NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 796 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
jepp, köszi a tippet. torrentmozikban "ballplayer pelotero" címmel kell keresni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem tudom miert, de olyan erzesem van, hogy gyenge lesz a film. Es nem tudom miert.

Ha mar film, lehet, hogy dumaltam mar itt rola, de a Pelotero c. filmet lattatok mar?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Jó kis molinó, de miért nem csíkos Rivera meze?
😀Darksun3
Mert fake. Girardi sose viselne ilyen elegáns cuccot, meg kalapot 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jó kis molinó, de miért nem csíkos Rivera meze?
😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Hadd fájjon a szívünk: (NY amúgy)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Fogtok utálni.

Július 26-án ott leszek a Yankees - Rays meccsen a kedves barátosnémmel. Sokat vaciláltam, hogy Mets vagy Yankees meccsre menjek (a Mariners-zel egyik se játszik kéthetes kinn létem alatt 😕 ), Ichiro és a prestige miatt döntöttem a Yanks mellett. Majd élményt beszámolok, ha eljön az idő!Maka
You lucky bastard. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Guillermo Moscoso a Cubs új szerzeménye. Várható tőle valami jó?Shawn84
Semmi extra, az utolsó bullpen szerepért fog versenyezni Cory Wade-del és Takahashival. 2 éve elég jó volt Oaklandben, de kb ennyi.

Remélem valami kispados srácot még behúzunk a nagy kivágások alatt, nagyon utálnám, ha Steve Clevenger lenne a pad vége...

Valamint egy nem csak Cubs szurkolóként érdekes Posnanski cikk Epsteinről:
 www.csnchicago.com/blog/cubs-talk/posnanski-epstein%E2%80%99s-cubs-winning-track-%E2%80%94-it-just-may-not-seem-way

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Fogtok utálni.

Július 26-án ott leszek a Yankees - Rays meccsen a kedves barátosnémmel. Sokat vaciláltam, hogy Mets vagy Yankees meccsre menjek (a Mariners-zel egyik se játszik kéthetes kinn létem alatt 😕 ), Ichiro és a prestige miatt döntöttem a Yanks mellett. Majd élményt beszámolok, ha eljön az idő!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Guillermo Moscoso a Cubs új szerzeménye. Várható tőle valami jó?
több mint 11 éve
rsk 66
Vernon Wells yankee lett. o_OMikey
Biza. Meg Lyle Overbay is.Matthew99
megy a guberálás 😊
több mint 11 éve
Petya 181 — Eagles fan
Sziasztok!

Hátha valakit érdekel! Lesz egy Fantasy bajnokságunk, aminek a draftja előreláthatólag szombat negyed 8kor kerülne megrendezésre! 😊

Ha valakit érdekel írja meg nekem az email címét privátban 😊

Várom a jelentkezőket 😊

(további részletek a fantasy topicban!)
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Vernon Wells yankee lett. o_OMikey
Biza. Meg Lyle Overbay is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Vernon Wells yankee lett. o_O
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
szoba < mozi 😊

aham, privát vetítésen vendégül látjuk a baseballos barátainkat 😊 semmibe se fog kerülni, baráti összejövetel lesz. és természetesen felirattal 😊robiroboter
Valahogy nem lehet megszerezni ezt a felvételt majd? Mert nálam szoba > mozi és Pest se akkora buli.Matthew99
torrent a jóbarát 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Marci! Johan DL-en kezdi a szezont? Mi lesz vele idén?Darksun3
Tuti DL-en kezd, sztem leghamarabb júniusban fog dobni. (Bár a hivatalos szöveg szerint májusban már lehet, hogy játszani fog. Hiszem ha látom.)
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Marci! Johan DL-en kezdi a szezont? Mi lesz vele idén?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
szoba < mozi 😊

aham, privát vetítésen vendégül látjuk a baseballos barátainkat 😊 semmibe se fog kerülni, baráti összejövetel lesz. és természetesen felirattal 😊robiroboter
Valahogy nem lehet megszerezni ezt a felvételt majd? Mert nálam szoba > mozi és Pest se akkora buli.Matthew99
Mivel kiadják DVD-n, előbb-utóbb felbukkan a torrentoldalakon. 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
szoba < mozi 😊

aham, privát vetítésen vendégül látjuk a baseballos barátainkat 😊 semmibe se fog kerülni, baráti összejövetel lesz. és természetesen felirattal 😊robiroboter
Na így már vágom mi a szitu 😀
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
dvd+projektor+mozivászon+104 szék. (bejáratott műfaj ott, voltam már ilyenen, moziélmény) nem fogják behozni a mozit. ez van. ez a legtöbb, amit ki lehet ebből hozni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
szoba < mozi 😊

aham, privát vetítésen vendégül látjuk a baseballos barátainkat 😊 semmibe se fog kerülni, baráti összejövetel lesz. és természetesen felirattal 😊robiroboter
Valahogy nem lehet megszerezni ezt a felvételt majd? Mert nálam szoba > mozi és Pest se akkora buli.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
szoba < mozi 😊

aham, privát vetítésen vendégül látjuk a baseballos barátainkat 😊 semmibe se fog kerülni, baráti összejövetel lesz. és természetesen felirattal 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
eredetiben hol? usa, brazília, ausztrália, új-zéland, tajvan.robiroboter
eredetiben=angolul a szobában. 😛 Szinkronos verzió nem igazán érdekel, főleg ha amerikai sport a film témája.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
eredetiben hol? usa, brazília, ausztrália, új-zéland, tajvan.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
erre várunk régóta hiába. nem fogják behozni a magyar mozikba. viszont a dvd-megjelenés (júl-aug) után lesz egy privát vetítés - 104 fős moziban! részletek majd júliusban, a hely már megvan.robiroboter
És ki bírja azt kivárni? 😀 Én eredetiben fogom nézni. Úgy az igazi. A hangulat csak úgy jön át szerintem egy ilyen régi időket bemutató baseball filmen.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
3 év/33M$ lesz az.
itt pedig egy kis LOL: Kyle Lohse’s Offseason Diary

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.