Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Szerintem a D'Backs is bele fog még szólni a dolgokba a trágya szezonkezdés ellenére is - még ha a rotáció nem is major league szint.Maka
Én személy szerint nem hinném, hogy a D-backs bármibe is beleszólna az idén, a draftsorrend 1-5. helyét leszámítva.
Gyakorlatilag Goldschmidtten és Trumbon kívül a többiek egyszerűen nem elég jók, persze ez még változhat, de valószínűleg nem sokat fog.Aguirre
Ilyenkor lehet újra felemlegetni a Samardzija trade pletykát 😊
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Szerintem a D'Backs is bele fog még szólni a dolgokba a trágya szezonkezdés ellenére is - még ha a rotáció nem is major league szint.Maka
Én személy szerint nem hinném, hogy a D-backs bármibe is beleszólna az idén, a draftsorrend 1-5. helyét leszámítva.
Gyakorlatilag Goldschmidtten és Trumbon kívül a többiek egyszerűen nem elég jók, persze ez még változhat, de valószínűleg nem sokat fog.
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
csak aztán Belt vigyázzon magára.
két éve Kemp is így kezdte az évet (miután a kokszos Braunnak adták az MVP-t előtte), aztán kb április végére lesérült. de addig kis híján magasabb volt az OBP-je, mint amilyen ERA-vel meg lehet már nyerni a Cy Young-ot...slowmotion
Én különben tudnám szeretni a Dodgerst, ha nem olyanok lennének amilyenek... 😊
A 200 millió fölötti fizetésükkel, az összevásárolunk mindenkit mentalitással, az antipatikus (inkább leséritem magam, csak hogy Ausztráliában ne kelljen játszani) Greinkével, a playoffban Mickey Mouse módjára örülő Adrian Gonzalezzel, az arrogáns (inkább ne részletezzük) Puiggal, stb. Egyedül talán Kershawt bírom, mert olyan piszok jó, hogy nem lehet nem bírni.
Egyébként utoljára a Dodgersből kb. Sandy Koufax-ot szerettem/tiszteltem igazán az 1965-ös World Series Game 1-es Yom Kippur miatt. 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Brandon Belt igen nagy formában kezdte az évet (.771 SLG)
Brandon Belt is the 2nd Giants left-handed batter with at least 5 HR in the team's first 8 games since the team moved to San Francisco in 1958. The other was Barry Bonds in 2002 (also 5 in 8 games).
Only Willie Mays (6) has had more HR than Brandon Belt (5) through the Giants first 8 games of a season since they moved to San Francisco (1958). It took 37 games for Belt to hit his 5th HR last season.


A rotationban Bumgarner elit, Tim Hudson is eddig igen jó, a többieknek azért van mit javulni (igazából egy tavaly előtti Matt Cainre meg egy 2008-2009-es Lincecumra lenne szüksége még a Giantsnek 😊)
Mindenesetre a Dodgersnek valószínűleg nem lesz annyira sétagalopp a West megnyerése, mint ahogy arra a szezon előtt számítani lehetett - egy jó San Franciscora szükség van, hogy legyen valami izgalom itt is.Aguirre
csak aztán Belt vigyázzon magára.
két éve Kemp is így kezdte az évet (miután a kokszos Braunnak adták az MVP-t előtte), aztán kb április végére lesérült. de addig kis híján magasabb volt az OBP-je, mint amilyen ERA-vel meg lehet már nyerni a Cy Young-ot...
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Szerintem a D'Backs is bele fog még szólni a dolgokba a trágya szezonkezdés ellenére is - még ha a rotáció nem is major league szint.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Brandon Belt igen nagy formában kezdte az évet (.771 SLG)
Brandon Belt is the 2nd Giants left-handed batter with at least 5 HR in the team's first 8 games since the team moved to San Francisco in 1958. The other was Barry Bonds in 2002 (also 5 in 8 games).
Only Willie Mays (6) has had more HR than Brandon Belt (5) through the Giants first 8 games of a season since they moved to San Francisco (1958). It took 37 games for Belt to hit his 5th HR last season.


A rotationban Bumgarner elit, Tim Hudson is eddig igen jó, a többieknek azért van mit javulni (igazából egy tavaly előtti Matt Cainre meg egy 2008-2009-es Lincecumra lenne szüksége még a Giantsnek 😊)
Mindenesetre a Dodgersnek valószínűleg nem lesz annyira sétagalopp a West megnyerése, mint ahogy arra a szezon előtt számítani lehetett - egy jó San Franciscora szükség van, hogy legyen valami izgalom itt is.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
)
Más: idei Hank Aaron Award esélyes Bartolo Colón:
civilmanu
strike
több mint 10 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Miért van az, hogy több hónapos felkészülést, edzőtáborozást követően a szezon kezdete után 6 nappal jönnek rá, hogy Bobby Parnell -nek TJ műtét kell?!?! Nem szólt, hogy fáj a keze? Nem vették észre, hogy 10 mph-val lassabban dob? Reménykedtek valamiben? (Pont a Mets-nél...?)
Más: idei Hank Aaron Award esélyes Bartolo Colón:

Go Jets!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sok dolgot megéltem már, de ez a tegnapi shitshow amit az umpire bíráskodás néven művelt, minden határon túlment. Maka
Ez a gif önmagában nem túl releváns, gyanítom, minden meccsről lehetne betenni jó pár érdekes ball/strike callt. Nem újdonság, hogy minden umpire-nél kicsit más a strike zone, de ha konzisztensen hívja a meccset, akkor semmi gond, alkalmazkodnak hozzá a pitcherek és az ütők is.Jakehomer
Akkor berakok még egyet. 😀



Konzisztensen hívta a meccset. Konzisztensen szarul.



Maka
Ha jól értelmezem a kis diagramokat, akkor a M's is kapott pár necces callt 😉

Ez alapján egyébként még csak azt se mondanám, hogy konzisztensen szar volt, meccsen belül is sokat mozgott a strike zone, azért ez nem gyakori szerencsére. De hát nem is írtam volna rád, ha nem azzal jössz, hogy emiatt szopott a M's, mert az még ez alapján is erős kijelentés, pláne egy ötödik inninges 2 out nobody on 2 and 2 pitch elnézésére hivatkozva 😊

De ami ennél fontosabb, bring back Dusty lol, tragédia volt a Reds első öt meccse, elit a rotáció és képtelenek nyerni. Vagy a lineup betlizik, vagy a bullpen, és Price se tűnik úgy, mintha nagyon tudná, hogy mit csinálna (lásd pl Hamilton menedzselése, de LeCure mai lecserélése is messziről szívlapátért kiáltott).

Perception is reality.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Sok dolgot megéltem már, de ez a tegnapi shitshow amit az umpire bíráskodás néven művelt, minden határon túlment. Maka
Ez a gif önmagában nem túl releváns, gyanítom, minden meccsről lehetne betenni jó pár érdekes ball/strike callt. Nem újdonság, hogy minden umpire-nél kicsit más a strike zone, de ha konzisztensen hívja a meccset, akkor semmi gond, alkalmazkodnak hozzá a pitcherek és az ütők is.Jakehomer
Akkor berakok még egyet. 😀



Konzisztensen hívta a meccset. Konzisztensen szarul.




https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Swish sem sokat komolyodott tavaly óta.. 😛

 espn.go.com/video/clip?id=espn:10731340

több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Akkora különbség van az ellenfél és a mi dobóink között, hogy az szinte leírhatatlan.Kampman
már tavaly se volt acélos a Dbacks rotation, de így, hogy Corbin kidőlt, nehéz lesz értékelhető szezont felmutatni. Trumbo meg Goldy azért jó az offenseben szerencsére.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Akkora különbség van az ellenfél és a mi dobóink között, hogy az szinte leírhatatlan.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
na, első két inningben sikerült 2 out szituban 8 (nyolc!) futást beszopni. ennek szerintem világrekordnak kellene lennie...
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Éreztem, hogy beb@sz az eső a home openerünknek.. ._.

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ezt azért elég nehéz volt elnézni. Abban viszont egyetértünk hogy sok ilyet lehetne lerakni. Mondjuk az is igaz hogy nehéz élőben megítélni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Sok dolgot megéltem már, de ez a tegnapi shitshow amit az umpire bíráskodás néven művelt, minden határon túlment. Maka
Ez a gif önmagában nem túl releváns, gyanítom, minden meccsről lehetne betenni jó pár érdekes ball/strike callt. Nem újdonság, hogy minden umpire-nél kicsit más a strike zone, de ha konzisztensen hívja a meccset, akkor semmi gond, alkalmazkodnak hozzá a pitcherek és az ütők is.

Perception is reality.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Sok dolgot megéltem már, de ez a tegnapi shitshow amit az umpire bíráskodás néven művelt, minden határon túlment. Az én szememben 4-0-nal állunk.

Takarodj.

Maka
Jó hát ezeket a dobásokat én se hiszem el 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Sok dolgot megéltem már, de ez a tegnapi shitshow amit az umpire bíráskodás néven művelt, minden határon túlment. Az én szememben 4-0-nal állunk.

Takarodj.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Na megvolt ez is, sokkal korrektebb aréna a Tropicana, mint azt vártam, persze sajnos kongott az ürességtől



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
A Cinci Reds - STL Cardinals jó kis meccs, ráadásul free az MLB.tv-n 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
jólvan, Will Harris elintézte, hogy hamar menjek aludni... 5-3-ról 8-5, fantasztikus.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Méhek szállták meg a Chase Fieldet o_oKampman
Ugyanez volt a Yankees egyik tavaszi edzőmeccsén is 😊

Ma irány a Trop!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Méhek szállták meg a Chase Fieldet o_o
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
The Indians rank 26th out of 30 teams in payroll. Pittsburgh, Tampa Bay, Miami and Houston are the four teams behind them. Houston has the smallest payroll in the big leagues at $44,544,174, while the Dodgers have the largest at over $235 million.

Kis pénz, kis foci. Nem szép ez, de sajnos többé kevésbé igaz. :cool:Mingo
Nem értem itt miért nem terjedt el a fizetési sapka valamilyen formában, mint ahogy bevált és műkődik a 3 másik major ligában.zavi27
Ja, baromira bevált 😊 Egyedül az NFL-ben működik normálisan. (És ezt a sapkázást felejtsük már el, könyörgöm, az fizetési plafon.)

A baseball teljesen jó így, kiegyenlített a liga a nagy payrollbeli különbségek ellenére, a jó farmrendszer meg egy értelmes GM/menedzser kombó mindig fontosabb, mint a túlfizetett free agentek.

Perception is reality.