Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 809 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
BJays ellen javítva a Seattle elleni botlás. Holnap CC a söprésért megy. GoYanks!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 570
Arra sem tettem volna fel nagy összeget, hogy a White Sox elhozza a szériát a Target Fieldről.
És mégis!
Ráadásként halvány életjeleket mutatott az offense, mindhárom meccsen 10+ ütés, és tegnap, idén először 7+ szerzett run.
Fun stat: Dunn neve mellett 20 ütés szerepel, ám abból 9 HR.
Mától @Anaheim 4 meccsen, jó lenne kihozni döntetlenre...
Go Sox!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Big Z szerződést kapott 😊

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Yankee bullpen az utolsó 9 meccsen (23 és 2/3 inning): 0.00 ERA.
Májusban (35 inning) 0.77 ERA (3 ER). 36 K, 7 BB.

A Yankees 8-2 azokon a meccseken, ahol 1 pont döntött, ez is a cseredobóknak köszönhető nagyban.

Ha ők nem lennének, akkor cseppet rosszabb lenne a helyzet.
Go Yanks!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 mlb.mlb.com/video/play.jsp?topic_id=27301230&content_id=27097807

Ezt ide is, ne csak FB-ra. Nem tudom abbahagyni a röhögést (tudom, g.ciség, ez van. G.ci vagyok.). 😀Darksun3
Legalább néha említésre kerül egy Dodgers meccs is. 😊 Még ha egy ilyen jelenet miatt is. Ha már a győzelmek nem jönnek, csak szökőévenként. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
 mlb.mlb.com/video/play.jsp?topic_id=27301230&content_id=27097807

Ezt ide is, ne csak FB-ra. Nem tudom abbahagyni a röhögést (tudom, g.ciség, ez van. G.ci vagyok.). 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A végét láttam. Masterson azt hozta, amitől tartottam. De majd a másodikon!gdavid
Pedig a dobók jók voltak nálunk is (Phelps-nél rezgett néha a léc, de így is ott tartotta a csapatot végig).

Második meccsen meg most Nuno nullázza az Indianst és a Yanks vezet egy első inning runnal 1-0-ra. 😀
...
A végére bedurciztunk keményen. 1 meccs előny Bmore előtt, 2 Boston előtt. Örülünk, Vincent. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A végét láttam. Masterson azt hozta, amitől tartottam. De majd a másodikon!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
Hegyi Iván írt (vagy ír még) ilyen cikkeket a magyar fociról...

 www.grantland.com/story/_/id/9259370/miami-marlins-fan-woes/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Sepertük a Royalst. Holnap dupla meccs CLE-ben.Darksun3
Az elsőről le is maradok, de Nuno kezdését már látni fogom. Kemény doubleheader lesz, mert az Indiánok szekere most nagyon fut.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Sepertük a Royalst. Holnap dupla meccs CLE-ben.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 607 — sapka
nem vagyok otthon ebben a sportban, de ez egy egész jó írásnak tűnik:
 www.washingtonpost.com/wp-srv/special/sports/bryce-harper-swing-of-beauty/
(legalábbis figyelemfelkeltő)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Találkozunk a World Seriesben. 😉Darksun3
Velünk biztos nem, de értékelem a biztató szavakat. 😊

Két meccs alatt három hit nem rossz. Semmi nem múlt a dobókon eddig és DLR-t se féltem, de ha ennyire nem ütünk, akkor csak Szántó Öcsi bácsit lehet idézni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Csifu 223
A Cards ellen is jól kikaptunk, legelső at-bat-ben egy single, utána sorban 27 out.TheMileHighCity
Shelby Miller 9 inning, 13K és más semmi! Zseniális a srác!
Rammer
Wainwright sem akar nagyon lemaradni tőle, eddig egész jól nyomja.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
A Cards ellen is jól kikaptunk, legelső at-bat-ben egy single, utána sorban 27 out.TheMileHighCity
Shelby Miller 9 inning, 13K és más semmi! Zseniális a srác!

That's right, Miller retired 27 batters in a row (with 13 strikeouts) and essentially equaled a perfect game, but had to settle for one of the most dominant one-hit performances we've seen in recent history. So dominant, in fact, that according to Yahoo!'s own Jeff Passan, only 18 pitchers have posted a higher nine-inning game score than Miller's 98 since 1916.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azért futólag megnézve, hogy a Rockies mit virított eddig (ütőátlag, on-base, és slugging: top csapat idén), nagyon büszke vagyok a csapatra, hogy győztesen jöttünk ki a szériából. Ráadásul 3 meccs alatt 5 pontot kaptunk csak. Big up a dobóinknak!Darksun3
Azért a jó számokat rendre a liga gyengébb csapatai ellen értük el, általában a jobb csapatok (értsd: PO-kompetensek) ellen nem nagyon szoktak momentumaink sem lenni. Ezzel persze nem a Yankees érdemeit akarom kicsinyíteni. 😉TheMileHighCity
Jó párharc volt nagyon, három izgalmas, jó meccsel. 😊
Találkozunk a World Seriesben. 😉

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Azért futólag megnézve, hogy a Rockies mit virított eddig (ütőátlag, on-base, és slugging: top csapat idén), nagyon büszke vagyok a csapatra, hogy győztesen jöttünk ki a szériából. Ráadásul 3 meccs alatt 5 pontot kaptunk csak. Big up a dobóinknak!Darksun3
Azért a jó számokat rendre a liga gyengébb csapatai ellen értük el, általában a jobb csapatok (értsd: PO-kompetensek) ellen nem nagyon szoktak momentumaink sem lenni. Ezzel persze nem a Yankees érdemeit akarom kicsinyíteni. 😉

A Cards ellen is jól kikaptunk, legelső at-bat-ben egy single, utána sorban 27 out.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azért futólag megnézve, hogy a Rockies mit virított eddig (ütőátlag, on-base, és slugging: top csapat idén), nagyon büszke vagyok a csapatra, hogy győztesen jöttünk ki a szériából. Ráadásul 3 meccs alatt 5 pontot kaptunk csak. Big up a dobóinknak!

Jó lenne, ha a KáCé ellen is kitartana a dobóforma és sikerülne itt is legalább két meccset elhozni.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 497 — Lucas Scott
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy Boesch a győztes találatnál safe volt egyesen... 😀Darksun3
Hát ezt aki megmondja... (0:40-nél). De hogy Nix minek futott ki a világból, azt nem annyira értem 😊
 mlb.mlb.com/video/play.jsp?topic_id=11493214&content_id=26966153

Anyám így elnézni egy HR-t, mint a csóró A's-nél...Matthew99
sztem ez éppenhogy de megvolt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 260 — Cowboys fan
három meccs a liga egyik sereghajtója ellen, otthon. ha nem hoz legalább két meccset ebből a Dodgers, akkor lehet, hogy át kellene gondolni az edzői kar névsorát...
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy Boesch a győztes találatnál safe volt egyesen... 😀Darksun3
Hát, ezt mondom... Az ilyen kétes szitukat túlnyomórészt out-nak ítélik, kivéve a Yankees javára, és persze kivéve egy coloradói csapat ellen. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
taxilovearsenal 42
Ezt a Twins elleni szériát gyorsan el kell felejteni, főleg a dobóknak.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy Boesch a győztes találatnál safe volt egyesen... 😀Darksun3
Hát ezt aki megmondja... (0:40-nél). De hogy Nix minek futott ki a világból, azt nem annyira értem 😊
 mlb.mlb.com/video/play.jsp?topic_id=11493214&content_id=26966153

Anyám így elnézni egy HR-t, mint a csóró A's-nél...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy Boesch a győztes találatnál safe volt egyesen... 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Csaló jenkik... 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring