Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Cleveland, 2014.

Totális inkonzisztencia előre és hátra is.
28 meccs, 26 error.
Gomesnek tavaly összesen volt 3 errorja, aztán aláírt és idén eddig 7-nél jár...
Carrasco becsődölt, Kipnis megsérült.
Szevasz van már most, pedig épphogy elkezdődött az idény.
Tudom-tudom, hogy ősznél előbb nem kell foglalkozni a tabellával, de az azért már simán látszik,
hogy a .500 idén is csak álom marad Clevelandben.
Pompás. ._.

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Azért meglátszódott, hogy a két Tigers elleni meccsen Verlander és Scherzer jött szembe, az offense mindjárt nem produkált úgy.
Vereség is lett mindkét meccsnek a vége.
De hogy tegnap, a 29. meccsen már a 9. (!) különböző pitcher kezdett a Soxban - nevesül a waiverről 5 napja lekapott Héctor Noesí - az mindennek a legalja. Valamit nagyon elvaxoltak Glendale-ben február-márciusban...
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Milyen durva hogy 3 Colorado játékos vezette az Avg listát...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 676 — Cowboys fan
Jose Fernandez mekkora fake-kel etette az Atlantát 😊
 m.mlb.com/video/v32472411/must-c-clever-fernandezs-flip-saves-a-run
Aguirre
én rosszindulatú vagyok, szerintem csak simán first base-en akarta megcsinálni a harmadik out-ot, de ott már elkésett volna (az ütőjátékos már majdnem a base-en volt, mire elhagyta volna a kezét a labda). viszont mivel megcsinálta a dobómozdulatot, és a 3rd base-ről elkezdett futni az ellen, ezért őt kellett kigolyózniuk, na azt viszont megcsinálták.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Jose Fernandez mekkora fake-kel etette az Atlantát 😊
 m.mlb.com/video/v32472411/must-c-clever-fernandezs-flip-saves-a-run
A Braves ERA-ja már amúgy sem volt egészséges, de még ez a meccs után is messze a legkevesebb runt ők kapták összességében.
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mindig amikor elkezdek szimpatizálni egy csapattal és megnézem a következő meccsüket, tuti szarrá alázza őket az ellen.... 😀

több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
megvenni aranyáron az összes kiöregedett sztárt: "Éljen!"
az ex-jenki, akinek azért kellett mennie, mert túl fiatal volt a csapatba: "Fúj!"
ööö, izé.robiroboter
Ja, McCann, Tanaka, Beltran és Ellsbury is homegrown sztárok. Lúzer bagázs.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
pont annyi eszük is van.

mivel a mai Pirates elleni meccsünket elverte az eső, viszont jól bekávéztam rá, drukkolok egyet Canóéknak 😉robiroboter
Maka így nem lesz egyedül. 😀
több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
pont annyi eszük is van.

mivel a mai Pirates elleni meccsünket elverte az eső, viszont jól bekávéztam rá, drukkolok egyet Canóéknak 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
megvenni aranyáron az összes kiöregedett sztárt: "Éljen!"
az ex-jenki, akinek azért kellett mennie, mert túl fiatal volt a csapatba: "Fúj!"
ööö, izé.robiroboter
BMore-ban is vannak olyanok, akik Roberts-et boo-zzák. 😉

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 9 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Hát persze, hogy Joe Smith pont ellenünk lett az Angels closere.. ._.

több mint 9 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
megvenni aranyáron az összes kiöregedett sztárt: "Éljen!"
az ex-jenki, akinek azért kellett mennie, mert túl fiatal volt a csapatba: "Fúj!"
ööö, izé.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Booooo 😀😀

több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
Kapcsolódó cikk még a meccs előttről:
The Twins New Plan: Don't Swing
 www.fangraphs.com/blogs/the-twins-new-plan-dont-swing/
Ajánlott meccs a témában pl.  scores.espn.go.com/mlb/boxscore?gameId=340417309
 m.mlb.com/video/v32168881/41714-condensed-game-tormin-gm2
kb. 10:50-től a 8. inningben történteket érdemes figyelni (persze itt nem látszik az összes pontatlan dobás, de így sem rossz)
"Man, we've been doing it all wrong for a while. We've been trying to hit the ball to score runs. We don't need to do that," Colabello said.


Különben pár éve Bartolo Colon 38 strike-ot dobott egymás után zsinórban egy meccsen (ami egyébként nem rekord):
https://i.ytimg.com/vi/p3n0MbHGZIs/hqdefault.jpg
2012/04/18 Colon throws 38 straight strikes
OAK@LAA: Colon throws 38 consecutive strikes

Ilyen is van.
több mint 9 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
0-5-ról álltunk fel tegnap a Rangers ellen, az egyik kedvenc győzelmem az elmúlt 4-5 évből ez.

Seagert jobban szeretem, mikor 5 HR-t üt 4 nap alatt, mint mikor a Mendoza alatt van egy hónapig.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Nem gyenge az a sérüléshullám, ami a White Soxt sújtja. 6 játékos piheg már DL-en - közte Sale, Jones és Avi García - és olyan játékosok vannak jelenleg a 25-ös keretben, akiknek amúgy nagyon nem kéne.
A legszomorúbb az egészben viszont az, hogy abszolút nem lepődöm meg ezen.Mikey
Pont akartam kérni tőled egy elemzést. Abreu és Viciedo úgy nézem elég jól megy.Matthew99
Hát mivel a tegnapi volt az első meccs a szezonból, amit láttam, így nem mennék bele semmiféle elemzésbe. Az eredményeket követni van időm, de meccset nézni abszolút nincs. (Néhány összefoglalót láttam, ami semmire nem elég.)

Abreu mindenesetre nagyon beteg. A tegnapi homárját is úgy kibaszta a lelátóra hogy azt hittem le se esik.
több mint 9 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Nem gyenge az a sérüléshullám, ami a White Soxt sújtja. 6 játékos piheg már DL-en - közte Sale, Jones és Avi García - és olyan játékosok vannak jelenleg a 25-ös keretben, akiknek amúgy nagyon nem kéne.
A legszomorúbb az egészben viszont az, hogy abszolút nem lepődöm meg ezen.Mikey
Pont akartam kérni tőled egy elemzést. Abreu és Viciedo úgy nézem elég jól megy.Matthew99
Abreunak csak annyira van jó szezonja (hónapja) eddig, hogy rookie all-time rekordokat döntöget:


Különben a White Soxnak kimagasló a batting statisztikája (talán csak a Colorado Rockies jobb ebben jelenleg), a pitching viszont botrányos (Sale-en kívül):


Ez meg csak .500-re elég kb.
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Nem gyenge az a sérüléshullám, ami a White Soxt sújtja. 6 játékos piheg már DL-en - közte Sale, Jones és Avi García - és olyan játékosok vannak jelenleg a 25-ös keretben, akiknek amúgy nagyon nem kéne.
A legszomorúbb az egészben viszont az, hogy abszolút nem lepődöm meg ezen.Mikey
Pont akartam kérni tőled egy elemzést. Abreu és Viciedo úgy nézem elég jól megy.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 555
Nem gyenge az a sérüléshullám, ami a White Soxt sújtja. 6 játékos piheg már DL-en - közte Sale, Jones és Avi García - és olyan játékosok vannak jelenleg a 25-ös keretben, akiknek amúgy nagyon nem kéne.
A legszomorúbb az egészben viszont az, hogy abszolút nem lepődöm meg ezen.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A bullpen emelte a tétet: tegnap 4-0-ról sikerült majdnem elcseszni, ma már az 5-0 nem okozott nehézséget 😀Kampman
de legalább Arroyonak volt egy jó meccse 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 320
A bullpen emelte a tétet: tegnap 4-0-ról sikerült majdnem elcseszni, ma már az 5-0 nem okozott nehézséget 😀
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
ezt értem, de ennyire hogy lehet elcseszni egy meccset? nem nagyon szoktam nézni baseballt de ez hogy 2-t üssön egy csapat és négy pontja van, a másik meg 6-ot és csak kettő. Tudom hogy az ütés ált. nem egyenlő a ponttal de hogy 1 inning alatt így szopjanak...davemayer
Az ütések száma úgy elég megtévesztő, hogy az egyik oldalon volt nyolc walk meg egy hit by pitch, a másikon meg csak egy walk, ergo a Twinsnek sokkal több baserunnerje volt a meccsen, teljesen jogos, hogy nyertek. Négy run egy inningben kellemetlen, de egyáltalán nem extrém, amikor Arroyo tízet szopott be pár éve a Blue Jays ellen egyetlen inning alatt, na az már valami volt 😊 Talán hamarabb kellett volna lehozni Ortegát, de az elcseszéshez inkább akkor volt közel a Tigers, amikor Cabrera azt a fos ground ballt ütötte bases loaded 1 outnál.

Perception is reality.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
ezt értem, de ennyire hogy lehet elcseszni egy meccset? nem nagyon szoktam nézni baseballt de ez hogy 2-t üssön egy csapat és négy pontja van, a másik meg 6-ot és csak kettő. Tudom hogy az ütés ált. nem egyenlő a ponttal de hogy 1 inning alatt így szopjanak...davemayer
még ütöttek egy solo HR-t, csak a te kedvedért 😀 (meg az enyémért 😀 )Newman
a vicc az hogy tutira innentől 4et nyernek zsinórban

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
ezt értem, de ennyire hogy lehet elcseszni egy meccset? nem nagyon szoktam nézni baseballt de ez hogy 2-t üssön egy csapat és négy pontja van, a másik meg 6-ot és csak kettő. Tudom hogy az ütés ált. nem egyenlő a ponttal de hogy 1 inning alatt így szopjanak...davemayer
még ütöttek egy solo HR-t, csak a te kedvedért 😀 (meg az enyémért 😀 )

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 320 — "Grammar maci"
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
ezt értem, de ennyire hogy lehet elcseszni egy meccset? nem nagyon szoktam nézni baseballt de ez hogy 2-t üssön egy csapat és négy pontja van, a másik meg 6-ot és csak kettő. Tudom hogy az ütés ált. nem egyenlő a ponttal de hogy 1 inning alatt így szopjanak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal