NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 801 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Egyébként meg nem írtam hülyeséget, mert Jason Nix állt be pinch runnerként Nunez helyére, volt ott séta. Klikk a negyedik inning tetejére:  www.backtobaseball.com/playballregularseason.php?page=31&IDindex=DET201304050&date=April+5%2C+2013

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
ja ezt nem láttam köszi

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
a yankees meccsen nunez eltalálása után miért nem volt séta? nem vagyok annyira tisztában a szabályokkal...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Bautista egy állat de jó értelemben, ...Shawn84
Rossz értelemben is. Jó, nem állat, csak paraszt.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
robiroboter: Davis mit művel? Az ütéseinek fele majdnem homár. Tőle vártatok ilyen játékot? Vagy tavaly után ez természetes? 😀Shawn84
Davis zsinórban a 11. alapszakasz (tavaly ucsó 7 + most 4) meccsén üt homárt, szóval penge, ja. A tavasza is ütős volt. A lineup közepe Jones-szal rendben is van.

Toronto téma. Reyes, mint jó arc? Háát. Nekem irtó nagy gyökérnek tűnt mindig is. Amit meg a WBC-n művelt arcoskodásban, az mindennek az alja volt. No respect. Ja és Melky? Pff. Örül az egész AL East ennek a összeboltolt bohócbrigádnak. (A dobóiktól meg tartunk. Oda megy a riszpekt.)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Láttam a Blue Jayst Cleveland ellen, iszonyat tetszik ez a csapat, remélem jól fognak szerepelni!zavi27
Mi tetszik bennük? Én nem vagyok ellenük, csak a nagy bevásárlásokat nem igazán kedvelem. Bírod a nagy ütőket?Shawn84
Folyamatosan mosolygó SB bajnok Reyest nagyon szeretem, Bonifacio, Cabrera is nagy haverja ebben meg jó spílerek, Bautista, R.A. Dickey már tavalyról is nagyon kedvelt volt nálam, és akkor még ott van Encarnacion, Rasmus is, Most is HR versenyt rendeztek elég rendesen😊 Sokpontos, látványos meccseket várok tőlük, valahogy nagyon egybenlevő, jókedvű csapatnak is tűnnek, ezért is szimpik. Persze az összevásárolást én se bírom annyira, de ez most sokkal jobban elsülhet mint tavalyi a besült, színtelen Miami talán, ahol tényleg csak arról volt szó.zavi27
Én mondjuk Reyest addig bírtam míg a Metsben nyomta. Azóta annyira nem. Dickey még szimpatikus maradt, Bautista egy állat de jó értelemben, De Rosa meg brutális kedvenc a Cubs időszaka óta. Ma szerintem meg is nézem a Red Sox elleni derbi 2. felvonását.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép volt Greinke. Pont ilyen kezdést gondoltam neki. Na de persze ilyen mezszámmal! 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 834 — Amerikai sportok rajongója
Láttam a Blue Jayst Cleveland ellen, iszonyat tetszik ez a csapat, remélem jól fognak szerepelni!zavi27
Mi tetszik bennük? Én nem vagyok ellenük, csak a nagy bevásárlásokat nem igazán kedvelem. Bírod a nagy ütőket?Shawn84
Folyamatosan mosolygó SB bajnok Reyest nagyon szeretem, Bonifacio, Cabrera is nagy haverja ebben meg jó spílerek, Bautista, R.A. Dickey már tavalyról is nagyon kedvelt volt nálam, és akkor még ott van Encarnacion, Rasmus is, Most is HR versenyt rendeztek elég rendesen😊 Sokpontos, látványos meccseket várok tőlük, valahogy nagyon egybenlevő, jókedvű csapatnak is tűnnek, ezért is szimpik. Persze az összevásárolást én se bírom annyira, de ez most sokkal jobban elsülhet mint tavalyi a besült, színtelen Miami talán, ahol tényleg csak arról volt szó.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Sikerült megnézni a Cubs - Braves mecsc condensed változatát. Téptem a hajam ebben a 13 percben is többször. Feldman nem győzött meg egyelőre. ütésben továbbra is javulni kéne. Hairston megütötte első homárját nálunk aminek örvendek, Rondon is egész jó relievernek néz ki. Már ST-n is biztató volt. Sb-kel meg valamit csinálni kell mert 3 olyat szoptunk be, ami simán lehetett volna out is ha kicsit jobban odafigyelünk. Gonzaleznek szép ütése volt, de amit egyébként csinált az kevés. Barney gyere vissza hamar. Este Villanueva játékára kíváncsi leszek. Holnap meg végre emberi időpontban megnézzük az Atlanta-i Cápatámadást 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
robiroboter: Davis mit művel? Az ütéseinek fele majdnem homár. Tőle vártatok ilyen játékot? Vagy tavaly után ez természetes? 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Láttam a Blue Jayst Cleveland ellen, iszonyat tetszik ez a csapat, remélem jól fognak szerepelni!zavi27
Mi tetszik bennük? Én nem vagyok ellenük, csak a nagy bevásárlásokat nem igazán kedvelem. Bírod a nagy ütőket?
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Láttam a Blue Jayst Cleveland ellen, iszonyat tetszik ez a csapat, remélem jól fognak szerepelni!zavi27
Hijj, barátom, ezért keményen fogod kapni az ívet 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 834 — Amerikai sportok rajongója
Láttam a Blue Jayst Cleveland ellen, iszonyat tetszik ez a csapat, remélem jól fognak szerepelni!
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
a meccs előtt volt egy olyan stat, hogy a jeter, tex, arod, grandy négyes 1450 homerje több mint amennyit bármelyik csapat összesen feltud mutatni.stero
Első blikkre aszondtam magamban, hogy ez nem lehet, de belegondolva, tényleg nincs már másik olyan csapat, ami ennyi veterán sluggerrel bír. Majd esetleg, ha az Angels leigazolja Jim Thome-t, meg trédelnek Alfonso Sorianoért. 😊marci
úgy érzem, hogy most kezdődik majd a hét szűk esztendő.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Jaj de jó úgy leülni meccset nézni, hogy van esélyünk bárki ellen. A White Soxot extra inningben túlütni nem gyenge teljesítmény, ma meg Felix-szel egyenesen biztos vagyok a győzelemben. Az M's igazodva a csapat nevéhez épített ki némi powert a lineup közepén (Morales, Morse, Montero), és végre Guti is egészséges (2 leadoff homerun a fiatal szezonban, ráadásul láthatóan sokkal türelmesebb a platenél).

Nagy elvárásom nincs, ha 50%-ra hozzuk a szezont, akkor annak nagyon fogok örülni (főleg, mert a farmon legelésző 3 pitcher felhozatala a legfőbb project idénre). Mindenesetre nem lepődök meg, ha a Rangers és az Angels bajszát helyenként megrángatjuk majd.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
a meccs előtt volt egy olyan stat, hogy a jeter, tex, arod, grandy négyes 1450 homerje több mint amennyit bármelyik csapat összesen feltud mutatni.stero
Első blikkre aszondtam magamban, hogy ez nem lehet, de belegondolva, tényleg nincs már másik olyan csapat, ami ennyi veterán sluggerrel bír. Majd esetleg, ha az Angels leigazolja Jim Thome-t, meg trédelnek Alfonso Sorianoért. 😊
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azt a statisztikát nem mutatták hozzá, hogy ennek a négyesnek a fizetése több, mint amit sok csapat teljes fizetése?? Erről ennyit. 😊
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
nemhogy playoff de ötvenszázalékos mutató sem lesz new yorkban.
a meccs előtt volt egy olyan stat, hogy a jeter, tex, arod, grandy négyes 1450 homerje több mint amennyit bármelyik csapat összesen feltud mutatni.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Mindig jó érzés szériagyőzelemmel kezdeni hazai közönség előtt.
Nagyszerű pitching, HR-ok tömkelege, az egyébként elit fielding Spring Training eleji formát mutat.
Flowers eddig nagyon korrekt. Kár hogy 3 meccsért nem osztanak MVP díjat.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Elég jó volt a rajt, ha nem veszítjük el az opener-t nyert helyzetből a nyolcadik alján, akkor könnyen a söprés is meglehetett volna, mindhárom meccsen domináltunk. Az ütők pazar formában kezdték a szezont, a húzóemberek a HR-okkal sem szűkölködnek, és a dobók se voltak rosszak leszámítva az első meccsen a bullpen fejreállását, a starting eddig látott tagjai nagyot javultak a tavalyi állapotokhoz képest (most az hogy DLR-t a Crew slugger-jei rendre elkapták, benne van bármikor, olcsón megúszta, attól még nem volt szar...). Nyilván rohadt sok van még hátra, de azt kijelenthetem, hogy a kezdés jó volt és talán bizakodhatunk egy picit a folytatásbeli több sikerben.

Összefoglaló a Brewers elleni series-ről:
 denversports.blog.hu/2013/04/04/brewers_rockies_1_2_w_734

Mától a Padres ellen folytatjuk, legalább két siker nagyon kéne itthon, visszahozni egy kicsit a helyi fanok bizalmát.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
pont tegnap írtam róla hosszan:  playball.baseball.hu/2013/04/02/mlb-2013-meccsnezes/robiroboter
 www.viponlinesports.eu/sports/baseball.html

leginkább ittshawnka
köszönöm mindkettőtöknek (:
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 801 — 258. §
Manny Ramirez első tajvani home runja 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Talán kezdek puhulni Yankees haterségemben 😊 de Pettitte-et és Riverát tényleg nem lehet utálni.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
pont tegnap írtam róla hosszan:  playball.baseball.hu/2013/04/02/mlb-2013-meccsnezes/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek
Bocsi hogy ideírok, de eddig nem nagyon találtam adást, szóval akik nem fizettek elő az mlbtvre, azok hol nézik a meccseket? (a firstrowos nekem nem működik S )Double B
 www.viponlinesports.eu/sports/baseball.html

leginkább itt