Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 874 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
@Mikey: mikor költött a Yanks ésszel? 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Ken Rosenthal ‏@Ken_Rosenthal 20m
BREAKING: Tanaka to #Yankees, seven years, $155M, opt-out after fourth year.Csifu
Hogy lehet ennyi pénzt adni egy olyan játékosnak, aki egyet nem dobott még a ML-ben, nem értem.
több mint 10 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want

több mint 10 éve
Csifu 223
Ken Rosenthal ‏@Ken_Rosenthal 20m
BREAKING: Tanaka to #Yankees, seven years, $155M, opt-out after fourth year.

Végre lezárult, remélem, hogy pár lemaradó csapat megijed most, és valaki tesz egy jó ajánlatot Price-ért.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elég gáz komment lesz, de érthetetlen okoknál fogva a 2011-es Cards elleni kiesésünk után nem igazán néztem MLB-t, és ez úgy látom a csapattal sem volt jó hatással (😊), mi történt azóta a Phillies-el, hogy ennyire gyengék lettünk? áprilistól újra elkezdem nézni, bár fura látni a nagy kedvencemet, Victorinot más mezben látni...Hurka
Nekem is az egyik kedvencem Victorino, és én is sajnálom hogy csak egy idényt töltött a Dodgers-ben. De tegnap megnéztem a Dodgers-Red Sox meccset és simán vertük a bostoniakat. 😊
Jó volt látni Nolasco-t, de sajna őt sem bírtuk megtartani. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Elég gáz komment lesz, de érthetetlen okoknál fogva a 2011-es Cards elleni kiesésünk után nem igazán néztem MLB-t, és ez úgy látom a csapattal sem volt jó hatással (😊), mi történt azóta a Phillies-el, hogy ennyire gyengék lettünk? áprilistól újra elkezdem nézni, bár fura látni a nagy kedvencemet, Victorinot más mezben látni...
több mint 10 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A-Rod a következő idényre kilőve.
Vége a pályafutásának?danyly
Szerintem tuti, hogy játszik 2015-ben.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A-Rod a következő idényre kilőve.
Vége a pályafutásának?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
robiroboter 2 012 — Let's go O's!
Unalmas téli estékre a tavalyi 150 legjobb meccs az alapszakaszból:  playball.baseball.hu/2014/01/03/a-150-legjobb-tavalyi-meccs/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Choo milyen szerződést kapott lolJakehomer
Kellett neki erősködni +3-ért. Most -10 lett.Matthew99
Hát igen, mondjuk így is túl lett fizetve.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Choo milyen szerződést kapott lolJakehomer
Kellett neki erősködni +3-ért. Most -10 lett.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Choo milyen szerződést kapott lol

Perception is reality.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Mikey dobókról valami vélemény?Matthew99
Floydra és Reedre gondolsz?Mikey
Igen.Matthew99
Floydot abszolút nem sajnálom, bár 4. számú kezdőnek szódavízzel elment hektikussága ellenére. Így lesz hely a rotációban Johnsonnak, és ha már szarok leszünk, akkor inkább nézem Erik szárnybontogatását. Amellett ugye TJS-en esett át Floyd, és legjobb esetben is nyár közepéig nem lesz bevethető.
Reed miatt viszont elmorzsoltam pár könnycseppet, bár inkább csak azért mert kedvelem. Webb személyében megvan a potenciális utód, és Davidson nagyszerű 3B lesz/lehet a jövőben, így a csere mindenképp jó. Egy újjáépülő csapatba fölösleges egy ilyen jó closer, aki ráadásul 2 év múlva már sokat is keresne.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Mikey dobókról valami vélemény?Matthew99
Floydra és Reedre gondolsz?Mikey
Igen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Mikey dobókról valami vélemény?Matthew99
Floydra és Reedre gondolsz?
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
azért a yankees elég szépen betáraz hometown hősökből...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Oké, hogy a D-backsnek closerproblémái voltak, de feladni egy igen ígéretes prospectet (Matt Davidson 3B) Addison Reed-ért (aki igaz, hogy fiatal és jó, de a closerek általában "fogyóeszközök", könnyen ki lehet esni a pixisből), szóval remélem beválik a csere és több reménységet (a jövőt) nem kell feladni a jelenért, kivéve ha egy minőségi SP-t lehetne szerezni, mert az kellene igazán. Skaggs, Eaton, Davidson mind jó fiatalok voltak, akik már nincsenek itt, kár. Remélem azért Archie Bradley baromira tabu, mert őt lassan be kellene építeni a rotationba.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Mikey dobókról valami vélemény?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Történt a minap egy három csapatos csere, melynek az érdemi része a következő:
to ARI: Mark Trumbo
to CHW: Adam Eaton
to LAA: Hector Santiago, Tyler Skaggs
Rajtuk túl kisebb minor ligás játékosok jöttek-mentek még a csere keretében, de az majdnem mindegy is.

Nem feltétlen értem, Trumbót miért kellett elcserélnia az Angelsnek, de hogy a D-backs jól járt vele, az egészen biztos.
A Halosnak kellettek a kezdő dobók, ez nem vita tárgya, és a két érkező fiatalember előtt bizony nagyon szép jövő áll.
A ChiSox is jól járt ezzel a cserével, hiszen a rotációjukban 4 LHP volt, ami mindenképpen sok, és közülük #53 volt az, aki a leginkább nélkülözhető volt. Cserébe kaptak egy fiatal és kiváló centerfieldert, amire szükségük volt, mert De Aza nem megoldás.

A Soxszal kapcsolatos hírek alapján további cserék várhatóak még, ezek után De Aza 99.9% hogy menni fog, de pletykálnak Beckhamről, Viciedóról, és én bízom abban is, hogy lesz, akire sikerül rásózni Dunnt vagy Keppingert is, esetleg Dankset.
több mint 10 éve
Csifu 223
Kemp után a Red Sox és a Mariners érdeklődik. De azért remélem nézik a 6 év és 128 millió $ van még hátra a szerződéséből. Nagy rizikó ez bárkinek is, de a Dodgers is felszabadulna egy kicsit, mert túl sok a kifizetés.
Price-ért állítólag (persze sok pénz mellett) adnák a 19 éves infielder Corey Seager-t és a 17 éves LHP Julio Urias-t is.
Uribe pedig szeretne egy három éves szerződéshosszabbítást. Állítólag a White Sox szívesen viszont látná (játszott ott 2004-08 között), mert 3B elkelne a segítség náluk. Szerintem idén elég jól teljesített (mind bázison, mind at bat-en) nem jó lenne ha elmenne.danyly
Ha Kempért akar a Dodgers valami használhatót kapni, akkor jó pár milliót le kell nyelniük a szerződéséből.
Price-ért pénzt nem kell adni, játékosok kellenek csak, és ha igazak a pletykák, hogy egy esetleges cserében a Marinerstől Taijuan Walkert, Brad Millert + még legalább egy fiatalt szeretne a Rays, akkor ez a 2 játékos nagyon kevésnek tűnik.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kemp után a Red Sox és a Mariners érdeklődik. De azért remélem nézik a 6 év és 128 millió $ van még hátra a szerződéséből. Nagy rizikó ez bárkinek is, de a Dodgers is felszabadulna egy kicsit, mert túl sok a kifizetés.
Price-ért állítólag (persze sok pénz mellett) adnák a 19 éves infielder Corey Seager-t és a 17 éves LHP Julio Urias-t is.
Uribe pedig szeretne egy három éves szerződéshosszabbítást. Állítólag a White Sox szívesen viszont látná (játszott ott 2004-08 között), mert 3B elkelne a segítség náluk. Szerintem idén elég jól teljesített (mind bázison, mind at bat-en) nem jó lenne ha elmenne.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Wilson 1 év 10 millió $, Belisario pápá. Az utóbbi nagyon érett.
Tanakát nézegetjük a NPL-ből, de ott azért vannak korlátok.danyly
mindkét hírnek örülök, bár Belisario majd tutira megváltja a világot a délebbi Chicagóban.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Wilson 1 év 10 millió $, Belisario pápá. Az utóbbi nagyon érett.
Tanakát nézegetjük a NPL-ből, de ott azért vannak korlátok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Beltran elférne még az outfieldre, vele szerintem kifejelenthető, hogy bajnokesélyes csapat lennénk.Maka
Persze. Nem lesz az kicsit sok? Mi szereztük meg 3 évre 45 millióért.Matthew99
Mondod ezt Ellsbury és McCann után? 😀
Maka
Te most a Yankeesről beszélsz. Nálunk ez megszokott 😀Matthew99
Sőt! Ez eddig igen kevés. Konkrétan nem látom, hogy hogyan fog felállni az infield (és a lineup).

szerk.: a rotationt és a bullpent nem is említve.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Beltran elférne még az outfieldre, vele szerintem kifejelenthető, hogy bajnokesélyes csapat lennénk.Maka
Persze. Nem lesz az kicsit sok? Mi szereztük meg 3 évre 45 millióért.Matthew99
Mondod ezt Ellsbury és McCann után? 😀
Maka
Te most a Yankeesről beszélsz. Nálunk ez megszokott 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.