Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 864 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Szánalmas chokerek gyülekezete, teljesen elmetsesedtünk.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hú ez de kellett. És mekkora volt. Egy nap pihi, aztán irány a Fenway... round 2.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Makikám, többet ne fogadj a Redsre please 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
a sydneyi és arizonai sweep után végre sikerült megverni a köcsögöket, örülünk Vincent!Dexxter Tailor
Tiszta kedves vagy. :#danyly
Szerintem a tavaly év végi pancsikolás után még finoman fogalmazott. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
a sydneyi és arizonai sweep után végre sikerült megverni a köcsögöket, örülünk Vincent!Dexxter Tailor
Tiszta kedves vagy. :#

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a sydneyi és arizonai sweep után végre sikerült megverni a köcsögöket, örülünk Vincent!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Ruth Green Bay Packers 6 — Runner
A yankees bullpen tehet egy szívességet!csebi
Most nézem csak a mérkőzés alakulását. A tegnap remek játék után, most alaposan megszivatott minket a Rays.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
A yankees bullpen tehet egy szívességet!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
CsakaReds, klasszikus franchise, offense barát stadion és ami a legfontosabb, elit a pitching 😊Jakehomer
Viccen kívül Levi, mennyi esélyt látsz a rájátszásra? Nehézkesen indult a szezon, de ahogy visszatérnek a sérültek szerintem van bennetek kakaó. Vagy túl nehéz a csoport?Maka
Jó kérdéseid vannak. Szerintem nem elsősorban a sérültek miatt kezdődött így (most mit szóljon a Braves? és mégis megtalálják a módját, hogy megnyerjék a meccseiket, pedig az a lineup talán jobban szenved, mint a mienk 😊 ), inkább rossz menedzseri döntések miatt. De úgy tűnik, Price tanul, pl Votto feltámadt, mióta Hamilton mögé rakta, persze ehhez kellett az is, hogy Billy végre elkezdett bázisra jutni - ami gyakorlatilag automatikusan 2nd base-t jelent és máris üthetőbb pitcheket kap Joey.

Persze Latos és Chapman azért nem ártana vissza, de a kezdő pitching így is szuper, egyedül Bailey szenved (fogalmam sincs, vele mi lehet vele), alapvetően a bullpen is jó (LeCure, Ondrusek, Parra, Broxton, ezek miatt megbízható relieverek), csak Hooveren ment el pár meccs, de azóta nem is nagyon kap szerepet.

A kérdésre válaszolva, szerintem playoffban lesz a Reds, a Bucs egy kicsit gyengült érzésem szerint tavalyhoz képest, a Brewers meg vissza fog esni az erős kezdés után, a Cards mondjuk aligha fogható.

Betfairen 34-es oddsa van a Reds WS-nek, ha bejutunk a playoffba, az lemegy 15 körülre, ott már egész jó profitot lehetne kiszedni, én dobtam rá pár eurót 😊Jakehomer
Na ezért érdeklődtem, mert a bet365-ön egy whopping 67-es oddsotok van, márpedig ez igencsak value annak tekintetében, hogy én is legalább a wild cardra várlak titeket.Maka
Ott is tudsz layelni egy ilyen fogadást később? Ha nem, akkor hiába érték, csak kidobott pénz 😊Jakehomer
Miért ne tudnék? Layelés helyett hedge-elem gond nélkül. Már csak be kell jutni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
CsakaReds, klasszikus franchise, offense barát stadion és ami a legfontosabb, elit a pitching 😊Jakehomer
Viccen kívül Levi, mennyi esélyt látsz a rájátszásra? Nehézkesen indult a szezon, de ahogy visszatérnek a sérültek szerintem van bennetek kakaó. Vagy túl nehéz a csoport?Maka
Jó kérdéseid vannak. Szerintem nem elsősorban a sérültek miatt kezdődött így (most mit szóljon a Braves? és mégis megtalálják a módját, hogy megnyerjék a meccseiket, pedig az a lineup talán jobban szenved, mint a mienk 😊 ), inkább rossz menedzseri döntések miatt. De úgy tűnik, Price tanul, pl Votto feltámadt, mióta Hamilton mögé rakta, persze ehhez kellett az is, hogy Billy végre elkezdett bázisra jutni - ami gyakorlatilag automatikusan 2nd base-t jelent és máris üthetőbb pitcheket kap Joey.

Persze Latos és Chapman azért nem ártana vissza, de a kezdő pitching így is szuper, egyedül Bailey szenved (fogalmam sincs, vele mi lehet vele), alapvetően a bullpen is jó (LeCure, Ondrusek, Parra, Broxton, ezek miatt megbízható relieverek), csak Hooveren ment el pár meccs, de azóta nem is nagyon kap szerepet.

A kérdésre válaszolva, szerintem playoffban lesz a Reds, a Bucs egy kicsit gyengült érzésem szerint tavalyhoz képest, a Brewers meg vissza fog esni az erős kezdés után, a Cards mondjuk aligha fogható.

Betfairen 34-es oddsa van a Reds WS-nek, ha bejutunk a playoffba, az lemegy 15 körülre, ott már egész jó profitot lehetne kiszedni, én dobtam rá pár eurót 😊Jakehomer
Na ezért érdeklődtem, mert a bet365-ön egy whopping 67-es oddsotok van, márpedig ez igencsak value annak tekintetében, hogy én is legalább a wild cardra várlak titeket.Maka
Ott is tudsz layelni egy ilyen fogadást később? Ha nem, akkor hiába érték, csak kidobott pénz 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
CsakaReds, klasszikus franchise, offense barát stadion és ami a legfontosabb, elit a pitching 😊Jakehomer
Viccen kívül Levi, mennyi esélyt látsz a rájátszásra? Nehézkesen indult a szezon, de ahogy visszatérnek a sérültek szerintem van bennetek kakaó. Vagy túl nehéz a csoport?Maka
Jó kérdéseid vannak. Szerintem nem elsősorban a sérültek miatt kezdődött így (most mit szóljon a Braves? és mégis megtalálják a módját, hogy megnyerjék a meccseiket, pedig az a lineup talán jobban szenved, mint a mienk 😊 ), inkább rossz menedzseri döntések miatt. De úgy tűnik, Price tanul, pl Votto feltámadt, mióta Hamilton mögé rakta, persze ehhez kellett az is, hogy Billy végre elkezdett bázisra jutni - ami gyakorlatilag automatikusan 2nd base-t jelent és máris üthetőbb pitcheket kap Joey.

Persze Latos és Chapman azért nem ártana vissza, de a kezdő pitching így is szuper, egyedül Bailey szenved (fogalmam sincs, vele mi lehet vele), alapvetően a bullpen is jó (LeCure, Ondrusek, Parra, Broxton, ezek miatt megbízható relieverek), csak Hooveren ment el pár meccs, de azóta nem is nagyon kap szerepet.

A kérdésre válaszolva, szerintem playoffban lesz a Reds, a Bucs egy kicsit gyengült érzésem szerint tavalyhoz képest, a Brewers meg vissza fog esni az erős kezdés után, a Cards mondjuk aligha fogható.

Betfairen 34-es oddsa van a Reds WS-nek, ha bejutunk a playoffba, az lemegy 15 körülre, ott már egész jó profitot lehetne kiszedni, én dobtam rá pár eurót 😊Jakehomer
Na ezért érdeklődtem, mert a bet365-ön egy whopping 67-es oddsotok van, márpedig ez igencsak value annak tekintetében, hogy én is legalább a wild cardra várlak titeket.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
CsakaReds, klasszikus franchise, offense barát stadion és ami a legfontosabb, elit a pitching 😊Jakehomer
Viccen kívül Levi, mennyi esélyt látsz a rájátszásra? Nehézkesen indult a szezon, de ahogy visszatérnek a sérültek szerintem van bennetek kakaó. Vagy túl nehéz a csoport?Maka
Jó kérdéseid vannak. Szerintem nem elsősorban a sérültek miatt kezdődött így (most mit szóljon a Braves? és mégis megtalálják a módját, hogy megnyerjék a meccseiket, pedig az a lineup talán jobban szenved, mint a mienk 😊 ), inkább rossz menedzseri döntések miatt. De úgy tűnik, Price tanul, pl Votto feltámadt, mióta Hamilton mögé rakta, persze ehhez kellett az is, hogy Billy végre elkezdett bázisra jutni - ami gyakorlatilag automatikusan 2nd base-t jelent és máris üthetőbb pitcheket kap Joey.

Persze Latos és Chapman azért nem ártana vissza, de a kezdő pitching így is szuper, egyedül Bailey szenved (fogalmam sincs, vele mi lehet vele), alapvetően a bullpen is jó (LeCure, Ondrusek, Parra, Broxton, ezek miatt megbízható relieverek), csak Hooveren ment el pár meccs, de azóta nem is nagyon kap szerepet.

A kérdésre válaszolva, szerintem playoffban lesz a Reds, a Bucs egy kicsit gyengült érzésem szerint tavalyhoz képest, a Brewers meg vissza fog esni az erős kezdés után, a Cards mondjuk aligha fogható.

Betfairen 34-es oddsa van a Reds WS-nek, ha bejutunk a playoffba, az lemegy 15 körülre, ott már egész jó profitot lehetne kiszedni, én dobtam rá pár eurót 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
CsakaReds, klasszikus franchise, offense barát stadion és ami a legfontosabb, elit a pitching 😊Jakehomer
Viccen kívül Levi, mennyi esélyt látsz a rájátszásra? Nehézkesen indult a szezon, de ahogy visszatérnek a sérültek szerintem van bennetek kakaó. Vagy túl nehéz a csoport?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 743 — Cowboys fan
na, tök jó, Jansennek nem sikerült egy szérián belül a második save-et is elrontania. nájsz😊
az meg, jogy a backup C a kemény 0.058-as átlagával üti be az első futást, hát az már csak hab a tortán 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 743 — Cowboys fan
Napi gif (Iron Mike Tyson és az ő curveballja) 😀
Matthew99
sztem inkább tűnik eephusnak 😀csebi
Végülis tök mindegy. Picit kötöttek már azok az izmok, de legalább nem dobta ki a nézőtéren senki szemét és nem is pattant 23-at Sanchez előtt.Matthew99
szerintem csak fel kellett volna dobnia a labdát, aztán egy jobb csapottal megküldeni a catcher felé
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Napi gif (Iron Mike Tyson és az ő curveballja) 😀
Matthew99
sztem inkább tűnik eephusnak 😀csebi
Végülis tök mindegy. Picit kötöttek már azok az izmok, de legalább nem dobta ki a nézőtéren senki szemét és nem is pattant 23-at Sanchez előtt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Napi gif (Iron Mike Tyson és az ő curveballja) 😀

Matthew99
sztem inkább tűnik eephusnak 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Napi gif (Iron Mike Tyson és az ő curveballja) 😀



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
kéne valami keleti parti csapatot találni, mert nem elég, hogy magyar idő szerint ritkán van értelmes időpontban Dbacks meccs, még akkor is ótvarszarul játszunk 😊 tippek, ajánlások? 😊Dexxter Tailor
Mets. Alap.marci
Marci, ez még viccnek is rossz volt.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
kéne valami keleti parti csapatot találni, mert nem elég, hogy magyar idő szerint ritkán van értelmes időpontban Dbacks meccs, még akkor is ótvarszarul játszunk 😊 tippek, ajánlások? 😊Dexxter Tailor
Mets. Alap.marci
azután h sweepeltétek a Dbackset? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Ütni még csak-csak, de ez az idei pitching valami kriminálisnak ígérkezik Clevelandben.. ._.

több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
kéne valami keleti parti csapatot találni, mert nem elég, hogy magyar idő szerint ritkán van értelmes időpontban Dbacks meccs, még akkor is ótvarszarul játszunk 😊 tippek, ajánlások? 😊Dexxter Tailor
Mets. Alap.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 743 — Cowboys fan
Az utolsó két "dobás" botrányos volt. Szépen, megerőltetés nélkül besétáltattuk a Giants játékosát a 12. inningben. Pedig csak egy sz.... SO kellett volna, és jöhettek volna az újabb Dodgers ütések. Ez még a tegnap előtti meccs. League szar volt befejezőnek: 0.2 IP és két hit. Botrány volt amit most művelt a végén. Pedig ő még nem is számít rossz saves tolónak. 😊 Mindegy lesz ez még jobb is.

Mindig bosszankodok ha kikapunk az ősi ellenségtől (főleg 2x egymás után). :#danyly
League nem számít rossznak? aha, amíg el nem veszítette a sokadik BS miatt tavaly a pozit, addig valóban nem volt rossz. azóta meg nincs olyan ember a Chavez Ravine-ban, akinek ne ugrana görcsbe a gyomra, ha a 43-as számot látja.slowmotion
Anno volt jó saves, arra értettem inkább. Én sem vagyok elájulva tőle már évek óta (beleértve a seattlei szenvedéseit is), de még bennragadt a bullpenben. De hogy meddig tűrik meg nem tudom.

Kershaw is jöhetne már vissza, de nem tudni mikor jön rendbe a háta (begyulladt hátizom ha minden igaz). Dobálgat, eddz, hogy azért formában tartsák, de pontos időpont nincs mikor tér vissza. Persze ezt nem szabad elkapkodni. Ő azért kincs nálunk. 😍danyly
ja. harmincmilliós kincs. remélem, csak érték alapján fog hasonlítani a kínai vázára.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
kéne valami keleti parti csapatot találni, mert nem elég, hogy magyar idő szerint ritkán van értelmes időpontban Dbacks meccs, még akkor is ótvarszarul játszunk 😊 tippek, ajánlások? 😊Dexxter Tailor
CsakaReds, klasszikus franchise, offense barát stadion és ami a legfontosabb, elit a pitching 😊

Perception is reality.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
A hét pick off kísérlete xD xD :


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.