Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 130 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
ülj le Mac egyes!
és a-rod a pályán


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
nem reális, mert éppen söpörnek titeket. de legalább ezen nem bukok 😊 ennyi meg jár az O's drukkereknek is 😊 jövőre. ott leszünk.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).gdavid
A pitchingünk messze jobb a tiéteknél. Talán van némi összefüggés?MacPhisto
Mac! Maradj a hokinál, ahhoz jobban értesz. Én is Red Wings szurkoló vagyok, és tudom, hogy a hokit kened-vágod, de a baseball nem egészen így megy. Nem javul a dobók engedett ütésátlaga 10-15%-ot a PO-ra, hacsak az ellen ütői nem olyan sz@rok, mint most a mieink.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
tényleg srácok, ízi. nem úgy alakult, na és? nem mi megyünk ki minden nap ütögetni meg dobálni, ne tévedjünk el. riszpekt. és fogadjatok a csapatra, legyen részesedésetek, hogy számon kérhessétek őket 😀 2013. április 2. hol vagy már? 😀robiroboter
Most mondd azt, hogy nem reális, amit írtam. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).gdavid
A pitchingünk messze jobb a tiéteknél.MacPhisto
😀 😀 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
tényleg srácok, ízi. nem úgy alakult, na és? nem mi megyünk ki minden nap ütögetni meg dobálni, ne tévedjünk el. riszpekt. és fogadjatok a csapatra, legyen részesedésetek, hogy számon kérhessétek őket 😀 2013. április 2. hol vagy már? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Mire gondolsz? A fantasztikus 3-0-ás (2 pont bírói hibának köszönhetően jött be), vagy a még fantasztikusabb 2-1-es győzelmetekre? Vagy a hosszabbításos 6-4-re, amit 4-0-ról adtatok le?Darksun3
Ja bocs, nem is 3, 5-0-ra vezetnétek. Igazad van 😀MacPhisto
Ha a Yankees nem lett volna reménytelen ütésben (ami nem csak a ti dobóitoknak volt köszönhető, nyugodt lehetsz) az egész széria alatt, és a legnagyobb sztárok nem betliznek (Canó-Granderson-Rodriguez-Swisher), akkor biztos lehetsz benne, hogy most fordítva állnának azok a seprűk.Darksun3
Álomvilágban éltek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).gdavid
A pitchingünk messze jobb a tiéteknél. Talán van némi összefüggés?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Mire gondolsz? A fantasztikus 3-0-ás (2 pont bírói hibának köszönhetően jött be), vagy a még fantasztikusabb 2-1-es győzelmetekre? Vagy a hosszabbításos 6-4-re, amit 4-0-ról adtatok le?Darksun3
Ja bocs, nem is 3, 5-0-ra vezetnétek. Igazad van 😀MacPhisto
Ha a Yankees nem lett volna reménytelen ütésben (ami nem csak a ti dobóitoknak volt köszönhető, nyugodt lehetsz) az egész széria alatt, és a legnagyobb sztárok nem betliznek (Canó-Granderson-Rodriguez-Swisher), akkor biztos lehetsz benne, hogy most fordítva állnának azok a seprűk.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Ha megnézed az ütésátlagok alakulását (mert arról volt szó), akkor bizony nem röhögnél a padlón. A Tigrisek szinte hozzák az alapszakasz számait (0,268 - 0,259), mi viszont nagyon nem (0,265 - 0,182).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
jövünk fel mint a talajvíz 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
az mgm-en most keezdődött a nagy csapat kettő. ott több az izgalom mint itt 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Mire gondolsz? A fantasztikus 3-0-ás (2 pont bírói hibának köszönhetően jött be), vagy a még fantasztikusabb 2-1-es győzelmetekre? Vagy a hosszabbításos 6-4-re, amit 4-0-ról adtatok le?Darksun3
Ja bocs, nem is 3, 5-0-ra vezetnétek. Igazad van 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
maradj a lionsnál 😛


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotflMacPhisto
Mire gondolsz? A fantasztikus 3-0-ás (2 pont bírói hibának köszönhetően jött be), vagy a még fantasztikusabb 2-1-es győzelmetekre? Vagy a hosszabbításos 6-4-re, amit 4-0-ról adtatok le?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
rotfl

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
nem a csapat hattyúdalára gondoltam, hanem a jeter féle generációéra. azt el kell engednetek. kiváncsian várom a telet az Al Eastben. durva lesz 2013, ha bostonban is magukhoz térnek. a többiek meg már ébren vannak.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
És éhesek vagyunk. Trófeára éhesek.Darksun3
a drukkereket értem, persze. de a csapaton nem ez látszik. sőt...robiroboter
A Főnök volt a legéhesebb. Szerintem az ő halála elindított egy olyan folyamatot, amiben a fia megpróbálja újra szerethetővé tenni a Yankees-t és "lemosni" a foltot a csapat nevén (azt, hogy megvesznek mindenkit), holott ez már most sem igaz (a mostani rosterből talán csak CC és Tex kaptak nagy pénzt - meg Soriano, de ő nem Cashman "sara"). A prospect-ek terén elég jól áll a csapat (bár idén eléggé mélypont volt sérülések miatt), ha azokat hagyjuk fejlődni és beérni a nagy csapatba, akkor nagyon ütőképes lesz a Yankees - és fiatal. De kérdés, hogy lesz-e ekkora türelme a vezetésnek. Ha igazak a pletykák és A-Rod-ot kiteszik, az megint csak érdekes folyamatokat indíthat be.
...
Bár én az idei évet sem mondanám hattyúdalnak.
Rengeteg kulcsember sérülését élte túl a Yankees, az ütősorban a power-rel nem volt gond, a kezdőrotáció amikor kellett, akkor nagyon fellépett, a bullpen pedig szinte egész évben a liga egyik legjobbja volt (hullámvölgyek persze voltak).
Ahogy Stero is írta, ha egy közepes ütőátlagot hozott volna a csapat a playoff-ban, akkor az ALDS-ben söprünk Titeket, itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.
Darksun3
a sérülésekhez csak annyit, hogy a legerősebb lineup gyakorlatilag három hónapig nem tudott felállni. volt olyan amikor egyszerre hiányzott cano, arod, tex és cc. csoda, hogy leadtuk a 10 meccset?


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Azért a Madárkákat még kicsaptuk 😛gdavid
Évekkel ezelőtt megcsaptatok minket nem egyszer. De ezt az öt meccset nem nevezném megcsapásnak. Megszenvedett a rutin rendesen. A madárkák meg futottak egy olyan évet, hogy azóta is boldog minden O's drukker. Tizennégy év kőkemény szxpás után. És az a csapat most szagolt bele először a siker közelébe. Na, ők éhesek.robiroboter
Én nem hiszem, hogy sikertelen lenne ez az évünk. Legjobb 4 között vagyunk, csoportgyőzelem és AL legjobb alapszakasz. Emellett HR rekord. Csak csúnya lesz a vége, de nagyon.

Nektek pedig gratuláltam többször is. Nektek szurkoltam a Rangers ellenében is, pedig ők jobb matchup lettek volna szerintem. Persze, hogy éhesek vagytok, hisz a csapat nagy része először játszott a PO-ban.

Ja, és nem kiütést írtam (az most van), hanem megcsapást. De mindegy is, mert jövőre remélem az ALCS-ben találkozunk 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
még az espn america adása is elment. legalább nem látom ezt a kínlódást.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
És éhesek vagyunk. Trófeára éhesek.Darksun3
a drukkereket értem, persze. de a csapaton nem ez látszik. sőt...robiroboter
A Főnök volt a legéhesebb. Szerintem az ő halála elindított egy olyan folyamatot, amiben a fia megpróbálja újra szerethetővé tenni a Yankees-t és "lemosni" a foltot a csapat nevén (azt, hogy megvesznek mindenkit), holott ez már most sem igaz (a mostani rosterből talán csak CC és Tex kaptak nagy pénzt - meg Soriano, de ő nem Cashman "sara"). A prospect-ek terén elég jól áll a csapat (bár idén eléggé mélypont volt sérülések miatt), ha azokat hagyjuk fejlődni és beérni a nagy csapatba, akkor nagyon ütőképes lesz a Yankees - és fiatal. De kérdés, hogy lesz-e ekkora türelme a vezetésnek. Ha igazak a pletykák és A-Rod-ot kiteszik, az megint csak érdekes folyamatokat indíthat be.
...
Bár én az idei évet sem mondanám hattyúdalnak.
Rengeteg kulcsember sérülését élte túl a Yankees, az ütősorban a power-rel nem volt gond, a kezdőrotáció amikor kellett, akkor nagyon fellépett, a bullpen pedig szinte egész évben a liga egyik legjobbja volt (hullámvölgyek persze voltak).
Ahogy Stero is írta, ha egy közepes ütőátlagot hozott volna a csapat a playoff-ban, akkor az ALDS-ben söprünk Titeket, itt pedig mi vezetnénk 2-1-re, vagy 3-0-ra.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 769 — Detroit vs. everybody
remélem a tigers ezek után behúzza a WS-t. akkor legalább lehet mondani, hogy a bajnoktól estünk ki 😊
stero
Hát kurvára remélem. 2006-ban be kellett volna már húzni...

buzi cards 😛

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
remélem a tigers ezek után behúzza a WS-t. akkor legalább lehet mondani, hogy a bajnoktól estünk ki 😊


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Azért a Madárkákat még kicsaptuk 😛gdavid
Évekkel ezelőtt megcsaptatok minket nem egyszer. De ezt az öt meccset nem nevezném megcsapásnak. Megszenvedett a rutin rendesen. A madárkák meg futottak egy olyan évet, hogy azóta is boldog minden O's drukker. Tizennégy év kőkemény szxpás után. És az a csapat most szagolt bele először a siker közelébe. Na, ők éhesek.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
tök egyszerű. a tigers itt az éhes csapat. drukkolni meg bármiért lehet. évekig akár azért is, hogy csak a száz fa ne legyen meg 😀robiroboter
Nekem ne mondd! NBA: Pistons és Sonics 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: