Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 078 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nem azért, mert a dobóitok leszedték a mi ütőinket a pályáról Darksun3
Mert miért nem azért? spekuláció. Az ellenfél lenézése, hogy mi nem tudunk benneteket megverni, csak magatokat tudjátok.
MacPhisto
A nulla plate discipline az önszívatás. Arról nem a dobók "tehetnek", hogy a rosszabb dobásokat sem sikerül normálisan eltalálni, vagy kalimpálnak mindenre az ütők (Granderson).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 025 — Let's go O's!
milyen vitákat tud generálni egy kis fantasy baseball 😀 na, már csak egy óra a lincecum-wainwrightig. ott remélem kétoldalú lesz az ütésváltás 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
elmennek a bírók is a francba.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nem azért, mert a dobóitok leszedték a mi ütőinket a pályárólDarksun3
Mert miért nem azért? spekuláció. Az ellenfél lenézése, hogy mi nem tudunk benneteket megverni, csak magatokat tudjátok.
MacPhisto
Pont rám írod, hogy lenézek egy másik csapatot? 😀 Wow.
Ez esetben megkövetlek és minden Tigris-fant, eszem ágában sem volt lenézni a Detroitot.
Egyszerűen én úgy láttam/éreztem az eddigiek alapján, hogy nagyobb részben szívatjuk mi magunkat, mint az ellenfél dobói. Mind az O's ellen, mind a Tigers ellen.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
ez nagy safe volt joba 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
Nem azért, mert a dobóitok leszedték a mi ütőinket a pályáról
Mert miért nem azért? spekuláció. Az ellenfél lenézése, hogy mi nem tudunk benneteket megverni, csak magatokat tudjátok.
Darksun3

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
OK szarok, de ebből semennyire nem következik, hogy AMÚGY 3-0 lenne.

Ez kb. olyan, mintha beírnám, hogy ha Staffordnak minden paasza bejön akkor most 6-0 lennénk.MacPhisto
Nem tudni mennyi lenne. Szerintem a maival lenne 2-2. De lehet, hogy nem lenne más a szituáció, és lehet, hogy 3-0 lenne ide.

Senki nem vitatja a 3-0-ás vezetés jogosságát, csupán rámutattunk ennek okára és megjegyeztük, hogyha mindkét csapat hozta volna a maga ütésátlagát (nemcsak ti), akkor most valószínűleg más lenne a párharc állása.
gdavid
Az biztos. De semmi esetre sem lenne 3-0.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
OK akkor ha STafford olyan százalékkal passzolna mint tavaly, akkor 6-0 lennénk? nem.MacPhisto
Nem. Az eddigi három meccs mind olyan szoros volt, hogy mehetett volna bármelyik irányba. És ez úgy, hogy a Yankees rettenetesen ütött. Nem azért, mert a dobóitok leszedték a mi ütőinket a pályáról, mert már a Baltimore ellen is sz.rok voltunk ütésben. Ha a Yankees hozta volna azt ütésben, amit tud, vagy csak hasonlót, AKKOR lehetne most fordított az állás. Szerintem.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
OK szarok, de ebből semennyire nem következik, hogy AMÚGY 3-0 lenne.

Ez kb. olyan, mintha beírnám, hogy ha Staffordnak minden paasza bejön akkor most 6-0 lennénk.MacPhisto
Nem tudni mennyi lenne. Szerintem a maival lenne 2-2. De lehet, hogy nem lenne más a szituáció, és lehet, hogy 3-0 lenne ide.

Senki nem vitatja a 3-0-ás vezetés jogosságát, csupán rámutattunk ennek okára és megjegyeztük, hogyha mindkét csapat hozta volna a maga ütésátlagát (nemcsak ti), akkor most valószínűleg más lenne a párharc állása.

A Staffordos példa nem teljesen analóg, mert ott a fő gond, hogy kevés a TD, sok az INT, nem pedig a százalék.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).gdavid
A pitchingünk messze jobb a tiéteknél. Talán van némi összefüggés?MacPhisto
Mac! Maradj a hokinál, ahhoz jobban értesz. Én is Red Wings szurkoló vagyok, és tudom, hogy a hokit kened-vágod, de a baseball nem egészen így megy. Nem javul a dobók engedett ütésátlaga 10-15%-ot a PO-ra, hacsak az ellen ütői nem olyan sz@rok, mint most a mieink.gdavid
OK szarok, de ebből semennyire nem következik, hogy AMÚGY 3-0 lenne.

Ez kb. olyan, mintha beírnám, hogy ha Staffordnak minden paasza bejön akkor most 6-0 lennénk.MacPhisto
ez hülye példa, a kettő qra nem ugyanazstero
OK akkor ha STafford olyan százalékkal passzolna mint tavaly, akkor 6-0 lennénk? nem.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).gdavid
A pitchingünk messze jobb a tiéteknél. Talán van némi összefüggés?MacPhisto
Mac! Maradj a hokinál, ahhoz jobban értesz. Én is Red Wings szurkoló vagyok, és tudom, hogy a hokit kened-vágod, de a baseball nem egészen így megy. Nem javul a dobók engedett ütésátlaga 10-15%-ot a PO-ra, hacsak az ellen ütői nem olyan sz@rok, mint most a mieink.gdavid
OK szarok, de ebből semennyire nem következik, hogy AMÚGY 3-0 lenne.

Ez kb. olyan, mintha beírnám, hogy ha Staffordnak minden paasza bejön akkor most 6-0 lennénk.MacPhisto
ez hülye példa, a kettő qra nem ugyanaz


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 025 — Let's go O's!
😀 szeressétek a csapatot, az a lényeg.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).gdavid
A pitchingünk messze jobb a tiéteknél. Talán van némi összefüggés?MacPhisto
Mac! Maradj a hokinál, ahhoz jobban értesz. Én is Red Wings szurkoló vagyok, és tudom, hogy a hokit kened-vágod, de a baseball nem egészen így megy. Nem javul a dobók engedett ütésátlaga 10-15%-ot a PO-ra, hacsak az ellen ütői nem olyan sz@rok, mint most a mieink.gdavid
OK szarok, de ebből semennyire nem következik, hogy AMÚGY 3-0 lenne.

Ez kb. olyan, mintha beírnám, hogy ha Staffordnak minden paasza bejön akkor most 6-0 lennénk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
kérem a tippeket az alcs mvp-restero
Nunez. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
nem reális, mert éppen söpörnek titeket. de legalább ezen nem bukok 😊 ennyi meg jár az O's drukkereknek is 😊 jövőre. ott leszünk.robiroboter
Értetted, hogy értem. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
kérem a tippeket az alcs mvp-re


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én pedig nem vagyok az az idegeskedős fajta. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
tényleg srácok, ízi. nem úgy alakult, na és? nem mi megyünk ki minden nap ütögetni meg dobálni, ne tévedjünk el. riszpekt. és fogadjatok a csapatra, legyen részesedésetek, hogy számon kérhessétek őket 😀 2013. április 2. hol vagy már? 😀robiroboter
Én jól vagyok. Második kedvenc a Tigers, de az elmúlt években mindig a Nr. 1-t veri 😕 Egyébként is, mint már írtam, jó szezon volt ez, csak a vége csúnya.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
ülj le Mac egyes!
és a-rod a pályán


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 025 — Let's go O's!
nem reális, mert éppen söpörnek titeket. de legalább ezen nem bukok 😊 ennyi meg jár az O's drukkereknek is 😊 jövőre. ott leszünk.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).gdavid
A pitchingünk messze jobb a tiéteknél. Talán van némi összefüggés?MacPhisto
Mac! Maradj a hokinál, ahhoz jobban értesz. Én is Red Wings szurkoló vagyok, és tudom, hogy a hokit kened-vágod, de a baseball nem egészen így megy. Nem javul a dobók engedett ütésátlaga 10-15%-ot a PO-ra, hacsak az ellen ütői nem olyan sz@rok, mint most a mieink.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
tényleg srácok, ízi. nem úgy alakult, na és? nem mi megyünk ki minden nap ütögetni meg dobálni, ne tévedjünk el. riszpekt. és fogadjatok a csapatra, legyen részesedésetek, hogy számon kérhessétek őket 😀 2013. április 2. hol vagy már? 😀robiroboter
Most mondd azt, hogy nem reális, amit írtam. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).gdavid
A pitchingünk messze jobb a tiéteknél.MacPhisto
😀 😀 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 025 — Let's go O's!
tényleg srácok, ízi. nem úgy alakult, na és? nem mi megyünk ki minden nap ütögetni meg dobálni, ne tévedjünk el. riszpekt. és fogadjatok a csapatra, legyen részesedésetek, hogy számon kérhessétek őket 😀 2013. április 2. hol vagy már? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Mire gondolsz? A fantasztikus 3-0-ás (2 pont bírói hibának köszönhetően jött be), vagy a még fantasztikusabb 2-1-es győzelmetekre? Vagy a hosszabbításos 6-4-re, amit 4-0-ról adtatok le?Darksun3
Ja bocs, nem is 3, 5-0-ra vezetnétek. Igazad van 😀MacPhisto
Ha a Yankees nem lett volna reménytelen ütésben (ami nem csak a ti dobóitoknak volt köszönhető, nyugodt lehetsz) az egész széria alatt, és a legnagyobb sztárok nem betliznek (Canó-Granderson-Rodriguez-Swisher), akkor biztos lehetsz benne, hogy most fordítva állnának azok a seprűk.Darksun3
Álomvilágban éltek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM