Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 934 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Holnap remélem Chavez => 3B, Ichiro => CF, Gardner => LF.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Good effort A Rod 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ha ezt nem ússzuk meg 2-vel, akkor a meccs is jó eséllyel elmegy 😕

szerk.: huhh, megúsztuk.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kellett nekem pofázni a 0-0-ról.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
a tigersnek milyen mákja van. fákkkk
swish ezt jó csinálta!!!


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ekkora nyamvadt pechet.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Na, ez triple 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azért ha valaki azt mondja a szezon elején, hogy az ALCS első meccsén a NYY vs. DET nem CC vs. Verlanderrel 5 inning után 0-0 lesz, lehet, hogy nem lett volna természetes a mosolyom.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Rod = automatikus out, ha lehetőség van rá dp-vel 😀Jakehomer
Az a baj, hogy nem csak ő...
Mondjuk az elsőben legalább erősen ütötte meg, az Peraltán múlott.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
A Rod = automatikus out, ha lehetőség van rá dp-vel 😀

Perception is reality.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Fárasztani Fistert jó ötlet. Ezekből nem csinálni pontot, meccset eldönthető hiba lehet.gdavid
Két inning, kétszer telebázis. Egyedüli mentség lehet, hogy ha nem Dzsoni áll SS-ben, akkor legalább 3-0 lenne már ide (plusz mindkettő két outnál volt már).

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Fárasztani Fistert jó ötlet. Ezekből nem csinálni pontot, meccset eldönthető hiba lehet.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ezaz, Andy első inningje király volt. Kisherceg kapott egy nagy K-t.
...
Bááááázz Peralta... Jeter mellett ez lehet, hogy elment volna. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De végül most már mindegy, eldőlt, hogy a 4. meccs lesz Sabathiaé, a harmadikon Phil Hughes kezd majd.marci
A másodikat meg Kuroda short rest-en. Bitang egy széria lesz...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A mai lineup már tetszik! Szelídítsük meg a Cicusokat!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.marci
Ja, csak CC a 3. meccsre 3 day rest-en lesz, aztán ha lesz 7. meccs, arra normálon. Mondjuk neki pont nem számít a short rest, de azért nyugodtabb lennék, ha nem menne el 7 meccsig a párharc.
DS!Darksun3
Én úgy tippelem, hogy ő és Verlander is a 3., meg a lehetséges 6. meccsen fognak dobni. Szerintem így, hogy Verlander már be van jelentve a 3. meccsre, és látva az A-Rod szappanoperát, tudva, hogy Girardit igen is foglalkoztatja, hogy milyen színben tünteti fel a sajtó, CC kezd majd a 3. meccsen. Innen meg már adja magát, hogy következőre is egymás ellen kezdjenek, a hatodik meccsen.marci
én meg nem kezdetném CCt verlander ellen. amilyen szarul ütünk még egy parádés CC meccsel is buknánk. de mint ahogy tegnap láttuk CC képes hozni a meccset akkor is ha az ütők elhallgatnak.stero
Én meg inkább úgy közelíteném meg, hogy azért fizetem CC-t, hogy legyen esélyem hozni egy Verlander ellen is egy meccset.

De végül most már mindegy, eldőlt, hogy a 4. meccs lesz Sabathiaé, a harmadikon Phil Hughes kezd majd.marci
nyilván ezért fizetik de ilyen borzalmas ütőátlag mellett még CC sem képes csodára.
From Elias: The Yankees' .211 team batting average in the ALDS versus the Orioles was their lowest in a victorious postseason series in exactly 50 years -- since they won the 1962 World Series in seven games versus the Giants, despite a .199 batting average from Mantle, Maris and company.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.marci
Ja, csak CC a 3. meccsre 3 day rest-en lesz, aztán ha lesz 7. meccs, arra normálon. Mondjuk neki pont nem számít a short rest, de azért nyugodtabb lennék, ha nem menne el 7 meccsig a párharc.
DS!Darksun3
Én úgy tippelem, hogy ő és Verlander is a 3., meg a lehetséges 6. meccsen fognak dobni. Szerintem így, hogy Verlander már be van jelentve a 3. meccsre, és látva az A-Rod szappanoperát, tudva, hogy Girardit igen is foglalkoztatja, hogy milyen színben tünteti fel a sajtó, CC kezd majd a 3. meccsen. Innen meg már adja magát, hogy következőre is egymás ellen kezdjenek, a hatodik meccsen.marci
én meg nem kezdetném CCt verlander ellen. amilyen szarul ütünk még egy parádés CC meccsel is buknánk. de mint ahogy tegnap láttuk CC képes hozni a meccset akkor is ha az ütők elhallgatnak.stero
Én meg inkább úgy közelíteném meg, hogy azért fizetem CC-t, hogy legyen esélyem hozni egy Verlander ellen is egy meccset.

De végül most már mindegy, eldőlt, hogy a 4. meccs lesz Sabathiaé, a harmadikon Phil Hughes kezd majd.
több mint 11 éve
Rammer 194 — Rams fan

😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Nagyon drukkoltam az O's-nak, sajnálom, hogy kiestek. Viszont így kétszer is CC vs Verlander.marci
Ja, csak CC a 3. meccsre 3 day rest-en lesz, aztán ha lesz 7. meccs, arra normálon. Mondjuk neki pont nem számít a short rest, de azért nyugodtabb lennék, ha nem menne el 7 meccsig a párharc.
DS!Darksun3
Én úgy tippelem, hogy ő és Verlander is a 3., meg a lehetséges 6. meccsen fognak dobni. Szerintem így, hogy Verlander már be van jelentve a 3. meccsre, és látva az A-Rod szappanoperát, tudva, hogy Girardit igen is foglalkoztatja, hogy milyen színben tünteti fel a sajtó, CC kezd majd a 3. meccsen. Innen meg már adja magát, hogy következőre is egymás ellen kezdjenek, a hatodik meccsen.marci
én meg nem kezdetném CCt verlander ellen. amilyen szarul ütünk még egy parádés CC meccsel is buknánk. de mint ahogy tegnap láttuk CC képes hozni a meccset akkor is ha az ütők elhallgatnak.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
rsk 66
persze a négy csapat, amelyiknek szorítottam, mind kiesett. kimondjam hangosan, hogy hajrá Yankees? 😀rsk
nyugodtan. 😀 ha a Yanks jut tovább az azért jó, mert a WS-ben elbukni nagyobb csalódás lesz nekik, mint ha az LCS-ben búcsúznának. 😊
(mondjuk nekem az lenne a Kánaán, ha Beltran úgy nyerne gyűrűt, hogy a Bronxban szanaszét verné a jenki-dobókat. 😀)marci
én úgy számoltam, ha nekik szurkolok, nem jutnak tovább 😀
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
persze a négy csapat, amelyiknek szorítottam, mind kiesett. kimondjam hangosan, hogy hajrá Yankees? 😀rsk
nyugodtan. 😀 ha a Yanks jut tovább az azért jó, mert a WS-ben elbukni nagyobb csalódás lesz nekik, mint ha az LCS-ben búcsúznának. 😊
(mondjuk nekem az lenne a Kánaán, ha Beltran úgy nyerne gyűrűt, hogy a Bronxban szanaszét verné a jenki-dobókat. 😀)
több mint 11 éve
rsk 66
persze a négy csapat, amelyiknek szorítottam, mind kiesett. kimondjam hangosan, hogy hajrá Yankees? 😀
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Na, első meccs bepotólva, sajnos kiesett az Orioles. De közük nem volt a meccshez sajnos 8. inningig gyakorlatilag nem volt offense, akkor meg CC Sabathia elintézte, 9K a meccsen, végig is nyomta.
Jobb volt a Yankees.
Hát akkor DET-NY az ALben, asszem az idei legjobb két legjobb csapat nyomja a főcsoportdönttőt. De csodás szezont produkált 2 AL kedvenc csapatom: Baltimore, és Oakland is hatalmas gratula a szezonért!
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
K-Rod nagyon szeret családon belül boxolni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 017 — Let's go O's!
de nagyon matekoltok a hatodik meccsre 😉 miért, a két ütősort elnézve lesz? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.