Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 130 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Out volt Fielder, de hogy miért nem állították meg a harmadikon, az érthetetlen. Nem lesz itt sok run, meg kell becsülni egy ilyen lehetőséget.

Az első meccs O-ja fluke volt a Giantstől, de jól védekeznek és nem csinálnak hülyeségeket, ezzel jutottak ideáig.

Perception is reality.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fielder szerintem beért a másodikban, erre a bíró kint mutat.A rohadt Giants-nek még kedveznek is. Nem kellene, hogy elhúzzanak 2-0-ra.
Szerk.: Közben Fister-t is szépen fejbe lőtték.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 724 — Amerikai sportok rajongója
Nincs nagy tapasztalatom még, de egyszerűen foghatalannak tűnik ez a Giants nekem! Minden tökéletes volt megint, Zito+Lince, a védekezés, elképesztű ütőforma mindenkitől, és hát egyik kedvencem Sandoval 3 HR😊 Ráadásul Verlander ellen ugyebár.
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Still playing moneyball - An exclusive interview with Billy Beane

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Posada jó irányba indult el 😀



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Babe Ruth, Reggie Jackson, Albert Pujols és Pablo Sandoval 😀 😀 😀 Ez milyen névsor 😀robiroboter
😛
Ezt kellett volna megtenni, jó szorzója lett volna Pablónak.. 😀
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Babe Ruth, Reggie Jackson, Albert Pujols és Pablo Sandoval 😀 😀 😀 Ez milyen névsor 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Franc, hogy csak most, pedig Ozziet megnéztem volna Bostonban. 😀

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
The Marlins announced today that they have fired manager Ozzie Guillen. The team finished 69-93 last season and Guillen had 3 years remaining on his 4-year, $10 million contract.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
A Cards majdnem akkorát betlizett, mint a Reds. Nem volt túl színvonalas NLCS, a Cards pitching és defense (sok volt az unearned run) is gyengén muzsikált. Hihetetlen, hogy ez a Giants WS-t játszik, Scutaro a legjobb játékosuk a playoffban, vicc.

Tigers in 5

Perception is reality.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 037
Adam Dunn kapta a Sporting News Comeback Player of the Year díját.
több mint 11 éve
robiroboter 2 026 — Let's go O's!
Az Outside Corner csapatonkénti free agent előrejelzés-sorozatba kezdett, érdemes odanézni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt nehezen hiszem el: hogy lehet sima 3-1-es vezetésről kikapni? Mondjuk (nagy bánatomra)hasonlót már átéltem a Canucks esetében a Stanley Cup döntőben (2-0-ás és 3-2-es vezetésről vesztettük el).
Ilyen gyenge ütőjátékot a Cards-tól az utolsó 3 meccsen. Förtelmes volt. Meccs előtt 1 run és 19 SO a St. Louis támadóitól. És mi ebben a furcsa? Ez az arány megmaradt a 7. meccs után is!!

Nagyon szurkolok a Tigers-nek!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Pence 3-szor megütött labdája elég jól néz ki lassításban:  mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2012_10_22_slnmlb_sfnmlb_1&mode=wrap#gid=2012_10_22_slnmlb_sfnmlb_1&mode=video Matthew99
3-4 percen át néztem a GIF-változatot. 😀
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Pence 3-szor megütött labdája elég jól néz ki lassításban 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
tigers in 6


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
wow, ez hamar eldőlt...jjncaa
van igazság a bolygón. ennek így kell lennie, tudjuk miért.shawnka
?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
wow, ez hamar eldőlt...jjncaa
van igazság a bolygón. ennek így kell lennie, tudjuk miért.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 130 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
wow, ez hamar eldőlt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Chances of Each New York Yankees Player Returning to the Bronx in 2013
kíváncsi vagyok ebből mennyi fog bejönni. érdemes lesz visszanézni
 bleacherreport.com/articles/1379876-chances-of-each-new-york-yankees-player-returning-to-the-bronx-in-2013


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 724 — Amerikai sportok rajongója
Hát ezt nem hittem volna, hogy lesz 7. meccs, és két ilyen sima gypzelem után!! Na azt tuti megnézem holna, úgyis munkaszünet van.😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Tudom én azt jól. Ráfér mindkét csapatra a vérfrissítés. Viszont remélem jövőre is hasonlóan néz majd ki az alapszakasz tabella 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
rsk 66
Még jó, hogy Pedroia használható valamire, különben egész csapatot vehetnének 😊Matthew99
nem tudom nézted-e, de a yanks listája sem lesz rövidebb 😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 399 — Invisible man
Még jó, hogy Pedroia használható valamire, különben egész csapatot vehetnének 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
rsk 66
Hivatalos a "Farrell-trade", Torontoba ment Mike Aviles, masik iranyba RHP David Carpenter, tucatRP ment.marci
még jobb, így Lindnek nem kell millókat fizetni.
Carpenter érdekesség: eredetileg catcher volt, 2008-as szezon közepén váltott dobó pozícióba.
Aviles-szel jól jár Toronto, kezdő 2B vagy egyesen kívül éppen bárhol bevethető lesz infielden.
Cherington és Farrell nem fog unatkozni a következő hónapokban, bevásárlólista: 1B, SS, LF, RF, DH, SP#3, beugró SP-k... mondjuk pénz van bőven 😊