Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A-Rod double, majd Canó HR (de mekkora te jó ég). Unalmas egy meccs, de én ezeket szeretem 😊gdavid
Bár mind ilyen lenne! 😀 Na jó nem. Szezononként mondjuk 100. A maradék 62 pedig szoros győzelem és Rivera/Morcos save. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Na, frankón úgy néz, ki hogy a lineupunk tökéletesen impotens állapotban fog Darvish-sal meccselni. Dzsíís. Legalább játszunk ellene, eddig még nem szórt az O's-nak 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Robinson! Robinson! Robinson!
7-1, és ezzel a homárral beállítottuk a 2009-es klubrekordot az egy szezonra jutó home run-okban (244). A következő (ha lesz), akkor rekord lesz. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
A-Rod double, majd Canó HR (de mekkora te jó ég). Unalmas egy meccs, de én ezeket szeretem 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Nishioka hazament a Hanshin Tigershez. Na neki sem nagyon sikerült az amerikai karrier.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Kíváncsi leszek, jövőre hol köt ki.
...
Longoria ütött még egyet, 2-0 Rays.
Hahh, back-to-back! 3-0 Rays. 😊
DS!Darksun3
Ott, ahol én: otthon a TV előtt. Az elmúlt 4 éve szörnyű volt (vagy sérült, vagy üthető volt). Elmúlt 32, sérülékeny, nekem semmi szín alatt nem kéne. Szerintem a mai volt a hattyú-dala.

Már 3-0 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
"Ha Matsuzaka ellenünk, nem lehet problémánk" gondoltam múlt csütörtökön. Aztán lehozta az első alját 6 dobásból, de kis túlzással azóta én is dobálhatnék 😀gdavid
Kíváncsi leszek, jövőre hol köt ki.
...
Longoria ütött még egyet, 2-0 Rays.
Hahh, back-to-back! 3-0 Rays. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
"Ha Matsuzaka ellenünk, nem lehet problémánk" gondoltam múlt csütörtökön. Aztán lehozta az első alját 6 dobásból, de kis túlzással azóta én is dobálhatnék 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
ROBBIE CANÓ! Dontchakno?! 😀 5-1
Jól alakul eddig.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Curtis, 3R HR 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Grandy!!! 3R-HR
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
vaz, longoria tillman legelső dobásából leadoff home runt vágott.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
AL West: Oakland!!! Micsoda meccs volt, de most következzünk mi!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Power Ranking the 10 Best Potential World Series Matchupsrobiroboter
kizárt, hogy texas st.louis döntő legyen.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Óriási meccset játszunk a Texas ellen, remélem behúzzuk az uccsó meccset! Aztán hogy jól járunk-e vele, azt majd robi kiszámolja nekünk gondolom😊zavi27
hamilton még nem ütött homárt, nagyon úgy néz ki, hogy a meglesz cabreranak a triple crown.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Óriási meccset játszunk a Texas ellen, remélem behúzzuk az uccsó meccset! Aztán hogy jól járunk-e vele, azt majd robi kiszámolja nekünk gondolom😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Power Ranking the 10 Best Potential World Series Matchups

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
"That is the way this game is -- you win, you lose, you celebrate and you suffer." -Vin Scully

Milyen igaz. De nem csak a Dodgers-re vonatkozólag.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Matekolom a dolgokat Shields 15K-ja után a fejemben, és már nem is tudom, hogy egál legyen-e és még egy meccs a divíziócímért, aztán kopp, vagy hopp, és a felspannolt Tigers, node a wildcardban a megroggyant Texast vagy a kályhameleg Oaklandet szerteném-e. Miiiiiiii van itt?robiroboter
Hát igen az AL sokkal izgalmasabbra sikeredett (iiletve szerintem erősebb is) minta az NL. Az NL-ben max. utolsó meccsre a kiadó wild card hely megszerzése maradt volna. Sajnos az utolsó meccs tét nélküli. 😕

De az AL-ben még az utolsó meccs előtt is rengeteg kérdés maradt. Ahogy te mondtad: Mi van itt?
A legpikánsabb az Oakland-Texas meccs lesz szerintem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 010 — Let's go O's!
Matekolom a dolgokat Shields 15K-ja után a fejemben, és már nem is tudom, hogy egál legyen-e és még egy meccs a divíziócímért, aztán kopp, vagy hopp, és a felspannolt Tigers, node a wildcardban a megroggyant Texast vagy a kályhameleg Oaklandet szerteném-e. Miiiiiiii van itt?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Capuano az idény végére szétesett sajnos, tegnap le is hozták 3 inning után. Nem is értem miért nem Jansen-t hagyta benn a végére Mattingly. Pedig a Cards is kikapott, így nagyon izgalmas lett volna az utolsó meccs. Most már mindegy.
Jövőre újra megpróbáljuk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Interim manager Sandy Alomar Jr. and Travis Hafner said the man called Pronk will be in the lineup tonight when the Indians end the regular season for what could be Hafner's last game in an Tribe uniform.

"The only way he's not in the lineup is if he comes to the ballpark with two broken legs," said Alomar with a laugh. 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Jólvan, Jake Peavy - talán - utolsó Sox-beli startja klasszikusra sikeredett.
8 nagyszerű inning mindhiába, vereség 12 inningben.

11-12-es W-L mutató 3.37-es ERA mellé egy olyan csapatban, amely egész évben bőven .500 felett volt. Elég komoly kritika a lineup irányába.

De legalább újra egészséges, és újra elit pitchernek mondható. 4. legtöbb IP (219.0) és 9. legjobb ERA az AL-ben.

Nagyon szeretném ha maradna.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
AL East: vezet az Oakland! Ha verjük az utolsón a BoSox-ot, akkor nyerjük az American League-t. Ezt se hittem volna szeptember 11-én.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: