Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 811 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lohse lecserélték. Sok volt a 6 H úgy látszik. Vagy inkább pihentetik. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
But look, if we’re really interested in making the one-game playoff so different and distinct from the game we watch 162 other times during the year, here are a few additional rule suggestions to make it more wacky for the kids:

One Game Circus

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Na ezt a Jones-t is kivágnám gyorsan. Tőle a Cards simán nyer.danyly
Jah, utolsó nímand. Egyébként ki is vágják idény után azonnal.

Perception is reality.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
és akkor a régi régi rendszer? két ligagyőztes a world seriesben, és ennyi a playoff? 😀 hol lenne akkor most az O's? 😀 😀robiroboter
semmi se jó!😊
Ma éjjel kezdődik az MLB playoff! Kíváncsian várom milyen is az igazi postseason baseball!!zavi27
Ez az egymeccses series nekem nem az igazi, de érdekes meccsek lesznek, az biztos.

Ez a changeup hiba volt Lohse-tól, de előtte talán a foul ballnál ki lehetett volna ejteni Rosst.Jakehomer
Igen mondjuk ez az egymeccses nekem se tetszik igazán, annak ellenére hogy a bővítésnek örülök. Most gürizel 162 meccset, vért izzadsz hogy bejuss aztán 1 meccsen kiesel. Eddig aki meg bejutott wild cardon annak mindnek garantálva volt egy series minumum.zavi27
pont ez benne a jó, én szeretem a baseballt, de őszintén szólva csak a rájátszást vagyok képes nézni, mert itt már tényleg minden ütés/dobás számít 😊jjncaa
Őersze megvan a feelingje így most ennek, csak szerintem kicsit aránytalan így a 162 meccshez az 1 meccsen eldőlő dolog.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na ezt a Jones-t is kivágnám gyorsan. Tőle a Cards simán nyer.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 811 — No es importante
Ma éjjel kezdődik az MLB playoff! Kíváncsian várom milyen is az igazi postseason baseball!!zavi27
Ez az egymeccses series nekem nem az igazi, de érdekes meccsek lesznek, az biztos.

Ez a changeup hiba volt Lohse-tól, de előtte talán a foul ballnál ki lehetett volna ejteni Rosst.Jakehomer
Igen mondjuk ez az egymeccses nekem se tetszik igazán, annak ellenére hogy a bővítésnek örülök. Most gürizel 162 meccset, vért izzadsz hogy bejuss aztán 1 meccsen kiesel. Eddig aki meg bejutott wild cardon annak mindnek garantálva volt egy series minumum.zavi27
pont ez benne a jó, én szeretem a baseballt, de őszintén szólva csak a rájátszást vagyok képes nézni, mert itt már tényleg minden ütés/dobás számít 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Mekkora error Chippertől, nagy a nyomás 😊

Perception is reality.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
és akkor a régi régi rendszer? két ligagyőztes a world seriesben, és ennyi a playoff? 😀 hol lenne akkor most az O's? 😀 😀robiroboter
semmi se jó!😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
és akkor a régi régi rendszer? két ligagyőztes a world seriesben, és ennyi a playoff? 😀 hol lenne akkor most az O's? 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Ma éjjel kezdődik az MLB playoff! Kíváncsian várom milyen is az igazi postseason baseball!!zavi27
Ez az egymeccses series nekem nem az igazi, de érdekes meccsek lesznek, az biztos.

Ez a changeup hiba volt Lohse-tól, de előtte talán a foul ballnál ki lehetett volna ejteni Rosst.Jakehomer
Igen mondjuk ez az egymeccses nekem se tetszik igazán, annak ellenére hogy a bővítésnek örülök. Most gürizel 162 meccset, vért izzadsz hogy bejuss aztán 1 meccsen kiesel. Eddig aki meg bejutott wild cardon annak mindnek garantálva volt egy series minumum.
több mint 11 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
pokoli egy szisztéma, még próbálom terelni a gondolataimat Saunders-ről 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Ma éjjel kezdődik az MLB playoff! Kíváncsian várom milyen is az igazi postseason baseball!!zavi27
Ez az egymeccses series nekem nem az igazi, de érdekes meccsek lesznek, az biztos.

Ez a changeup hiba volt Lohse-tól, de előtte talán a foul ballnál ki lehetett volna ejteni Rosst.

Perception is reality.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Ma éjjel kezdődik az MLB playoff! Kíváncsian várom milyen is az igazi postseason baseball!!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Gonzalez az utolsó meccsen sima bőrrel játszott. 😊
Jól van, elcsaptuk a Giants száját, így a series-t kiegyenlítettük (3-3).
Azért ezt ne felejtsük el: He finished the season 14-9 with a Major League-best 2.53 ERA, with most of his numbers aside from the win total comparable to his Cy Young Award-winning season last year.
Tegnap még volt neki RBI is!

Köszi fiúk a szezont, de jövőre október végén is szurkolni akarok nektek!

Jöhet a rájátszás, jó meccsekkel.
danyly
kicsit ironikus, hogy a front office az összes értelmes pitcher prospectet elcserélgette ütőkért, akikkel még így is kb a leggyengébb ütőteljesítményt nyújtotta a csapat, plusz a payrollt is sikerült exponenciálisan növelni. avagy magyarra fordítva:
a hitting nem lett sokkal jobb, de legalább a pitching láthatóan rosszabb.
kár volt Kemp kieséséért, szinte teljesen elfelejtett ütni a sérülései alatt. nagyjából ezen el is ment a szezon, meg azon, hogy szezon felére sikerült értelmesen összerakni a batting ordert.
meg kellene nézni, hogy a liga csapatai közül hol milyen volt az ütési átlag 1-2. helyen, szerintem a Dodgers úgy bottom 5 lehetett, ha nem bottom 3.
na majd jövőre...slowmotion
Én nem így látom a dolgot, mert bőven akadt jó pitcher a csapatban. Eovaldi és Lindblom szar volt el is lettek tradelve. A kedvencem Capuano a szezon végére elfáradt, Harang nagyon hullázó teljesítményt nyújt (nem vagyok érte amúgy sem oda), Beckett és Blanton szar. Sérült listán ott van még Billingsley és Lilly akik érnek még valamit, de a bullpen-ben azért vannak jó dobók, de csak 1.0 v. max. 2.0 inningre. A Red Sox-os trade mondjuk nem igazán vált be szerintem A. Gonzalez-en kívül (Punto-t 3B poszton Cruz és akár Uribe is veri + hit rate gyenge; Beckett szintén gyenge ERA). Webster-t azért kicsit sajnálom, fiatal, fejlődő RHP-nak tűnt + Loney sem volt olyan rossz.
De azért a hitting, szerintem sokat javult és sokkal jobb lett, csak már késő volt. H. Ramirez, Victorino, A. Gonzalez azért odatette magát + a vége felé megint belendült Kemp, de Ethier meg leeresztett.
Idény közepén el is mondtam nincs jó ütőjátékosunk (vagy rossz formába volt v. sérült volt), így azon változtatni kell. Ez meg is történt.
Jó lesz ez jövőre.danyly
rengetegszer volt olyan meccs, mint összesen 5 ütést sikerült összehozni, és ezt a Victorino-Kemp-Gonzalez-Ramirez-Ethier ötösfogattal. öt ütéssel nehéz meccset nyerni, volt olyan időszak, amikor a csilivili hitting lineup két meccsen egymás után le lett nullázva.
pitching majd jövőre kiderül, egyelőre Kershaw bizonyított két egymást követő szezonban is, a többieknek ott a jövő év.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Most olvasom csak, hogy 24 ML szezonnal és 11 Gold Glove díjjal a háta mögött visszavonult Omar Vizquel.

Örülök hogy 2 évig láthattam kedvenc csapatomban JÓL játszani.
több mint 11 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
@TheMileHighCity: Guthrie példájával szimbolizálják az idei éveteket (a cím félrevezető)

Player of the Year: Colorado Rockies

én csípem még az O's évek miatt, gondolom ez titeket kevésbé hat meg, mindenesetre szvsz a cikk nem mond hülyeséget

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
azért cabrera megérdemel egy nagy tapsot azért a triple crown-ért. mindenki elsiklott felette...


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
azért nagy nehezen csak meg lett az AL East és a konferencia. bíztam benne, hogy nem zuhanunk össze mint tavaly a sox és braves vagy idén a pirates. pedig megvolt rá az esély július végén volt utóljára olyan lineup amiben együtt szerepelt tex, arod, cano, jeter, és grandyman


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Ahogy az várható volt, ennyi volt Bobby V. karrierje a Red Soxnál. Nem fogok érte könnyeket ejteni. GRAFI
sosem szerettem bobby vét amikor pedig kinevzték a sox edzőjének egyenesen megútáltam. a bemutatkozó sajtótájékoztatót úgy zárta, hogy "gyűlölöm a yankeest!"


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ahogy az várható volt, ennyi volt Bobby V. karrierje a Red Soxnál. Nem fogok érte könnyeket ejteni.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 534
Dan Johnson tegnapja: 3 for 5, 3 HR, 5 RBI.

És bazmeg ezt az embert nem voltak képesek felhívni Venturáék az egész szezon alatt, pedig annyira nyilvánvaló volt hogy segíteni tudott volna.

De hát ez van.

A csapat 85-77-tel végzett, ez éppen 10 győzelemmel több, mint amit vártam márciusban.

Nagyszerű szezon volt.

Go Sox!
több mint 11 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az év utolsó párharcát megnyertük, semmi más nem számít. Egy 28. hely is csilloghat szépen. 😛

 denversports.blog.hu/2012/10/04/diamondbacks_rockies_1_2_w_611

A playoff-ot nyilván nem fogom követni, egy dolog számít, ne a dzsájentsz nyerjen. Még egyszer csak nem nyeretik meg velük olyan ocsmány módon, mint két éve, talán már nem olyan nagy szó loser bosey, hogy futtatni kelljen azt a riherongy szélhámost.

*Ja, és ROYsario! Brutál nagy szezonja volt a kölyöknek, de komikusan védekezik, ha ebben tudna javulni legalább közepesre, jövőre az egész világ összeesküvése sem veheti el tőle az MVP-címet, most nyilván az év újonca választáson még a tíz között sem lehet ott, ami akkor is arcátlanság lesz.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 11 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
wow! el se hiszem hogy megéltem hogy behúztuk a westet.. hatalmas meccs volt, 5.be szoptunk egy 5öst, aztán visszavágtunk 6al, és onnantól megint nekünk állt a zászló. lehetett érezni hogy mi akarjuk jobban a győzelmet. a Rangersnél Hamilton egy oltári nagyot hibázott megint..az mondjuk kellett ahhoz, hogy visszajöjjünk a meccsbe.
ja és ha jól olvastam, meccs közbe kitettek egy ilyen kis szösszenetet, hogy mi vagyunk az első csapat, aki összesen 1 napot töltött a csoport élén, és meg is nyerte (ugye ez az 1 nap a tegnapi W..) kiváncsian várom a rájátszást, nem akarok túl optimista lenni de jó most a csapat. Go A's!
(U.I.: szopja ki az Angels, annyira biztos voltam hogy behúzzák az utolsó meccsüket Seattleben, hogy megraktam őket, hát szép kis pofont kaptak..)



Just Win Baby!
több mint 11 éve
robiroboter 2 005 — Let's go O's!
az O.co Coliseum felső karéjait a rájátszásra se nyitják meg? csak mert most nézem az esti meccsükről az összefoglalót és ott azt mondták, hogy telt ház volt, még az állójegyek is elkeltek, miközben a fenti szektorokban ugye nem ült senki...jjncaa
2006 óta le vannak takarva, nem véletlenül fog az A's San Joséba cuccolni.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 811 — No es importante
az O.co Coliseum felső karéjait a rájátszásra se nyitják meg? csak mert most nézem az esti meccsükről az összefoglalót és ott azt mondták, hogy telt ház volt, még az állójegyek is elkeltek, miközben a fenti szektorokban ugye nem ült senki...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal