Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 982 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Bocsi, de tudna valaki adni olyan streamot, ahol lehet is nézni a meccset. Kicsit idegesítő ez a US Green Card, amitől speciel egyáltalán nem nézhető a mérkőzés. 😕
Előre is köszönöm.danyly
 forum.wiziwig.eu/threads/78485-Streaming-MLB-Today-Tuesday-16-October

A Halo jó szokott lenni. Mivel streamtorrent, így reklám sincs.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 018 — Let's go O's!
nem tudom, milyen böngészőt használsz, de egy adblock (extension, add-on) segít kilőni a reklámokat.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocsi, de tudna valaki adni olyan streamot, ahol lehet is nézni a meccset. Kicsit idegesítő ez a US Green Card, amitől speciel egyáltalán nem nézhető a mérkőzés. 😕
Előre is köszönöm.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A-Rod padon.robiroboter
Meg Swish, meg Nix (enter THE Nunez!, megmutatja Zsüsztinnek, hol lakik az atyaúristen... 😀)Darksun3
Számomra már most jó a meccs, Gardner a leadoff 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A-Rod padon.robiroboter
Meg Swish, meg Nix (enter THE Nunez!, megmutatja Zsüsztinnek, hol lakik az atyaúristen... 😀)

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 018 — Let's go O's!
A-Rod padon.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
rsk 66
 www.denverpost.com/rockies/ci_21780500/jason-giambi-will-interview-colorado-rockies-manager
Nem tudom mennyi az eselye, de az en szavazatomat megkapna. 😊marci
szorítok neki! Cansecot meg a Red Sox-hoz! 😊rsk
Red Sox meginterjúvolta (vagy legalábbis akarta, nem tudom elengedték-e) a mi Tony Penánkat is. Vele szerintem nem járnátok rosszul, bár rossz lenne őt a riválisnál látni.Darksun3
jap, elengedték, tegnap volt az interjú.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
 www.denverpost.com/rockies/ci_21780500/jason-giambi-will-interview-colorado-rockies-manager
Nem tudom mennyi az eselye, de az en szavazatomat megkapna. 😊marci
szorítok neki! Cansecot meg a Red Sox-hoz! 😊rsk
Red Sox meginterjúvolta (vagy legalábbis akarta, nem tudom elengedték-e) a mi Tony Penánkat is. Vele szerintem nem járnátok rosszul, bár rossz lenne őt a riválisnál látni.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
rsk 66
szenyoék a holnap(17) esti 10-es NLCS gm3-ra meccsnézést terveznek a Móriczon az Aranykorsóba: Facebook eventrobiroboter
menés 😊
több mint 11 éve
rsk 66
 www.denverpost.com/rockies/ci_21780500/jason-giambi-will-interview-colorado-rockies-manager
Nem tudom mennyi az eselye, de az en szavazatomat megkapna. 😊marci
szorítok neki! Cansecot meg a Red Sox-hoz! 😊
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
 www.denverpost.com/rockies/ci_21780500/jason-giambi-will-interview-colorado-rockies-manager
Nem tudom mennyi az eselye, de az en szavazatomat megkapna. 😊
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
szenyoék a holnap(17) esti 10-es NLCS gm3-ra meccsnézést terveznek a Móriczon az Aranykorsóba: Facebook eventrobiroboter
asszem en is 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 982 — No es importante
szenyoék a holnap(17) esti 10-es NLCS gm3-ra meccsnézést terveznek a Móriczon az Aranykorsóba: Facebook eventrobiroboter
király, erre most elmegyek 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
robiroboter 2 018 — Let's go O's!
szenyoék a holnap(17) esti 10-es NLCS gm3-ra meccsnézést terveznek a Móriczon az Aranykorsóba: Facebook event

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 018 — Let's go O's!
@Jakehomer: Reds extend Dusty Baker through 2014robiroboter
Nem olyan meglepő, Dusty közkedvelt figura, meg ez tényleg az ő csapata. Csak nem hiszem, hogy képes WS-t nyerni, pedig az "alkatrészek" megvannak hozzá.Jakehomer
No, emlékeztem, hogy ilyesmi véleményed volt róla az otthoni besülésnél most az NLDS alatt.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
@Jakehomer: Reds extend Dusty Baker through 2014robiroboter
Nem olyan meglepő, Dusty közkedvelt figura, meg ez tényleg az ő csapata. Csak nem hiszem, hogy képes WS-t nyerni, pedig az "alkatrészek" megvannak hozzá.

Perception is reality.
több mint 11 éve
robiroboter 2 018 — Let's go O's!
@Jakehomer: Reds extend Dusty Baker through 2014

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 018 — Let's go O's!
szenyoék megfejtéseket várnak: Megfejtetted már?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Van baj...Darksun3
Nincs! 1-4 lesz a vége és kiesünk. Ezt csak akkor kerülhetjük el, ha Justint megcsapkodjuk. Ami lehetetlennek tűnik, most. De ő nem dobhat mindig olyan jól, mint eddig, mi meg nem lehetünk folyamatosan ennyire sz@rok támadásban, mint eddig. Ha ez a kettő összeér kedden, akkor még van egy kis sanszunk. Ha nem, akkor csütörtök este már szomorúan ülnek majd a srácok a repülőre (mert abban azért bízom, hogy nem söpörnek ki minket).

u.i.: persze Hughes-t szét fogják csapkodni holnap, hiszen az első meccsén jó volt. Repkednek majd a homárok 😀
gdavid
Az alapszakaszban a Hughes vs. Verlander meccset a Yankees nyerte 5-1-re 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Van baj...Darksun3
Nincs! 1-4 lesz a vége és kiesünk. Ezt csak akkor kerülhetjük el, ha Justint megcsapkodjuk. Ami lehetetlennek tűnik, most. De ő nem dobhat mindig olyan jól, mint eddig, mi meg nem lehetünk folyamatosan ennyire sz@rok támadásban, mint eddig. Ha ez a kettő összeér kedden, akkor még van egy kis sanszunk. Ha nem, akkor csütörtök este már szomorúan ülnek majd a srácok a repülőre (mert abban azért bízom, hogy nem söpörnek ki minket).

u.i.: persze Hughes-t szét fogják csapkodni holnap, hiszen az első meccsén jó volt. Repkednek majd a homárok 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Van baj...
 bleacherreport.com/articles/1371064-nick-swisher-yankees-of-unwise-to-fuel-fire-with-comments-about-fans

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Sírok...
Ilyen starting pitching mellett (és ilyen nevekkel/alapszakaszbéli teljesítményekkel az ütősorban) az O's-t söpörni kellett volna, és a Tigers ellen is útban kéne lenni a második sima győzelemnek. Sírok.Darksun3
Hát ez már nem az alapszakasz 😊Jakehomer
Nyilván, de ez még nem ok arra, hogy a Granderson-Rodriguez-Canó-Swisher kvartett a legrosszabb dobásokra is úgy lengessen, mint a hülye gyerekek.Darksun3
biztosan edzőt akarnak buktatni...


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
robiroboter 2 018 — Let's go O's!
próbálkoztam tegnap is, de nehéz úgy, hogy a négy csapat, aminek őszintén tudtam volna drukkolni, mind kiesett a divíziószériákban 😊 japán rájátszás, valaki? 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Freese delivers 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
És a legundorítóbb, hogy mind a két "extra pont" Kurodának lesz felszámolva.Darksun3
Szerintem a legundorítóbb, hogy az első "extra pont" után is volt még egy out. De 1-2 countnál két jó dobás 3-2-t eredményezett, majd még egy pontot.

Ja, egyébként sz@rok vagyunk.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: