közé és már meg is van a megoldás... | kukac |



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!