Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 692
Történt a minap egy három csapatos csere, melynek az érdemi része a következő:
to ARI: Mark Trumbo
to CHW: Adam Eaton
to LAA: Hector Santiago, Tyler Skaggs
Rajtuk túl kisebb minor ligás játékosok jöttek-mentek még a csere keretében, de az majdnem mindegy is.

Nem feltétlen értem, Trumbót miért kellett elcserélnia az Angelsnek, de hogy a D-backs jól járt vele, az egészen biztos.
A Halosnak kellettek a kezdő dobók, ez nem vita tárgya, és a két érkező fiatalember előtt bizony nagyon szép jövő áll.
A ChiSox is jól járt ezzel a cserével, hiszen a rotációjukban 4 LHP volt, ami mindenképpen sok, és közülük #53 volt az, aki a leginkább nélkülözhető volt. Cserébe kaptak egy fiatal és kiváló centerfieldert, amire szükségük volt, mert De Aza nem megoldás.

A Soxszal kapcsolatos hírek alapján további cserék várhatóak még, ezek után De Aza 99.9% hogy menni fog, de pletykálnak Beckhamről, Viciedóról, és én bízom abban is, hogy lesz, akire sikerül rásózni Dunnt vagy Keppingert is, esetleg Dankset.
több mint 10 éve
Csifu 223
Kemp után a Red Sox és a Mariners érdeklődik. De azért remélem nézik a 6 év és 128 millió $ van még hátra a szerződéséből. Nagy rizikó ez bárkinek is, de a Dodgers is felszabadulna egy kicsit, mert túl sok a kifizetés.
Price-ért állítólag (persze sok pénz mellett) adnák a 19 éves infielder Corey Seager-t és a 17 éves LHP Julio Urias-t is.
Uribe pedig szeretne egy három éves szerződéshosszabbítást. Állítólag a White Sox szívesen viszont látná (játszott ott 2004-08 között), mert 3B elkelne a segítség náluk. Szerintem idén elég jól teljesített (mind bázison, mind at bat-en) nem jó lenne ha elmenne.danyly
Ha Kempért akar a Dodgers valami használhatót kapni, akkor jó pár milliót le kell nyelniük a szerződéséből.
Price-ért pénzt nem kell adni, játékosok kellenek csak, és ha igazak a pletykák, hogy egy esetleges cserében a Marinerstől Taijuan Walkert, Brad Millert + még legalább egy fiatalt szeretne a Rays, akkor ez a 2 játékos nagyon kevésnek tűnik.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kemp után a Red Sox és a Mariners érdeklődik. De azért remélem nézik a 6 év és 128 millió $ van még hátra a szerződéséből. Nagy rizikó ez bárkinek is, de a Dodgers is felszabadulna egy kicsit, mert túl sok a kifizetés.
Price-ért állítólag (persze sok pénz mellett) adnák a 19 éves infielder Corey Seager-t és a 17 éves LHP Julio Urias-t is.
Uribe pedig szeretne egy három éves szerződéshosszabbítást. Állítólag a White Sox szívesen viszont látná (játszott ott 2004-08 között), mert 3B elkelne a segítség náluk. Szerintem idén elég jól teljesített (mind bázison, mind at bat-en) nem jó lenne ha elmenne.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Wilson 1 év 10 millió $, Belisario pápá. Az utóbbi nagyon érett.
Tanakát nézegetjük a NPL-ből, de ott azért vannak korlátok.danyly
mindkét hírnek örülök, bár Belisario majd tutira megváltja a világot a délebbi Chicagóban.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Wilson 1 év 10 millió $, Belisario pápá. Az utóbbi nagyon érett.
Tanakát nézegetjük a NPL-ből, de ott azért vannak korlátok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Beltran elférne még az outfieldre, vele szerintem kifejelenthető, hogy bajnokesélyes csapat lennénk.Maka
Persze. Nem lesz az kicsit sok? Mi szereztük meg 3 évre 45 millióért.Matthew99
Mondod ezt Ellsbury és McCann után? 😀
Maka
Te most a Yankeesről beszélsz. Nálunk ez megszokott 😀Matthew99
Sőt! Ez eddig igen kevés. Konkrétan nem látom, hogy hogyan fog felállni az infield (és a lineup).

szerk.: a rotationt és a bullpent nem is említve.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Beltran elférne még az outfieldre, vele szerintem kifejelenthető, hogy bajnokesélyes csapat lennénk.Maka
Persze. Nem lesz az kicsit sok? Mi szereztük meg 3 évre 45 millióért.Matthew99
Mondod ezt Ellsbury és McCann után? 😀
Maka
Te most a Yankeesről beszélsz. Nálunk ez megszokott 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Beltran elférne még az outfieldre, vele szerintem kifejelenthető, hogy bajnokesélyes csapat lennénk.Maka
Persze. Nem lesz az kicsit sok? Mi szereztük meg 3 évre 45 millióért.Matthew99
Mondod ezt Ellsbury és McCann után? 😀

A Yankees nyerte a licitet, ennyi, megyünk Choo/Cruz után.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Napoli marad Bostonban. Ennek örülök. A csapat egyik mentális motorja volt szerintem idén.
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
"The Orioles approached closer Jim Johnson about a contract extension before he was traded to the Athletics, but the closer asked for $45-50 million over four years."

😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Beltran elférne még az outfieldre, vele szerintem kifejelenthető, hogy bajnokesélyes csapat lennénk.Maka
Persze. Nem lesz az kicsit sok? Mi szereztük meg 3 évre 45 millióért.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Cano rendben van, viszont remélem Price-ért nem adunk Walker köré épített csomagot.

Beltran elférne még az outfieldre, vele szerintem kifejelenthető, hogy bajnokesélyes csapat lennénk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudom ki ismeri, de jónak tűnik:
 www.baseballamerica.com/majors/2013-trade-analysis-central-index/

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Cano: 240/10, Mariners. Nem gondoltam volna, hogy a Yankees tényleg elengedi.Csifu
Akkor az évek száma csak a különbség. Szép utat neki, de azért haragszom rá (N)gdavid
meg az, hogy mi átlagban +1 millát adtunk neki... állítólag Jay-Z nem akart ebbe belemenni, amúgy 10 évet nem érdemes adni neki sztem...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Cano: 240/10, Mariners. Nem gondoltam volna, hogy a Yankees tényleg elengedi.Csifu
Akkor az évek száma csak a különbség. Szép utat neki, de azért haragszom rá (N)

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Csifu 223
Cano: 240/10, Mariners. Nem gondoltam volna, hogy a Yankees tényleg elengedi.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
vki meg tudná magyarázni, hogy Ellisbury esetén miért emlegetik a right field porchot? próbálgattam utána olvasni, de nem igazán értem! köszi a segítséget előre is és sorry ha vmi nagyon alap dolgot kérdezek!csebi
itt elég alaposan kivesézik:  www.pinstripealley.com/yankees-analysis-sabermetrics/2013/12/5/5175006/yankees-sign-jacoby-ellsbury-home-runs-yankee-stadium-fenway-parkrobiroboter
akkor ha jól értem ez alapján kettős a megítélés, egyik oldalon (left) rosszabbul jár, mert nagyobb a tér, és így több flyout lehet, de a rövid jobb oldalra meg mehetnek a home run-ok
köszi a cikket

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mint Dodgers fan, ezt nagyon sajnálom. Én bírtam a srácot, és emellett jó vétel is volt + jó dobó.
Akkor pitcher keresésre fel. 😊danyly
Állítólag a Dodgers is versenyben van David Price-ért, gondolom, hogy ő megfelelne. 😊Csifu
Neki feltétlen örülnék, de kérdés meg tudjuk-e fizetni normális keretek között. Persze van pénz dögivel a Dodgers-nél, de egy-két játékos igen nagy pénzeket kap, így ha Price idejönne lehet le kellene csípni más játékosok fizujából, aminek meg ők nem örülnének. De inkább egy big trade lenne. Mi adnánk vagy 3 játékost + pénzt.
De szerintem nem lesz ebből semmi (de jó lenne).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Vicc ez a Yankees. Komolyan. Csíptem Ellsburyt, de ennyiért egyértelmű volt, hogy nem kell. GRAFI
Emlékszel, amikor egyszer összefutottunk Vácott és azt mondtad, hogy Ellsbury-nek még a szeme sem áll jól? 😀 Lehet, hogy ráéreztél valamire akkor... 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
Ha valakit esz a kiváncsiság, hogy tudta a csapat elcserélni Jim Johnsont két minor league játékosra, itt a válasz:  www.baltimoresun.com/sports/schmuck-blog/bal-orioles-ownership-fingerprints-all-over-jim-johnson-trade-20131205,0,1864647.story?track=rss

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
vki meg tudná magyarázni, hogy Ellisbury esetén miért emlegetik a right field porchot? próbálgattam utána olvasni, de nem igazán értem! köszi a segítséget előre is és sorry ha vmi nagyon alap dolgot kérdezek!csebi
itt elég alaposan kivesézik:  www.pinstripealley.com/yankees-analysis-sabermetrics/2013/12/5/5175006/yankees-sign-jacoby-ellsbury-home-runs-yankee-stadium-fenway-park

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
vki meg tudná magyarázni, hogy Ellisbury esetén miért emlegetik a right field porchot? próbálgattam utána olvasni, de nem igazán értem! köszi a segítséget előre is és sorry ha vmi nagyon alap dolgot kérdezek!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Csifu 223
Mint Dodgers fan, ezt nagyon sajnálom. Én bírtam a srácot, és emellett jó vétel is volt + jó dobó.
Akkor pitcher keresésre fel. 😊danyly
Állítólag a Dodgers is versenyben van David Price-ért, gondolom, hogy ő megfelelne. 😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ricky Nolasco Twin lett: 4 év, 49 millió dollár. Ráfért a Twins rotációra.Mikey
Mint Dodgers fan, ezt nagyon sajnálom. Én bírtam a srácot, és emellett jó vétel is volt + jó dobó.
Akkor pitcher keresésre fel. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
"Robinson Cano and the Mariners had meeting that went "very well"."


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom