Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 130 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Peavy hosszabbított, 2 év, 29 millió + 15 milliós csapatopcióval '15-re.
Floyd 9.5 milliós csapatopcióját lehívta a Sox, így Gavin is marad.
Ellenben Youkilis és Myers opcióját nem hívta le a csapat, így ők mától szabadügynökök.

Floyd 9.5 millióját sokallom, de így legalább már most kőbiztos a '13-as rotáció.
Peavy, Sale, Danks (ha felépül, ha nem, akkor Santiago), Floyd, Quintana.

Bár Floyd esetében a trade lehetőségét még mindig nem zárom ki.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Úgy néz ki idén a Bocsok sok pénzt ki akarnak szórni. Kíváncsian várom mi lesz belőle.
Közben úgy hírlik Eric Karros veszi át a távozó Bob Brenly helyét a WGN baseball stábjában. Őt bírjuk?Shawn84
1. nagyon meglepődnék. Még bőven rebuilding év lesz, Garza/Soriano/DeJesus mind megy, normális ellenértékért. Cserébe pofásan alakul a farm (főleg a kezdeti állapotokhoz képest), ráadásul egy jónevű minor league pitching coordinatort hoztak.
2. Nem. Nagyon nem. Akkor inkább Mark Grace jelentkezzen be skype-on keresztül a sittről, pedig őt sem szívesen hallgatnám 162 meccsen. BB a legjobban fizetett szakkommentátor volt (700k+, félelmetes mellesleg), csak jót kéne ilyen büdzséből....Escalade
Azért kíváncsi leszek hogy az öregeket miért tudják majd elpasszolni. Már Junkie Timmyről is olvastam valahol. Meg OF-re akarunk hozni nagyon még. Remélem, hogy tényleg marad a csapatépítés, és nem az lesz mint az Eaglesnél Phillyben. Ott is úgy volt 2 évig, aztán hirtelen eredményeket akartak és jött a Dream teamezés. Eredmény nélkül. Kíváncsi vagyok itt meddig tart a türelem.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Úgy néz ki idén a Bocsok sok pénzt ki akarnak szórni. Kíváncsian várom mi lesz belőle.
Közben úgy hírlik Eric Karros veszi át a távozó Bob Brenly helyét a WGN baseball stábjában. Őt bírjuk?Shawn84
1. nagyon meglepődnék. Még bőven rebuilding év lesz, Garza/Soriano/DeJesus mind megy, normális ellenértékért. Cserébe pofásan alakul a farm (főleg a kezdeti állapotokhoz képest), ráadásul egy jónevű minor league pitching coordinatort hoztak.
2. Nem. Nagyon nem. Akkor inkább Mark Grace jelentkezzen be skype-on keresztül a sittről, pedig őt sem szívesen hallgatnám 162 meccsen. BB a legjobban fizetett szakkommentátor volt (700k+, félelmetes mellesleg), csak jót kéne ilyen büdzséből....

több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
The Rays will exercise James Shields' 2013 contract option worth $10.25MM.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Tanulságos post season volt. A Giantsnél csak az NL-ben van négy jobb csapat, de Bochy tényleg egy isten, hogy ezt meg tudták nyerni 😊

Reálisan a Redsnek ki kellett volna söpörni őket azon a két unearned runnal elvesztett meccsen. De ez jellemző volt egész októberben a Giantsre, egyszerűen nem hibáztak, és amikor az ellenfél igen, akkor azt büntették kőkeményen.

Szerintem ezzel nyertek, mert még azt se mondanám, hogy a pitchereik olyan rettenthetetlenek voltak, jók, persze, nagyon jók, de pl a Tigers kezdő pitcherek (az ászt leszámítva 😛 ) kb semmivel nem dobtak rosszabbul.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Közben úgy hírlik Eric Karros veszi át a távozó Bob Brenly helyét a WGN baseball stábjában. Őt bírjuk?Shawn84
Amikor idén elcsíptem a Foxon, elég sok hülyeséget összehordott.marci
De legalább sokat ökörködött a D-backs meccsek alatt.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Közben úgy hírlik Eric Karros veszi át a távozó Bob Brenly helyét a WGN baseball stábjában. Őt bírjuk?Shawn84
Amikor idén elcsíptem a Foxon, elég sok hülyeséget összehordott.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Vajh már a mai meccs után lesznek szabad ügynökök?gdavid
Hivatalosan a meccs másnapján szabadügynökké válhatnak a lejáró szerződésű játékosok, ha beadják a papírokat (ezt természetesen mindenki megteszi). De mielőtt másokkal is tárgyalhatnának, van 15 nap, amíg a volt csapatoknak kizárólagos tárgyalási lehetőségük van.marci
ez megváltozott, nem kell már papírozni, automatikusan szabadok és csak 5 nap a kizárólagos tárgyalási időszak.rsk
tényleg, rémlett is ilyesmi, de a Cot's-on még a régi verziót írták, köszi.
több mint 11 éve
rsk 66
Vajh már a mai meccs után lesznek szabad ügynökök?gdavid
Hivatalosan a meccs másnapján szabadügynökké válhatnak a lejáró szerződésű játékosok, ha beadják a papírokat (ezt természetesen mindenki megteszi). De mielőtt másokkal is tárgyalhatnának, van 15 nap, amíg a volt csapatoknak kizárólagos tárgyalási lehetőségük van.marci
ez megváltozott, nem kell már papírozni, automatikusan szabadok és csak 5 nap a kizárólagos tárgyalási időszak.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Úgy néz ki idén a Bocsok sok pénzt ki akarnak szórni. Kíváncsian várom mi lesz belőle.
Közben úgy hírlik Eric Karros veszi át a távozó Bob Brenly helyét a WGN baseball stábjában. Őt bírjuk?
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Bruce Bochy, future Hall of Fame manager?

Yankees pick up options on Granderson, Cano, Aardsma

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
panda egy jó meccsre megkapja az mvp címet, vicc. nálam romo 3 saveje sokkal értékesebb.stero
Nem azért kapja, hanem mert én nemrég mondtam hogy már vésik a nevét 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Vajh már a mai meccs után lesznek szabad ügynökök?gdavid
Hivatalosan a meccs másnapján szabadügynökké válhatnak a lejáró szerződésű játékosok, ha beadják a papírokat (ezt természetesen mindenki megteszi). De mielőtt másokkal is tárgyalhatnának, van 15 nap, amíg a volt csapatoknak kizárólagos tárgyalási lehetőségük van.
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
122 nap a Spring Trainingig. Dzsís, mikor lesz már húsvét?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
panda egy jó meccsre megkapja az mvp címet, vicc. nálam romo 3 saveje sokkal értékesebb.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
Katasztrófa bazdmeg. Katasztrófa.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Végre vége és jöhet az érdekes rész.Mikey
Máris április? 😀robiroboter
Free agency. 😛 Számomra érdekesebb mint holmi playoff meg World Series. 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Végre vége és jöhet az érdekes rész.Mikey
Máris április? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Végre vége és jöhet az érdekes rész.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Amennyit én láttam Cabrera és Fielder AB-jeiből nekem az jött le, hogy nekik csak a HR a megfelelő. Nem csak simán elütni akarják a labdát, hanem kivágni még a városból is.Matthew99
Én is ezt láttam Fielderen, görcsösen kereste a kontaktot és a home runt. Cabrerán én nem láttam ezt, de a 3-4. meccseket nem láttam.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
"Fielder has seen a total of 30 pitches in 11 plate appearances in the World Series."

Lassú, szarkasztikus taps.Escalade
És abból a 30-ból szerintem 25 a strike zónán kívülre érkezett 😊

Nem tudom megfejteni ezt a Berry nr2 ütő dolgot.

Perception is reality.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Vajh már a mai meccs után lesznek szabad ügynökök?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Amennyit én láttam Cabrera és Fielder AB-jeiből nekem az jött le, hogy nekik csak a HR a megfelelő. Nem csak simán elütni akarják a labdát, hanem kivágni még a városból is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
"Fielder has seen a total of 30 pitches in 11 plate appearances in the World Series."

Lassú, szarkasztikus taps.

több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Nem akarok lehúzó lenni, de szerintem egy 5-7 meccses sorozatban a baseball véletlenszerűségének vannak kitéve a felek. Most is. (Nem véletlenül játszanak 162 meccset; és még így se tűnik el minden véletlenszerűség a végeredményből, lásd az idei O's.)marci
Play ball! 2006 Papírforma szerint

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.