Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Istenem nem akarom ragozni azt a szörnyű két meccset amit végigszenvedtem két meccset együttvéve talán csak valbuenát tudom kiemelni a védekezéssel kapcsolatban az egy rakás szar volt teljes mindenki tudta a Cubsból hogy figyelni kell LaRochera erre ő szerzett 5 pontot a Natsnek. Nembaj majdtalán tudunk javítani a bajnoktól ahogy nézem a statjukat nincsenek jó formába.😕)

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Köszönöm a válaszokat!! Jakehomer és Matthew99

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Amikor saját fegyvered visszafelé sül el:

Mike Napoli's game-winning home run off Masahiro Tanaka was calculated at 355 feet, and would only have been a homer at Yankee Stadium.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Lenne egy olyan kérdésem h néha mikor a futók 2. És a3. Basenél állnak akkor a picher mért dolja el könnyedén a labdát ú gy egy egy és fél méterre az ütőtől és ezt 4szer tehát walkra ????djrock
Ez a szándékos sétáltatás, alapvetően két oka lehet: jellemzően 2 outnál egy gyengébb ütőt próbál meg a védelem kiejteni és így lezárni az inninget (NL-ben egész gyakori, hogy a pitcher előtti ütőt sétáltatják nehéz szitukban), illetve kettőnél kevesebb out esetén double playre játszik a védelem, ahhoz meg értelemszerűen kell is ember az első bázisra.

Perception is reality.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Hogy tele legyenek a bázisok és csak rá kelljen lépni bárhol az outért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Lenne egy olyan kérdésem h néha mikor a futók 2. És a3. Basenél állnak akkor a picher mért dolja el könnyedén a labdát ú gy egy egy és fél méterre az ütőtől és ezt 4szer tehát walkra ????

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Szezon elején még úgy tűnt, idén végre kicsit gyengébb lett az NL Central, de hát megint ez a legjobb div. A Cubs is .500 körül lenne, ha leveszem a csoporton belüli meccseket.

Kicsit sajnálom, hogy Price nem hagyta benn Cuetót, meglett volna az a CG - kicsit indokolatlannak éreztem Chapman behozatalát, de mondjuk nem csodálom, hogy paranoiás már a bullpennel kapcsolatban 😊Jakehomer
Hát igen sajnos nyagyon nehéz a csoport hiszen ott van a múlt év főcsoport győztese a reds a pirates meg a mostani főcsoport első.
Nemrég tudtam elkezdeni az mlbt nézni mert sajnos sok volt az elfoglaltságom és csodálkoztam a brewers 1. Helyén.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Bár Pirates aláírásom van de szerintem jogos volt a reklamáció a második visszafordulásnál:
 m.mlb.com/video/v34110303/must-c-curious-harrison-evades-tag-in-rundown


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szezon elején még úgy tűnt, idén végre kicsit gyengébb lett az NL Central, de hát megint ez a legjobb div. A Cubs is .500 körül lenne, ha leveszem a csoporton belüli meccseket.

Kicsit sajnálom, hogy Price nem hagyta benn Cuetót, meglett volna az a CG - kicsit indokolatlannak éreztem Chapman behozatalát, de mondjuk nem csodálom, hogy paranoiás már a bullpennel kapcsolatban 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Az O's első meccsének egyik hoszabb összefoglalóját láttam a szerint az O's támadásával szerintem semmi baj nem volt de viszont a védekezés meg a dobó teljesítmény hááát nem volt valami eget rengető.
A második meccsről egy pillanatot se láttam viszont tudom hogy nyertek.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Hammel sem volt olyan jó formában de azért hozta amit kellett. Szerintem a meccs legjobbja Baker volt azzal a 4 RBI vel a másik oldalon persze meg az aki megszerezte a csapata 2 pontját LaRoche

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Hát amit most művel a Cubs a Nats-el... oké mondjuk az első meccsen eléggé belenyult a köd az eredménybe de akkor is ma 7:2 😕)djrock
A tegnapi baseballmaratonomban a két O's meccs között pont néztem a meccset, és hát Tanner Roark finoman szólva sem élete formájában dobott. Pedig idén elég jó szezont fut, de tegnap megette a fene, Blevins aztán végképp elcseszte az egészet.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Hát amit most művel a Cubs a Nats-el... oké mondjuk az első meccsen eléggé belenyult a köd az eredménybe de akkor is ma 7:2 😕)

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Kár, hogy Timmy pont nem dob ellenünk majd, őt mindig megcsapkodjuk 😊

A Cubs ellen hoztuk a kötelező series wint, a Giants ellen kicsit nehezebb lesz, de hullámvölgyben vannak, visszaesett a kezdő pitching és a bullpenjük is (elég meglepő volt, amikor Romót back to back szétalázták a múltkor - ha hater lennék, mondanám, hogy nomen est omen ugye :p).

Perception is reality.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Tim Lincecum joins Homer Bailey, Nolan Ryan and Sandy Koufax as the only players in the Expansion Era (since 1961) to throw 2 no-hitters within the span of a calendar year.
Lincecum joined Sandy Koufax, Randy Johnson and Roy Halladay as the only pitchers with two Cy Young awards and two no-hitters.
Aguirre
Emelem a tétet 😀
Pitchers with 2 or more no-hitters, Cy Young Awards, and World Series rings: Sandy Koufax, Tim Lincecum
That’s it. That’s the list.
robiroboter
hát ha valakitől nem vártam no hittert, az mondjuk Licencum volt, idén kb többet volt 5.00 ERA fölött, mint alatta. hát ilyen játék ez a bézból...
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
@Mikey: mindhárom meccs elég komolyan idegtépőre sikeredett. Augusztusban megyünk Dél-Chicagoba még három ilyenért 😀robiroboter
Jó kis széria volt, érdekes és fordulatos meccsekkel, bár mind ilyen lenne.
Az a tegnapi 8. inning konkrétan kikészített.
___

Downs DFA, miután 6.08-as ERA-t szorgoskodott össze és 5.7 BB/9-et 4 millás fizetéséért cserébe.
Gonosz leszek, de remélem Belisario hamarosan követi.
Helyét a bullpenben Eric Surkamp veszi át, aki vezeti az International League-et 84 K-jával. Juhéé.
___

Mától @Toronto 4 meccsen, ajjajjajj.
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
@Mikey: mindhárom meccs elég komolyan idegtépőre sikeredett. Augusztusban megyünk Dél-Chicagoba még három ilyenért 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Tim Lincecum joins Homer Bailey, Nolan Ryan and Sandy Koufax as the only players in the Expansion Era (since 1961) to throw 2 no-hitters within the span of a calendar year.
Lincecum joined Sandy Koufax, Randy Johnson and Roy Halladay as the only pitchers with two Cy Young awards and two no-hitters.
Aguirre
Emelem a tétet 😀
Pitchers with 2 or more no-hitters, Cy Young Awards, and World Series rings: Sandy Koufax, Tim Lincecum
That’s it. That’s the list.
robiroboter
Szerintem ettől a hetyke kamaszbajusztól szarrá röhögték magukat az ellennél és nem maradt erejük. Olyan mintha elfelejtette volna letörölni a kakaót 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Tim Lincecum joins Homer Bailey, Nolan Ryan and Sandy Koufax as the only players in the Expansion Era (since 1961) to throw 2 no-hitters within the span of a calendar year.
Lincecum joined Sandy Koufax, Randy Johnson and Roy Halladay as the only pitchers with two Cy Young awards and two no-hitters.
Aguirre
Emelem a tétet 😀
Pitchers with 2 or more no-hitters, Cy Young Awards, and World Series rings: Sandy Koufax, Tim Lincecum
That’s it. That’s the list.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Tim Lincecum joins Homer Bailey, Nolan Ryan and Sandy Koufax as the only players in the Expansion Era (since 1961) to throw 2 no-hitters within the span of a calendar year.

Lincecum joined Sandy Koufax, Randy Johnson and Roy Halladay as the only pitchers with two Cy Young awards and two no-hitters.


több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Szeretem nézni, mikor a bajnokcsapatot zsinórban második napja basszuk úgy seggbe, hogy a szájukon jön ki a bré - elnézést a liberális beállítottságú fórumozóktól.Maka
Taijuan Walkerre vagyok kíváncsi mit tud (mert elvileg baromi jó, csak eddig sérülés hátráltatta), hiszen úgy tűnik Iwakumának hullámzó a teljesítménye, és sajnos nincs a tavalyihoz hasonló kiemelkedő szezonja.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Szeretem nézni, mikor a bajnokcsapatot zsinórban második napja basszuk úgy seggbe, hogy a szájukon jön ki a bré - elnézést a liberális beállítottságú fórumozóktól.Maka
Szóval nyertetek? xD

Egy kis édességpazarlás (Reddick a legnagyobb a témában 😀)
 wapc.mlb.com/cutfour/2013/08/27/58622104/video-shaving-cream-pie-walk-off-compilation


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szeretem nézni, mikor a bajnokcsapatot zsinórban második napja basszuk úgy seggbe, hogy a szájukon jön ki a bré - elnézést a liberális beállítottságú fórumozóktól.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
@Mikey - pöpec kis előzetes a dobópárbajokhoz:
 www.camdenchat.com/2014/6/23/5834996/series-preview-baltimore-orioles-vs-chicago-white-sox-23-25-june-2014

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.