Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 808 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A dobónk (David Phelps - 0 AB karrierje során) üt nyolcadikként Coloradóban... van baj.
...
Doc Halladay dobóvállát műteni kell. Valószínű, hogy egész évre kidől.
...
JA Happet pedig kiengedték a kórházból. Ezek szerint semmi komoly baja nincs, hálaégnek.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
Szép: A Marlins bezárja néhány hétköznapi meccsre a stadion felső karéját, mert kevés a néző. Gondolom most tesztelik, hogyan fog így kinézni a dolog, és lehet később állandósítják a dolgot. A Marlins meccseire a 4. legkevesebb szurkoló jár (bár az adatok az eladott jegyekre vonatkozik, nem arra, hogy mennyien jelennek meg a meccsen), megelőzve a Seattle, Kansas City és Cleveland hármast. Idén eddig 18 864 néző/meccs az átlag, ami tavaly 27 401 volt ez a szám.

Nem tudom mi a probléma, hogy ilyen kevesen járnak mind a Marlins, mind a Dolphins meccseire, de gondolom sokat nyom a lattban a csapatok gyenge teljesítménye, de ez nem minden szerintem. Ross stadion felújítási terveit is megtorpedózta a szenátus és itt azért visszacseng a Marlins Park építésének szelleme.danyly
Érdekes kérdés, ugyanez a helyzet a Panthers meccseivel, és sztem ez lenne a Heat-én is, ha nem játszana ott a világ legjobbja. Sztem nagyon sok a nyugger, aki csak a klíma miatt éli itt a nyugdíjas éveit, és már megszeretett más csapatot, ill. sok a bevándorolt, aki nem a középosztálybeli hobbira (sportmeccsek) épít.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
MileHigh, jó szériánk lesz? 😀Darksun3
Nektek lehet. 😊TheMileHighCity
Miért? Nem áll rosszul a Rockies. Bár nem vagyok naprakész.Darksun3
Szarok vagyunk, az eredmények messze nem a valóságot tükrözik, majd lassan visszakerülünk a mezőny második felébe, az igazi helyünkre.
A mai győzelem is meglepetés volt, nem gondoltam volna, hogy DLR ilyen formában lesz. De az biztos, hogy Nicasio és Francis rendesen bele fog nézni az ütésekbe, hetek óta nem tudom mit keresnek a rotation-ben, amikor a Triple-A-ben Chatwood és Pomeranz is gyilkos formában van.TheMileHighCity
Értem, köszi. Legyen igazad. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép: A Marlins bezárja néhány hétköznapi meccsre a stadion felső karéját, mert kevés a néző. Gondolom most tesztelik, hogyan fog így kinézni a dolog, és lehet később állandósítják a dolgot. A Marlins meccseire a 4. legkevesebb szurkoló jár (bár az adatok az eladott jegyekre vonatkozik, nem arra, hogy mennyien jelennek meg a meccsen), megelőzve a Seattle, Kansas City és Cleveland hármast. Idén eddig 18 864 néző/meccs az átlag, ami tavaly 27 401 volt ez a szám.

Nem tudom mi a probléma, hogy ilyen kevesen járnak mind a Marlins, mind a Dolphins meccseire, de gondolom sokat nyom a lattban a csapatok gyenge teljesítménye, de ez nem minden szerintem. Ross stadion felújítási terveit is megtorpedózta a szenátus és itt azért visszacseng a Marlins Park építésének szelleme.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
Ti vagytok szarok???
Akkor a fantasztikus Dodgers-ről mit mondjak? Katasztrófa amit művelnek már jó hosszú ideje. Söprések sorozatát szenvedjük el, különböző kvalitású csapatok ellen. Hatalmas formahanyatlások vannak, max. egy rövid ideig tarkított felvillanásokkal (Kemp, Ethier), dobók formája is ingadozó v. nincs elég tapasztalat (Beckett egyenesen szar; Ryu, Capuano), Punto-t én már erre idényre nem tartottam volna meg, akkor már inkább Victorino maradt volna. Vele többet értünk volna.danyly
vajon az Astros is le tudna simázni, vagy ahhoz kell egy minimum .500-as mérleg?
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
MileHigh, jó szériánk lesz? 😀Darksun3
Nektek lehet. 😊TheMileHighCity
Miért? Nem áll rosszul a Rockies. Bár nem vagyok naprakész.Darksun3
Szarok vagyunk, az eredmények messze nem a valóságot tükrözik, majd lassan visszakerülünk a mezőny második felébe, az igazi helyünkre.
A mai győzelem is meglepetés volt, nem gondoltam volna, hogy DLR ilyen formában lesz. De az biztos, hogy Nicasio és Francis rendesen bele fog nézni az ütésekbe, hetek óta nem tudom mit keresnek a rotation-ben, amikor a Triple-A-ben Chatwood és Pomeranz is gyilkos formában van.TheMileHighCity
Ti vagytok szarok???
Akkor a fantasztikus Dodgers-ről mit mondjak? Katasztrófa amit művelnek már jó hosszú ideje. Söprések sorozatát szenvedjük el, különböző kvalitású csapatok ellen. Hatalmas formahanyatlások vannak, max. egy rövid ideig tarkított felvillanásokkal (Kemp, Ethier), dobók formája is ingadozó v. nincs elég tapasztalat (Beckett egyenesen szar; Ryu, Capuano), Punto-t én már erre idényre nem tartottam volna meg, akkor már inkább Victorino maradt volna. Vele többet értünk volna.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Happet de csúnyán kilőtte Jennings.Jakehomer
Hát szerencsétlent jól elkapta a laszti. 😕 Enyhe agyrázkódás biztos. Remélem semmi baja nem lesz a srácnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
MileHigh, jó szériánk lesz? 😀Darksun3
Nektek lehet. 😊TheMileHighCity
Miért? Nem áll rosszul a Rockies. Bár nem vagyok naprakész.Darksun3
Szarok vagyunk, az eredmények messze nem a valóságot tükrözik, majd lassan visszakerülünk a mezőny második felébe, az igazi helyünkre.
A mai győzelem is meglepetés volt, nem gondoltam volna, hogy DLR ilyen formában lesz. De az biztos, hogy Nicasio és Francis rendesen bele fog nézni az ütésekbe, hetek óta nem tudom mit keresnek a rotation-ben, amikor a Triple-A-ben Chatwood és Pomeranz is gyilkos formában van.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Happet de csúnyán kilőtte Jennings.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
Gavin Floyd 14-19 (!) hónap kihagyás: ulnar collateral ligament, torn flexor muscle. Csórikám.Mikey
Tommy John?slowmotion
Igen. Plusz ugye az izomszakadás.Mikey
erre csak egyetlen szó jut az eszembe:
lovely...
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Gavin Floyd 14-19 (!) hónap kihagyás: ulnar collateral ligament, torn flexor muscle. Csórikám.Mikey
Tommy John?slowmotion
Igen. Plusz ugye az izomszakadás.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
MileHigh, jó szériánk lesz? 😀Darksun3
Nektek lehet. 😊TheMileHighCity
Miért? Nem áll rosszul a Rockies. Bár nem vagyok naprakész.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
MileHigh, jó szériánk lesz? 😀Darksun3
Nektek lehet. 😊TheMileHighCity
Az a lényeg 😛

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
MileHigh, jó szériánk lesz? 😀Darksun3
Nektek lehet. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
Gavin Floyd 14-19 (!) hónap kihagyás: ulnar collateral ligament, torn flexor muscle. Csórikám.Mikey
Tommy John?
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
MileHigh, jó szériánk lesz? 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Gavin Floyd 14-19 (!) hónap kihagyás: ulnar collateral ligament, torn flexor muscle. Csórikám.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
 www.youtube.com/watch?v=iADXhG5MUj8&feature=share

Metallica és a himnusz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Az lesz a vicc, hogy tuti így is beszavazzák. 😀Mikey
És az a durva, hogy tényleg van rá esély! 😀
BTW: A-Rod és Nunez meg rohadjanak meg, mi? 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Hetfield és Hammett eljátszotta az amerikai himnuszt is meccs előtt. 😊

 mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=26815529&topic_id=&c_id=sf&v=3&tcid=fb_video_26815529

Metallica rulez!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Új játékosok a Giants-ban 😊
" class="embed">

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Az lesz a vicc, hogy tuti így is beszavazzák. 😀
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez komoly, hogy lehet Jeterre szavazni az ASG szavazáson?
Ez azért tényleg vicc.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Hm, Chapmant így megcsapkodva nem is tudom, hogy láttam-e már. Régebben persze voltak komoly gondjai a commanddal és sokat sétáltatott, de három hit egymás után, ez gyanús, hogy rekord ellene.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Nem elég, hogy a rotáció 2/5-e már DL-en piheg, Peavy mai startja is kimarad - back spasms. Az meg nem szokott pár nap alatt rendejönni...