Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Visszatértek a no offense idők, három shutout az elmúlt öt meccsen.

Perception is reality.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Billy goes deeep! imádom ezt a srácotlol
Elmennek a picsába.

Kora éjjel olvasom a híreket, hogy Hammel vagy Samardzija összejön nekik, erre megkapják mindkettőt két prospectért, meg meatball Strailyért....

Az egész AL legjobb pitching staffje kapott két kezdőt, akik All-star számokat hoztak az NL-ből. Mondjuk ha Cespedes vagy Donaldson kirohad a rájátszásra, akkor majd pislognak, mint hal a szatyorban, és nem feltétlenül lesznek mindig az 1-0-ás meccsek jó oldalán.

(Csak irigy vagyok, szorri.)Maka
Ő Billy Hamiltonra gondolt szerintem 😊

Kemény ez a trade, mondjuk ha tényleg olyan jók a prospectek, akkor nem rossz bolt a Cubsnak se.Jakehomer
Addison Russell nagy tehetség, pár év múlva nagyot nyerhet vele a Cubs. de a A's is jól jár, ha megnyerik idén a World Seriest..win now mód van, Hammel jövőre free agent, Samardzija 2016-ban

choose life
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Billy goes deeep! imádom ezt a srácotlol
Elmennek a picsába.

Kora éjjel olvasom a híreket, hogy Hammel vagy Samardzija összejön nekik, erre megkapják mindkettőt két prospectért, meg meatball Strailyért....

Az egész AL legjobb pitching staffje kapott két kezdőt, akik All-star számokat hoztak az NL-ből. Mondjuk ha Cespedes vagy Donaldson kirohad a rájátszásra, akkor majd pislognak, mint hal a szatyorban, és nem feltétlenül lesznek mindig az 1-0-ás meccsek jó oldalán.

(Csak irigy vagyok, szorri.)Maka
Ő Billy Hamiltonra gondolt szerintem 😊

Kemény ez a trade, mondjuk ha tényleg olyan jók a prospectek, akkor nem rossz bolt a Cubsnak se.Jakehomer
Hát nem, bár mondjuk sajnálom ezt a két srácot főleg samardjiát bár neki mostanság nem ment a játék.
Hammel nem annyira ismertem (ebbe az évbe jött a cubshoz hamar elis ment) kiváncsi leszek kiket fog hozni a cubs helyettük(ha fognak hozni)

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Billy goes deeep! imádom ezt a srácotlol
Elmennek a picsába.

Kora éjjel olvasom a híreket, hogy Hammel vagy Samardzija összejön nekik, erre megkapják mindkettőt két prospectért, meg meatball Strailyért....

Az egész AL legjobb pitching staffje kapott két kezdőt, akik All-star számokat hoztak az NL-ből. Mondjuk ha Cespedes vagy Donaldson kirohad a rájátszásra, akkor majd pislognak, mint hal a szatyorban, és nem feltétlenül lesznek mindig az 1-0-ás meccsek jó oldalán.

(Csak irigy vagyok, szorri.)Maka
Ő Billy Hamiltonra gondolt szerintem 😊

Kemény ez a trade, mondjuk ha tényleg olyan jók a prospectek, akkor nem rossz bolt a Cubsnak se.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
A véleményed Chris Sale tegnapi complete game-jéről jobban érdekelne. 😛Mikey
Dominant. Bár annak örültem, hogy az M's balkezes ütői több ütést hoztak össze ellene, mint eddig az összes eddigi meccsén a balkezesek. 😀

Noesit viszont reményeim szerint megerőszakoljuk ma.

Btw, Tankot vagy Alexeit nincs kedv odaadni két doboz Big League Chewért a deadline körül?Maka
Hát, Héctor barátomat max. az öltözőben erőszakoljátok meg de szó szerint, mert Quintana a soros kezdő. 😀
King Félix ellen, ez bizony jól hangzó matchup.
Öhm, kicsit drágábban ugyan, de mindkét kubai távozhat a hónap végéig, ha akkor is 6-7 meccsel lesz a csapat .500 alatt. Ramírez esélyesebb erre.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az milyen betegség, hogy Altuve 0/5-öt tol és így csökken le .342-re az átlaga?Maka
A véleményed Chris Sale tegnapi complete game-jéről jobban érdekelne. 😛
Leginkább nem a kötözködés miatt, hanem mert esélyem sincs megnézni a meccset. 😕 (Pont egy ilyet, bahh.)Mikey
Dominant. Bár annak örültem, hogy az M's balkezes ütői több ütést hoztak össze ellene, mint eddig az összes eddigi meccsén a balkezesek. 😀

Noesit viszont reményeim szerint megerőszakoljuk ma.

Btw, Tankot vagy Alexeit nincs kedv odaadni két doboz Big League Chewért a deadline körül?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Az milyen betegség, hogy Altuve 0/5-öt tol és így csökken le .342-re az átlaga?Maka
A véleményed Chris Sale tegnapi complete game-jéről jobban érdekelne. 😛
Leginkább nem a kötözködés miatt, hanem mert esélyem sincs megnézni a meccset. 😕 (Pont egy ilyet, bahh.)
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az milyen betegség, hogy Altuve 0/5-öt tol és így csökken le .342-re az átlaga?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Billy goes deeep! imádom ezt a srácotlol
Elmennek a picsába.

Kora éjjel olvasom a híreket, hogy Hammel vagy Samardzija összejön nekik, erre megkapják mindkettőt két prospectért, meg meatball Strailyért....

Az egész AL legjobb pitching staffje kapott két kezdőt, akik All-star számokat hoztak az NL-ből. Mondjuk ha Cespedes vagy Donaldson kirohad a rájátszásra, akkor majd pislognak, mint hal a szatyorban, és nem feltétlenül lesznek mindig az 1-0-ás meccsek jó oldalán.

(Csak irigy vagyok, szorri.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Billy goes deeep! imádom ezt a srácot

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Athletics ---> San Jose ???
Most olvastam egy cikket, hogy Wolff ismét felvetette a témát. A stadionnal érvelnek ugye.gaben
Jogos erv, az a hely kivulrol (telen voltam ott) majdnem olyan tre, mint regen volt a Nepstadion. Meg ugye San Jose kozelebb van a Valley gocpontjaihoz is (Mountain View, Palo Alto, stb.), nem veletlenul koltozott az obol deli oldalara a 49ers is.marci
Viszont talán a Giants miatt is költöznének messzebb. Érdekes lesz ez a Raiders helyzetével együtt. A Coliseum a jelenlegi helyzetében csak lehúzza mind a két csapatot (kinti viszonylatban).gaben
Mai cikk a szituról, Bud Selig az utolsó pillanatban megadta a liga engedélyét a távozásra, így elég jó szerződést csikartak ki várostól, akik meg ugye ragaszkodnak a csapathoz. Szóval 10 évig még tuti Oaklandben varázsolják a moneyballt.
 www.sfgate.com/bayarea/article/Selig-permits-A-s-to-leave-Oakland-prompts-last-5598201.php?cmpid=twitter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Na ez egy érdekes eset. Csak azt nem értem miért az egyesen nem maradt ember. A kettesre futó kiment a futófolyosóból, ezért ő az out. Mondjuk így hogy tévesen nem mondta be a bíró, hogy kilépett nem érintett a catcher homeon mivel tolásnak gondolta. Szóval szívtak egy pontot pedig vége lehetett volna az inningnek.
 m.mlb.com/video/v34268501/toroak-as-protest-the-game-after-call-at-first


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Én mindig tudtam, hogy szerethető gyerek ez a Hughes. Nem volt szíve elrontani a Tanaka day-t 😀

Június 10 legszebb jelenete:
 wapc.mlb.com/cutfour/2014/07/01/82173580/june-ten-best-moments-remind-baseball-great-cespedes-trout-kershaw


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Az megvolt, hogy Frieri és Grilli találkoztak a reptéren miután egymásért cserélték őket? 😀

 bleacherreport.com/articles/2118882-jason-grilli-and-ernesto-frieri-meet-in-airport-after-trade-for-each-other?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Undorító ez a Petco :p

Mindegy, most jön egy halom divmeccs hazai pályán.

Perception is reality.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Megadta a hangulatot mind a két csapat az utolsó meccsükön. Home runból se volt hiány összesen 5 darab volt és 9 pont született az 9 inningben. Én azt mondom hogy a Bostonnal valami bajvan hiába tudott a riválisa ellen 3/2 meccset megnyerni.Mondjuk mult évbe is hót utolsókból lettek elsők.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ha három bases loaded szituból 0 runt sikerül összehoznod 6 out mellett, miközben olyan emberek nem tudnak RBI-t ütni, mint Kemp, Ethier és Ramirez, akkor pont megérdemled, hogy elveszítsd a meccset.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
2 meccs alatt 23 run jó vajon? A 6. inningben szerintem a szertáros is ütött volna egy double-t, ilyet én még nem láttam.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Ilyen mázlis csapatot mint mi a 9.inning be tudjuk megszerezni a vezetés a Boston ellen.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
A srácok Home Run Derbyt tartanak a Rangers dobokról, 13 inning (tegnapi 9 ma 4) 7HR.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Rammert talán érdekelheti:

The White Sox released Triple-A Charlotte reliever Mitchell Boggs on Tuesday.

A late signing this offseason, Boggs struggled in spring training, was released and never got going at Triple-A. He was 2-3 with a 9.50 ERA in 36 innings, allowing 64 hits and walking 17 while striking out 18.

Chicago Tribune
Ma este/éjjel doubleheader az Angels ellen. Egy ilyen amúgy is hosszú program, hát még akkor ha Noesí és Carroll a két kezdőd...
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Már-már el is felejtettem, milyen érzés egy hitet engedve, háromszor annyi baserunnerrel kikapni, rendes a srácoktól, hogy emlékeztettek rá :p

Perception is reality.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Húú amilyen meccs volt ma. A Cubs csak könnyedén játszadozott a Red Soxal a védelmünk gyönyörű volt ami azért mutatja hogy arrietat a 8. Inning felébe hozták le . Oké most sokat nem vártam a Red Sox tól hiszen nekik nem volt pihenőjük. Majd ma már picit nehezebb lesz .

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Hiba a mátrixban: Ubaldo Jimenez egyetlen séta nem egy, de nyolc inning alatt? Lefagy az agyam.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Athletics ---> San Jose ???
Most olvastam egy cikket, hogy Wolff ismét felvetette a témát. A stadionnal érvelnek ugye.gaben
Jogos erv, az a hely kivulrol (telen voltam ott) majdnem olyan tre, mint regen volt a Nepstadion. Meg ugye San Jose kozelebb van a Valley gocpontjaihoz is (Mountain View, Palo Alto, stb.), nem veletlenul koltozott az obol deli oldalara a 49ers is.marci
Viszont talán a Giants miatt is költöznének messzebb. Érdekes lesz ez a Raiders helyzetével együtt. A Coliseum a jelenlegi helyzetében csak lehúzza mind a két csapatot (kinti viszonylatban).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "