Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Nem gyenge az a sérüléshullám, ami a White Soxt sújtja. 6 játékos piheg már DL-en - közte Sale, Jones és Avi García - és olyan játékosok vannak jelenleg a 25-ös keretben, akiknek amúgy nagyon nem kéne.
A legszomorúbb az egészben viszont az, hogy abszolút nem lepődöm meg ezen.Mikey
Pont akartam kérni tőled egy elemzést. Abreu és Viciedo úgy nézem elég jól megy.Matthew99
Hát mivel a tegnapi volt az első meccs a szezonból, amit láttam, így nem mennék bele semmiféle elemzésbe. Az eredményeket követni van időm, de meccset nézni abszolút nincs. (Néhány összefoglalót láttam, ami semmire nem elég.)

Abreu mindenesetre nagyon beteg. A tegnapi homárját is úgy kibaszta a lelátóra hogy azt hittem le se esik.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Nem gyenge az a sérüléshullám, ami a White Soxt sújtja. 6 játékos piheg már DL-en - közte Sale, Jones és Avi García - és olyan játékosok vannak jelenleg a 25-ös keretben, akiknek amúgy nagyon nem kéne.
A legszomorúbb az egészben viszont az, hogy abszolút nem lepődöm meg ezen.Mikey
Pont akartam kérni tőled egy elemzést. Abreu és Viciedo úgy nézem elég jól megy.Matthew99
Abreunak csak annyira van jó szezonja (hónapja) eddig, hogy rookie all-time rekordokat döntöget:


Különben a White Soxnak kimagasló a batting statisztikája (talán csak a Colorado Rockies jobb ebben jelenleg), a pitching viszont botrányos (Sale-en kívül):


Ez meg csak .500-re elég kb.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Nem gyenge az a sérüléshullám, ami a White Soxt sújtja. 6 játékos piheg már DL-en - közte Sale, Jones és Avi García - és olyan játékosok vannak jelenleg a 25-ös keretben, akiknek amúgy nagyon nem kéne.
A legszomorúbb az egészben viszont az, hogy abszolút nem lepődöm meg ezen.Mikey
Pont akartam kérni tőled egy elemzést. Abreu és Viciedo úgy nézem elég jól megy.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Nem gyenge az a sérüléshullám, ami a White Soxt sújtja. 6 játékos piheg már DL-en - közte Sale, Jones és Avi García - és olyan játékosok vannak jelenleg a 25-ös keretben, akiknek amúgy nagyon nem kéne.
A legszomorúbb az egészben viszont az, hogy abszolút nem lepődöm meg ezen.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A bullpen emelte a tétet: tegnap 4-0-ról sikerült majdnem elcseszni, ma már az 5-0 nem okozott nehézséget 😀Kampman
de legalább Arroyonak volt egy jó meccse 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
A bullpen emelte a tétet: tegnap 4-0-ról sikerült majdnem elcseszni, ma már az 5-0 nem okozott nehézséget 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
ezt értem, de ennyire hogy lehet elcseszni egy meccset? nem nagyon szoktam nézni baseballt de ez hogy 2-t üssön egy csapat és négy pontja van, a másik meg 6-ot és csak kettő. Tudom hogy az ütés ált. nem egyenlő a ponttal de hogy 1 inning alatt így szopjanak...davemayer
Az ütések száma úgy elég megtévesztő, hogy az egyik oldalon volt nyolc walk meg egy hit by pitch, a másikon meg csak egy walk, ergo a Twinsnek sokkal több baserunnerje volt a meccsen, teljesen jogos, hogy nyertek. Négy run egy inningben kellemetlen, de egyáltalán nem extrém, amikor Arroyo tízet szopott be pár éve a Blue Jays ellen egyetlen inning alatt, na az már valami volt 😊 Talán hamarabb kellett volna lehozni Ortegát, de az elcseszéshez inkább akkor volt közel a Tigers, amikor Cabrera azt a fos ground ballt ütötte bases loaded 1 outnál.

Perception is reality.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
ezt értem, de ennyire hogy lehet elcseszni egy meccset? nem nagyon szoktam nézni baseballt de ez hogy 2-t üssön egy csapat és négy pontja van, a másik meg 6-ot és csak kettő. Tudom hogy az ütés ált. nem egyenlő a ponttal de hogy 1 inning alatt így szopjanak...davemayer
még ütöttek egy solo HR-t, csak a te kedvedért 😀 (meg az enyémért 😀 )Newman
a vicc az hogy tutira innentől 4et nyernek zsinórban

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
ezt értem, de ennyire hogy lehet elcseszni egy meccset? nem nagyon szoktam nézni baseballt de ez hogy 2-t üssön egy csapat és négy pontja van, a másik meg 6-ot és csak kettő. Tudom hogy az ütés ált. nem egyenlő a ponttal de hogy 1 inning alatt így szopjanak...davemayer
még ütöttek egy solo HR-t, csak a te kedvedért 😀 (meg az enyémért 😀 )

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.Jakehomer
ezt értem, de ennyire hogy lehet elcseszni egy meccset? nem nagyon szoktam nézni baseballt de ez hogy 2-t üssön egy csapat és négy pontja van, a másik meg 6-ot és csak kettő. Tudom hogy az ütés ált. nem egyenlő a ponttal de hogy 1 inning alatt így szopjanak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?davemayer
Láttam már ennél rosszabbat 😊 A Twinsnél látták, hogy gond van a commanddal, ezért szinte semmire nem ütöttek rá, ez rontja le nagyon a statot, a srác meg persze tökéletes pitcheket akart dobni, nem a zóna közepébe felkínálva a könnyű hiteket.

Perception is reality.
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg.davemayer
Szintén mai: Morrow (TOR) 2.2IP 4ER 8BB 1K.
Nem gépek. Nekik is van szar napjuk. Néha több is.
"This ain't a football game, we do this every day." Earl Weaver

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
20 dobásból 4 volt strike... ez sztem nem sokszor fordul elő ilyen szinten de cáfoljatok meg. Tudja innen hozni sztetek a Detroit vhogy?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem olyan könnyű ám a 95+ mérföldes fast ballt bedobni a strike zone-ba 😊

Sanchez sérülése bebaszott a Tigersnek, csöppet megváltozott a meccs képe a kiválásával.Jakehomer
Gondolom, de azért ~10/1 strikenál azért többet várna az ember, ha már ezért kapják a pénzüket 😀
bár lehet sokszor előfordul az ilyen, csak most kezdtem el nézni (így fura nekem egy kicsit 😊 )

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
ekkora égést, persze hogy ez viszi a fogadásomat, atyaisten

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem olyan könnyű ám a 95+ mérföldes fast ballt bedobni a strike zone-ba 😊

Sanchez sérülése bebaszott a Tigersnek, csöppet megváltozott a meccs képe a kiválásával.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Pár napja elkezdtem én is nézni az MLB meccseket élőben, kezdem is kapisgálni úgy, ahogy, persze még sok részlet homályos, van esetleg olyan oldal, ahol levannak írva pontosabban a szabályok? 😊
(mondjuk a Tigersben ez az Ortega nevezetű pitcher még amatőr szemmel is ritka nagy balf*sznak tűnik ezen a meccsen :p 😀 )

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Sorozatban a 3. győzelem, a bullpen azért biztos ami biztos alapon megnehezítette a dolgunkat 😀
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
A tegnapi Padres-Nationals meccsen volt néhány furcsaság.
Pl. Andrew Cashner SP left fieldert játszott egy rövid ideig (majd double-switch jött), aztán ahogy vége lett a meccsnek az se volt mindennapos, Harpert ejtették ki egy váratlan double playjel, ami előfordul persze, de hogy egy ilyen legyen az utolsó play, az azért ritka.

Nationals RISP: 0-16 Team LOB: 14
Condensed game:
 m.mlb.com/video/v32365135/42414-condensed-game-sdwsh

A csere története:
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/46480/crazy-ending-to-padres-nationals-game

Néhány vélemény:
This is exactly why the DH is an abomination and should be banned.

There's absolutely no question it takes ALOT more skill and intelligence to manage in the NL. All the AL managers need to do is fill out lineup cards and complain to umps about pine tar.

It's worth noting that Andrew Cashner is a top all-around athlete -- good hitter, excellent baserunner, loves playing baseball and is not just a pitcher. As the SD radio guys observed, he was probably out there hoping the ball *would* be hit to him. And he'd have caught it. He was probably hoping for a chance to rob someone of a homer out there.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


😀😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Napi gif.
Aguirre
Több dolog is felmerült, miután kiröhögtem magam:

1. Lowrie hova az anyámba fut épp?

2. Érdemes megfigyelni Puntot, milyen rutinosan úgy csinál, mintha elkapta volna a labdát, hogy a runner ne fusson tovább a harmadikra.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
Brian Wilson, 2013:
18 GP, 13.2 IP, 8 H, 1 R (1 ER), 0.66 ERA

Brian Wilson, 2014:
6 GP, 4.0 IP, 8 H, 8 R (7 ER), 15.75 ERA

kimondottan jól sikerült elkölteni azt a 10 millió dollárt, már most túlszárnyalta a tavalyi teljesítményét 😉
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Ügyeske. :p


több mint 10 éve
Csifu 223
Állítólag majdnem mindenki csinálja, csak nem ilyen feltűnően, hogy a nyakára teszi, hogy mindenki láthassa..., így eltiltás lett belőle.
Aguirre
Viszont ha ez igaz, akkor gondolom, hogy mostantól ezt a "majdnem mindenkit" is elkezdik eltiltani, mert különben csak kiröhögtetik magukat. Vagy ennyiből bevezethetnék, hogy szteroidokért is csak akkor jár eltiltás, ha inningek között szúrja magát a játékos a kamerák előtt.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Napi gif.
Aguirre
Ez állatabb mint Hamilton minapi próbálkozása vagy Colon kalimpálása 😀Matthew99
hát lehet Hit&Run-t kapott taktikának aztán ezért döntött úgy mindenképpen kalimpál, meg is zavarta a catchert a visszadobásbancsebi
Ezzel a kaszálással még a madárvonulást is megzavarta volna nemhogy a catchert xD


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.