Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Holnap Yankees vs Red Sox!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 mlb.mlb.com/news/article/mlb/mri-shows-arizona-diamondbacks-left-handed-pitcher-patrick-corbin-has-damage-to-ulnar-collateral-ligament-in-left-elbow?ymd=20140316&content_id=69435882&vkey=news_mlb#lf_comments

Sanszos, hogy Corbin egész évre kidőlt. Azért az kemény, amikor a szezon még azelőtt gallyra megy, hogy egyáltalán elkezdődik 😀Kampman
Hát igen, ez viszonylag kellemetlenül érinti a csapatot.

Hogy valami pozitívumot találjak, így több lehetősége lesz a top SP prospect Archie Bradley-nek az év folyamán, hogy bizonyítson és tapasztalatot szerezzen a nagycsapatnál.
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
 mlb.mlb.com/news/article/mlb/mri-shows-arizona-diamondbacks-left-handed-pitcher-patrick-corbin-has-damage-to-ulnar-collateral-ligament-in-left-elbow?ymd=20140316&content_id=69435882&vkey=news_mlb#lf_comments

Sanszos, hogy Corbin egész évre kidőlt. Azért az kemény, amikor a szezon még azelőtt gallyra megy, hogy egyáltalán elkezdődik 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Az ilyeneket jó látni bármilyen sportról is van szó. Nekik fillérek de a gyereknek óriási élmény/emlék:
 m.mlb.com/video/v31519615Matthew99
tavaly egy olyan video volt, hogy Kemp kevés aktív meccseinek egyikén (azt hiszem, az AT&T-ben) egy súlyos beteg szurkolójának odaadta kb a nadrágja kivételével a teljes felszerelését (mez, cipő, sapka stb).
mondjuk szegény csóka pár hét múlva el is hunyt, de legalább még egy utolsó óriási élményt kapott ettől a kibaszott élettől...
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Az ilyeneket jó látni bármilyen sportról is van szó. Nekik fillérek de a gyereknek óriási élmény/emlék:
 m.mlb.com/video/v31519615


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Ruth Green Bay Packers 6 — Runner
Sziasztok,
A New York Yankees Hungary-vel továbbra is várunk jelentkezőket az újonnan induló Fantasy Bajnokságunkba. Amennyiben szeretnéd kipróbálni, hogy milyen egy ilyen liga, vagy amennyiben van már tapasztalatod e téren, és szereted is a dolgot, írj bátran privát üzenetet!
A Draft: Snake, a Liga pedig ESPN-en lesz!

 www.facebook.com/NewYorkYankeesHungary
több mint 10 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
Orioles trade rumors: Mets asked for Dylan Bundy for second baseman Daniel Murphy
"How long do you suppose Dan Duquette allowed his laughter to ring through the halls before he ended the conversation?"

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
A jövő?
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/44721/mlb-breakthrough-unveiled-at-sloan
 twitter.com/MrBrianKenny/status/439811880446873600/photo/1
 twitter.com/MrBrianKenny/status/439811210251620352/photo/1
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Pont ezt csinálták a kisgyerekek most is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Megvolt életem első baseball meccse élőben 😊

baggio
tizennégy dollárt fizettél, aztán még egy vacak széket sem kaptál érte? 😉
egyébként Rays meccs van betervezve a programba?slowmotion
Jaja, április elején megyünk majd egyre vagy kettőre már a Tropba, épp ma jött meg a pólóm házhozszállítással együtt 12 dollárért 😊



Szék nem is kellett tegnap, hely volt azért bőven, bár szépen megtelt a stadion egy sima spring game-re is. Élménybeszámolót talán majd ha hazaértem írok, bár múltkor se vittem túlzásba 😊baggio
múltkor talán a truebluela.com-on volt fent egy video arról, hogy a meccs unalmasabb részeiben hogy lehet elütni az időt ezeken a domboldalakon. például így:  m.mlb.com/video/v31395637
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Megvolt életem első baseball meccse élőben 😊

baggio
tizennégy dollárt fizettél, aztán még egy vacak széket sem kaptál érte? 😉
egyébként Rays meccs van betervezve a programba?slowmotion
Jaja, április elején megyünk majd egyre vagy kettőre már a Tropba, épp ma jött meg a pólóm házhozszállítással együtt 12 dollárért 😊



Szék nem is kellett tegnap, hely volt azért bőven, bár szépen megtelt a stadion egy sima spring game-re is. Élménybeszámolót talán majd ha hazaértem írok, bár múltkor se vittem túlzásba 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Megvolt életem első baseball meccse élőben 😊

baggio
tizennégy dollárt fizettél, aztán még egy vacak széket sem kaptál érte? 😉
egyébként Rays meccs van betervezve a programba?
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Megvolt életem első baseball meccse élőben 😊

baggio
Ez te voltál? 😀


Perception is reality.
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Megvolt életem első baseball meccse élőben 😊

baggio
Ott is esett a hó? xD

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Megvolt életem első baseball meccse élőben 😊

baggio
Jöhetne élménybeszámoló is...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Megvolt életem első baseball meccse élőben 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Russel Wilson a Rangers tavaszi edzőtáborában.



 www.nfl.com/videos/seattle-seahawks/0ap2000000330480/Wilson-always-dreamed-of-playing-two-sports

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Az idei szezontól már nem csak a hazai vasárnapi meccseken fogja viselni a csapat a '83-as mezt, hanem az bármikor választható lesz a kezdő P által.

Éljen!!! :cool:

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Kezdődik a spring training. Az utóbbi években szépen lassan rákattantam erre a sportra, szóval hajrá D-Backs 😀Kampman
Hajrá phillies, jövő szerdán élőben az atlanta ellen 😊baggio
Szerezz be pár jó cuccot 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Kezdődik a spring training. Az utóbbi években szépen lassan rákattantam erre a sportra, szóval hajrá D-Backs 😀Kampman
Sokminden nem derült ki a D-Backs vs. Dodgers meccsből, hacsak az nem, hogy Kershaw még nincs top formában (nem is most kell abban lennie), mindenesetre Monterot szépen (okosan) strike out-olta, Crawford bénázott párat, ami a meccsbe került a Dodgersnek, Puig még mindig üt mint az állat, az Arizonánál pedig az új szerzemény Trumbo tud védekezni is (reméljük élesben is), a fiatalok nem rosszak és a bullpen is egész jó volt.
Ja, meg hogy az ausztráliai nyitómeccs nem hoz lázba senkit. 😊
Greinke already has said he has "zero" excitement about the Australia trip.Aguirre
Kersh asszem tavaly is így kezdte. úgyis mindenképpen csinálnának ellene futásokat, de az idei run-kontingens nagy részét (is) ügyesen a spring training-re osztotta be 😊
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Kezdődik a spring training. Az utóbbi években szépen lassan rákattantam erre a sportra, szóval hajrá D-Backs 😀Kampman
Sokminden nem derült ki a D-Backs vs. Dodgers meccsből, hacsak az nem, hogy Kershaw még nincs top formában (nem is most kell abban lennie), mindenesetre Monterot szépen (okosan) strike out-olta, Crawford bénázott párat, ami a meccsbe került a Dodgersnek, Puig még mindig üt mint az állat, az Arizonánál pedig az új szerzemény Trumbo tud védekezni is (reméljük élesben is), a fiatalok nem rosszak és a bullpen is egész jó volt.
Ja, meg hogy az ausztráliai nyitómeccs nem hoz lázba senkit. 😊
Greinke already has said he has "zero" excitement about the Australia trip.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Kezdődik a spring training. Az utóbbi években szépen lassan rákattantam erre a sportra, szóval hajrá D-Backs 😀Kampman
Hajrá phillies, jövő szerdán élőben az atlanta ellen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Kezdődik a spring training. Az utóbbi években szépen lassan rákattantam erre a sportra, szóval hajrá D-Backs 😀
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Nelson Cruz --> Orioles. Úgy tűnik Baltimore-ban minden túlértékelt szabadügynököt behúztak.Maka
Mondjuk Cruz szerintem nincs túlértékelve - bár hogy mennyiért írt alá, azt nem tudom -, jó játékos.
Mikey
8 milliót kapott idénre. PED eltiltásból visszatérve, nulla védekezéssel. C'mon cuh.Maka
Speciel a PED eltiltás engem nem hat meg. De nekem a túlértékelés az Dunn és az ő idei 15 milliója, szóval Cruz ahhoz képest korrekt. 😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nelson Cruz --> Orioles. Úgy tűnik Baltimore-ban minden túlértékelt szabadügynököt behúztak.Maka
Mondjuk Cruz szerintem nincs túlértékelve - bár hogy mennyiért írt alá, azt nem tudom -, jó játékos.
Mikey
8 milliót kapott idénre. PED eltiltásból visszatérve, nulla védekezéssel. C'mon cuh.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom