Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Athletics ---> San Jose ???
Most olvastam egy cikket, hogy Wolff ismét felvetette a témát. A stadionnal érvelnek ugye.gaben
Jogos erv, az a hely kivulrol (telen voltam ott) majdnem olyan tre, mint regen volt a Nepstadion. Meg ugye San Jose kozelebb van a Valley gocpontjaihoz is (Mountain View, Palo Alto, stb.), nem veletlenul koltozott az obol deli oldalara a 49ers is.marci
Viszont talán a Giants miatt is költöznének messzebb. Érdekes lesz ez a Raiders helyzetével együtt. A Coliseum a jelenlegi helyzetében csak lehúzza mind a két csapatot (kinti viszonylatban).

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Athletics ---> San Jose ???
Most olvastam egy cikket, hogy Wolff ismét felvetette a témát. A stadionnal érvelnek ugye.gaben
Jogos erv, az a hely kivulrol (telen voltam ott) majdnem olyan tre, mint regen volt a Nepstadion. Meg ugye San Jose kozelebb van a Valley gocpontjaihoz is (Mountain View, Palo Alto, stb.), nem veletlenul koltozott az obol deli oldalara a 49ers is.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
 gfycat.com/LargeEnlightenedBrocketdeerJakehomer
jaja, akartam is mondani, hogy köszi a seprűt.
június 8-án 9,5 meccs hátrányban volt a csapat a Giants-cel szemben, csak azóta ők 4-15-öt csináltak, a Dodgers meg 14-6-ot.és mivel este a Giants nem hivatalos egy meccsre sem, júliusra akár az első helyen is lehetne ébredni 😊slowmotion
A Brewers ellen majd lehet visszaadni a szívességet 😊
Elég csúnyán fejreállt a Giants mostanában, főleg a bullpenjük (kettőt ellenünk is ők kúrtak el), de meglepne, ha nem jönnének ki belőle hamarosan.

Perception is reality.
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Meg közben aláírtak egy plusz tíz éves bérleti szerződést, szóval csak a kavarás megy a részéről ezerrel.
 www.sportsonearth.com/article/82307222/the-as-oakland-and-the-coliseum-are-acting-like-second-graders#!6qbUQ

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
Athletics ---> San Jose ???
Most olvastam egy cikket, hogy Wolff ismét felvetette a témát. A stadionnal érvelnek ugye.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Értem én hogy vicces, de egy meccs kellős közepén + rengeteg pénzt is keresnek?? Tudom hogy ki kell kapcsolódni, ki kell engedni a gőzt, de akkor max. a meccs végén.danyly
azt Phoenix-ben lehet jól csinálni, mert a pálya mellett ott lehet egyet csobbanni 😊
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 gfycat.com/LargeEnlightenedBrocketdeerJakehomer
jaja, akartam is mondani, hogy köszi a seprűt.
június 8-án 9,5 meccs hátrányban volt a csapat a Giants-cel szemben, csak azóta ők 4-15-öt csináltak, a Dodgers meg 14-6-ot.és mivel este a Giants nem hivatalos egy meccsre sem, júliusra akár az első helyen is lehetne ébredni 😊slowmotion
Én is akartam írni a minap, hogy a sorozat most elég jól néz ki. De tavaly és azt hiszem tavaly előtt is álmosan kezdtünk, de utána pozitív lett a dolog. Most már úgy tűnik fejben is összeálltak a fiúk. A batting mutatókon még lehet csiszolni, de a pitching stat igen pofás.

De jól ráérnek a fiúk:
 mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2014_06_29_slnmlb_lanmlb_1&mode=video&content_id=34164517&tcid=vpp_copy_34164517

Értem én hogy vicces, de egy meccs kellős közepén + rengeteg pénzt is keresnek?? Tudom hogy ki kell kapcsolódni, ki kell engedni a gőzt, de akkor max. a meccs végén.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
 gfycat.com/LargeEnlightenedBrocketdeerJakehomer
jaja, akartam is mondani, hogy köszi a seprűt.
június 8-án 9,5 meccs hátrányban volt a csapat a Giants-cel szemben, csak azóta ők 4-15-öt csináltak, a Dodgers meg 14-6-ot.és mivel este a Giants nem hivatalos egy meccsre sem, júliusra akár az első helyen is lehetne ébredni 😊
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
 gfycat.com/LargeEnlightenedBrocketdeer

Perception is reality.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Oké köszönöm a válaszokat.
Amúgy a yankees jól elszúrta a rangadóját a red sox ellen
Ma már nézhetem is akkor a Red Sox Cubsot 😀

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
@Mariners-drukkerek: csak nem oda akartok érni a wild cardra?robiroboter
De, oda. 13 év után talán belefér az AL többi részének is a terv. 😀

És a rotáció csak erősödni fog, ma visszatér Walker, a hetekben jön Paxton is, nem kell Ramirezt, meg a mágus fly-ball pitchert, Chris Youngot nézni, akinek szerintem lassan mínuszban van a BABIP-ja. 😀

10 runnal jobb a run diffünk, mint a 18 meccsel .500 felett lévő Brewersnek, hát ez sok mindent elmond, az egy runon múló meccseket sose hozzuk, de mikor nyerünk, akkor legtöbbször blowout.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
@Mariners-drukkerek: csak nem oda akartok érni a wild cardra?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
A bankod az MLBAMnak fogja utalni a 100 dollárt. Neked csak annyi a dolgod, hogy megadod a kártyaadataidat, a többit intézi a pénzvilág. (És mielőtt rákérdezel, tuti biztonságos, tíz éve előfizető vagyok, pöpec minden.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Tehát nem tom hogy hova utalom a pénzt hiába küldök 3000 forintot hogyha lehet levon 10 000 ftotdjrock
Holy mothafuckin cocksuckin gangbangin sweet black baby jesus.

 mlb.mlb.com/mlb/subscriptions/index.jsp?product=mlbtv&affiliateId=MLBTVREDIRECT

BUY NOW!

Kiválasztod melyik kell.

Kitöltöd az adatokat.

Nézed.

Ne haljunk már ilyenbe bele 2014-ben, könyörgöm.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Tehát nem tom hogy hova utalom a pénzt hiába küldök 3000 forintot hogyha lehet levon 10 000 ftot

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Yanks cumi, Blue Jays cumi, erre mi mit csinálunk, ahelyett hogy az élre állnánk? Otthagyunk négyből három meccset a Tampának – otthon 😕

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Az úgy minden oké h én megadom a bankkártyaszámomat de holvan az ő számlaszáma.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
 mlb.mlb.com/register.do
Nekem a regisztráció után ezt dobja be.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
A fehér pixel a labda..Darksun3
Épp h az sincs

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A fehér pixel a labda..

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Bocs h ennyi a kérdés csak már unom hogy a labdát nem lehet látni a pixelektől...

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Őőő nekem már a regisztrációnál azt irja ki hogy hiba az oldallal.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.djrock
Bejelentkezel, rákattintasz a meccsre, nézed.Maka
És ha nem free meccs akkor az előfizetéssel kell kezdened.Matthew99
És előfizetést hogy lehet elérni .bankártya stb.djrock
 mlb.mlb.com/mlb/subscriptions/index.jsp?product=mlbtv&affiliateId=MLBTVREDIRECT

És igen: bankkártya stb kell hozzá 😊

Perception is reality.
több mint 9 éve
djrock New England Patriots 61
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.djrock
Bejelentkezel, rákattintasz a meccsre, nézed.Maka
És ha nem free meccs akkor az előfizetéssel kell kezdened.Matthew99
És előfizetést hogy lehet elérni .bankártya stb.

Lehet nem vagyunk normálisak hogy, a Cubs-nak szurkolunk, de legalább van szivünk és kitartunk a csapatért.
Go Cubs Go!!!!
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Van valaki itt aki az mlb tvről nézi a meccseket? Ha igen mi a menete annak h én is tudjam nézni tableten? Vagy ha nem is ott akkor gepen.djrock
Bejelentkezel, rákattintasz a meccsre, nézed.Maka
És ha nem free meccs akkor az előfizetéssel kell kezdened.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.