NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 801 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
rsk 66
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Söpörtük a Padres-t, nagy formában rajtoltunk:

 denversports.blog.hu/2013/04/08/rockies_padres_3_0_w

A Giants ellen viszont biztosan jóval nehezebb dolgunk lesz.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
Ez a tegnapi Red Sox valami tragédia volt. Nem tudom ki hogy van vele, de engem kiráz a hideg, ha meglátom a dombon ezt a Lackey gyereket. Tegnap mondjuk hozta K-kat a sérüléséig, de az sokkal inkább az ütőjátékosok töketlenségének volt köszönhető.
Ha jól értettem a szakik azt mondták meccs közben, hogy a Red Sox nem tartott BP-t meccs előtt, hanem extra fielding edzést. Hát rájuk fért volna. Happ gyakorlatilag changeupot és fastballt dobált felváltva, mégis csak két érvényes ütésünk volt. Elég unalmas meccs volt.GRAFI
Sztem addig jó volt amíg nem sérült le. Remélem nem lesz komoly, mert a rotation nélküle is elég közepes. Egyébként red sox-ként eddig szar, meg anno túl lett fizetve, de angels-ként jó volt, hátha visszatér ahhoz a formájához.

Az ütőkre rátérve meg, igazából sokkal többet nem tudom h lehet-e várni tőlük...(oké, ennél többet igen, de nem fogjuk tudni szétütni az ellenfelek nagy részét).

Egyébként hova várod a csapatot? Ahány elemzést olvastam, annyiféleképp rangsorolták az AL east-et. Mondjuk a BoSox-ot általában az utolsóra 😊 taxilovearsenal
Nem vagyok nagy szakértő, de azért egy wildcard hely elcsípésében reménykedem. O's erősnek tűnik, de ezt az elmúlt két szezonban is eljátszották. NYY eddig elég gyengusz, de ez ugye még semmit nem jelent. Kérdés, hogy ki mennyire marad egészséges. Ellsbury nagy kedvencem, elég jó formában van, csak bírja végig.GRAFI
Sztem se a yankees, sem a red sox nem lesz playoff-ban, sőt, de ne legyen igazam.

Ellsbury-t én is bírom Pedroia-val egyetemben, azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊

Dickey-t meg túlfizette sztem a jays.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.Mikey
Brutál. Én nagyon bírom az ilyen mezeket. Asszem van is egy ötletem... 😉Matthew99
Szerintem sejtem mire gondolsz. 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.Mikey
Mosolyogtam csak a walkoffon, mikor Loe bejött dobni, már tudtam, hogy szopni fogunk.

Csalódott vagyok, hogy 1-2 lett a series, ha nincs Felix átlagnál gyengébb startja, vagy épp tegnap nem 0/18945 vagyunk RISP, akkor könnyen a másik irányba is mozdulhatott volna. Mondjuk Sale nekem nem tűnik ace kalibernek, legalábbis van olyan ballpark ahol a tegnapi 2 homerun helyett 4 is kiment volna.Maka
Most mondjam, hogy simán 3-0 a széria ide, ha a Sox ütői nem 0/235647 RISP mutatót hoznak? 😊 Kétoldalú a dolog Maka, és ebben a Sox is botrányos volt azon a két és fél meccsen, amelyet láttam a szériából.

BTW Sale abszolút nem volt jó formában tegnap, az hogy két HR-t is benyalt, kb. teljesen szokatlan tőle.

Nem most kell jó formában lenni... most elég csak nyerni. 😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
valaki, aki ért hozzá (és persze látja a meccseket), elmondhatná a véleményét arról, hogy Kempet vajon megéri-e per pillanat harmadiknak tenni az ütősorrendbe? azon kívül persze, hogy .210-es OBP-vel ez azért elég könnyű válasznak tűnik...slowmotion
Egyetlen csapat sem tolna hátra a lineupban egy ekkora sztárt egy rossz hét miatt (nem Kemp az egyetlen nagy név, aki egy szép slumpban kezdte az idényt).Jakehomer
persze hogy nem, de a Dodgersnek végre van olyan első-második ütője, akik nem csak minden szökőévben érik el a first base-t, és Kemp jelenlegi formájával csak pocsékolják ezt a teljesítményt (persze mire ezt írom, nyilván csinált egy 3/4-es meccset, de az a baj, hogy Kemp nem szezon eleji rossz szériában van, hanem effektíve a tavalyi sérülése óta nem üt úgy, ahogy előtte 2+ szezonon át).
meg azt is értem, hogy a csapat ikonja, meg óriási a szerződés stb... de ha ott van mögötte Gonzalez a lineupban, aki minimum ugyanakkora sztár, akkor miért ne lehetne mondjuk négyesbe sorolni? 3-4-5-re (ha Ramirez felépül) ott lesz Kemp, Gonzalez, Ramirez és Ethier is. tavaly a szezon második felében Kempnél nem csak Gonzalez ütött jobban, hanem Ramirez és Ethier is. tényleg ne lehetne megbeszélni Kemppel, hogy amíg nem lendül formába, addig pihenjen hátrébb?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.Mikey
Brutál. Én nagyon bírom az ilyen mezeket. Asszem van is egy ötletem... 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.Mikey
Mosolyogtam csak a walkoffon, mikor Loe bejött dobni, már tudtam, hogy szopni fogunk.

Csalódott vagyok, hogy 1-2 lett a series, ha nincs Felix átlagnál gyengébb startja, vagy épp tegnap nem 0/18945 vagyunk RISP, akkor könnyen a másik irányba is mozdulhatott volna. Mondjuk Sale nekem nem tűnik ace kalibernek, legalábbis van olyan ballpark ahol a tegnapi 2 homerun helyett 4 is kiment volna.

A 3-4-gyel meg kell, hogy elégedjek 7 idegenbeli meccs után, jön 10 otthon, ha az Astros ellen nem nyerünk meg legalább kettőt, akkor csalódott leszek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
ezért a nagy ríszpekt a detroitnak
 newyork.yankees.mlb.com/video/play.jsp?content_id=26087321&topic_id=42930092&c_id=nyy


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
valaki, aki ért hozzá (és persze látja a meccseket), elmondhatná a véleményét arról, hogy Kempet vajon megéri-e per pillanat harmadiknak tenni az ütősorrendbe? azon kívül persze, hogy .210-es OBP-vel ez azért elég könnyű válasznak tűnik...slowmotion
Egyetlen csapat sem tolna hátra a lineupban egy ekkora sztárt egy rossz hét miatt (nem Kemp az egyetlen nagy név, aki egy szép slumpban kezdte az idényt).

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
valaki, aki ért hozzá (és persze látja a meccseket), elmondhatná a véleményét arról, hogy Kempet vajon megéri-e per pillanat harmadiknak tenni az ütősorrendbe? azon kívül persze, hogy .210-es OBP-vel ez azért elég könnyű válasznak tűnik...
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Strasburgot is sikerült megcsapdosni, meglepő.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Áh, nagyon jól néz ki ez a '83-as mez a Sox játékosain... akit érdekel, csekkolhatja a mai SEA@CHW meccsen.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez a tegnapi Red Sox valami tragédia volt. Nem tudom ki hogy van vele, de engem kiráz a hideg, ha meglátom a dombon ezt a Lackey gyereket. Tegnap mondjuk hozta K-kat a sérüléséig, de az sokkal inkább az ütőjátékosok töketlenségének volt köszönhető.
Ha jól értettem a szakik azt mondták meccs közben, hogy a Red Sox nem tartott BP-t meccs előtt, hanem extra fielding edzést. Hát rájuk fért volna. Happ gyakorlatilag changeupot és fastballt dobált felváltva, mégis csak két érvényes ütésünk volt. Elég unalmas meccs volt.GRAFI
Sztem addig jó volt amíg nem sérült le. Remélem nem lesz komoly, mert a rotation nélküle is elég közepes. Egyébként red sox-ként eddig szar, meg anno túl lett fizetve, de angels-ként jó volt, hátha visszatér ahhoz a formájához.

Az ütőkre rátérve meg, igazából sokkal többet nem tudom h lehet-e várni tőlük...(oké, ennél többet igen, de nem fogjuk tudni szétütni az ellenfelek nagy részét).

Egyébként hova várod a csapatot? Ahány elemzést olvastam, annyiféleképp rangsorolták az AL east-et. Mondjuk a BoSox-ot általában az utolsóra 😊 taxilovearsenal
Nem vagyok nagy szakértő, de azért egy wildcard hely elcsípésében reménykedem. O's erősnek tűnik, de ezt az elmúlt két szezonban is eljátszották. NYY eddig elég gyengusz, de ez ugye még semmit nem jelent. Kérdés, hogy ki mennyire marad egészséges. Ellsbury nagy kedvencem, elég jó formában van, csak bírja végig.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A dobóink továbbra is jók: most Kershaw nyomott 7 inningben 9 K, 2 H. Egymás után kétszer lenulláztuk a Kalózokat. De az ütőszekción nem ártana javítani. Kemp egyelőre gyenge formát mutat, de Crawford és Gonzalez jó. Ramírez visszatérhetne már. Előzetesen 2 hónapot mondtak, hogy hiányozni fog, de márc. 31-én 15-day DL-re rakták Billingsley-el egyetemben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
Ez a tegnapi Red Sox valami tragédia volt. Nem tudom ki hogy van vele, de engem kiráz a hideg, ha meglátom a dombon ezt a Lackey gyereket. Tegnap mondjuk hozta K-kat a sérüléséig, de az sokkal inkább az ütőjátékosok töketlenségének volt köszönhető.
Ha jól értettem a szakik azt mondták meccs közben, hogy a Red Sox nem tartott BP-t meccs előtt, hanem extra fielding edzést. Hát rájuk fért volna. Happ gyakorlatilag changeupot és fastballt dobált felváltva, mégis csak két érvényes ütésünk volt. Elég unalmas meccs volt.GRAFI
Sztem addig jó volt amíg nem sérült le. Remélem nem lesz komoly, mert a rotation nélküle is elég közepes. Egyébként red sox-ként eddig szar, meg anno túl lett fizetve, de angels-ként jó volt, hátha visszatér ahhoz a formájához.

Az ütőkre rátérve meg, igazából sokkal többet nem tudom h lehet-e várni tőlük...(oké, ennél többet igen, de nem fogjuk tudni szétütni az ellenfelek nagy részét).

Egyébként hova várod a csapatot? Ahány elemzést olvastam, annyiféleképp rangsorolták az AL east-et. Mondjuk a BoSox-ot általában az utolsóra 😊

Más:

Milyen parádésan fogadták a Texas szurkolói Hamilton-t 😀
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
A Yankees bullpen hihetetlen rossz eddig (a rotation is). Nem lesz így jó.
Ha így folytatódik, akkor enter the Wangster & Nunyó! 😀Darksun3
És akkor arról még nem is szóltál, hogy contact lineup contact nélkül... Ki kell húzni május közepéig max. 15 meccs hátránnyal, különben vége az idénynek 😕gdavid
elég hosszú szezon lesz úgy néz ki...siralmas amúgy

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez a tegnapi Red Sox valami tragédia volt. Nem tudom ki hogy van vele, de engem kiráz a hideg, ha meglátom a dombon ezt a Lackey gyereket. Tegnap mondjuk hozta K-kat a sérüléséig, de az sokkal inkább az ütőjátékosok töketlenségének volt köszönhető.
Ha jól értettem a szakik azt mondták meccs közben, hogy a Red Sox nem tartott BP-t meccs előtt, hanem extra fielding edzést. Hát rájuk fért volna. Happ gyakorlatilag changeupot és fastballt dobált felváltva, mégis csak két érvényes ütésünk volt. Elég unalmas meccs volt.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A Yankees bullpen hihetetlen rossz eddig (a rotation is). Nem lesz így jó.
Ha így folytatódik, akkor enter the Wangster & Nunyó! 😀Darksun3
És akkor arról még nem is szóltál, hogy contact lineup contact nélkül... Ki kell húzni május közepéig max. 15 meccs hátránnyal, különben vége az idénynek 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Így jár az, aki lebecsüli az ellenfelet. 😉
Mikey
Off day volt sajnos, de még ez is majdnem belefért. Nem vagytok lebecsülve, a lefty Sale ellen nagyon kevés lesz holnap a lineup.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Yankees bullpen hihetetlen rossz eddig (a rotation is). Nem lesz így jó.
Ha így folytatódik, akkor enter the Wangster & Nunyó! 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Szegény Hoover, megint ő vesztette el az extra inninges meccset. Lehet, hogy nem ilyen szitukban kéne erőltetni (kezd hiányzoni Arredondo).

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
ma meg Felix-szel egyenesen biztos vagyok a győzelemben.Maka
Így jár az, aki lebecsüli az ellenfelet. 😉

Bautista egy állat de jó értelemben, ...Shawn84
Rossz értelemben is. Jó, nem állat, csak paraszt.Mikey
elvette az uzsonnapénzed, vagy mivel sértett meg? 😀rsk
Nem. Tavaly az egyik egymás elleni meccsen a Sox pitchere felé hajította az ütőjét, miután az kiejtette őt és teátrálisan hitetlenkedett hogy ez miként fordulhatott vele elő... 😛
több mint 11 éve
rsk 66
Bautista egy állat de jó értelemben, ...Shawn84
Rossz értelemben is. Jó, nem állat, csak paraszt.Mikey
elvette az uzsonnapénzed, vagy mivel sértett meg? 😀
több mint 11 éve
rsk 66
Láttam a Blue Jayst Cleveland ellen, iszonyat tetszik ez a csapat, remélem jól fognak szerepelni!zavi27
Mi tetszik bennük? Én nem vagyok ellenük, csak a nagy bevásárlásokat nem igazán kedvelem. Bírod a nagy ütőket?Shawn84
Folyamatosan mosolygó SB bajnok Reyes....zavi27
mindenki máshol húzza meg a határt a mosolygás és a tenyérbemászó vigyorgás között 😊