Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Kezdődik a spring training. Az utóbbi években szépen lassan rákattantam erre a sportra, szóval hajrá D-Backs 😀Kampman
Sokminden nem derült ki a D-Backs vs. Dodgers meccsből, hacsak az nem, hogy Kershaw még nincs top formában (nem is most kell abban lennie), mindenesetre Monterot szépen (okosan) strike out-olta, Crawford bénázott párat, ami a meccsbe került a Dodgersnek, Puig még mindig üt mint az állat, az Arizonánál pedig az új szerzemény Trumbo tud védekezni is (reméljük élesben is), a fiatalok nem rosszak és a bullpen is egész jó volt.
Ja, meg hogy az ausztráliai nyitómeccs nem hoz lázba senkit. 😊
Greinke already has said he has "zero" excitement about the Australia trip.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Kezdődik a spring training. Az utóbbi években szépen lassan rákattantam erre a sportra, szóval hajrá D-Backs 😀Kampman
Hajrá phillies, jövő szerdán élőben az atlanta ellen 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Kezdődik a spring training. Az utóbbi években szépen lassan rákattantam erre a sportra, szóval hajrá D-Backs 😀
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Nelson Cruz --> Orioles. Úgy tűnik Baltimore-ban minden túlértékelt szabadügynököt behúztak.Maka
Mondjuk Cruz szerintem nincs túlértékelve - bár hogy mennyiért írt alá, azt nem tudom -, jó játékos.
Mikey
8 milliót kapott idénre. PED eltiltásból visszatérve, nulla védekezéssel. C'mon cuh.Maka
Speciel a PED eltiltás engem nem hat meg. De nekem a túlértékelés az Dunn és az ő idei 15 milliója, szóval Cruz ahhoz képest korrekt. 😀
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nelson Cruz --> Orioles. Úgy tűnik Baltimore-ban minden túlértékelt szabadügynököt behúztak.Maka
Mondjuk Cruz szerintem nincs túlértékelve - bár hogy mennyiért írt alá, azt nem tudom -, jó játékos.
Mikey
8 milliót kapott idénre. PED eltiltásból visszatérve, nulla védekezéssel. C'mon cuh.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Nelson Cruz --> Orioles. Úgy tűnik Baltimore-ban minden túlértékelt szabadügynököt behúztak.Maka
Mondjuk Cruz szerintem nincs túlértékelve - bár hogy mennyiért írt alá, azt nem tudom -, jó játékos.

Más: valaki összefoglalná, hogy milyen változtatások történtek a home plate ütközések szabályaiban? Angol nyelven nem igazán vágom.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Nelson Cruz --> Orioles. Úgy tűnik Baltimore-ban minden túlértékelt szabadügynököt behúztak.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Sleeper World Series pick
 espn.go.com/blog/sweetspot/post/_/id/44389/sleeper-world-series-pick-maybe-the-royals

Szerintem a legutóbb playoffba nem bejutó csapatok közül a Texas Rangers a legesélyesebb a World Series-re.
(az idén igencsak erősítettek: Prince Fielder, Shin-Soo Choo - bár kár, hogy Tanaka és Darvish nem egy csapatban játszanak, (meg mondjuk Hisashi Iwakuma, bár erre nem sok esély van a jövőben sem) mert akkor lenne nemulass... így viszont a rotation Darvish-t leszámítva nem az igazi.

Persze örülnék, ha a Diamondbacks is ott lenne, de az NL Westet túl erősnek érzem.
több mint 10 éve
Rammer 194 — Rams fan
Rammer, ha esetleg olvasod: Mitchell Boggsból szerinted lehet újra jó setup man?Mikey
Mivel mindig kedveltem, azt mondom egy próbát megér és talán össze lehet még szedni. Low risk (1 millió körül?). De bevallom miután elcseréltük, nem tudom mi történt vele a folytatásban (Rockies)...

2012-ben top setup man volt Motte előtt, aki ugye megsérült, és a helyén closerként kezdte nálunk a tavalyi évet, de minden elszállt nála: a slider command, a dobásmechanika, majd ennek következtében a korábbi ütős fastballja se volt már elég éles. Ráadásul minden valószínűség szerint fejben sem egy closer alkat, mert túl szigorú önmagához, minden hiba után még többet akart hozzátenni, emiatt görcsössé vált és ez így együtt nyilván egy ördögi kör, a spirál elindult lefelé és dicstelenül véget is ért számára 2013 nálunk...

Axford:

Elmegy, de kételkedem hogy mennyire lesz jó closer ott. Nálunk csak keveset volt ugye, de a testalkata és az enyhén csöves fizimiskája mindig egy haveromra emlékeztetett, úgyhogy én mindig sokat nevettem rajta😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Szezon végén megint sírás lesz. :/Darksun3
Ha ez nem elég motiváció a csapatnak, akkor nem tudom mi...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Szezon végén megint sírás lesz. :/

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Srácok! John Axfordról valami vélemény?Mingo
Volt egy jó éve, azóta lóg a héven. Megvan még a kackiás bajsza?

Perception is reality.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Jason Hammeltől mit lehet várni?Shawn84
2012 bomba éve volt, de tavaly a K/9 és a groundball% iszonyatosat zuhant, miközben kétszer annyi HR-t kapott be, mint előtte, és amúgy is szétütötték. Tavaly jó nagy zideghuzany volt a teljesítménye, azért se marasztalta a csapat.robiroboter
Akkor nálunk még simán jó lesz 2. dobónak 😊Shawn84
Figy, ha visszatalál a tavalyelőtti formájához, szeretni fogjátok. Elég jó kis ex-Oriole különítményetek lett.robiroboter
Ha visszatalál ahhoz a formájához, nem lesz időnk megszeretni mert már passzolják is tovább 😊 A Cápa is tuti, hogy cserélve lesz, csak már hozhatnának hosszú távra dobókat is. Ervin Santana még talán szóba jöhet.
több mint 10 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Jason Hammeltől mit lehet várni?Shawn84
2012 bomba éve volt, de tavaly a K/9 és a groundball% iszonyatosat zuhant, miközben kétszer annyi HR-t kapott be, mint előtte, és amúgy is szétütötték. Tavaly jó nagy zideghuzany volt a teljesítménye, azért se marasztalta a csapat.robiroboter
Akkor nálunk még simán jó lesz 2. dobónak 😊Shawn84
Figy, ha visszatalál a tavalyelőtti formájához, szeretni fogjátok. Elég jó kis ex-Oriole különítményetek lett.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Jason Hammeltől mit lehet várni?Shawn84
2012 bomba éve volt, de tavaly a K/9 és a groundball% iszonyatosat zuhant, miközben kétszer annyi HR-t kapott be, mint előtte, és amúgy is szétütötték. Tavaly jó nagy zideghuzany volt a teljesítménye, azért se marasztalta a csapat.robiroboter
Akkor nálunk még simán jó lesz 2. dobónak 😊
több mint 10 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Jason Hammeltől mit lehet várni?Shawn84
2012 bomba éve volt, de tavaly a K/9 és a groundball% iszonyatosat zuhant, miközben kétszer annyi HR-t kapott be, mint előtte, és amúgy is szétütötték. Tavaly jó nagy zideghuzany volt a teljesítménye, azért se marasztalta a csapat.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Jason Hammeltől mit lehet várni?
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 558
Rammer, ha esetleg olvasod: Mitchell Boggsból szerinted lehet újra jó setup man?
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Srácok! John Axfordról valami vélemény?

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
télleg, Kersh szerződéséről semmi vélemény?
danyly?slowmotion
Brutális. Én ekkora szerződésre nem számítottam. Így lepipálta a Verlander üzletet.
Mindenképpen megérdemelt Kershaw egy giga kontraktust, mert ez egyik legjobb dobó a ligában. Három év alatt két Cy Young Award, és még csak 25 éves!

Nem nagy megállapítás de a cél idén a WS (nem mintha eddig nem ez lett volna, de most a keret is jó hozzá).

Én igazából Mattingly "csak" 3 éves szerződését tartom érdekesnek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
kicsit off: magunk között, most vettem csak észre, hogy néz ki ez a Yankees infield? 😀 Ez valami botrányos.Escalade
1B: Tex
2B, SS, 3B: Nunez
Problem? What problem?Darksun3
Amennyiben nem ütnek az IF bal oldalára labdát, minden szuper... 😊 Nagyon kelleni fog McCann támadójátéka. Viszont az AL East idén is megbolydult, sok új ember, kompetitív Yankees, esetleg még egy Price csere, újra nekifutó Toronto, stb.

Piszkosul kezdődhetne már a szezon.

több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
kicsit off: magunk között, most vettem csak észre, hogy néz ki ez a Yankees infield? 😀 Ez valami botrányos.Escalade
1B: Tex
2B, SS, 3B: Nunez
Problem? What problem?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
kicsit off: magunk között, most vettem csak észre, hogy néz ki ez a Yankees infield? 😀 Ez valami botrányos.Escalade
Picit hiányos. De nézd csak meg az outfieldet. Ott aztán van veterán 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Körülbelül 2 játékos érhet meg ennyit maximum, és ebben Kershaw benne van. Eléggé elkanászodott a Grantland, de a baseballos részleg még mindig kiváló Jazayerlivel és Kerivel, előbbitől egy jó cikk/összefoglalás a szerződésről:  grantland.com/features/so-good-so-young/

Hullámvasút volt ez a Tanaka ügy, egy pillanatig elhittem, hogy behúzhatja a Cubs. Drága volt, és rendesen mentek érte Theoék (6 év 120 milliós ajánlatot tettek), viszont rengeteg negatív tényező övezi most a csapatot:
- állítólag pénzhiányban küszködik a franchise, nekik is esett pár helyi és nemzeti újságíró,
- lassabban halad a Wrigley felújítása, mint kellene,
- a közfinanszírozásról le is tettek,
- a "háztetős" ülőhelyet tulajaival nem sikerült megegyezni, irány a bíróság
- ezek szerint Yuról, Cespedesről és Tanakaról is 2-ként maradt le a csapat,
- nincs nagyon SP sem a csapatban, sem pedig a farmban,
- érik a Samardzija trade,
- mindezeken túl nem elhanyagolható szempont, hogy megint 90-95 vereség vár a klubra, ami kezd unalmassá válni.

Ilyen időkben jó lett volna egy kis csont a népnek, pozitív reflektorfénybe helyezve a franchiset. Természetesen akik tovább látnak, azok tudják, hamarosan csak megfordul ez a hajó, a 2. legjobb farmrendszer a Cubsé (Baseball Prospectus), tele sztárjelölttel. Baez sokak szerint a liga legnagyobb tehetsége, prémium poszton, ráadásul nincs nagy szakadék utána sem (Bryant, Almora, Soler, Vogelbach, Alcantara, Blackburn, Johnson, Edwards, Black, Zastryzny, Villanueva, Candelario, Silva, stb....). Ez magában nem garancia semmire, azonban mivel többnyire nem picherek, kisebb az esély egy karrierváltoztató sérülésre, sokuknak minőségi posztjuk van (IF bal oldala, CF, RF), és lassan az anyagiak is rendezőnek, jövőre kiválónak tűnik a SP piac: Scherzer, Shields, Bailey, Masterson, Billingsley, McCarthy, Johnson, Lester.

kicsit off: magunk között, most vettem csak észre, hogy néz ki ez a Yankees infield? 😀 Ez valami botrányos.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
télleg, Kersh szerződéséről semmi vélemény?
danyly?