NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 803 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Itt van minden kritériuma a save-nek:  en.wikipedia.org/wiki/Save_%28baseball%29#Usage

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Akkor kapta volna meg, ha 3 inninget dob végig.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
na végre úgy néz ki, hogy Cano rájött arra, hogy már nem ST meccsek vannak mostanában... Pettite eddig nagyon jól kezdte a szezont
kérdés: Warren megkapja ilyenkor a save-t?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Jöhetne a mercy rule az Marinersnek 😛

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tudna nekem valaki segíteni?
Olyan oldalt/oldalakat keresek, ahonnét lehet letölteni NCAA Baseball mérkőzéseket! Főként a Nebraska Egyetem csapata érdekelne!
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
A srácok csütörtök délutánig várják az utolsó pubcast kérdésére a megfejtéseket. A nyeremény egy csomag baseballkártya.  playball.baseball.hu/2013/04/09/megfejteseket-varunk-4/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
@danyly: itt például visszanézhető, hogy olyan sok zónán kívüli strikeot nem mondott be a HP ump, sőt, alig volt egy-kettő, és azok sem voltak annyira nagyon szélesek.:  bit.ly/10QaDTjrobiroboter
Köszi király oldal. Úgy tűnik igazad van, csak azért szúrt szemet annyira, mert 3 dobásból kettőt rosszul mondott be. De emlékszem valamelyik baltimore játékos be is szólt neki, mielőtt lement volna home plate-ről SO-al. 😊danyly
Igen, nekem is feltűnt, pedig még csak most "tanulom" a baseballt...
ja! és a Red Sox-nak drukkoltam.... 😀

Phúúú, vazz! Nem semmi ez az oldal. Ez a játék nem is a "labdázásról" szól, hanem a statisztikáról.... 😀 (tanulni, tanulni, tanulni!)




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
@danyly: itt például visszanézhető, hogy olyan sok zónán kívüli strikeot nem mondott be a HP ump, sőt, alig volt egy-kettő, és azok sem voltak annyira nagyon szélesek.:  bit.ly/10QaDTjrobiroboter
Köszi király oldal. Úgy tűnik igazad van, csak azért szúrt szemet annyira, mert 3 dobásból kettőt rosszul mondott be. De emlékszem valamelyik baltimore játékos be is szólt neki, mielőtt lement volna home plate-ről SO-al. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
@danyly: itt például visszanézhető, hogy olyan sok zónán kívüli strikeot nem mondott be a HP ump, sőt, alig volt egy-kettő, és azok sem voltak annyira nagyon szélesek.:  bit.ly/10QaDTj
itt van Nathan K-ja, na ez tényleg széles:  bit.ly/10QbMdv

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Elfogult vagy. 😊 Konkrétumokat mond/mutass.GRAFI
Kikérem magamnak: Dodgers drukker vagyok. 😊 (Az első felére mosoly) Ha jól emlékszem 7. inningben (de lehet, hogy a hatodikban) volt, hogy a Red Sox védekezett. Akkorákat dobott strike zone-on kívül Buchholz mint a ház, de a home-plate umpire benn látta (nem is egyet). Nekem kicsit szemet szúrt. Jó persze ha cutter-t dob, nehéz is sokszor látni.danyly
A meccs végére valóban meghízott az a zóna, de tök mindegy volt, tegnap néma csend volt a lineupunk. A vége meg egyenesen tragédia: 0.160 körül a 7,8,9, ráadásul a DH-k is 1-for-23. Ez a baj, nem a kicsit, de nem feltűnően széles zóna.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Elfogult vagy. 😊 Konkrétumokat mond/mutass.GRAFI
Kikérem magamnak: Dodgers drukker vagyok. 😊 (Az első felére mosoly) Ha jól emlékszem 7. inningben (de lehet, hogy a hatodikban) volt, hogy a Red Sox védekezett. Akkorákat dobott strike zone-on kívül Buchholz mint a ház, de a home-plate umpire benn látta (nem is egyet). Nekem kicsit szemet szúrt. Jó persze ha cutter-t dob, nehéz is sokszor látni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Szóljatok rám ha rosszul látom: de azért egy-két dobást benézet rendesen a bíró bácsi az Orioles kárára tegnap.danyly
Volt olyan is, de plö nekünk ítélt, amikor egy bázislopásos tag out a kettesen inkább safe volt. Viszont Arlingtonban a Rays utolsó strike outja nem kérdéses, hogy optikusért kiált:  atmlb.com/10DiOFa

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Elfogult vagy. 😊 Konkrétumokat mond/mutass.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szóljatok rám ha rosszul látom: de azért egy-két dobást benézet rendesen a bíró bácsi az Orioles kárára tegnap.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Most, hogy Harvey már ekkora király, csak mosolygok ezen:
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.rsk
Nyilván, a tavalyi szezonban miután elment a hajó, elég sokat játszott (bár lehet h előtte is, mert Youk elcserélése után is volt már), és nemcsak ő, hanem pl. Nava is.

De a lényeg nem ez volt, hanem h szvsz Napoli meg Victorino túl lettek fizetve.taxilovearsenal
konkrétan azért cserélték el Youk-ot, hogy Middlebrooks-nak helyet csináljanak a csapatban. simán meglépik majd az ilyet, ha lehetőség van rá. nem is Middlebrooks-ra utaltam, hanem arra, hogy hozzá hasonló kaliberek egyelőre nem kopogtatnak a nagycsapat ajtaján. Nava nem Middlebrooks szint, csak egy karrier minor ligás epizódszereplő, akinek szerencsére néha jó pillanatban sül el a keze. az hogy ő sokat játszott tavaly az kényszerből volt és leginkább kellemetlen, hogy ennyire nem volt miből meríteni. jövőre és utána termel ki majd a farm olyan játékosokat, akikkel ezeket a rövid távú megoldásokat (Napoli, Victorino és a többi idén igazolt veterán) ki fogják váltani.
Napoli 1 évre 5 milla nem hiszem, hogy túlfizetés. Victorino már inkább, de még az is belefért a keretbe. a 2012-es katasztrófa szezon után az volt a lényeg, hogy megállítsák a hajó süllyedését. kellettek a veteránok, akik összefogják a klubházat és utat mutatnak a feljövő fiataloknak. az előszezon és pár alapszakasz meccs fényében úgy tűnik sikerül, de hátra van még 155 meccs, úgyhogy lesz min izgulni 😊

szerk: The Red Sox are 46-31 with Will Middlebrooks in the starting lineup 😉rsk
A Middlebrooks sztoriban igazad van, Nava-t meg megnéztem, ő már 30 éves, valóban nem az a nagy ígéret...Viszont JB Jr. az lehet 😊

Mondjuk Napoli okés, bár sztem nem kellett volna, de Dempster 13,250 K, Victorino 13 K, az nagyon sok, nem?
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jól éreztem, hogy a Giants ellen kevesek leszünk. Az eddigi leggyengébb meccsünk volt ütésben, nagy kár érte, hogy EYJR kiejtette magát pickoff-fal közvetlenül a CarGo öbölben landoló hazafutása előtti dobásnál, sok minden másképp történhetett volna, ha az két pontot ér, nem csak egyet. A korai 3-run HR-nal minden eldőlt, nem tudtunk visszajönni.
CarGo viszont idén is joggal pályázik a GG-ra, fantasztikus catch-ek mindenfele, és hét meccs alatt a harmadik olyan outfield assist, amilyet nem sok ember tud megcsinálni a ligában.
Holnap a hajléktalan ellen sem várok mást, a Francis-Zito matchup viszont nekünk áll, hozni kéne, hogy ne legyen sweep.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Hamar eljött az az interliga széria, amelyet az ideiek közül a legjobban várok: mától White Sox @ Nationals.
A mai Peavy vs Gonzalez meccs 'must see' kategória nem csak nekem, hanem kb. mindenki másnak is.
A holnapi Floyd vs Zimmermann és a csütörtöki Axelrod vs Haren meccsen pedig a legjobbját kell hoznia a két Sox dobónak, hogy legyen esély.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy Dunn mit alakít LF-en, a ballpark mindenesetre ismerős számára.
Szerencsére mindhárom meccs 1:05-ös kezdésű, így élőben megnézősek.
Go Sox!
több mint 11 éve
rsk 66
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.rsk
Nyilván, a tavalyi szezonban miután elment a hajó, elég sokat játszott (bár lehet h előtte is, mert Youk elcserélése után is volt már), és nemcsak ő, hanem pl. Nava is.

De a lényeg nem ez volt, hanem h szvsz Napoli meg Victorino túl lettek fizetve.taxilovearsenal
konkrétan azért cserélték el Youk-ot, hogy Middlebrooks-nak helyet csináljanak a csapatban. simán meglépik majd az ilyet, ha lehetőség van rá. nem is Middlebrooks-ra utaltam, hanem arra, hogy hozzá hasonló kaliberek egyelőre nem kopogtatnak a nagycsapat ajtaján. Nava nem Middlebrooks szint, csak egy karrier minor ligás epizódszereplő, akinek szerencsére néha jó pillanatban sül el a keze. az hogy ő sokat játszott tavaly az kényszerből volt és leginkább kellemetlen, hogy ennyire nem volt miből meríteni. jövőre és utána termel ki majd a farm olyan játékosokat, akikkel ezeket a rövid távú megoldásokat (Napoli, Victorino és a többi idén igazolt veterán) ki fogják váltani.
Napoli 1 évre 5 milla nem hiszem, hogy túlfizetés. Victorino már inkább, de még az is belefért a keretbe. a 2012-es katasztrófa szezon után az volt a lényeg, hogy megállítsák a hajó süllyedését. kellettek a veteránok, akik összefogják a klubházat és utat mutatnak a feljövő fiataloknak. az előszezon és pár alapszakasz meccs fényében úgy tűnik sikerül, de hátra van még 155 meccs, úgyhogy lesz min izgulni 😊

szerk: The Red Sox are 46-31 with Will Middlebrooks in the starting lineup 😉
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Szegény Astros, bomba meglepi lesz, ha 60 meccs fölött nyernek...

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
azt viszont nem értettem, hogy pl. a Napoli-Victorino kettős minek kellett (főleg ennyi pénzért). Jöjjenek az olyanok ,mint Middlebrooks, aki tegnap is alakított szépen 😊taxilovearsenal
leginkább azért, mert az ilyen Middlebrooks féleket nem csak úgy leveszik a boltban a polcról, hanem idő kell, hogy felnőjenek a feladathoz.rsk
Nyilván, a tavalyi szezonban miután elment a hajó, elég sokat játszott (bár lehet h előtte is, mert Youk elcserélése után is volt már), és nemcsak ő, hanem pl. Nava is.

De a lényeg nem ez volt, hanem h szvsz Napoli meg Victorino túl lettek fizetve.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Rossz nézni, mit szerencsétlenkedik Halladay, ennyi rossz pitchet, mint itt három inning alatt, régen három meccs alatt nem dobott.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
@ Jakehomer: Ez mi ez?  read.bi/146DyKm
Volt valami törleszteni valója Molinával?robiroboter
Ezek szerint igen 😊 Elég suttyó dolog volt, el kell ismerni.

@Jakehomer: gondolom most gurulsz a röhögéstől 😊 elképesztő ez az inning 😊robiroboter
Elég lett volna 3 run is, jól jött volna egy Broxton save fantasyben 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
@Jakehomer: gondolom most gurulsz a röhögéstől 😊 elképesztő ez az inning 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
@ Jakehomer: Ez mi ez?  read.bi/146DyKm
Volt valami törleszteni valója Molinával?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.