Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
na, mi a tipp? 😊 (most keresem az átlagkarrier hosszát és az átlagos csapatszámot)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Hasam nekem is van 😊robiroboter
Akkor használd! 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Hasam nekem is van 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Nem tud valamelyikőtök egy kábé számot, hogy hány csapattársa lehet összesen egy átlagos játékosnak az átlagos karrierje során?robiroboter
Gyönyörű több ismeretlenes/változós egyenlet. Hasraütéses tipp jó? 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Nem tud valamelyikőtök egy kábé számot, hogy hány csapattársa lehet összesen egy átlagos játékosnak az átlagos karrierje során?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
baseball nickname generator
 nicknames.espnamerica.com/


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Csifu 223
Mindig lát valami újat az ember:
 www.cbssports.com/mlb/blog/eye-on-baseball/22106521/gif-brewers-jean-segura-steals-first-base
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Vicces csapat ez a Blue Jays. Ezért kár ennyi pénzt költeni 😛

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
 cincinnati.com/blogs/reds/2013/04/18/todd-fraziers-home-run-was-a-request-by-teddy-kremer/

több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Újabb hazai sweep, egy meccset júniusra toltak:
 denversports.blog.hu/2013/04/19/rockies_mets_3_0_w
Az ütők átlagon felüliek, igazi bombázó csapatunk lehet. Eddig a pitching is látványosan fejlődött, de velük kapcsolatban azért bizonytalanabb vagyok. 6-0-s hazai rajt, soha nem volt ilyen. 11-4-gyel vezetjük NL West-et. Innen csak lejjebb kerülhetünk.TheMileHighCity
Are the red-hot Rockies for real?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Újabb hazai sweep, egy meccset júniusra toltak:

 denversports.blog.hu/2013/04/19/rockies_mets_3_0_w

Az ütők átlagon felüliek, igazi bombázó csapatunk lehet. Eddig a pitching is látványosan fejlődött, de velük kapcsolatban azért bizonytalanabb vagyok. 6-0-s hazai rajt, soha nem volt ilyen. 11-4-gyel vezetjük NL West-et. Innen csak lejjebb kerülhetünk.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
@danyly: Dodgers to make rare trip to Camden Yards
és még Series Preview: O's vs. Dodgers, 19-21 April

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
SI Strike Zone: Despite complaints, postponements are really no big deal

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
Joba nagy játéka miért nem lett double play? itt nem vagyok teljesen tisztában a szabállyal, Nunez hiába áll a plate-n, ha megérinti a futó, akkor safe? vki tudna segíteni? elnézést, ha alapvető kérdéseket teszek fel, csak érdekelne minden kis részlete a sportnak!csebi
Nem volt tolás (1st & 3rd volt), és ilyenkor a futót csak érintéssel lehet kiejteni. Ezért nyúlt le Nunez a kesztyűvel, a bíró szerint későn.marci
sztem simán időben volt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
marci, kitalálod, melyik az az egyetlen ML csapat, amely ellen Mark Buehrle nem nyert meccset karrierje során? 😊Mikey
Nem kell kitalálnom, olvastam én is twitteren. 😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Adam Dunn szolid, 1-for-33 mutatóval hozta le a White Sox 10 meccses idegenbeli túráját. Jelenleg .105-ös átlag - valamint 3 BB és 20 K - szerepel a neve mellett, ami rosszabb kezdést jelent, mint amit a pár at bat miatt csak "majdnem" történelmi szezonjában 2 éve véghez vitt. Jaj.Mikey
De az az egy milyen szép ütés volt? 😊

Nem tudom miért de ha meghallom, hogy Hughes meg Phelps akkor feláll a szőr a hátamon... Ja és Nuneznek megvan az első error. Valamint Cervelli 2 catcher interference is szép teljesítmény 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Adam Dunn szolid, 1-for-33 mutatóval hozta le a White Sox 10 meccses idegenbeli túráját. Jelenleg .105-ös átlag - valamint 3 BB és 20 K - szerepel a neve mellett, ami rosszabb kezdést jelent, mint amit a pár at bat miatt csak "majdnem" történelmi szezonjában 2 éve véghez vitt. Jaj.

---

marci, kitalálod, melyik az az egyetlen ML csapat, amely ellen Mark Buehrle nem nyert meccset karrierje során? 😊
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Joba nagy játéka miért nem lett double play? itt nem vagyok teljesen tisztában a szabállyal, Nunez hiába áll a plate-n, ha megérinti a futó, akkor safe? vki tudna segíteni? elnézést, ha alapvető kérdéseket teszek fel, csak érdekelne minden kis részlete a sportnak!csebi
Nem volt tolás (1st & 3rd volt), és ilyenkor a futót csak érintéssel lehet kiejteni. Ezért nyúlt le Nunez a kesztyűvel, a bíró szerint későn.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tudom, hogy nehéz összerakni egy tökéletes menetrendet, meg innen a József Attila Ltp-ről tök nyolc, hogy mikor kell keresztül-kasul utazni a Metsnek Amerikát, de hogy lehet ilyen bénán összerakni az áprilist, nem értem. Nem az a baj, hogy északi/hideg városokba kell menni, de áprilisban, amikor valós esély van rá, hogy hideg/hó/egyéb szar idő miatt meccset kell halasztani, akkor miért nem csoportriválisok mennek látogatóba a tundrára? Ha csoportellenfél ellen marad el egy meccs, simán be lehet pótolni, amikor legközelebb találkoznak a felek (a csoportokban mindenki évente háromszor megy a másikhoz) ... ehelyett előre betervezett offnapokon kell majd útba ejteni Minnesotát és valszeg Denvert is.

Uff.marci
Bár alapvetően egyetértek, de talán azért, mert ha nyáron maradnak el a durva utazós meccsek (merthogy esni mindig eshet), akkor augusztus/szeptember folyamán kell őket beiktatni amikor minden apróság sokat számíthat, így meg ott az egész szezon, hogy lehessen pótolni.Rajna
igen, ez is igaz.
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
Joba nagy játéka miért nem lett double play? itt nem vagyok teljesen tisztában a szabállyal, Nunez hiába áll a plate-n, ha megérinti a futó, akkor safe? vki tudna segíteni? elnézést, ha alapvető kérdéseket teszek fel, csak érdekelne minden kis részlete a sportnak!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
@danyly: mától Dodgers @ B'more. Vazzup arra? Itt csak annyi, hogy a lineup vége tragédia, a Mendoza vonalat nem karcolják, és a DH itt doesn't hitet jelent. A starterek úgy ahogy rendben, de max öt-hat inning alatt elfogynak.robiroboter
Nagy sweeps lesz ez nekünk. De nem mi fogjuk végrehajtani. Amit a Padres ellen műveltek az már vicc.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
@danyly: mától Dodgers @ B'more. Vazzup arra? Itt csak annyi, hogy a lineup vége tragédia, a Mendoza vonalat nem karcolják, és a DH itt doesn't hitet jelent. A starterek úgy ahogy rendben, de max öt-hat inning alatt elfogynak.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tudom, hogy nehéz összerakni egy tökéletes menetrendet, meg innen a József Attila Ltp-ről tök nyolc, hogy mikor kell keresztül-kasul utazni a Metsnek Amerikát, de hogy lehet ilyen bénán összerakni az áprilist, nem értem. Nem az a baj, hogy északi/hideg városokba kell menni, de áprilisban, amikor valós esély van rá, hogy hideg/hó/egyéb szar idő miatt meccset kell halasztani, akkor miért nem csoportriválisok mennek látogatóba a tundrára? Ha csoportellenfél ellen marad el egy meccs, simán be lehet pótolni, amikor legközelebb találkoznak a felek (a csoportokban mindenki évente háromszor megy a másikhoz) ... ehelyett előre betervezett offnapokon kell majd útba ejteni Minnesotát és valszeg Denvert is.

Uff.marci
Bár alapvetően egyetértek, de talán azért, mert ha nyáron maradnak el a durva utazós meccsek (merthogy esni mindig eshet), akkor augusztus/szeptember folyamán kell őket beiktatni amikor minden apróság sokat számíthat, így meg ott az egész szezon, hogy lehessen pótolni.

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Valakinek illett már megcsapkodnia ezt a Fernandez kölköt 😊
Elég impresszív a srác azért összességében.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Hol találom meg a nap legszebb jeleneteit az mlb.comon? (tavaly daily dash néven futott)Matthew99
 www.youtube.com/user/MLB/videos

én itt szoktam nézni, általában felkerül az összes highlight, plusz az összefoglalók is.

- new orleans saints hungary - sig gallery -