Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
az O.co Coliseum felső karéjait a rájátszásra se nyitják meg? csak mert most nézem az esti meccsükről az összefoglalót és ott azt mondták, hogy telt ház volt, még az állójegyek is elkeltek, miközben a fenti szektorokban ugye nem ült senki...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gonzalez az utolsó meccsen sima bőrrel játszott. 😊
Jól van, elcsaptuk a Giants száját, így a series-t kiegyenlítettük (3-3).
Azért ezt ne felejtsük el: He finished the season 14-9 with a Major League-best 2.53 ERA, with most of his numbers aside from the win total comparable to his Cy Young Award-winning season last year.
Tegnap még volt neki RBI is!

Köszi fiúk a szezont, de jövőre október végén is szurkolni akarok nektek!

Jöhet a rájátszás, jó meccsekkel.
danyly
kicsit ironikus, hogy a front office az összes értelmes pitcher prospectet elcserélgette ütőkért, akikkel még így is kb a leggyengébb ütőteljesítményt nyújtotta a csapat, plusz a payrollt is sikerült exponenciálisan növelni. avagy magyarra fordítva:
a hitting nem lett sokkal jobb, de legalább a pitching láthatóan rosszabb.
kár volt Kemp kieséséért, szinte teljesen elfelejtett ütni a sérülései alatt. nagyjából ezen el is ment a szezon, meg azon, hogy szezon felére sikerült értelmesen összerakni a batting ordert.
meg kellene nézni, hogy a liga csapatai közül hol milyen volt az ütési átlag 1-2. helyen, szerintem a Dodgers úgy bottom 5 lehetett, ha nem bottom 3.
na majd jövőre...slowmotion
Én nem így látom a dolgot, mert bőven akadt jó pitcher a csapatban. Eovaldi és Lindblom szar volt el is lettek tradelve. A kedvencem Capuano a szezon végére elfáradt, Harang nagyon hullázó teljesítményt nyújt (nem vagyok érte amúgy sem oda), Beckett és Blanton szar. Sérült listán ott van még Billingsley és Lilly akik érnek még valamit, de a bullpen-ben azért vannak jó dobók, de csak 1.0 v. max. 2.0 inningre. A Red Sox-os trade mondjuk nem igazán vált be szerintem A. Gonzalez-en kívül (Punto-t 3B poszton Cruz és akár Uribe is veri + hit rate gyenge; Beckett szintén gyenge ERA). Webster-t azért kicsit sajnálom, fiatal, fejlődő RHP-nak tűnt + Loney sem volt olyan rossz.
De azért a hitting, szerintem sokat javult és sokkal jobb lett, csak már késő volt. H. Ramirez, Victorino, A. Gonzalez azért odatette magát + a vége felé megint belendült Kemp, de Ethier meg leeresztett.
Idény közepén el is mondtam nincs jó ütőjátékosunk (vagy rossz formába volt v. sérült volt), így azon változtatni kell. Ez meg is történt.
Jó lesz ez jövőre.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 679 — Cowboys fan
Gonzalez az utolsó meccsen sima bőrrel játszott. 😊
Jól van, elcsaptuk a Giants száját, így a series-t kiegyenlítettük (3-3).
Azért ezt ne felejtsük el: He finished the season 14-9 with a Major League-best 2.53 ERA, with most of his numbers aside from the win total comparable to his Cy Young Award-winning season last year.
Tegnap még volt neki RBI is!

Köszi fiúk a szezont, de jövőre október végén is szurkolni akarok nektek!

Jöhet a rájátszás, jó meccsekkel.
danyly
kicsit ironikus, hogy a front office az összes értelmes pitcher prospectet elcserélgette ütőkért, akikkel még így is kb a leggyengébb ütőteljesítményt nyújtotta a csapat, plusz a payrollt is sikerült exponenciálisan növelni. avagy magyarra fordítva:
a hitting nem lett sokkal jobb, de legalább a pitching láthatóan rosszabb.
kár volt Kemp kieséséért, szinte teljesen elfelejtett ütni a sérülései alatt. nagyjából ezen el is ment a szezon, meg azon, hogy szezon felére sikerült értelmesen összerakni a batting ordert.
meg kellene nézni, hogy a liga csapatai közül hol milyen volt az ütési átlag 1-2. helyen, szerintem a Dodgers úgy bottom 5 lehetett, ha nem bottom 3.
na majd jövőre...
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Gonzalez az utolsó meccsen sima bőrrel játszott. 😊
Jól van, elcsaptuk a Giants száját, így a series-t kiegyenlítettük (3-3).
Azért ezt ne felejtsük el: He finished the season 14-9 with a Major League-best 2.53 ERA, with most of his numbers aside from the win total comparable to his Cy Young Award-winning season last year.
Tegnap még volt neki RBI is!

Köszi fiúk a szezont, de jövőre október végén is szurkolni akarok nektek!

Jöhet a rájátszás, jó meccsekkel.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nova mit művel Robbie mögött az interjú alatt? 😀
DS!Darksun3
Nekem Girardi tetszett az interjúszobában. A sok sérülésről beszélt, de mindig jött valaki, aki segített, stb., de a priceless: "Eppley-t még nem látta dobni, még a spring training alatt sem". Vazze Joe! Tavaly dobott a Rangersben 10 meccsen 9 inninget, azokról sem néztél meg valamilyen videót? 😀gdavid
Istenem, hogy miért kell Granderson után Gardner interjút mutatni? 😀 Gardner az egyik kedvencem, de Grandy ízes, választékos nyilatkozatai után olyan rossz hallani Gardner "umm, ... uhm... umm"-jeit egy mondatban hatszor. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nova mit művel Robbie mögött az interjú alatt? 😀
DS!Darksun3
Nekem Girardi tetszett az interjúszobában. A sok sérülésről beszélt, de mindig jött valaki, aki segített, stb., de a priceless: "Eppley-t még nem látta dobni, még a spring training alatt sem". Vazze Joe! Tavaly dobott a Rangersben 10 meccsen 9 inninget, azokról sem néztél meg valamilyen videót? 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nova mit művel Robbie mögött az interjú alatt? 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
tök aranyos, kansasben az egész tv-stábot egyesével bemutatják szezonbúcsúzóul

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azt tudod, hogy annak a meccsnek a győztese lesz az ALDS ellenfeletek? Vagy tán mi könnyebben verhetőnek tűnünk? 😀 😀robiroboter
Tudom persze! Szerintem a Rangers egyszerűbb lenne nekünk (ezért akartam az AL második helyet, és a Tigerst), de nagyon utálom a Texas VIP páholyát és jó lenne, ha nem kéne megint egész októberben őket néznem 😀

@Darksun! Most nem érzem annyira erősnek a Rangerst, mint egy hónapja. Eléggé lefelé tartó formát mutatnak. De jöjjön bárki szembe, meg kell csapni!gdavid
Persze, tudom (előbb még én nyugtattam Robit ezzel 😀), de jó lenne, ha az O's helyretenné őket végleg erre a szezonra. De remélhetőleg egyikük sem lesz probléma az ALDS-ben.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Azt tudod, hogy annak a meccsnek a győztese lesz az ALDS ellenfeletek? Vagy tán mi könnyebben verhetőnek tűnünk? 😀 😀robiroboter
Tudom persze! Szerintem a Rangers egyszerűbb lenne nekünk (ezért akartam az AL második helyet, és a Tigerst), de nagyon utálom a Texas VIP páholyát és jó lenne, ha nem kéne megint egész októberben őket néznem 😀

@Darksun! Most nem érzem annyira erősnek a Rangerst, mint egy hónapja. Eléggé lefelé tartó formát mutatnak. De jöjjön bárki szembe, meg kell csapni!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
És én meg remélem, egyszer még bánni fogjátok ezt 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Azt tudod, hogy annak a meccsnek a győztese lesz az ALDS ellenfeletek? Vagy tán mi könnyebben verhetőnek tűnünk? 😀 😀robiroboter
Szerintem Dáviddal, Jocival és Mátéval együtt mind a négyen egyetérthetünk abban, hogy tízből tízszer O's ellen néznénk a Yankeest meccselni, mint Rangers ellen. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
Azt tudod, hogy annak a meccsnek a győztese lesz az ALDS ellenfeletek? Vagy tán mi könnyebben verhetőnek tűnünk? 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
És egy K-val van vége 😀 Szép volt Freddy!

Pénteken hajrá Oriols!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Én mindig bizakodó vagyok, ha égünk. 😀
...
@gdavid: honnan rendeled a pólót?
DS!Darksun3
Jaja, én vagyok a károgó 😀

Csak rendelném, mert még mindig nem akarja az igazságot. Majd holnap (ma) tovább próbálkozom. Innen:  shop.mlb.com/family/index.jsp?categoryId=16141306&cp=15459946

Az a vicces, hogy fél perccel a Baltimore bukója után már fent volt a webshopon az összes AL East Champions cucc. A pulcsi is tetszik nagyon, de arra már nincs keret (vagy nem eszek egy ideig 😀).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
már a tiétek 95 W-vel.

ja éééértem. amikor bukóban a csapat, akkor akkor már az ötödikben vége, holott megfordítjátok a végén, de ha szétcsapjátok a Bostont, akkor még a hetedikben sincs meg a meccs 😀 😀 😀 😀robiroboter
Na, jó! Innen már lehet, hogy nem kapunk ki 😉 A vasárnapi meg inkább hihetetlen volt, mint szokásos. Persze jól esett 😊gdavid
Én mindig bizakodó vagyok, ha égünk. 😀
...
@gdavid: honnan rendeled a pólót, FF?
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
már a tiétek 95 W-vel.

ja éééértem. amikor bukóban a csapat, akkor akkor már az ötödikben vége, holott megfordítjátok a végén, de ha szétcsapjátok a Bostont, akkor még a hetedikben sincs meg a meccs 😀 😀 😀 😀robiroboter
Na, jó! Innen már lehet, hogy nem kapunk ki 😉 A vasárnapi meg inkább hihetetlen volt, mint szokásos. Persze jól esett 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
Bill Veeck legyen veletek, álomba sírom magam 😀 Az utolsó két meccsen két pont és 25(!!!) K. Jöhet Darvish, te jó ég! Vasárnap találkozunk 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
AL EAST CHAMPS BABY!!!Darksun3
Már rendelném a pólót meg a sapkát, ha elfogadná végre a kártyámat a rendszer.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 008 — Let's go O's!
már a tiétek 95 W-vel.

ja éééértem. amikor bukóban a csapat, akkor akkor már az ötödikben vége, holott megfordítjátok a végén, de ha szétcsapjátok a Bostont, akkor még a hetedikben sincs meg a meccs 😀 😀 😀 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Kikapott az Oriols! Hivatalosan megvan a csoportgyőzelem!gdavid
AL EAST CHAMPS BABY!!!
És remélhetőleg nemsokára az AL legjobb mutatója is a miénk lesz.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Kikapott az Oriols! Hivatalosan megvan a csoportgyőzelem!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
És a kedvencem is ütni fog!

szerk.: és üt is, és körbe is ért Ichironak hála 😀 Nagyon örülök Gardner visszatérésének.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A grand slam már túl gangsta lett volna. 😀
Utolsó 10 meccse elég szépre sikerült.
...
Közben Granderson is ütött még egyet! 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Csak egy 2R single? Mi van veled Robinson? 😀 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: