NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 796 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Kyle Lohse aláírt a Brewershöz: 1 év, 13.3 millió. Nem gondoltam, hogy eddig lesz csapat nélkül.

---

6 nap!
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
erre várunk régóta hiába. nem fogják behozni a magyar mozikba. viszont a dvd-megjelenés (júl-aug) után lesz egy privát vetítés - 104 fős moziban! részletek majd júliusban, a hely már megvan.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
ezt ismeri vki?

 42movie.warnerbros.com/trailer2.php


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Josh Reddick sem lett szebb tavaly óta...

Mikey
Fogadott a pankrátor Daniel Bryannel, hogy ki bírja tovább/nagyobbra növeszteni a szakállát. Vagymi.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Josh Reddick sem lett szebb tavaly óta...

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Nagyszerű. Köszi.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
mlb.com oldalon a scoreboardnál mindenkinél csak a nagy fehér semmi van, vagy a hiba az én készülékemben van?Mikey
Nálam semmi gond, igaz telefonról néztem meg. Ha nálad fennáll még a hiba, akkor használd ideiglenesen az ESPN-t.

szerk.: megnéztem PC-ről, nekem ott sincs probléma.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
mlb.com oldalon a scoreboardnál mindenkinél csak a nagy fehér semmi van, vagy a hiba az én készülékemben van?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Eközben San Franciscóban: Alex Ríos 7. inningbeli 2-run HR-jával Puerto Rico 3-1-re verte Japánt és bejutott a WBC döntőjébe. 😊

Imho kezdődhetne már az alapszakasz, kezd kib' érdektelenné lenni a ST...
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 846 — Saturday Night Lights
Könyvajánló az illetékeseknek húsvétra:


Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
A titok abban rejlik most már, hogy csak akkor figyelek oda rájuk, ha valakit interjúztatnak - ld. ma Ventura és Hahn. Egyébként abszolút nem.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
White Sox-Cubs meccs közben Harrelsonék beszélgetnek Venturával:

Harrelson: - tavaly voltak nehézségeink ilyenkor, négy nyitott hely a bullpenben, újonc menedzser ... [Ventura közbevág]
Ventura: - én ezt egyáltalán nem éreztem problémának.

😀Mikey
Minden tiszteletem, hogy tudod el tudod viselni ezt a közvetítést. 😊 Az elfogultság mellett valami sugárzó butaság hatja át az egészet. Az MLB.tv prémium opciója szerintem belőlük él...

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
White Sox-Cubs meccs közben Harrelsonék beszélgetnek Venturával:

Harrelson: - tavaly voltak nehézségeink ilyenkor, négy nyitott hely a bullpenben, újonc menedzser ... [Ventura közbevág]
Ventura: - én ezt egyáltalán nem éreztem problémának.

😀
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Bazd 2 inning alatt 15 pontot kaptunk és még csak 2 out van...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ha valaki nem tudná még: Mariano Rivera a szezon után visszavonul. :/

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jó játékosoknál ez ma már a bevett gyakorlat, de Sale nekem is egy kicsit lutri ahhoz, hogy megkapjon egy ilyen szerződést.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
Chris Sale és a White Sox 5+2 éves szerződéshosszabbítást írt alá.

2013: 850.000
2014: 3.500.000
2015: 6.000.000
2016: 9.150.000
2017: 12.000.000
2018: 12.500.000 (csapatopció)
2019: 13.500.000 (csapatopció)

Értem én hogy tavaly első kezdő évére majdnem Cy Youngot érő szezont dobott, és hogy a határ az univerzum vége Chris számára, de ez akkor is nagyon korai.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
szerk.: elkezdtem írni a blogger felületén, majd jött véletlenül egy Ctrl+A és egy "z" betű, amit persze rögtön el is mentett. majd, ha visszapakoltam az összes billentyűt a klaviatúrába, akkor nekiállok újra Wordben. 😀marci
évek óta mindent wordpadben írok, nem bízom az online felületekben, mint a példád is mutatja 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én csípem az ilyen sztorikat. És szerintem a játékosok is.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
fél off:

Kedvenc NHL csapatom három játékosa - Cam Fowler, Viktor Fasth és Nick Bonino - Tempében vendégeskedett, ha már a Ducks Phoenixban játszik két meccset is a napokban:



Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem tetszik, hogy ilyeneket összehoznak.Mikey
Gondolom a svédnek ment legjobban az ütögetés 😀
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 569
fél off:

Kedvenc NHL csapatom három játékosa - Cam Fowler, Viktor Fasth és Nick Bonino - Tempében vendégeskedett, ha már a Ducks Phoenixben játszik két meccset is a napokban:



Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem tetszik, hogy ilyeneket összehoznak.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Biztosan nem állítom, hogy így van, de szerintem amikor olyan műsort adnak a rádiók, ami copyrightos (pl. egy MLB-meccs), akkor, ha nem a megfelelő régióból hallgatod őket, egyszerűen más adást hallasz, mint amit a rádió vételkörzetében fogni lehet a táskarádiókon. (Régen, mikor még nem volt sok angol focis stream, próbáltam hallgatni meccset a rádión, de a búgó hangú automata mindig elnézést kért, hogy ezt nekem nem tudják adni és bejátszott valami random műsort.)marci
Logikusan hangzik, köszi. Mindig elfelejtem, hogy a 21. században élünk 😊
Más: arbitrációról nincs kedved írni Pénzügyekre, esetleg Play ball!ra? Elég sokunk számára nagy homály. Olvastam, hogy mi az, de mintha kínaiul lett volna.
robiroboter
Jó ötlet. 😊

szerk.: elkezdtem írni a blogger felületén, majd jött véletlenül egy Ctrl+A és egy "z" betű, amit persze rögtön el is mentett. majd, ha visszapakoltam az összes billentyűt a klaviatúrába, akkor nekiállok újra Wordben. 😀
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Délután lesz is mit hallgatnom akkor. Remek.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Kint a huszadik pubcast! Csütörtök estére közös WBC-meccsnézést hirdettek a srácok, részletek a posztban.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 057 — Let's go O's!
Biztosan nem állítom, hogy így van, de szerintem amikor olyan műsort adnak a rádiók, ami copyrightos (pl. egy MLB-meccs), akkor, ha nem a megfelelő régióból hallgatod őket, egyszerűen más adást hallasz, mint amit a rádió vételkörzetében fogni lehet a táskarádiókon. (Régen, mikor még nem volt sok angol focis stream, próbáltam hallgatni meccset a rádión, de a búgó hangú automata mindig elnézést kért, hogy ezt nekem nem tudják adni és bejátszott valami random műsort.)marci
Logikusan hangzik, köszi. Mindig elfelejtem, hogy a 21. században élünk 😊
Más: arbitrációról nincs kedved írni Pénzügyekre, esetleg Play ball!ra? Elég sokunk számára nagy homály. Olvastam, hogy mi az, de mintha kínaiul lett volna.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.