Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 130 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hivatalos a "Farrell-trade", Torontoba ment Mike Aviles, masik iranyba RHP David Carpenter, tucatRP ment.
több mint 11 éve
rsk 66
Nem kovetem szorosan az AL East meccseit, foleg nem a Blue Jayst, de Farrellel kapcsolatban nem egyszer olvastam kritikakent, hogy tetu lassan reagal az esemenyekre a meccs kozben. Nem hiszem, hogy kitotli a szerzodest Bostonban.marci
csak pozitívan:
Remember, Francona Was Just As Horrible in Philadelphia as Farrell Was in Toronto 😊
több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 337 — dart@freestart.hu
És szemet vetettek John Farrellre, a Blue Jays managerére.robiroboter
Annyira, hogy állítólag meg is állapodtak:
 espn.go.com/boston/mlb/story/_/id/8532135/source-boston-red-sox-hire-john-farrell-next-manager

Do your job
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
off: Valaki szokott játszani a Major League Baseball 2k12-vel? Nálam be fagy az indító képernyőnél miután betöltötte a rostereket, és az egyéb betölteni valókat. Egyszerűen megáll a zene, és se előre, se hátra. Valakinek ötlet esetleg, hogy mi lehet a galiba? Crack át van másolva, és az rld.dll file is. Anno még ment, játszottam is vele, de most nem értem mi lehet a gond.totomario
Csebivel nálunk is ez volt a probléma, még múlt héten. A dátumot vissza kell állítani a windowsban május, július környékére, és akkor jó lesz.Shawn84
És megy 😀 köszönöm szépen. Mindenre gondoltam, csak erre nem 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
off: Valaki szokott játszani a Major League Baseball 2k12-vel? Nálam be fagy az indító képernyőnél miután betöltötte a rostereket, és az egyéb betölteni valókat. Egyszerűen megáll a zene, és se előre, se hátra. Valakinek ötlet esetleg, hogy mi lehet a galiba? Crack át van másolva, és az rld.dll file is. Anno még ment, játszottam is vele, de most nem értem mi lehet a gond.totomario
Csebivel nálunk is ez volt a probléma, még múlt héten. A dátumot vissza kell állítani a windowsban május, július környékére, és akkor jó lesz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
off: Valaki szokott játszani a Major League Baseball 2k12-vel? Nálam be fagy az indító képernyőnél miután betöltötte a rostereket, és az egyéb betölteni valókat. Egyszerűen megáll a zene, és se előre, se hátra. Valakinek ötlet esetleg, hogy mi lehet a galiba? Crack át van másolva, és az rld.dll file is. Anno még ment, játszottam is vele, de most nem értem mi lehet a gond.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
A DBacks fanek bontják a pezsgőket. Chris Young borzalmas volt, popup automata és a védekezése sem kiemelkedő.

Mondjuk az Arizona trade-jei az Oaklanddel rendre rosszul szoktak elsülni, úgyhogy gondolom, az A's-ben majd feltámad a tékozló fiú. 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Egészen tetszetős a Cespedes-Young-Reddick outfield. Ha még Beane talál egy-két ütni is tudó belső poszton védekező játékost, komoly terveket is elkezdhetnek szövögetni Oaklandben.

De legalább az NL-beli 'kedvencemet' nem értem.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Erdekes ez az Oakland-Arizona-Miami trade. Egyfelol a Marlins bizonyitja, hogy nem tokolnek es nem veletlenul nem akarnak oda menni szabadugynokok, mert felnek, hogy egy even belul mar mashol lesznek. Masreszt nem hittem, hogy ennyire telitett a CF-piac, hogy Chris Youngert csak egy tulfizetett RP-t es egy no-bat SS-t tudtak szerezni. Viszont az Oakland reszerol nagyon tetszik az uzlet, most mar csak az a kerdes, hogy az OF-tultengest kinek az elcserelesevel oldjak fel (tippem Crisp, de Reddick se lepne meg, utobbinak szerintem lehet, hogy nem lesz nagyobb erteke, mint most).

Nem kovetem szorosan az AL East meccseit, foleg nem a Blue Jayst, de Farrellel kapcsolatban nem egyszer olvastam kritikakent, hogy tetu lassan reagal az esemenyekre a meccs kozben. Nem hiszem, hogy kitotli a szerzodest Bostonban.
több mint 11 éve
rsk 66
És szemet vetettek John Farrellre, a Blue Jays managerére.robiroboter
amikor dobóedzőként volt a Soxnál, kb Francona utódjának tartották, csak nem bírta kivárni. persze amikor elfogadta a Jays manageri poziciót a 2010-es szezon után, akkor még nem tűnt úgy, hogy Francona eltűnik a képből ilyen hirtelen 😊
rsk
ez gyorsan eldőlt a tavalyi több hetes cirkuszhoz képest: Farrell 3 év.
úgy tűnik megy Aviles, jön Lind.

egy baki mlbrtraderumors-ról: "Farrell managed the Blue Jays to a 73-89 record in his first and only season as their manager." - két év volt az az egy...

ettől a főcímtől gondolom páran meg hideglelést kapnak így vasárnap reggel:
Sabathia to have elbow checked by Andrews
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
megtartanád vagy kidobnád, s(z)avazás

 espn.go.com/new-york/polls?id=8495478


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na, jenkik, tudtok már mosolyogni? 😀robiroboter
Ebből a mini-képregényből az a legjobb, amikor JJ megkérdi Tóbiást, hogy "Parker, tudod melyik a kedvenc rizsmárkám?" "Nem, főnök." "Uncle Ben's." és után Tobey sírós feje... 😀 😀
Egyébként 2009-ben ha nem is A-Rod vezette a csapatot, de nagyban neki volt köszönhető, hogy eljutottunk és be is húztuk. 😛
(Pedig nem nagyon csípem, de az utóbbi hetek felturbózott ellen-hadjárata miatt már csak jókat írok róla mindenhova... botrány. 😀)

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Na, jenkik, tudtok már mosolyogni? 😀

robiroboter
néztem most reggel az espn sportcentert. a-rod elcserélését miamiba randy levine egyszerűen mesének és viccnek titulálta.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Na, jenkik, tudtok már mosolyogni? 😀


Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Lynn dp tele bázis 1 outnál meg kritikus error, ami után jött a négy Giants run, egyébként tök jó volt...

Perception is reality.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Granderson 2013-as opcióját kihasználja a Yankees, de könnyen lehet, hogy elcserélik majd őt.
Swishernek pedig valószínűleg ajánlanak egy egyéves szerződést 13-13,5 millió körül. Hosszabb távút nem nagyon hiszem.
Pettitte pedig elvileg egy hónapon belül eldönti, hogy bevállal-e még egy évet.
CC könyökét pedig megvizsgáltatják "biztos, ami biztos" alapon.Darksun3
a bleacher reportot ajánlom mindenkinek már most mennek az elemzések és a találgatások arról ki megy és ki marad.
ichiro respect, nem bánnám ha maradna. a-rod azt mondta visszajön de a bleacher már elemzi kre lehetne elcserélni.(mauer, soriano, bay, wells)
grandyt mindenki küldené a fenébe, én is. csak találni vmi fácánt aki benyeli ahova kell a HR és az RBI. swish multi - yearben gondolkodik ezt már megmondta a szezon előtt. szerintem tőle búcsúzhatunk. majd jön a helyére ross a soxból.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ichiro nyilatkozata a kiesés után:
“The feelings of dissatisfaction and hurt inside right now is something that I hadn’t experienced in a while. So to be able to experience even this pain right now, I’m just so grateful to the Yankees to give me this opportunity to do that.”
Riszpekt. 😊
...
Granderson 2013-as opcióját kihasználja a Yankees, de könnyen lehet, hogy elcserélik majd őt.
Swishernek pedig valószínűleg ajánlanak egy egyéves szerződést 13-13,5 millió körül. Hosszabb távút nem nagyon hiszem.
Pettitte pedig elvileg egy hónapon belül eldönti, hogy bevállal-e még egy évet.
CC könyökét pedig megvizsgáltatják "biztos, ami biztos" alapon.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
rsk 66
Ennek az elmúlt pár nap fényében igen vicces vetületei lettek: 2009 Sources: Three-team deal nearrobiroboter
Ezzel a trade-del kapcsolatban merül fel szinte leginkább az a kérdés, hogy mikor ítélünk meg egy cserét, a születésekor, 1-2 év múlva vagy később. Granderson ugye a Yankeesben szinte MVP-esélyessé nőtte ki magát, aztán hipp-hopp beért Austin Jackson és Scherzer is, és egyből máshogy lehetett megítélni, hogy ki "nyerte" a cserét.marci
mosolyogtam is, amikor láttam, hogy Coke húzogatta befelé a save-eket 2. és 3. meccsen.
több mint 11 éve
rsk 66
És szemet vetettek John Farrellre, a Blue Jays managerére.robiroboter
amikor dobóedzőként volt a Soxnál, kb Francona utódjának tartották, csak nem bírta kivárni. persze amikor elfogadta a Jays manageri poziciót a 2010-es szezon után, akkor még nem tűnt úgy, hogy Francona eltűnik a képből ilyen hirtelen 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Boston has had formal interviews with four men for the vacant job: Los Angeles Dodgers third-base coach Tim Wallach, New York Yankees bench coach Tony Pena, San Diego Padres special assistant Brad Ausmus and Baltimore Orioles third-base coach DeMarlo Hale; Hale is a former Red Sox coach.

És szemet vetettek John Farrellre, a Blue Jays managerére.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ennek az elmúlt pár nap fényében igen vicces vetületei lettek: 2009 Sources: Three-team deal nearrobiroboter
Ezzel a trade-del kapcsolatban merül fel szinte leginkább az a kérdés, hogy mikor ítélünk meg egy cserét, a születésekor, 1-2 év múlva vagy később. Granderson ugye a Yankeesben szinte MVP-esélyessé nőtte ki magát, aztán hipp-hopp beért Austin Jackson és Scherzer is, és egyből máshogy lehetett megítélni, hogy ki "nyerte" a cserét.
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Ennek az elmúlt pár nap fényében igen vicces vetületei lettek: 2009 Sources: Three-team deal near

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Az utolsó alapszakasz meccsek és a rájátszás is szánalom volt. Ütések nélkül nem lehet nyerni. Most már nyerje is meg a Tigers...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
akkor ennyit a yankees szezonjáról. jövőre veletek ugyanitt.
grat a tigriseknek, húzzák be a ws-t.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan
1 left...😊 Grat a Tigersnek!


I know the human being and fish can coexist peacefully